کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-04-11 ساعت 11:06)مهدی هژ نوشته:  Big GrinBig Grin
(2015-04-08 ساعت 10:05)varchandi نوشته:  
(2015-04-08 ساعت 09:41)مهدی هژ نوشته:  ببخشید دوستان میشه بگین سفرنامه لاله خانم صفحه چندم هست علاقمند شدم بخونم

دوست من
کل سفرنامه هاب ابوظبی همش 2 صفحه است!!!Big GrinBig GrinBig Grin
اینم لینکش:
http://www.mohajersara.com/thread-7099-page-2.html

همشهرى كجاش خنده دار بود سفرنامه ى من يا لينك آدرس سفرنامه ها كاكو Big Grin Big Grin Wink Wink
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان:
(2015-04-11 ساعت 18:42)laleht نوشته:  
(2015-04-11 ساعت 18:40)varchandi نوشته:  دوستانی که مصاحبه رفتن
آیا NMC جواب مدیکال هر شخص رو جداگانه میده یا هر کیس (خانواده) رو تو یه پاکت میده
پیشاپیش ممنون

جدا جدا
يعنى اگه دو نفر هستين دو تا پاكت و دو تا CD عكس ريه كه نام هريك روى اون ها درج شده با كيس نامبرتون

ممنون لاله جان
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: laleht ، r.bazargan ، samane1363
سلام......2 تا سوال 1-کسی Land Mark Hotel رفته؟2-از الان برای یک ماه دیگه که مصاحبه داریم اقدام برای ویزا گرفتن زود نیست(یعنی ویزا باطل نمیشه؟)
تاریخ رویت قبولی:1 می 2014__شماره کیس:##49___تعداد افراد در کیس:3 نفر____زمان کرنت شدن :12 مارچ_ ___تغییر مکان مصاحبه از آنکارا به ابوظبی توسط kcc_____زمان مصاحبه: 17 می__وضعیت: AP همه اعضاء____اولین آپدیت سیس 19 می هر سه نفر/دومین آپدیت سیس20می نفر اصلی کیس و من و آخرین آپ سیس 10آگوست هر سه نفر /تو سایت ابو فقط یک آپ در تاریخ 21 می ____18و19و20 آگوست آپ هر سه ....صدور ویزا 23آگوست
تشکر کنندگان: r.bazargan ، Memolk
(2015-04-12 ساعت 00:42)endeavour نوشته:  سلام......2 تا سوال 1-کسی Land Mark Hotel رفته؟2-از الان برای یک ماه دیگه که مصاحبه داریم اقدام برای ویزا گرفتن زود نیست(یعنی ویزا باطل نمیشه؟)

1- سوال اول رو نمیدونم چون دبی اقامت نکردم
2- نه خوبه چون معمولا 4-5 روز کاری طول میکشه و الان هنوز فصل خوب سفر به دبی هست. ویزای ما که دو هفته طول کشید و من داشتم از استرس میمردم که البته گفتن بخاطر شب عید و تعدد مسافر بوده.
حالا باز با خود آژانسی هم که میخواین اقدام کنین یه مشورت کنین
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: r.bazargan ، endeavour ، Memolk
(2015-04-11 ساعت 18:46)laleht نوشته:  
(2015-04-11 ساعت 11:06)مهدی هژ نوشته:  Big GrinBig Grin
(2015-04-08 ساعت 10:05)varchandi نوشته:  
(2015-04-08 ساعت 09:41)مهدی هژ نوشته:  ببخشید دوستان میشه بگین سفرنامه لاله خانم صفحه چندم هست علاقمند شدم بخونم

دوست من
کل سفرنامه هاب ابوظبی همش 2 صفحه است!!!Big GrinBig GrinBig Grin
اینم لینکش:
http://www.mohajersara.com/thread-7099-page-2.html

همشهرى كجاش خنده دار بود سفرنامه ى من يا لينك آدرس سفرنامه ها كاكو Big Grin Big Grin Wink Wink

ادرس پرسیدن منBig Grinنمیدونستم 2تا ادرس بیشتر نیست
کیس نامبر2015AS75XX سفارت آنکارا تغیرش دادن به ایروان.تکمیل فرم آخر می. تعداد افراد 3 نفر.کارنت10june. نامه دوم 2 جولای.مصاحبه 3 آگوست و یکضرب .مقصد نیویورکCool
تشکر کنندگان: laleht
چ ویزا بعدن چ نعدن ، اصلا مهم نیست[emoji6]
.
.
.

الکی مثلا من خیلی ریلکسم [emoji23] [emoji23] [emoji23]

دوستان من چک گذر نامرم رد کردم منتظر سوارشدنم [emoji118] [emoji574] [emoji575]
با رای تل کانکتم و دارم باهاتون ودآع میکنم[emoji27] [emoji23]
محتاجم ب ۲آ [emoji179] [emoji122] [emoji106]

در ضمن کل ویزاهآ لاتاری ۲۰۱۵ واس ماس ،یعنی کلیش ماس ماست[emoji6]

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: HERMES7 ، laleht ، behjat ، fati.d ، Alex 2014 ، p00ya2001 ، samane1363 ، r.bazargan ، MJAVADIAN ، m.ghoreishi ، lotttery2015 ، aidaz ، matrix84 ، Aghaman
دوستان اولین نکته فنی :
همین الان ورودی گیت برو بچ ۳ پآ دو تا اسپری ecco ک از بین هف هش دهتا اسپریآ آسم جدا کرده بودن لطف کردن گرفتن Sad
غیر قابل استردادم هست
ولی بهش گفتم اغلم بده اینجا بزنم و کلیشو Smile خالی کردم Smile
اگه خاصین بیارین تو چمدون ک تحویل بار میدین مشکل نداره و میتونید
علتشم اینه ک اینا آتش زا هستن و توی قسمت بار فایرفایتینگ ردیفه و مشکل نداره، البته فک کنم!
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: samane1363 ، r.bazargan ، MJAVADIAN ، laleht ، Alex 2014 ، lotttery2015 ، aidaz
(2015-04-12 ساعت 11:02)Iaccept نوشته:  دوستان اولین نکته فنی :
همین الان ورودی گیت برو بچ ۳ پآ دو تا اسپری ecco ک از بین هف هش دهتا اسپریآ آسم جدا کرده بودن لطف کردن گرفتن Sad
غیر قابل استردادم هست
علتشم اینه ک اینا آتش زا هستن و توی قسمت بار فایرفایتینگ ردیفه و مشکل نداره، البته فک کنم!

من هم تو قسمت بار داشتم و مشکلی نبود....
موفق باشی دوست گرامی... بیا که ویزاهای یضرب این هفته رو بریم بگیریم :-)

ما دیروز ساعت ۴ رفتیم مدیکال..‌. دکتر شوکلا بود... نامه تعیین وقت هم ازمون نخواستن... فقط نامه اول + پاسپورت+ عکس+ آدرس+ پول.
موفق باشید
کیس: 2015AS000043XX
،مشاهده قبولی: 16 JUNE،ارسال فرم260: 31 JULY،کارنت: 9 FEBRUARY،نامه دوم: FEBRUARY 24،مصاحبه:APRIL 14ابوظبی،افراد کیس:دو نفر
کلیر: 17می نفر اصلی
نامه کلیری همسرم:20سپتامبر
کلیر همسرم(سربازی س):30سپتامبر
اولین ورود:8اکتبر-لس آنجلس
ارسال مدارک پاس سفید:13اکتبر
ایمیل تایید:16اکتبر
دریافت نامه اول:21اکتبر
دریافت نامه دوم:5 نوامبر
انگشت نگاری:16 نوامبر وقت تعیین شده(9 نوامبر انگشت نگاری شدیم)
گرین کارت همسرم:15نوامبر 2015
برگشت: 16 نوامبر
گرین کارت خودم:14 می 2016
کار خوبه خدا درست کنه...تسلیم تسلیم
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، r.bazargan ، MJAVADIAN ، Alex 2014 ، matrix84 ، Aghaman ، Memolk
(2015-04-12 ساعت 11:36)samane1363 نوشته:  
(2015-04-12 ساعت 11:02)Iaccept نوشته:  دوستان اولین نکته فنی :
غیر قابل استردادم هست

من هم تو قسمت بار داشتم و مشکلی نبود....
موفق باشی دوست گرامی... بیا که ویزاهای یضرب این هفته رو بریم بگیریم :-)

ما دیروز ساعت ۴ رفتیم مدیکال..‌. دکتر شوکلا بود... نامه تعیین وقت هم ازمون نخواستن... فقط نامه اول + پاسپورت+ عکس+ آدرس+ پول.
موفق باشید

موفق باشين و با دست پر برگردين
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: Memolk
(2015-04-12 ساعت 08:37)laleht نوشته:  
(2015-04-12 ساعت 00:42)endeavour نوشته:  سلام......2 تا سوال 1-کسی Land Mark Hotel رفته؟2-از الان برای یک ماه دیگه که مصاحبه داریم اقدام برای ویزا گرفتن زود نیست(یعنی ویزا باطل نمیشه؟)

1- سوال اول رو نمیدونم چون دبی اقامت نکردم
2- نه خوبه چون معمولا 4-5 روز کاری طول میکشه و الان هنوز فصل خوب سفر به دبی هست. ویزای ما که دو هفته طول کشید و من داشتم از استرس میمردم که البته گفتن بخاطر شب عید و تعدد مسافر بوده.
حالا باز با خود آژانسی هم که میخواین اقدام کنین یه مشورت کنین

سلام دوست عزیز هتل لند مارک هتل خوبیه تو میدون بنی یاس هست.چند قدمی هم مترو هست.هتل تمیز و مرتبیه.انلاین هم میتونید رزرو کنید.قیمتاش هم مناسبه
تشکر کنندگان: r.bazargan ، MJAVADIAN ، laleht ، Alex 2014 ، endeavour ، Memolk
دوستان يه كاري هم هست به اسم رتبه دادن گاهي دوستان گل غرق مطالب تاپيك ها ميشن فراموششون ميشه
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: Memolk
باسلام
کسایی که برای تمدید مدیکال ابوظبی رفتن آیا تست سل زیر 14 سال برای تمدید مدیکال مجدد تکرار میشه
ممنون میشم زود جواب بدین.
تشکر کنندگان: سامانتاوآرش
پویا جان شما میدونید با tapatalk وقتی با گوشی چک میکنی چطور میشه رتبه داد؟
تشکر کنندگان:
باسلام

من پیکاپ ویزامو انجام دادم و بزودی ویزام میاد. جسارتا از اینکه بعضی دوستان حتی کوچکترین کمکی هم در این زمینه نکردن خیلی باعث تاسف هست و بنظرم حقش نیست یه سری آدم ها ویزا بهشون تعلق بگیره
تشکر کنندگان:
(2015-04-12 ساعت 14:31)سامانتاوآرش نوشته:  باسلام

من پیکاپ ویزامو انجام دادم و بزودی ویزام میاد. جسارتا از اینکه بعضی دوستان حتی کوچکترین کمکی هم در این زمینه نکردن خیلی باعث تاسف هست و بنظرم حقش نیست یه سری آدم ها ویزا بهشون تعلق بگیره

دوست عزیز زود قضاوت نکنین شاید واقعا خیلی ها از جمله خود من هیچ اطلاعاتی تو این زمینه نداشتن. اومدیمو یکی یه راهنمایی غلط به شما میکرد اونوقت ترجیح نمیدادین اصلا نظر نمی داد تا راهنمایی غلط؟!
من فکر کنم اکثرا شهامت انجام پیکاپ ویزا از طریق واسطه رو ندارن و ترجیح میدن خودشون برن پاسپورتشون رو تحویل بدن و هزینه بیشتر رو هم به جون بخرن وگرنه اینجا که همه صادقانه هر چی بلدن دارن بهم ارائه میدن حالا فقط موندن سر پیکاپ ویزا که نخوان بگن؟
تشکر کنندگان: behjat ، behdadK ، lotttery2015 ، takin2015 ، Aghaman ، TajbakhshSalma ، dv winner ، Memolk

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان