کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-04-06 ساعت 12:35)miyu نوشته:  سلام دوستان
من يك ساعت پيش از ابوظبي رسيدم دبي!
راجب مدارك يه چيز مهم: تو سفرنامه ابوظبي امسال يسري از بچه ها گفتن مدارك اصل رو نميخان ولي از من همه رو گرفتن كارت ملي شناسنامه، پاسپورت ،ريزنمرات،ديپلم،پيش دانشگاهي اينارو اصل گرفتن + ترجمه هاشون
خواستم بگم كسي يادش نره Smile

مبارکه Miyu عزیز
شیرینی نداده نری آمریکا
خوشحال شدم خیلی SmileSmileSmile
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، asher ، r.bazargan ، Iaccept ، miyu ، Alex 2014 ، nora-nora ، Memolk
راجب مدارك يه چيز مهم: تو سفرنامه ابوظبي امسال يسري از بچه ها گفتن مدارك اصل رو نميخان ولي از من همه رو گرفتن كارت ملي شناسنامه، پاسپورت ،ريزنمرات،ديپلم،پيش دانشگاهي اينارو اصل گرفتن + ترجمه هاشون

تبريك miyu جان بابت ميزاي قشنگ يكضربت البته راجع به مدارك اصل من ندادم و اونا هم نگفتن بده ولي همشو همراهم بود و همه بايد همراهشون باشه
موفق باشي
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: asher ، M.d ، r.bazargan ، Iaccept ، miyu ، Alex 2014
(2015-04-06 ساعت 13:21)p00ya2001 نوشته:  

تبريك miyu جان بابت ميزاي قشنگ يكضربت البته راجع به مدارك اصل من ندادم و اونا هم نگفتن بده ولي همشو همراهم بود و همه بايد همراهشون باشه
موفق باشي

از من اصل همه رو گرفتن بعد تو اتاق مصاحبه آفیسر همه رو بهم پس داد
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: asher ، varchandi ، M.d ، p00ya2001 ، r.bazargan ، Iaccept ، miyu ، Alex 2014
سلام، براي مدارك سفارت ليسانس ترجمه كنم كافيه يا ديپلم هم ميخواد ، ريز نمرات ميخواد؟
کیس: ****5، .........سفارت خونه: ابوظبی ،...... تعداد نفرات:خودم , .........نامه دوم:.24 مارچ ،........مصاحبه:6 می که دو بار تغییر دادم شد 25 جون،............ وضعیت ویزا :کلیرنس. , ........تاریخ کلیر : July23 با ایمیل و تماس........ ورود به آمریکا: انشالله به زووودی
تشکر کنندگان: Alex 2014
(2015-04-06 ساعت 14:56)M.d نوشته:  سلام، براي مدارك سفارت ليسانس ترجمه كنم كافيه يا ديپلم هم ميخواد ، ريز نمرات ميخواد؟

دیپلم رو (دیپلم+پیش دانشگاهی نظاو جدید) حتماَ ترجمه کنین و همراه داشته باشین
بوده دوستان مدارک بالاتر از دیپلم داشتن و ارائه دادن ولی آفیسر دیپلم رو هم خواسته
راجع به ریز نمرات مطمئن نیستم بهتره مدیران نظر بدن
اما اگه دسترسی دارین داشتن ریز نمرات و ترجمش ضرری نداره WinkSmile
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: asher ، M.d ، Iaccept ، Alex 2014
(2015-04-06 ساعت 15:05)varchandi نوشته:  
(2015-04-06 ساعت 14:56)M.d نوشته:  سلام، براي مدارك سفارت ليسانس ترجمه كنم كافيه يا ديپلم هم ميخواد ، ريز نمرات ميخواد؟

بوده دوستان مدارک بالاتر از دیپلم داشتن و ارائه دادن ولی آفیسر دیپلم رو هم خواسته

پس من هم ديپلم +پيش دانشگاهي + ريز نمرات + ليسانس +گواهي اشتغال به تحصيل فوق ببرم؟؟
مدارك نياز هست وزارت علوم تاييد كنه؟؟ ريز نمرات ليسانس هم ميخواد؟؟
کیس: ****5، .........سفارت خونه: ابوظبی ،...... تعداد نفرات:خودم , .........نامه دوم:.24 مارچ ،........مصاحبه:6 می که دو بار تغییر دادم شد 25 جون،............ وضعیت ویزا :کلیرنس. , ........تاریخ کلیر : July23 با ایمیل و تماس........ ورود به آمریکا: انشالله به زووودی
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، Iaccept ، Alex 2014

آقا مبارکا ، ماشالا ابوظبی چقدر این روزا فعال شده ، همه یا میخان برن ابوظبی یا هستن ابوظبی یا برگشتن از ابوظبی ، فعلا تا اونجا هستی برو حالشو ببر دوست عزیز ، ولی کارت تمام شد برگشتی ایران سفرنامه فراموش نکنی ها ، این سفر نامه خوندن داره ، ویزا یهو هست دیگه، اینقد حال میکنم سفر نامه بخونم آخرش نوشته باشه : خوب با ویزای شما موافقت شده، تبریک میگم ..... بیاین پاسپورتتون رو بگیرید .
شماره کیس: نزدیک 5000|مصاحبه: may|ویزا: یهویی Big Grin | دریافت این کارت سبز کذایی : ۱۱۰ روز پس از ورود

*سفرنامه ابوظبی*

تشکر کنندگان: laleht ، p00ya2001 ، r.bazargan ، Iaccept ، masmori ، miyu ، lotttery2015 ، Alex 2014 ، behjat ، Memolk
با سلام. ...دوستان میخواستم بپرسم با توجه به این که یه پسر سه ساله دارم چند روز قبل از مصاحبه باید اونجا باشیم؟
تاریخ رویت قبولی:1 می 2014__شماره کیس:##49___تعداد افراد در کیس:3 نفر____زمان کرنت شدن :12 مارچ_ ___تغییر مکان مصاحبه از آنکارا به ابوظبی توسط kcc_____زمان مصاحبه: 17 می__وضعیت: AP همه اعضاء____اولین آپدیت سیس 19 می هر سه نفر/دومین آپدیت سیس20می نفر اصلی کیس و من و آخرین آپ سیس 10آگوست هر سه نفر /تو سایت ابو فقط یک آپ در تاریخ 21 می ____18و19و20 آگوست آپ هر سه ....صدور ویزا 23آگوست
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، Memolk
(2015-04-06 ساعت 16:49)endeavour نوشته:  با سلام. ...دوستان میخواستم بپرسم با توجه به این که یه پسر سه ساله دارم چند روز قبل از مصاحبه باید اونجا باشیم؟

3 روز کاری برای بچه نیازه البته در شرایط نرمال
دقت کنین با 3 روز کاری به زمانی که میرین و تعطیلات اون کشور (امارات) دقت کنین
تشکر کنندگان: endeavour ، Alex 2014 ، Memolk
3 روز کاری برای بچه نیازه البته در شرایط نرمال
دقت کنین با 3 روز کاری به زمانی که میرین و تعطیلات اون کشور (امارات) دقت کنین
تشکر کنندگان: masmori ، p00ya2001 ، endeavour ، Alex 2014
(2015-04-06 ساعت 12:38)behdadK نوشته:  نکنه به شما هم اون کارمند پاکستانی مهربان رسید؟!

معلوم نیست سفارت چند وقته چه خبره!!

راستی دوستان قیمت های بریم سفر معمولا کمی بهتر از الی گشته. برای یک هتل هر دو رو چک کنید ضرر نمیکنید.

من توي سفارت نفر اول بودم و بعد من يه خانواده سه نفري بودن كه باهم با مليكا ابوظبي رفتيم!ولي چون موقع پرداخت ٣٣٠ دلار پرينتر خراب شد يه ٢٠دقيقه اي من معطل شدم همين باعث شد اول اونا مصاحبه بشن كه بهشون اون خانم بداخلاقه افتاده بود البته گفتن از قبل كارت آبي رو گذاشته بودن!بعد اونا ،من رفتم داخل و يه آقاي بور آمريكايي مصاحبه مو انجام داد!بغير از اون خانمه ،كلا همه مهربون بودنSmile من كلا آدمي هستم كه اينجور موقعه ها خيلي استرس ميگرم ولي كلا اونجا يه حالتيه كه اصن شما استرس نميگيري و اصلا چيز خاصي نداره
شماره کیس: ***2015AS00003 / تاریخ رویت قبولی:1May /تعداد افراد منظور در کیس :1 / ارسال فرمهای سری اول:July /کارنت شدن کیس:10 December /مصاحبه: 6 April/محل مصاحبه: ابوظبي/ ويزا يكضرب/ ♫سفرنامه ابوظبی♫
تشکر کنندگان: behdadK ، asher ، varchandi ، lotttery2015 ، Alex 2014 ، nora-nora ، Memolk
(2015-04-06 ساعت 15:17)M.d نوشته:  
(2015-04-06 ساعت 15:05)varchandi نوشته:  

پس من هم ديپلم +پيش دانشگاهي + ريز نمرات + ليسانس +گواهي اشتغال به تحصيل فوق ببرم؟؟
مدارك نياز هست وزارت علوم تاييد كنه؟؟ ريز نمرات ليسانس هم ميخواد؟؟
ريزنمرات منو گرفتن و اخرسر هم همه مدارك اصل رو پس ميدن!شما ريز نمراتتو از خود دانشگاه و دبيرستانت بگير ترجمه شونم بگير!وزارت علوم و اين حرفا نيازي نيست
شماره کیس: ***2015AS00003 / تاریخ رویت قبولی:1May /تعداد افراد منظور در کیس :1 / ارسال فرمهای سری اول:July /کارنت شدن کیس:10 December /مصاحبه: 6 April/محل مصاحبه: ابوظبي/ ويزا يكضرب/ ♫سفرنامه ابوظبی♫
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، Alex 2014
بچه ها ممنون از تبريك ها،انشالله همتون رو بلاد كفر ميبينمSmile
چشم،سفرنامه هم سعي ميكنم تا هفته ديگه بنويسم
تا اون موقع باز اگر سوالي بود درخدمتم
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، behdadK ، varchandi ، Alex 2014 ، Memolk
صدری عزیز سلام
برای کارت پایان خدمت تونستین کاری کنین؟
لطفاً هر نتیجه ای و یا تصمیمی گرفتین من رو هم در جریان بگذارین؟
(البته اگه فضولی نباشه)
تشکر کنندگان: Alex 2014
خیلی جالبه تو سایت سفارت ابوظبی نوشته برای ایرانی ها Police Certificate و Military Documents مورد نیاز نیست!!!!!:!
این لینکشه:
http://abudhabi.usembassy.gov/note-to-iranians.html
اگر اینطوری باشه صدری عزیز زیاد نگران نباش برای مشکل نگرفتن مدرک سربازیتون
بخش Missing Documents اینو نوشته و این هم عین جملش:
Police certificates and documents related to military service are NOT required from Iran
البته من یکم الان گیجم
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، Memolk

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان