کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-04-10 ساعت 07:44)Aghaman نوشته:  
(2015-04-10 ساعت 01:40)Iaccept نوشته:  دوستان کسی با ماشین شخصی رفته فرودگاه!؟
میخام ماشینو بزارم پارکینگ
تو سایت فرودگاه زده پارکینگ مسقف ۹۰۰۰ و عادی ۶۰۰۰ فک کنم
کسی تجربه داشته!؟
نظرتون
اگه بتونی بری تو پارکینگ مسقف ( بسته به ساعت پروازتون هست ) احتمالا مامورهای اونجا جای خوبی بهتون نمیدن ، چاره اش یه 5000 تومانی است ، اون موقع بهترین جای پارکینگ مال شماست
من که نه روز مسافرتم طول کشید ، بنده خدا 2 دفعه هم ماشینم رو دستمال کشیده بود Big GrinBig Grin
5000 تومان معجزه میکنه
البته ارزش افزوده و .... هم میگیرن حدودا شبی 10 تا 11 تومان در میاد
ممنون
چ دلیلی داره جا خوب ندن!
جای خوب و بدش مگه چ فرقی دارن !؟[emoji15] (نکنه از نظر مکان پارک و دست فرمون هموطنای عزیزمون [emoji23] میگین مهمه، و احتمالا مالش خودرو)
مهر شما باعث کشیدن دستمال شده [emoji6] ۵۰۰۰ تومنی بهونس[emoji23]
من پروازم نزدیکای ظهر و اول هفتس[emoji108]

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: laleht ، samane1363 ، Alex 2014 ، آلیس-1980 ، Memolk
(2015-04-10 ساعت 07:52)Iaccept نوشته:  
(2015-04-10 ساعت 07:44)Aghaman نوشته:  
(2015-04-10 ساعت 01:40)Iaccept نوشته:  دوستان کسی با ماشین شخصی رفته فرودگاه!؟
میخام ماشینو بزارم پارکینگ
تو سایت فرودگاه زده پارکینگ مسقف ۹۰۰۰ و عادی ۶۰۰۰ فک کنم
کسی تجربه داشته!؟
نظرتون
اگه بتونی بری تو پارکینگ مسقف ( بسته به ساعت پروازتون هست ) احتمالا مامورهای اونجا جای خوبی بهتون نمیدن ، چاره اش یه 5000 تومانی است ، اون موقع بهترین جای پارکینگ مال شماست
من که نه روز مسافرتم طول کشید ، بنده خدا 2 دفعه هم ماشینم رو دستمال کشیده بود Big GrinBig Grin
5000 تومان معجزه میکنه
البته ارزش افزوده و .... هم میگیرن حدودا شبی 10 تا 11 تومان در میاد
ممنون
چ دلیلی داره جا خوب ندن!
جای خوب و بدش مگه چ فرقی دارن !؟[emoji15] (نکنه از نظر مکان پارک و دست فرمون هموطنای عزیزمون [emoji23] میگین مهمه، و احتمالا مالش خودرو)
مهر شما باعث کشیدن دستمال شده [emoji6] ۵۰۰۰ تومنی بهونس[emoji23]
من پروازم نزدیکای ظهر و اول هفتس[emoji108]

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile
بله جای خوب و بد داره
جای بدش تو مسیر برگشت ماشین ها و محل عبور و مرور ماشین ها و بدون سقفه
جای خوبش همون طبقه اول و جاییه که هیچ ماشینی ممکنه از بغلتون هم رد نشه
دلیل اینکه جای خوب نمیدن اینه که جای خوب رو نگه میدارن برای همون 5000 تومانی
جالب اینجاست که وقتی به سلامتی رفتی و برگشتی می بینی یه ماشین هم جلوی ماشینت پارکه درهاش هم قفله ، اصلا نترس اون ماشین خلاصه زیرش هم یه تیکه سنگه ، سنگه رو بزار کنار ماشین رو هول بده به چپ یا راست وقتی ماشینت رو اوردی بیرون دوباره برش گردون سر جاش ( من تجربه زیادی تو پارکینگ دارم )
ساعت پروازتون ساعت خوبیه حتما پارکینگ مسقف جا داره
خوبیش هم اینه که یه راست میرید تو سالن احتیاجی به ماشین سوار شدن مجدد ندارید
امیدوارم با یه ویزای خوشگل برگردید
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، laleht ، samane1363 ، Alex 2014 ، A_A ، Iaccept ، Memolk
ممنون aghaman عزیز
ایشالا موفق و پیروز باشید[emoji106]

Smile زندگی زیباست Smile
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: Alex 2014 ، Aghaman
من روز زن روز فرشته ها رو به همه خانم هاي عزيز مهاجر سرا تبريك ميگم و اميدوارم اين روز واسه همشون خو ب با شه و خبراي خيلي خيلي خوبي دريافت كنن
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: laleht ، asher ، samane1363 ، Alex 2014 ، Iaccept ، miyu ، nora-nora ، ginjer ، mehdi1989 ، Memolk
دوستان سلام
فردا دبی هستم هر کی اومد خبر بده همو ببینیم
میریم واسه یه ضربی به امید خدا
تشکر کنندگان: asher ، Iaccept ، miyu ، samane1363 ، nora-nora ، mehdi1989 ، Alex 2014 ، Memolk
(2015-04-10 ساعت 11:52)matrix84 نوشته:  دوستان سلام

فرشه قرمزو پهن کن دادآشBig Grin

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: nora-nora ، samane1363 ، Alex 2014 ، matrix84

منم ایشالا فردا دبی هستم Smile پس ببینیم همو ؛-)
پیش به سوی یضررررررب ....
انرژی های مثبت دوستان رو خواستاریم
کیس: 2015AS000043XX
،مشاهده قبولی: 16 JUNE،ارسال فرم260: 31 JULY،کارنت: 9 FEBRUARY،نامه دوم: FEBRUARY 24،مصاحبه:APRIL 14ابوظبی،افراد کیس:دو نفر
کلیر: 17می نفر اصلی
نامه کلیری همسرم:20سپتامبر
کلیر همسرم(سربازی س):30سپتامبر
اولین ورود:8اکتبر-لس آنجلس
ارسال مدارک پاس سفید:13اکتبر
ایمیل تایید:16اکتبر
دریافت نامه اول:21اکتبر
دریافت نامه دوم:5 نوامبر
انگشت نگاری:16 نوامبر وقت تعیین شده(9 نوامبر انگشت نگاری شدیم)
گرین کارت همسرم:15نوامبر 2015
برگشت: 16 نوامبر
گرین کارت خودم:14 می 2016
کار خوبه خدا درست کنه...تسلیم تسلیم
تشکر کنندگان: Iaccept ، asher ، r.bazargan ، Alex 2014 ، matrix84 ، Memolk
(2015-04-11 ساعت 02:15)samane1363 نوشته:  

منم ایشالا فردا دبی هستم Smile پس ببینیم همو ؛-)
پیش به سوی یضررررررب ....
انرژی های مثبت دوستان رو خواستاریم

سلام برای همتون یه ضرب آرزو میکنم
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، matrix84 ، Memolk
Big GrinBig Grin
(2015-04-08 ساعت 10:05)varchandi نوشته:  
(2015-04-08 ساعت 09:41)مهدی هژ نوشته:  ببخشید دوستان میشه بگین سفرنامه لاله خانم صفحه چندم هست علاقمند شدم بخونم

دوست من
کل سفرنامه هاب ابوظبی همش 2 صفحه است!!!Big GrinBig GrinBig Grin
اینم لینکش:
http://www.mohajersara.com/thread-7099-page-2.html
کیس نامبر2015AS75XX سفارت آنکارا تغیرش دادن به ایروان.تکمیل فرم آخر می. تعداد افراد 3 نفر.کارنت10june. نامه دوم 2 جولای.مصاحبه 3 آگوست و یکضرب .مقصد نیویورکCool
تشکر کنندگان:
Big Grinبا سلام دوستان من چند تا سوال دارم و ممنون میشم کمکم کنین. .......ما یک خانواده سه نفره هستیم که تو یکشنبه 17 می مصاحبه داریم با توجه به این که پسر سه ساله دارم و شنبه 16 می هم در امارات تعطیله (مبعث) و جمعه هم دکترهای nmc نیستن ما چند شنبه اونجا باشیم(با توجه به این که دوستان فرمودن که سه روز کاری لازمه)آیا چهارشنبه اونجا باشیم دیر نیست یه کم؟ و این که تاریخ برگشت رو کی بگیریم با توجه به این که احتمال یک ضرب همسر و فرزندم وجود داره و خودمم هم. احتمال AP.......و دیگه این که اگه نزدیک nmc دبی هتل خوبی هست عزیزان لطفا بگن چون کودک داریم رفت وآمد داستان نشه......ببخشید اندازه پروتکل شدهBig Grin
تاریخ رویت قبولی:1 می 2014__شماره کیس:##49___تعداد افراد در کیس:3 نفر____زمان کرنت شدن :12 مارچ_ ___تغییر مکان مصاحبه از آنکارا به ابوظبی توسط kcc_____زمان مصاحبه: 17 می__وضعیت: AP همه اعضاء____اولین آپدیت سیس 19 می هر سه نفر/دومین آپدیت سیس20می نفر اصلی کیس و من و آخرین آپ سیس 10آگوست هر سه نفر /تو سایت ابو فقط یک آپ در تاریخ 21 می ____18و19و20 آگوست آپ هر سه ....صدور ویزا 23آگوست
تشکر کنندگان: Memolk
(2015-04-11 ساعت 16:03)endeavour نوشته:  Big Grinبا سلام دوستان من چند تا سوال دارم و ممنون میشم کمکم کنین. .......ما یک خانواده سه نفره هستیم که تو یکشنبه 17 می مصاحبه داریم با توجه به این که پسر سه ساله دارم و شنبه 16 می هم در امارات تعطیله (مبعث) و جمعه هم دکترهای nmc نیستن ما چند شنبه اونجا باشیم(با توجه به این که دوستان فرمودن که سه روز کاری لازمه)آیا چهارشنبه اونجا باشیم دیر نیست یه کم؟ و این که تاریخ برگشت رو کی بگیریم با توجه به این که احتمال یک ضرب همسر و فرزندم وجود داره و خودمم هم. احتمال AP.......و دیگه این که اگه نزدیک nmc دبی هتل خوبی هست عزیزان لطفا بگن چون کودک داریم رفت وآمد داستان نشه......ببخشید اندازه پروتکل شدهBig Grin

سلام
تا جایی که میدونم مناسبت های اسلامی سنی ها با ما شیعه ها فرق داره
این مبعث که میگین اگه تو امارات و بر اساس تقویم اماراته که چهارشنبه دیره بهتره سه شنبه صبح برین و همون روز سه شنبه هم برین برای مدیکال
جهت اطمینان از خود NMC هم وقت بگیرین و تو نامه درخواست وقتتون نام و سن نفرات رو بدین و به سن پسرتون تاکید داشته باشین
من ایمیل زدم سریع جواب دادن
اگه خانمتون برنده است که احتمالاَ اگه کار دولتی نداشته باشه یه ضرب میگیره معمولاَ 4 روز بعد از مصاحبه ویزا رو میدن
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: r.bazargan ، p00ya2001 ، shahin2737 ، endeavour ، Memolk
(2015-04-11 ساعت 16:35)varchandi نوشته:  
(2015-04-11 ساعت 16:03)endeavour نوشته:  Big Grinبا سلام دوستان من چند تا سوال دارم و ممنون میشم کمکم کنین. .......ما یک خانواده سه نفره هستیم که تو یکشنبه 17 می مصاحبه داریم با توجه به این که پسر سه ساله دارم و شنبه 16 می هم در امارات تعطیله (مبعث) و جمعه هم دکترهای nmc نیستن ما چند شنبه اونجا باشیم(با توجه به این که دوستان فرمودن که سه روز کاری لازمه)آیا چهارشنبه اونجا باشیم دیر نیست یه کم؟ و این که تاریخ برگشت رو کی بگیریم با توجه به این که احتمال یک ضرب همسر و فرزندم وجود داره و خودمم هم. احتمال AP.......و دیگه این که اگه نزدیک nmc دبی هتل خوبی هست عزیزان لطفا بگن چون کودک داریم رفت وآمد داستان نشه......ببخشید اندازه پروتکل شدهBig Grin

سلام
این مبعث که میگین اگه تو امارات و بر اساس تقویم اماراته که چهارشنبه دیره بهتره سه شنبه صبح برین و همون روز سه شنبه هم برین برای مدیکال
جهت اطمینان از خود NMC هم وقت بگیرین و تو نامه درخواست وقتتون نام و سن نفرات رو بدین و به سن پسرتون تاکید داشته باشین
اگه خانمتون برنده است که احتمالاَ اگه کار دولتی نداشته باشه یه ضرب میگیره معمولاَ 4 روز بعد از مصاحبه ویزا رو میدن
خیلی ممنون از پاسختون...من چک کردم تو تعطیلات رسمی امارات 16 می رو تعطیل رسمی زده.....در مورد تاریخ برگشت یعنی 4 روز بعد از مصاحبه بلیط بگیرم؟
تاریخ رویت قبولی:1 می 2014__شماره کیس:##49___تعداد افراد در کیس:3 نفر____زمان کرنت شدن :12 مارچ_ ___تغییر مکان مصاحبه از آنکارا به ابوظبی توسط kcc_____زمان مصاحبه: 17 می__وضعیت: AP همه اعضاء____اولین آپدیت سیس 19 می هر سه نفر/دومین آپدیت سیس20می نفر اصلی کیس و من و آخرین آپ سیس 10آگوست هر سه نفر /تو سایت ابو فقط یک آپ در تاریخ 21 می ____18و19و20 آگوست آپ هر سه ....صدور ویزا 23آگوست
(2015-04-11 ساعت 18:18)endeavour نوشته:  
(2015-04-11 ساعت 16:35)varchandi نوشته:  

سلام
خیلی ممنون از پاسختون...من چک کردم تو تعطیلات رسمی امارات 16 می رو تعطیل رسمی زده.....در مورد تاریخ برگشت یعنی 4 روز بعد از مصاحبه بلیط بگیرم؟

به نظرم بله 4 روز خوبه
تشکر کنندگان:
دوستانی که مصاحبه رفتن
آیا NMC جواب مدیکال هر شخص رو جداگانه میده یا هر کیس (خانواده) رو تو یه پاکت میده
پیشاپیش ممنون
تشکر کنندگان:
(2015-04-11 ساعت 18:40)varchandi نوشته:  دوستانی که مصاحبه رفتن
آیا NMC جواب مدیکال هر شخص رو جداگانه میده یا هر کیس (خانواده) رو تو یه پاکت میده
پیشاپیش ممنون

جدا جدا
يعنى اگه دو نفر هستين دو تا پاكت و دو تا CD عكس ريه كه نام هريك روى اون ها درج شده با كيس نامبرتون
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان