کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-04-04 ساعت 23:01)سامانتاوآرش نوشته:  سلام بر همگی
من 1 اپریل مصاحبه شدم، یکضرب ویزا گرفتم و دوشنبه این هفته ویزام حاضره اما چون چندتا کار مهم داشتم جمعه اومدم تهران.
تا دوبی با پست 1 روزه بسته ارسال می کنند؟
اگه کسی اطلاعی داره لطفا بگه ممنون

مبارک باشه
خیلی خیلی زیاد
دوست من امضا یادتون نره لطفاًWinkWinkWink
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، Iaccept ، behjat
سلام سفرنامه خانم لاله رو خوندم الان جالب بود خوبه که آدم تو کاراش دقیق باشه منم یه مقدار تو کارام وسواس دارم ولی تو قضیه پول مصاحبه اگه برا من پیش می اومد یه چند بار که میگفتم جواب میدادن اوکی هست و مشکلی نیست بی خیال میشدم و پیگیری نمیکردم ولی ایشون خوب پیگیر شدن و فکر میکنم این روحیه اونور خوب جواب میده
تو سفارت هم برا تحویل گرفتن مدارک دو تا باجه بود که دو تا خانم بودن یکیشون اخلاقش بد نبود( که خوشبختانه من پیش او رفتم ) ولی اون یکی بد اخلاق بود که وقتی من وایساده بودم برا تحویل مدارک صداش میومد داشت با خانمی که مدارک اش رو میخواست تحویل بده بد صحبت میکرد . پس بهتره مدارکتون رو آماده بکنید و همش رو با هم تحویل بدین چون هی میگه این چی شد اون چی شد . کپی پاسپورت و پرینت فرم DS-260 همراه مدارک فراموش نشه که تحویل بدین .
Clear Smile- Interview : March
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، varchandi ، Iaccept ، laleht ، p00ya2001 ، r.bazargan ، nora-nora ، Memolk
سلام
تفاوت بین standard room و standard single چیه؟
ممنون
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: Alex 2014
سلام لاله خانم عزیز چه سفر نامه پر وپیمونی،آفرین به پشتکار و همت بالایی که داریامیدوارم هرچه زودتر کلیرینس بشید عزیزم موفق باشید.
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: laleht ، p00ya2001 ، Alex 2014 ، r.bazargan
(2015-04-06 ساعت 15:17)M.d نوشته:  
(2015-04-06 ساعت 15:05)varchandi نوشته:  
(2015-04-06 ساعت 14:56)M.d نوشته:  سلام، براي مدارك سفارت ليسانس ترجمه كنم كافيه يا ديپلم هم ميخواد ، ريز نمرات ميخواد؟

دیپلم رو (دیپلم+پیش دانشگاهی نظاو جدید) حتماَ ترجمه کنین و همراه داشته باشین
بوده دوستان مدارک بالاتر از دیپلم داشتن و ارائه دادن ولی آفیسر دیپلم رو هم خواسته
راجع به ریز نمرات مطمئن نیستم بهتره مدیران نظر بدن
اما اگه دسترسی دارین داشتن ریز نمرات و ترجمش ضرری نداره WinkSmile

پس من هم ديپلم +پيش دانشگاهي + ريز نمرات + ليسانس +گواهي اشتغال به تحصيل فوق ببرم؟؟
مدارك نياز هست وزارت علوم تاييد كنه؟؟ ريز نمرات ليسانس هم ميخواد؟؟

سلام دوست عزیز من از قبولیهای ارمنستان هستم مدارک دیپلم و لیسانس خودمو هر دوتاشو تایید آموزش و پرورش و وزارت علوم کرده بودم تو سفارت هم مهر تایید هارو نگاه کرد ضرری نداره اگر تاییدیه بگیرید بهتره باز هم نظر شماست
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: asher ، laleht ، Alex 2014 ، varchandi
(2015-04-06 ساعت 21:04)varchandi نوشته:  خیلی جالبه تو سایت سفارت ابوظبی نوشته برای ایرانی ها Police Certificate و Military Documents مورد نیاز نیست!!!!!:!
این لینکشه:
http://abudhabi.usembassy.gov/note-to-iranians.html
اگر اینطوری باشه صدری عزیز زیاد نگران نباش برای مشکل نگرفتن مدرک سربازیتون
بخش Missing Documents اینو نوشته و این هم عین جملش:
Police certificates and documents related to military service are NOT required from Iran
البته من یکم الان گیجم
ممنون varchandi عزیز بینهایت از پیگیریتون سپاسگزارم. از ملیکا هم که پرسیدم گفت مشکلی نیست. اگه مدارک کامل هم نباشه ایمیل میزنن که بفرستی. ولی من میخوام یه ایمیل به کی سی سی بزنم.البته با کمک شما.ممنون
 کیس نامبر : * **2015AS3 تعداد اعضای کیس : 3 نفر-ارسال فرم : ۱2 سپتامبر-کارنت : 9 ژانویه-دریافت نامه دوم : 24 فوریه-تاریخ مصاحبه : اول آپریل -وضعیت :AP ( نفر اصلی همسرم سربازی ارتش و من کار دولتی)-تاریخ های آپدیت : 7 آپریل ، 8 آپریل ، 9 آپریل (شب) ، 17 آپریل، 28 آپریل( شب، فقط من!)،29 آپریل همه نفرات، 4 جولای ( با ایمیل)، 24 جولای شب نفر اصلی همسرم، 27 جولای کل کیس ، دریافت ایمیل کلیر : 27 جولای - ***دریافت ویزا : 4 آگوست *** ورود به کالیفرنیا 17 سپتامبرTongue
(2015-04-05 ساعت 10:52)behdadK نوشته:  ممنون لاله جان بابت سفرنامه ات.
واقعا سفرنامه عجیبی داشتی. از شانس شما اون روز کارمند سفارت تغییر کرده بوده و هر چی کشیدی از همون پیرمرد پاکستانی بوده.
بقیه کشور ها به جز ایران گواهی سوء پیشینه ارائه میدن و به همین دلیل از شما خواسته و اگر نمیدادی هم هیچ اتفاقی نمی افتاد و شاید بهتر هم بود چون مجبور بود از همکارش بپرسه و یا برای استیو توضیح بده که گند کار زودتر در می اومد و در عوض کارت پایان خدمت برای اونها اهمیتی نداره. (البته الان هم که این مدرک رو تحویل دادی قاعدتا نباید مشکلی داشته باشه و کسی بهش نگاهی نباید بکنه و نمیخوام از این بابت بهت استرس وارد بشه)
اگر اصرار شما نبود و کارت پایان خدمت رو تحویل نمیدادی به خاطر نقص مدرک تازه 3 ماه دیگه میگفتند کارت پایان خدمت بیار و ممکن بود برای همیشه با ویزا مجبور باشی خداحافظی کنی. نگرفتن هزینه که محشر بوده و مشخصه که افرادی که ازشون پرسیدی همه در زمینه مهاجرت خانوادگی تجربه داشتند و کمترین تجربه ای در لاتاری نداشته اند(هزینه اکثر مهاجرت های خانوادگی توسط اسپانسر و قبل از پروسه و در خاک آمریکا انجام میشه) و البته در سفارت ابوظبی ایرانی های غیر لاتاری به ندرت پیدا میشن و در نتیجه کارمندان به جز نغمه و سوسن به شرایط ایرانی ها اصلا آشنایی ندارند. شما هم از شانس تجربه اول که احتمالا یا کارمند پاکستانی تا بحال توجیه شده یا عوض شده.
باز شانس آوردی که استیو شما رو مصاحبه کرده مگرنه باید الان مراسم عزا میگرفتیم!

راستی در سفارت که آکواریومی نبود و تا جایی که یادمه کسی هم اشاره ای به آکواریوم نکرده بود(آکواریوم که مربوط به NMC دبی هست و یه آکواریوم 1 متر در یک متر کوچولو و محل و جیغ بنفش بچه ها) و بوفه هم در سفارت وجود نداره. کنار در ورودی روی تاقچه دو تا فلاسک و چهارتا شیرینی و ساندویچ گذاشته اند که خیلی وقتها مسئولی هم پاش نیست!

گرفتن CV از شما به نظر بنده خیلی خوبه و امیدوارم به زودی کلیر بشی. البته اگر همان پیرمرد مهربان پاکستانی دست گل دیگری به آب نداده باشه Big Grin توصیه میکنم حتما سر یک ماه یک پیگیری دیگه بکن و قضیه رو توضیح بده که روز مصاحبه هم اشتباهاتی داشتید و مطمئن شو که نقص مدرک نداری.

در مورد مدیکال و 72 ساعت زمان مورد نیاز هم تجربه ثابت کرده که مهاجرسرا معتبر تر از ایمیل NMC هست!!Big Grin (یه خورده بار تبلیغاتی هم پست داشته باشه بد نیست Wink )

یه تبلیغ دیگه هم بکنم که البته بیشترش زحمت خودته. اگر مهاجرسرا رو نمیخوندی و سفرنامه ها رو با دقت مرور نمیکردی بدون ارائه کارت پایان خدمت همسرت و پرداخت مبلغ با پروسه الان باید خداحافظی میکردی. همسر و فرزندت ویزاشون رو مدیون دقتت هستند.

حالا به نظر شما ما گواهی عدم سو پیشینه بگیریم یا نه؟
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
سلام دوستان
بیخیال بابا !
بد عادت نکنید اینارو[emoji33]
مارم الکی استر۳۰ نکنید
سو پیشینه لازم نیست Smile
ما کمتر از ده روز دیگه مصاحبمونه[emoji3]
در ضمن گواهی عدم سو پیشینه حداقل ده روز طول میکشه[emoji6] [emoji6] [emoji6]

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: laleht ، r.bazargan ، Alex 2014
دوستان کسی تجربه ای در مورد هتل ارکیددیره و دسترسی و امکاناتش داره واینکهبه جای پیشبینی کردن به بقیه کیسا توروند ادامه مراحل کمک کنید تا کنار هم بتونیم این مرحله رو هم بگذرونیم.

2015as49xx
پروردگارا
آرامشی به من عطا کن تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم
و شجاعتی به من ده تا چیز هایی که میتوانم تغییر دهم
و عقلی که تشخیص دهم تفاوت میان این دو را
کیس نامبر : 2015as47xx /ابوظبی 10may/ سربازی س پاه/کار خصوصی
(2015-04-07 ساعت 18:06)Iaccept نوشته:  سلام دوستان
بیخیال بابا !
بد عادت نکنید اینارو[emoji33]
مارم الکی استر۳۰ نکنید
سو پیشینه لازم نیست Smile
ما کمتر از ده روز دیگه مصاحبمونه[emoji3]
در ضمن گواهی عدم سو پیشینه حداقل ده روز طول میکشه[emoji6] [emoji6] [emoji6]

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile

سوء پیشینه 3 روزه صادر میشه . به پست تحویل میدن
این پسته که دیر میاره Big Grin

(2015-04-07 ساعت 15:06)sadri54 نوشته:  
(2015-04-06 ساعت 21:04)varchandi نوشته:  خیلی جالبه تو سایت سفارت ابوظبی نوشته برای ایرانی ها Police Certificate و Military Documents مورد نیاز نیست!!!!!:!
این لینکشه:
http://abudhabi.usembassy.gov/note-to-iranians.html
اگر اینطوری باشه صدری عزیز زیاد نگران نباش برای مشکل نگرفتن مدرک سربازیتون
بخش Missing Documents اینو نوشته و این هم عین جملش:
Police certificates and documents related to military service are NOT required from Iran
البته من یکم الان گیجم
ممنون varchandi عزیز بینهایت از پیگیریتون سپاسگزارم. از ملیکا هم که پرسیدم گفت مشکلی نیست. اگه مدارک کامل هم نباشه ایمیل میزنن که بفرستی. ولی من میخوام یه ایمیل به کی سی سی بزنم.البته با کمک شما.ممنون

به نظرم بهتره به سفارت ایمیل بزنین Rolleyes
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
http://www.makanbin.com/azarbaijansharghi/?p=712

2015as49xx
پروردگارا
تشکر کنندگان:
(2015-04-07 ساعت 19:02)parsa.pormand@yahoo.com نوشته:  http://www.makanbin.com/azarbaijansharghi/?p=712

2015as49xx

خیلی ممنون
الان این چه پستیه
WinkWinkWink
تشکر کنندگان:
کپیش اشتباه شد.اصل پست رو در نظر بگیرید.ممنون

2015as49xx
پروردگارا
تشکر کنندگان: varchandi
آورین عجب جان[emoji122] [emoji122] [emoji122] [emoji122] [emoji122]
این لینک ابوظبی ام بی زحمت کپی پیستش کنی، شرمندمون میکنی
Tnx a lot Smile

Smile زندگی زیباست Smile

چک ویزا امارات

سفرنامه

عجب جان پرینت اسکرین ام خوبه[emoji106] [emoji6]
ولی اگه لنکشو بزاری بهتره ، ۴ تا نکته دیگم آدم میخونه، این عکسه خیلی فول اچ دی نیس[emoji23]

Smile زندگی زیباست Smile

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان