کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-04-09 ساعت 09:06)Maryam1390 نوشته:  سلام ما ٧ اپريل مصاحبه داشتيم يك خانواده سه نفري . ويزاي يك ضرب گرفتيم امروز هم ويزامون اماده مي شه ميريم ابوظبي پاسپورتمون رو بگيريم . اگه سؤالي داشتين در خدمت دوستان هستم .

مبارکه دوست من
اگه ممکنه یکم بیشتر از کیستون بگین
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: Alex 2014
(2015-04-09 ساعت 09:06)Maryam1390 نوشته:  سلام ما ٧ اپريل مصاحبه داشتيم يك خانواده سه نفري . ويزاي يك ضرب گرفتيم امروز هم ويزامون اماده مي شه ميريم ابوظبي پاسپورتمون رو بگيريم . اگه سؤالي داشتين در خدمت دوستان هستم .

دوست عزیز اولا تبریک میگم بابت ویزاتون ، و بعدم اگر ممکنه براتون که سفر نامتون رو بنویسید اینجوری همه استفاده میکنن تا تک تک سوال کنن اینم لینک سفر نامه . http://www.mohajersara.com/thread-7099-p...#pid591434
شماره کیس: نزدیک 5000|مصاحبه: may|ویزا: یهویی Big Grin | دریافت این کارت سبز کذایی : ۱۱۰ روز پس از ورود

*سفرنامه ابوظبی*

تشکر کنندگان: barfi1 ، Alex 2014 ، Memolk
من همسرم برنده اصلي بودن . سر بازي نرفته و هيچ كار دولتي هم نداشت . ايشون ليسانس مهندسي صنايع داره و من هم فوق ليسانس اموزش. دخترم هم سه سالشه ....آفيسر ما موريس بود ...كل زمان مصاحبه ٥ دقيقه بود خيلي سؤالات معمولي كه جوابش كاملا مشخص بود . به نظر مي رسيد قبلا تصميم گرفته شده . ما كلي مدارك ترجمه شده برده بوديم تا سوء پيشينه هم داشتيم ولي فقط شناسنامه ، كارت ملي ، كارت معافيت و عقد نامه رو گرفتن . مدرك ليسانس همسرم رو هم يك نگاه سرسري كردن ولي مدارك من رو أصلا نخواستن ...دو قطعه عكس هم گرفتن با تمكن مالي كه حدود ١٧٠ ميليون بود . سه شنبه مصاحبه داشتيم و پنج شنبه ويزامون اماده شد. از اول مصاحبه هي موريس مي گفت مباركه مباركه ...ما روز مصاحبه با هماهنگي خانم مليكا با يك خانوم ديگه رفتيم سفارت و برگشتيم دوبي ولي براي گرفتن پاسپورت ها با اتوبوس رفتيم كه لازم هم نبود من و دخترم بريم . من توصيه مي كنم روز مصاحبه با تاكسي برين چون زمانش با اتوبوس طولاني تره و ادم دچار استرس مي شه...ما ساعت ٧ انجا بوديم و از ساعت ٨:٣٠ كار رو شروع كردن
دوستان سلام هزینه تاکسی از دوبی به ابوظبی چقدر میشه و این که به نظر شما روز مبعث اونجا nmc تعطیله؟(چون فکر کنم اونجا مبعث مثل ایران تعطیل باشه
تاریخ رویت قبولی:1 می 2014__شماره کیس:##49___تعداد افراد در کیس:3 نفر____زمان کرنت شدن :12 مارچ_ ___تغییر مکان مصاحبه از آنکارا به ابوظبی توسط kcc_____زمان مصاحبه: 17 می__وضعیت: AP همه اعضاء____اولین آپدیت سیس 19 می هر سه نفر/دومین آپدیت سیس20می نفر اصلی کیس و من و آخرین آپ سیس 10آگوست هر سه نفر /تو سایت ابو فقط یک آپ در تاریخ 21 می ____18و19و20 آگوست آپ هر سه ....صدور ویزا 23آگوست
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، Alex 2014
(2015-04-09 ساعت 16:27)Maryam1390 نوشته:  من همسرم برنده اصلي بودن . سر بازي نرفته و هيچ كار دولتي هم نداشت . ايشون ليسانس مهندسي صنايع داره و من هم فوق ليسانس اموزش. دخترم هم سه سالشه ....آفيسر ما موريس بود ...كل زمان مصاحبه ٥ دقيقه بود خيلي سؤالات معمولي كه جوابش كاملا مشخص بود . به نظر مي رسيد قبلا تصميم گرفته شده . ما كلي مدارك ترجمه شده برده بوديم تا سوء پيشينه هم داشتيم ولي فقط شناسنامه ، كارت ملي ، كارت معافيت و عقد نامه رو گرفتن . مدرك ليسانس همسرم رو هم يك نگاه سرسري كردن ولي مدارك من رو أصلا نخواستن ...دو قطعه عكس هم گرفتن با تمكن مالي كه حدود ١٧٠ ميليون بود . سه شنبه مصاحبه داشتيم و پنج شنبه ويزامون اماده شد. از اول مصاحبه هي موريس مي گفت مباركه مباركه ...ما روز مصاحبه با هماهنگي خانم مليكا با يك خانوم ديگه رفتيم سفارت و برگشتيم دوبي ولي براي گرفتن پاسپورت ها با اتوبوس رفتيم كه لازم هم نبود من و دخترم بريم . من توصيه مي كنم روز مصاحبه با تاكسي برين چون زمانش با اتوبوس طولاني تره و ادم دچار استرس مي شه...ما ساعت ٧ انجا بوديم و از ساعت ٨:٣٠ كار رو شروع كردن

ممنون از توضيحات
پس به نظر ميرسه در صورت داشتن كار دولتي يا رفتن به سربازي قطعا ويزاي يك ضرب نميدن!
ممنون
گرين كارت EB1
تاريخ مصاحبه:١٩ اپريل
تعداد اعضا:٣ نفر
اپديت ها ٢١ ،٢٤ اپريل ،١٩ مي فقط همسرم (صاحب اصلي پرونده)
٢٨ جون همه ي أعضا
١٦جولاي فقط صاحب اصلي پرونده
٢٠جولاي كل كيس
٢٠ جولاي كلير در سايت سفارت
فاقد شغل دولتي
سربازي ارتش
دريافت ويزا ٤ اگست
تشکر کنندگان: endeavour ، p00ya2001 ، Alex 2014
(2015-04-08 ساعت 20:20)varchandi نوشته:  دوستانی که رفتن سفارت ابوظبی
یه کمک به من بدین لطفاً
علاوه بر اصل مدارک و ترجمه هاش (که همه یه کپی از اصل مدرک همراهشه)
آیا کپی دیگری هم از اصل مدرک و ترجمه باید بدیم به سفارت
اگر جواب بله است لطف می کنین بگین به چه تعداد؟
پیشاپیش ممنون
دوست عزیز یه چک لیست از مدارکت آماده کن تا هیچی از قلم نیفته . در مورد مدارکی که ترجمه کردی که کپی همراهش هست یه کپی پاسپورت میمونه و پرینت فرم DS260 . و دو تا عکس
Clear Smile- Interview : March
تشکر کنندگان: Iaccept ، Alex 2014 ، nora-nora
(2015-04-09 ساعت 18:30)Atis نوشته:  
(2015-04-09 ساعت 16:27)Maryam1390 نوشته:  من همسرم برنده اصلي بودن . سر بازي نرفته و هيچ كار دولتي هم نداشت . ايشون ليسانس مهندسي صنايع داره و من هم فوق ليسانس اموزش. دخترم هم سه سالشه ....آفيسر ما موريس بود ...كل زمان مصاحبه ٥ دقيقه بود خيلي سؤالات معمولي كه جوابش كاملا مشخص بود . به نظر مي رسيد قبلا تصميم گرفته شده . ما كلي مدارك ترجمه شده برده بوديم تا سوء پيشينه هم داشتيم ولي فقط شناسنامه ، كارت ملي ، كارت معافيت و عقد نامه رو گرفتن . مدرك ليسانس همسرم رو هم يك نگاه سرسري كردن ولي مدارك من رو أصلا نخواستن ...دو قطعه عكس هم گرفتن با تمكن مالي كه حدود ١٧٠ ميليون بود . سه شنبه مصاحبه داشتيم و پنج شنبه ويزامون اماده شد. از اول مصاحبه هي موريس مي گفت مباركه مباركه ...ما روز مصاحبه با هماهنگي خانم مليكا با يك خانوم ديگه رفتيم سفارت و برگشتيم دوبي ولي براي گرفتن پاسپورت ها با اتوبوس رفتيم كه لازم هم نبود من و دخترم بريم . من توصيه مي كنم روز مصاحبه با تاكسي برين چون زمانش با اتوبوس طولاني تره و ادم دچار استرس مي شه...ما ساعت ٧ انجا بوديم و از ساعت ٨:٣٠ كار رو شروع كردن

ممنون از توضيحات
پس به نظر ميرسه در صورت داشتن كار دولتي يا رفتن به سربازي قطعا ويزاي يك ضرب نميدن!
ممنون
همیشه قبل از این که سربازی برم شنیده بودم که سربازی از آدم مرد میسازه ولی نمیدونستم که یه روزی ممکنه بزرگترین اشتباه زندگیت باشه که حتی ممکنه که بزرگترین شانس زندگیت رو از دست بدی ولی بهتره همه مثبت اندیش باشیم و برای همه بچه های 2015 آرزوی پایانی شاد و رویایی را دارم
تاریخ رویت قبولی:1 می 2014__شماره کیس:##49___تعداد افراد در کیس:3 نفر____زمان کرنت شدن :12 مارچ_ ___تغییر مکان مصاحبه از آنکارا به ابوظبی توسط kcc_____زمان مصاحبه: 17 می__وضعیت: AP همه اعضاء____اولین آپدیت سیس 19 می هر سه نفر/دومین آپدیت سیس20می نفر اصلی کیس و من و آخرین آپ سیس 10آگوست هر سه نفر /تو سایت ابو فقط یک آپ در تاریخ 21 می ____18و19و20 آگوست آپ هر سه ....صدور ویزا 23آگوست
تشکر کنندگان: lotttery2015 ، laleht ، Iaccept ، p00ya2001 ، asher ، Alex 2014 ، Memolk
(2015-04-09 ساعت 17:55)endeavour نوشته:  دوستان سلام هزینه تاکسی از دوبی به ابوظبی چقدر میشه و این که به نظر شما روز مبعث اونجا nmc تعطیله؟(چون فکر کنم اونجا مبعث مثل ایران تعطیل باشه
سلام دوست عزیز. هزینه تاکسی از فرودگاه دبی تا ابوظبی من پرسیدم گفت 300 درهم تا 350 درهم. به نظرم اگر با ایرانیهایی که ترانسفر انجام میدن برید بد نیست مگر اینکه تعدادتون مثلا 4 نفر باشه.
توی لینک زیر هم میتونید تعطیلات عمومی دبی رو ببینید. در ضمن NMC 24 ساعته است و تعطیلی نداره.
لینک تعطیلات
بهتره با ایمیل باهاشون هماهنگی کنید.
شماره کیس: 2015AS000004xxx / تاریخ روئت قبولی در سایت:2May / ارسال فرم ها: 31 May / سفارت: آنکارا ____ تغییر به ____ ابوظبی / کارنت: 9 Jan / تاریخ مصاحبه: March / همسر و فرزند یکضرب / خودم: AP آپدیت 20 مارچ، 24 جولای / کلییر: 26 جولای / مقصد: هیوستون
«خوشبختی و عشق را به بها دهند و نه بهانه!»
تشکر کنندگان: Iaccept ، endeavour ، arash2014 ، Alex 2014 ، nora-nora
سلام دوستان
من الان دبی هستم اگر سوالی داشتين در خدمت هستم .
کارهای انجام شده تا امروز : من چهارشنبه ساعت 3:30 بعدظهر رفتم NMC دبی کارم 2 ساعت طول کشید و هزینه ام شد 525 درهم ( واکسن هام تکمیل بود تست Varicella هم تهران انجام داده بودم و پاستور جواب تست رو تو کارت وارد کرده بود منم اینجا جواب تست و کارت واکسن رو به NMC نشون دادم ) و باید جمعه بعدظهر برم نتیجه رو بگیرم
**2015AS22    
Issued 16-Sep-2015
Seattle
ﺗﻨﻬﺎ ﻗﺎﻧﻮﻥ ﺩﻧﯿﺎ: ﻫﺮﭼﯽ ﺑﺨﻮﺍﯼ ﻫﻤﻮﻥ ﻣﯿﺸﻪ Rolleyes
تشکر کنندگان: laleht ، Iaccept ، HERMES7 ، endeavour ، samane1363 ، asher ، Alex 2014 ، miyu ، Memolk
(2015-04-09 ساعت 19:07)hu24505 نوشته:  سلام دوستان
کارهای انجام شده تا امروز : من چهارشنبه ساعت 3:30 بعدظهر رفتم NMC دبی کارم 2 ساعت طول کشید و هزینه ام شد 525 درهم ( واکسن هام تکمیل بود تست Varicella هم تهران انجام داده بودم و پاستور جواب تست رو تو کارت وارد کرده بود منم اینجا جواب تست و کارت واکسن رو به NMC نشون دادم ) و باید جمعه بعدظهر برم نتیجه رو بگیرم
آقا منظورتون از varicella همون تست آبله هست!؟
در ضمن مگه nmc ساعت ۴ به بعد مشغول ب کار نمیشه!؟
با آرزوی ویزای یه ضرب برای شما ، تمام دوستان ۲۰۱۵ و من حقیر[emoji23] [emoji106] [emoji6]

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: hu24505 ، samane1363 ، Alex 2014 ، Memolk
(2015-04-09 ساعت 20:50)Iaccept نوشته:  
(2015-04-09 ساعت 19:07)hu24505 نوشته:  سلام دوستان
آقا منظورتون از varicella همون تست آبله هست!؟
در ضمن مگه nmc ساعت ۴ به بعد مشغول ب کار نمیشه!؟
با آرزوی ویزای یه ضرب برای شما ، تمام دوستان ۲۰۱۵ و من حقیر[emoji23] [emoji106] [emoji6]

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile

بله تست Varicella همون آبله است
NMC بیمارستان 24 ساعته بود ، من 3:30 رفتم 2 ساعت کارم طول کشید البته شاید ظهر دکتر نباشه !
متشکر
**2015AS22    
Issued 16-Sep-2015
Seattle
ﺗﻨﻬﺎ ﻗﺎﻧﻮﻥ ﺩﻧﯿﺎ: ﻫﺮﭼﯽ ﺑﺨﻮﺍﯼ ﻫﻤﻮﻥ ﻣﯿﺸﻪ Rolleyes
تشکر کنندگان: Iaccept ، Alex 2014 ، Memolk
دوستان کسی با ماشین شخصی رفته فرودگاه!؟
میخام ماشینو بزارم پارکینگ
تو سایت فرودگاه زده پارکینگ مسقف ۹۰۰۰ و عادی ۶۰۰۰ فک کنم
کسی تجربه داشته!؟
نظرتون
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: laleht ، Alex 2014
(2015-04-10 ساعت 01:40)Iaccept نوشته:  دوستان کسی با ماشین شخصی رفته فرودگاه!؟
کسی تجربه داشته!؟
نظرتون

ما ٤ فروردين پروازمون بود پاركينگ مسقف كه كلا بيخيال شو هيچ يك از پاركينگها جا نداشت اخيراً كنار پاركينگ ٥ دارن زمينى رو آماده سازى ميكنند واسه آينده اونجا پارك كرديم البته زير نظر خود مامور اونجا ١٣ فروردين هم ١٢ شب برگشتيم شد ٦٣ هزار تومن اما قاعدتا الان بايد پاركينگ فرودگاه خلوت تر باشه.
بنظرم حتما با ماشين خودتون برين چون اگه برگشت چند تا پرواز با هم بشينه بد گرفتار ميشى يه كوچولو هم زودتر از زمان بنديتون برين كه وقتى پارك ميكنى با اتوبوسهاى رايگان پاركينگ فرودگاه بايد برگردى سالن دير نشه
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: Iaccept ، p00ya2001 ، Alex 2014 ، Memolk
(2015-04-10 ساعت 01:40)Iaccept نوشته:  دوستان کسی با ماشین شخصی رفته فرودگاه!؟
کسی تجربه داشته!؟
نظرتون
اگه بتونی بری تو پارکینگ مسقف ( بسته به ساعت پروازتون هست ) احتمالا مامورهای اونجا جای خوبی بهتون نمیدن ، چاره اش یه 5000 تومانی است ، اون موقع بهترین جای پارکینگ مال شماست
من که نه روز مسافرتم طول کشید ، بنده خدا 2 دفعه هم ماشینم رو دستمال کشیده بود Big GrinBig Grin
5000 تومان معجزه میکنه
البته ارزش افزوده و .... هم میگیرن حدودا شبی 10 تا 11 تومان در میاد
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
تشکر کنندگان: laleht ، Alex 2014 ، Memolk
(2015-04-09 ساعت 18:56)endeavour نوشته:  
(2015-04-09 ساعت 18:30)Atis نوشته:  

ممنون از توضيحات
ممنون
همیشه قبل از این که سربازی برم شنیده بودم که سربازی از آدم مرد میسازه ولی نمیدونستم که یه روزی ممکنه بزرگترین اشتباه زندگیت باشه که حتی ممکنه که بزرگترین شانس زندگیت رو از دست بدی ولی بهتره همه مثبت اندیش باشیم و برای همه بچه های 2015 آرزوی پایانی شاد و رویایی را دارم

ولي فكر ميكنم اشتباه ميكنين
سربازي بازم از آدم مرد ميسازه كه بتونين تو اين موقعيت سخت شكيبا باشين كليرنس آخر دنيا نيست و حتي ريجكت هم آخر دنيا نيست موفق باشين
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: laleht ، Alex 2014 ، endeavour ، Memolk

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان