کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-04-12 ساعت 12:00)atusa1390 نوشته:  
(2015-04-12 ساعت 08:37)laleht نوشته:  
(2015-04-12 ساعت 00:42)endeavour نوشته:  سلام......2 تا سوال 1-کسی Land Mark Hotel رفته؟2-از الان برای یک ماه دیگه که مصاحبه داریم اقدام برای ویزا گرفتن زود نیست(یعنی ویزا باطل نمیشه؟)

1- سوال اول رو نمیدونم چون دبی اقامت نکردم
2- نه خوبه چون معمولا 4-5 روز کاری طول میکشه و الان هنوز فصل خوب سفر به دبی هست. ویزای ما که دو هفته طول کشید و من داشتم از استرس میمردم که البته گفتن بخاطر شب عید و تعدد مسافر بوده.
حالا باز با خود آژانسی هم که میخواین اقدام کنین یه مشورت کنین

سلام دوست عزیز هتل لند مارک هتل خوبیه تو میدون بنی یاس هست.چند قدمی هم مترو هست.هتل تمیز و مرتبیه.انلاین هم میتونید رزرو کنید.قیمتاش هم مناسبه

ببخشید با nmc چقدر فاصله داره؟
تاریخ رویت قبولی:1 می 2014__شماره کیس:##49___تعداد افراد در کیس:3 نفر____زمان کرنت شدن :12 مارچ_ ___تغییر مکان مصاحبه از آنکارا به ابوظبی توسط kcc_____زمان مصاحبه: 17 می__وضعیت: AP همه اعضاء____اولین آپدیت سیس 19 می هر سه نفر/دومین آپدیت سیس20می نفر اصلی کیس و من و آخرین آپ سیس 10آگوست هر سه نفر /تو سایت ابو فقط یک آپ در تاریخ 21 می ____18و19و20 آگوست آپ هر سه ....صدور ویزا 23آگوست
تشکر کنندگان:
(2015-04-12 ساعت 15:30)endeavour نوشته:  
(2015-04-12 ساعت 12:00)atusa1390 نوشته:  
(2015-04-12 ساعت 08:37)laleht نوشته:  
(2015-04-12 ساعت 00:42)endeavour نوشته:  سلام......2 تا سوال 1-کسی Land Mark Hotel رفته؟2-از الان برای یک ماه دیگه که مصاحبه داریم اقدام برای ویزا گرفتن زود نیست(یعنی ویزا باطل نمیشه؟)

1- سوال اول رو نمیدونم چون دبی اقامت نکردم
2- نه خوبه چون معمولا 4-5 روز کاری طول میکشه و الان هنوز فصل خوب سفر به دبی هست. ویزای ما که دو هفته طول کشید و من داشتم از استرس میمردم که البته گفتن بخاطر شب عید و تعدد مسافر بوده.
حالا باز با خود آژانسی هم که میخواین اقدام کنین یه مشورت کنین

سلام دوست عزیز هتل لند مارک هتل خوبیه تو میدون بنی یاس هست.چند قدمی هم مترو هست.هتل تمیز و مرتبیه.انلاین هم میتونید رزرو کنید.قیمتاش هم مناسبه

ببخشید با nmc چقدر فاصله داره؟

چند قدمی تا مترو بنی یاس فاصله داره... و با مترو هم چند ایستگاه بیشتر تا nmc فاصله نیست.به راحتی تردد میشه کرد
کیس: 2015AS000043XX
،مشاهده قبولی: 16 JUNE،ارسال فرم260: 31 JULY،کارنت: 9 FEBRUARY،نامه دوم: FEBRUARY 24،مصاحبه:APRIL 14ابوظبی،افراد کیس:دو نفر
کلیر: 17می نفر اصلی
نامه کلیری همسرم:20سپتامبر
کلیر همسرم(سربازی س):30سپتامبر
اولین ورود:8اکتبر-لس آنجلس
ارسال مدارک پاس سفید:13اکتبر
ایمیل تایید:16اکتبر
دریافت نامه اول:21اکتبر
دریافت نامه دوم:5 نوامبر
انگشت نگاری:16 نوامبر وقت تعیین شده(9 نوامبر انگشت نگاری شدیم)
گرین کارت همسرم:15نوامبر 2015
برگشت: 16 نوامبر
گرین کارت خودم:14 می 2016
کار خوبه خدا درست کنه...تسلیم تسلیم
تشکر کنندگان: endeavour ، Memolk
(2015-04-12 ساعت 14:31)سامانتاوآرش نوشته:  باسلام

من پیکاپ ویزامو انجام دادم و بزودی ویزام میاد. جسارتا از اینکه بعضی دوستان حتی کوچکترین کمکی هم در این زمینه نکردن خیلی باعث تاسف هست و بنظرم حقش نیست یه سری آدم ها ویزا بهشون تعلق بگیره
امیدوارم به سلامتی ویزاتون برسه و خوشحال و برقرار برنامه ریزی برای رفتن رو پیگیری کنید. اینجا کسی از دوستان حتی مدیران حقوقی برای راهنمایی دادن به من نمیگیرند و فقط همه با لطف خودشون اگر اطلاعی دارند اون رو به اشتراک میگذارند. فروم به همین معناست.
یک لطف هم به خودتون و دوستان بکنید و امضاتون رو لااقل بذارید تا با توجه به شرایط کیستون بشه راهنمایی های بهتری کرد.
تشکر کنندگان: varchandi ، behdadK ، miyu ، HERMES7 ، lotttery2015 ، laleht ، samane1363 ، Aghaman ، Memolk
دوستان من خواستم رتبه بدم اما این مهاجرسرای عزیز میگه شما در حدی نیستی که بخوای رتبه بدی!!! دیگه خود دانید Wink رتبه بدید تا در جرگه رتبه دهندگان لااقل قرار بگیرم Cool
شماره کیس: 2015AS000004xxx / تاریخ روئت قبولی در سایت:2May / ارسال فرم ها: 31 May / سفارت: آنکارا ____ تغییر به ____ ابوظبی / کارنت: 9 Jan / تاریخ مصاحبه: March / همسر و فرزند یکضرب / خودم: AP آپدیت 20 مارچ، 24 جولای / کلییر: 26 جولای / مقصد: هیوستون
«خوشبختی و عشق را به بها دهند و نه بهانه!»
تشکر کنندگان: varchandi ، behdadK
(2015-04-12 ساعت 14:31)سامانتاوآرش نوشته:  باسلام

من پیکاپ ویزامو انجام دادم و بزودی ویزام میاد. جسارتا از اینکه بعضی دوستان حتی کوچکترین کمکی هم در این زمینه نکردن خیلی باعث تاسف هست و بنظرم حقش نیست یه سری آدم ها ویزا بهشون تعلق بگیره

دوست من
تا جایی که یادم من یه جواب مختصری دادم هر چند تجربه این کار رو ندارم
شاید دلیلش اینه که دوستان ترجیح میدن خودشون برن برای گرفتن ویزا و برای همین نتونستن و تجربه نداشتن جوابتونو بدن
دوستانی هم که تجربه داشتن و این کارو کردن یا تو راه آمریکان یا دارن مقدمات این کار رو میکنن و وقت نمی کنن بیان به سایت سر بزنن
در هر صورت خیلی مبارکتون باشه
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: laleht ، behdadK ، HERMES7 ، samane1363 ، Memolk

(2015-04-12 ساعت 09:59)Iaccept نوشته:  چ ویزا بعدن چ نعدن ، اصلا مهم نیست[emoji6]
.
.
.

الکی مثلا من خیلی ریلکسم [emoji23] [emoji23] [emoji23]

دوستان من چک گذر نامرم رد کردم منتظر سوارشدنم [emoji118] [emoji574]
با رای تل کانکتم و دارم باهاتون ودآع میکنم
محتاجم ب ۲آ

در ضمن کل ویزاهآ لاتاری ۲۰۱۵ واس ماس ،یعنی کلیش ماس ماست

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile

Iaccept عزیز
برو به سلامت
میدونم با خبرای خوب برمیگردی
برایت کلی دعا میکنیم
Smile
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، laleht ، behdadK ، HERMES7 ، Alex 2014 ، samane1363 ، Memolk
سلام دوستاي گلم من سعي ميكنم تا اخر امشب سفرنامه رو كامل كنم و بگذارم
شماره کیس: ***2015AS00003 / تاریخ رویت قبولی:1May /تعداد افراد منظور در کیس :1 / ارسال فرمهای سری اول:July /کارنت شدن کیس:10 December /مصاحبه: 6 April/محل مصاحبه: ابوظبي/ ويزا يكضرب/ ♫سفرنامه ابوظبی♫
تشکر کنندگان: HERMES7 ، endeavour ، Alex 2014 ، laleht ، samane1363 ، Memolk
سلام دوستای گل
من ساعت دو رسیدم
تا ساعت ۳ با مترو اومدم هتل
۴ رفتم nmc تا هفت طول کشید
گف پس فردا بیا جوابو بگیر
اومدم رفتم یه غذا خوردم حالم ب هم خورد از بس تند و داغون بود Sad ۳۴ درهمم پیاده شدم، از این ب بعد فقط بیس کویت Smile با کوکآآآآ
فعلا همین بود تا اینجا Smile
سیم کارت اتصالاتم بدرد نمیخوره
مخصوصا اینترنتش
فردا میخام برم بگردم جا خوب سراغ ندارین !؟!
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: HERMES7 ، lotttery2015 ، laleht ، miyu ، Alex 2014 ، Memolk
سلام
من پاسم رو به آژانس دادم برام ویزا بگیره اما هنوز پاستور برای کارت زرد نرفتم(واکسنام کامله)بعد از گرفتن ویزا دیگه هر موقع میتونم برام پاستور یا قبل از این که پاسخم رو بدم آژانس باید میرفتم؟
تاریخ رویت قبولی:1 می 2014__شماره کیس:##49___تعداد افراد در کیس:3 نفر____زمان کرنت شدن :12 مارچ_ ___تغییر مکان مصاحبه از آنکارا به ابوظبی توسط kcc_____زمان مصاحبه: 17 می__وضعیت: AP همه اعضاء____اولین آپدیت سیس 19 می هر سه نفر/دومین آپدیت سیس20می نفر اصلی کیس و من و آخرین آپ سیس 10آگوست هر سه نفر /تو سایت ابو فقط یک آپ در تاریخ 21 می ____18و19و20 آگوست آپ هر سه ....صدور ویزا 23آگوست
تشکر کنندگان:
(2015-04-12 ساعت 21:16)Iaccept نوشته:  سلام دوستای گل
من ساعت دو رسیدم
اومدم رفتم یه غذا خوردم حالم ب هم خورد از بس تند و داغون بود Sad ۳۴ درهمم پیاده شدم، از این ب بعد فقط بیس کویت Smile با کوکآآآآ
مخصوصا اینترنتش
برو پارک ابی اتلانتیس یه چیزی حدود چهارصد درهم پیاده میشی ولی خوبه ؛) از اژانس های معتبر اونجا که دفتر دارن بگیر بلیط رو یکم ارزون تر شاید بدن حتی
اگه اهل خرید هستی و دلار موجود برو برج خلیفه شبش هم اب نما ببین خوبه
سیم کارت اتصالات فقط واتس اپ میده با فیس بوک
شما ۲۵ درهم شارژ کن و بعد کلمه DP رو به ۱۰۱۰ اس بده روزی ۵ درهم کم میکنه اینترنت نامحدود روزانه میده از ساعتی که فعال کردی!
هر وقت هم خواستی کنسل کنی C DP رو بفرست
من کلی با اینترنتش حال کردم مخصوصا برا خرید و قیمت گیری از ایران
تشکر کنندگان: Iaccept ، lotttery2015 ، m.ghoreishi ، MJAVADIAN ، Memolk
رضا جون من ۳۰۰۰ تا بیشتر ندارم Sad
ک هزارتاشم امروز رفت Sad
میترسم یه ضرب بگیرم سه چار روز دیگه مجبور بشم بمنم ، فلوس ماکو بشه!
آتلانتیس فعلا بیخیال
این سیم کارت ک من گرفتم خدا وکیل همین پیجو واز کردم ۳۴ درهم کم کرد از شارژ!!!!؟
چرا
کلی ب یارو .. دادم
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: lotttery2015 ، Memolk
(2015-04-12 ساعت 21:21)endeavour نوشته:  سلام
من پاسم رو به آژانس دادم برام ویزا بگیره اما هنوز پاستور برای کارت زرد نرفتم(واکسنام کامله)بعد از گرفتن ویزا دیگه هر موقع میتونم برام پاستور یا قبل از این که پاسخم رو بدم آژانس باید میرفتم؟

سلام
چون نیمه دوم می باید بری مصاحبه پس فعلا فرصت داری .ولی بعداز گرفتن پاسپورت از اژانس یک نصفه روز پاستور کار داری تا همه واکسنهات که میگی تکمیله رو وارد کارت زرد کنن و تمام
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: endeavour ، Memolk
(2015-04-12 ساعت 22:16)Iaccept نوشته:  رضا جون من ۳۰۰۰ تا بیشتر ندارم Sad
ک هزارتاشم امروز رفت Sad
میترسم یه ضرب بگیرم سه چار روز دیگه مجبور بشم بمنم ، فلوس ماکو بشه!
آتلانتیس فعلا بیخیال
این سیم کارت ک من گرفتم خدا وکیل همین پیجو واز کردم ۳۴ درهم کم کرد از شارژ!!!!؟
چرا
کلی ب یارو .. دادم

پلان رو راه بنداز ! من دو ساعت با اپراتور حرف زدم تا لو داد این پلن رو! اس بده باباجون
تشکر کنندگان: Memolk
من ساعت دو رسیدم
مخصوصا اینترنتش
Iaccept جان دقيقا همين بلا سر منم اومد بايد بهشون تاكيد كني كه نرمال ميخاي!مثلا بگي نرمال چيكنSmile
شماره کیس: ***2015AS00003 / تاریخ رویت قبولی:1May /تعداد افراد منظور در کیس :1 / ارسال فرمهای سری اول:July /کارنت شدن کیس:10 December /مصاحبه: 6 April/محل مصاحبه: ابوظبي/ ويزا يكضرب/ ♫سفرنامه ابوظبی♫
تشکر کنندگان:
من ساعت دو رسیدم
مخصوصا اینترنتش

Iaccept کجایی شماره اماراتت رو بده هماهنگ کنیم باهم بریم بگردیم .
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان