کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-04-03 ساعت 22:15)endeavour نوشته:  دوستان ببخشید این سوال رو اینجا مطرح میکنم. .....از دوستانی که ابوظبی تشریف بردن آیا باید دو نوبت td بزنیم یا سه نوبت؟

سه نوبت
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: endeavour ، r.bazargan
(2015-03-29 ساعت 12:23)Iaccept نوشته:  سلام دوستان
کسی از بچه های ۲۰۱۵ اکسال ب جا هتل رفته پانسیون ( پیش علی هندی Smile )
آیا آمار دارین امنیت + تمیزی+ حمام و ... چ جوریا هست!؟
من شنیدم بچه Smile خوبیه فارسی ام بلده
شبی ۶۰، ۷۰ درهمم بیشتر نیست
نظرتون چیه!؟
آدم ب جایی اینکه ۱.۵ بده پول هتل میره اینجا با پانصدتومن بعد باقی پولشو یا گشت و گذار میکنه یا سوغاتی میخره Smile
البته برا کیسای مثل خودم میگم ( مجرد و مرد )

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile

سلام
من به علی هندی زنگ زدم برای اواخر فروردین پرسیدم گفت شبی 100 درهم.
اتاق هاش 6 تخته هست .
حموم و آشپزخانه و یخچال و گاز و تلویزیون هم داره .
ولی هتل پیدا کردم 115 تومن سه ستاره
60 درهم باشه خوبه . ولی به من نرخ بالا داد.
تشکر کنندگان:
(2015-03-29 ساعت 23:01)lotttery2015 نوشته:  سلام برا سفر به دوبی چند تا نکته :
1- بهتره سیم کارت در دوبی بگیرین من نگرفتم پشیمون شدم فقط یه چند تا تماس کوچولو با رومینگ گرفتم 80 تومن قبض برام اومده تازه هزینه های اینترنت جدا که به هتل دادم سیم کارت بگیرین برا اینترنت میتونید از پلن های نامحدود روزانه بقیمت 5 درهم استفاده کنید .
2- بهتره هتل رو در محدوده دیره بگیرین چون دسترسی به اکثر جاها دارین و دور و برتون همه چی هست . حتما هتل رو در سایت های مختلف از قبیل ریت هتل و نظرات افرادی که استفاده کردن چک کنید مثل Tripadvisor . booking . hotels و ...
3- کارت نول نقره ای جهت استفاده مترو و اتوبوس . 25 درهمه که 6 درهمش هزینه کارت بقیه شارژ خود کارته
4- اگه لازم شد پول چنج کنید در فرودگاه انجام ندین نرخش پایینه 3.61 هست من تو ایستگاه مترو انجام دادم 3.64 البته نرخ واقعیش 3.65 هست ( دلار به درهم )
5- برا خرید سوغاتی بنظرم فری شاپ تو فرودگاه بد نباشه من ادکلن خریدم قیمتش خوب بود البته بهتره وقتی خواستین برگردین خرید کنین
6- برای رفتن به ابوظبی اگه واقعا هزینه ها براتون مهمه میتونید از اتوبوس استفاده کنید چون با این ترنسفرهایی که هستن صبح زود میان دنبالتون و ساعت حدود 6:30 میرسونتتون که باید حدود یک ساعت منتظر باشید تا در سفارت رو باز کنن که عملا با کسایی که 8 میان فرق زیادی ندارین .
7- تاکسی های اونجا همه دربستی هستن یعنی اگه کسی سوار باشهایوایدیگه ای رو تو مسیر سوار نمیکنن مثل ایران هم نیست هرجا دست بلند کردین بایستن

سلام
دوست عزیز
در مورد مورد شماره 4 میشه بیشتر توضیح بدی ؟
یعنی چی نرخش 3.64 هست ؟
هر 100 دلار چقدر درهم میدن؟
آیا میشه ریال ایران بدیم دلار یا درهم بگیریم ؟ و چقدر میدن ؟
درکل کدوم بصرفه تره ؟ دلار ببریم چینج کنن ؟ یا ریال ببریم ؟ یا درهم ؟
تشکر کنندگان:
ماتریکس جان یعنی به ازای هر دلار ۳.۶۴ درهم میدن ( در ضمن درهم حدود ۹۳۰،۴۰ تومن بود قبل از عید)
ریال ک اصلا میگن بدرد نمیخوره
دلار و درهمو میگن خیلی فرق نداره
ب نظرم ۴۰۰ دلار ببریم کافی و الباقی درهم
نظرت!؟

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: matrix84 ، r.bazargan
(2015-04-03 ساعت 22:59)matrix84 نوشته:  
(2015-03-29 ساعت 23:01)lotttery2015 نوشته:  سلام برا سفر به دوبی چند تا نکته :
1- بهتره سیم کارت در دوبی بگیرین من نگرفتم پشیمون شدم فقط یه چند تا تماس کوچولو با رومینگ گرفتم 80 تومن قبض برام اومده تازه هزینه های اینترنت جدا که به هتل دادم سیم کارت بگیرین برا اینترنت میتونید از پلن های نامحدود روزانه بقیمت 5 درهم استفاده کنید .
2- بهتره هتل رو در محدوده دیره بگیرین چون دسترسی به اکثر جاها دارین و دور و برتون همه چی هست . حتما هتل رو در سایت های مختلف از قبیل ریت هتل و نظرات افرادی که استفاده کردن چک کنید مثل Tripadvisor . booking . hotels و ...
3- کارت نول نقره ای جهت استفاده مترو و اتوبوس . 25 درهمه که 6 درهمش هزینه کارت بقیه شارژ خود کارته
4- اگه لازم شد پول چنج کنید در فرودگاه انجام ندین نرخش پایینه 3.61 هست من تو ایستگاه مترو انجام دادم 3.64 البته نرخ واقعیش 3.65 هست ( دلار به درهم )
5- برا خرید سوغاتی بنظرم فری شاپ تو فرودگاه بد نباشه من ادکلن خریدم قیمتش خوب بود البته بهتره وقتی خواستین برگردین خرید کنین
6- برای رفتن به ابوظبی اگه واقعا هزینه ها براتون مهمه میتونید از اتوبوس استفاده کنید چون با این ترنسفرهایی که هستن صبح زود میان دنبالتون و ساعت حدود 6:30 میرسونتتون که باید حدود یک ساعت منتظر باشید تا در سفارت رو باز کنن که عملا با کسایی که 8 میان فرق زیادی ندارین .
7- تاکسی های اونجا همه دربستی هستن یعنی اگه کسی سوار باشهایوایدیگه ای رو تو مسیر سوار نمیکنن مثل ایران هم نیست هرجا دست بلند کردین بایستن

سلام
دوست عزیز
در مورد مورد شماره 4 میشه بیشتر توضیح بدی ؟
یعنی چی نرخش 3.64 هست ؟
هر 100 دلار چقدر درهم میدن؟
آیا میشه ریال ایران بدیم دلار یا درهم بگیریم ؟ و چقدر میدن ؟
درکل کدوم بصرفه تره ؟ دلار ببریم چینج کنن ؟ یا ریال ببریم ؟ یا درهم ؟

نرخ تبدیل درهم به دلاره یعنی اگه دلار همراهتون باشه بخواین به درهم چنچ کنید نرخش 3.64 هست مثلا 100 دلار که میدین 364 درهم بهتون میدن بهتره درهم پول خرد هم بگیرین راحت ترین مثلا تو nmc همه پول یه جا پرداخت نمیکنید و جدا جدا پرداخت میشه کلا در مورد بحث پول اگه قصد خرید درهم یا دلار رو دارین و ارز مسافرتی هم میخواین بگیرین بهتره یه سی دلار بگیرین با سیصد دلار ارز مسافرتی پولش رو با هم بزارین کنار برا هزینه مصاحبه که 330 دلاره . درهم هم از ایران بگیرین که دیگه اونجا دنبال چنچ پول نباشین ریالنبرین که شنیدم قبول نمیکنن .
Clear Smile- Interview : March
تشکر کنندگان: r.bazargan ، matrix84
(2015-04-03 ساعت 23:04)Iaccept نوشته:  ماتریکس جان یعنی به ازای هر دلار ۳.۶۴ درهم میدن ( در ضمن درهم حدود ۹۳۰،۴۰ تومن بود قبل از عید)
ریال ک اصلا میگن بدرد نمیخوره
دلار و درهمو میگن خیلی فرق نداره
ب نظرم ۴۰۰ دلار ببریم کافی و الباقی درهم
نظرت!؟

Smile زندگی زیباست Smile

آها - تشکر
من درهم خورد و دلار خورد برای مدیکال و آزمایش جور کردم . بقیه اش هر چی گیر اومد میبرم .
تشکر کنندگان:
دوستان یه سوال
آزمایشات مدیکال باید ناشتا باشیم ؟ یا مهم نیست ؟
شنبه هم میشه رفت مدیکال یا تعطیله ؟

یک شنبه صبح بریم میشه انجام داد یا باید حتما باید هماهنگ بشه ؟
تشکر کنندگان: p00ya2001
سلام. دوست عزیز لازم نیست ناشتا باشی. برای دبی هم نیاز به وقت گرفتن نیست. فقط به توصیه دوستان صبح قبل از ساعت ۹ اونجا باشین.
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، بابراس ، matrix84 ، samane1363
(2015-04-04 ساعت 01:23)areb1356 نوشته:  سلام. دوست عزیز لازم نیست ناشتا باشی. برای دبی هم نیاز به وقت گرفتن نیست. فقط به توصیه دوستان صبح قبل از ساعت ۹ اونجا باشین.

البته اگه پروازتون جوريه كه نزديك ظهر ميرسين برين هتل استراحت كنين ساعت 4 NMC باشين همون روز كارتون راه ميافته
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: بابراس ، Sam2014 ، laleht ، r.bazargan ، matrix84 ، samane1363 ، areb1356 ، Memolk
ظاهرا Nmc نامه میده که فقط صبح پذیرش میکنه !
دوستان جدیدا کسی عصر رفته و کارش انجام شده باشه؟
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، Memolk
با سلام.....من با پاستور تماس گرفتم و پرسیدم که کسایی که تو ابوظبی مصاحبه دارن آیا باید سه بار TD بزنن گفت بالای 45 سال باید سه بار بزنن
تاریخ رویت قبولی:1 می 2014__شماره کیس:##49___تعداد افراد در کیس:3 نفر____زمان کرنت شدن :12 مارچ_ ___تغییر مکان مصاحبه از آنکارا به ابوظبی توسط kcc_____زمان مصاحبه: 17 می__وضعیت: AP همه اعضاء____اولین آپدیت سیس 19 می هر سه نفر/دومین آپدیت سیس20می نفر اصلی کیس و من و آخرین آپ سیس 10آگوست هر سه نفر /تو سایت ابو فقط یک آپ در تاریخ 21 می ____18و19و20 آگوست آپ هر سه ....صدور ویزا 23آگوست
تشکر کنندگان: r.bazargan ، p00ya2001 ، matrix84
(2015-04-04 ساعت 10:11)endeavour نوشته:  با سلام.....من با پاستور تماس گرفتم و پرسیدم که کسایی که تو ابوظبی مصاحبه دارن آیا باید سه بار TD بزنن گفت بالای 45 سال باید سه بار بزنن

من 28 سالمه و همین یک ماه پیش پاستور بودم..برای منم تا گفتم ابوظبی (البته خودمم میدونستم که دبی و ابوظبی این واکسن و سه بار قبول دارن) سه تا تاریخ زد.یکی زمان مدرسه ، یکی هم چون زمان ازدواچ زده بودم تاریخ زد
❶کيس نامبر : 2015AS26## ❷تعداد افراد :1+1 نفر : ازدواج سه ماه بعد از قبولی❸کنسولگری :  Abudhabi
❹ارسال فرم : August 30 ❺کارنت: November ❻تاریخ مصاحبه : April 19 ❼دريافت ويزا : يك ضرب + AP(شرکت خصوصی؛ سربازی ارتش، آپدیتها:21و 22 آپریل- 2 و 23 جون- 1 جولای- 2 جولای کلیر تاریخ ورود: 1 اکتبر- سیاتل , سفرنامه
تشکر کنندگان: endeavour
(2015-04-04 ساعت 10:07)رضا2015 نوشته:  ظاهرا Nmc نامه میده که فقط صبح پذیرش میکنه !

من 20 روز پيش مديكال داشتم بعد از ظهر رفتم انجام دادم

(2015-04-04 ساعت 10:28)p00ya2001 نوشته:  
(2015-04-04 ساعت 10:07)رضا2015 نوشته:  ظاهرا Nmc نامه میده که فقط صبح پذیرش میکنه !

من 20 روز پيش مديكال داشتم بعد از ظهر رفتم انجام دادم

البته خيلي به نامه يا ايميل NMC نميشه تكيه كرد واسه ما هم نوشته بود صبحا ولي ما ساعت 4 رفتيم البته دكتر 5 اومد تا 5 علاف بوديم ولي تا 7:30 كارمون انجام شد
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: asher ، r.bazargan ، HERMES7 ، samane1363 ، hesam.inanloo ، Memolk
(2015-03-20 ساعت 16:10)varchandi نوشته:  
(2015-03-18 ساعت 19:39)1362amin1362 نوشته:  
(2015-03-18 ساعت 13:06)varchandi نوشته:  
(2015-03-18 ساعت 11:51)neda733 نوشته:  چجوری شد ۲ تومن!منم از الی گشت ۴ ستاره گرفتم بدون ناهار نفری ۲۲۵۰ شد

سلام
من چند جا سرچ کردم
از چند تا آژانس هم جستجو کردم
هتلی رو انتخاب کردم که پیشنهاد خود اپراتور الی گشت بود
همون موقع تو Booking دیدم که استفاده کننده ها امتیاز Fabulous بهش دادن اوکی کردمش
بار نداره
تو دیره است
تو واچر هتل Half included نوشته که به تفسیر الی گشت یعنی ناهار و صبحانه
هرچند تو دیکشنری معنی دیگه هم براش پیدا کردم (صبحانه و عصرانه)
جاش خوبه تا مترو 5 دقیقه پیاده راهه به ایستگاه های اتوبوس هم نزدیکه
من چون با همسرم هستم برام مهم بود بار نداشته باشه و متعاقباَ مسایل بعد از بار رو هم نداشته باشه
راستی Free Wifi هم تو بوکینگ نوشته که داره و من 5 شب رزرو کردم
امروز ویزام هم اومد
کلاَ از کار الی گشت راضی بودم

خوب اسمش رو بگو ما هم بريم همونو بگيريم ديگه

دوست من سلام
چیز مخفیه که نیست
اسمش Suba Hotelاست
میخواستم استفاده کنم و مطمئن بشم بعد به دوستان توصیه کنم

سلام روزتون بخير
ميخواستم بپرسم از suba hotel راضي بودين يا نه؟
سوال ديگه اينكه حتما بايد از بوكينگ الان خريداري كنيم يا ميشه وقتي ميرسيم پرداخت كنيم ؟
ممنون
گرين كارت EB1
تاريخ مصاحبه:١٩ اپريل
تعداد اعضا:٣ نفر
اپديت ها ٢١ ،٢٤ اپريل ،١٩ مي فقط همسرم (صاحب اصلي پرونده)
٢٨ جون همه ي أعضا
١٦جولاي فقط صاحب اصلي پرونده
٢٠جولاي كل كيس
٢٠ جولاي كلير در سايت سفارت
فاقد شغل دولتي
سربازي ارتش
دريافت ويزا ٤ اگست
تشکر کنندگان: varchandi
(2015-04-04 ساعت 10:16)r.bazargan نوشته:  
(2015-04-04 ساعت 10:11)endeavour نوشته:  با سلام.....من با پاستور تماس گرفتم و پرسیدم که کسایی که تو ابوظبی مصاحبه دارن آیا باید سه بار TD بزنن گفت بالای 45 سال باید سه بار بزنن

من 28 سالمه و همین یک ماه پیش پاستور بودم..برای منم تا گفتم ابوظبی (البته خودمم میدونستم که دبی و ابوظبی این واکسن و سه بار قبول دارن) سه تا تاریخ زد.یکی زمان مدرسه ، یکی هم چون زمان ازدواچ زده بودم تاریخ زد

یعنی شما دو بار زدین ولی سه بار وارد کرد تو کارت ؟
تاریخ رویت قبولی:1 می 2014__شماره کیس:##49___تعداد افراد در کیس:3 نفر____زمان کرنت شدن :12 مارچ_ ___تغییر مکان مصاحبه از آنکارا به ابوظبی توسط kcc_____زمان مصاحبه: 17 می__وضعیت: AP همه اعضاء____اولین آپدیت سیس 19 می هر سه نفر/دومین آپدیت سیس20می نفر اصلی کیس و من و آخرین آپ سیس 10آگوست هر سه نفر /تو سایت ابو فقط یک آپ در تاریخ 21 می ____18و19و20 آگوست آپ هر سه ....صدور ویزا 23آگوست
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان