کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
كيس نامبر**2015AS70
تعداد افراد كيس: دو نفر
تاريخ ارسال فرم :٥ جولاي ٢٠١٤
تاريخ كارنت شدن:١٠ جون ٢٠١٥
تاريخ دريافت نامه دوم:
تاريخ مصاحبه: ٦ آگوست
تاريخ دريافت ويزا:یکضرب
ورود به آمریکا: نوامبر2015

تشکر کنندگان:
CN:2015AS5xxx/Ankara
submission of the forms:may 18th
resub. on jul. 20th
مصاحبه: هفته اول جون
دريافت ويزاي يك ضرب D:
تگزاس، دالاس
٢٨ اگست
تشکر کنندگان:
تشکر کنندگان:
دوستان کسی از بانک سامان تمکن گرفته؟ چطور هستش؟
تشکر کنندگان: shayan seyfi
(2015-07-04 ساعت 19:10)sasanoush نوشته:  
(2015-07-04 ساعت 12:35)pmoudi نوشته:  
(2015-07-04 ساعت 09:13)Av...a نوشته:  
(2014-08-13 ساعت 14:03)amohammadi348 نوشته:  سلام و تبریک به همه دوستان
ما مصاحبمون آنکارا بود و خوشحال می شم اگر بتونم کمکی بکنم.

موفق باشید.

سلام و عرض تبریک و تهنیت و امید موفقیت بسیار
من دیروز نامه وقت سفارتم رو دریافت کردم. امروز دیدم دوستان در سایت نوشته اند اصل مدارک با پست به آنکارا ارسال شود. میشه در این مورد راهنمایی کنید؟ ضمن اینکه در خود سایت لاتاری علاوه بر مدرک تحصیلی یا کاری و شناسنامه گواهی پلیس هم خواسته. میشه در این مورد هم توضیحی بدید؟
راستش من خیلی استرس دارم. اگه وقت دارید میشه پروسه کاریش رو برای من هم توضیح بدید؟ الان یک آژانس مسافرتی پیدا کردم جزو خدماتش وقت معایته رو تعیین میکنه و جواب رو میده. توی خود سایت سفارت ترکیه و لاتاری نوشته باید محل دریافت گذرنامه را تعیین کنیم. میدونم وقتتون رو میگیرم ولی میشه خواهش کنم توضیحی درباره ترتیب روند این پروسه بدین؟ اصل مدارک یعنی همه مدارک تحصیلی و شناسنامه و ترجمه هاش رو باید دی اچ ال کنم؟
ممنون میشم از راهنماییتون

سلام
من هم مصاحبه ام آنکارا بود،‌حدود ۲ ماه پیش...
ببینید یک سری از ترجمه‌هایی که انجام دادین رو باید برای سفارت پست کنین، طوری که 15 روز قبل از مصاحبه به سفارت برسه... (با پست DHL سه یا نهایتا چهار روزه می‌رسه) ... بعضی‌ها از ترجمه‌های رسمی کپی می‌گیرن و می‌فرستن... ولی من دو نسخه ترجمه رسمی گرفتم، یک نسخه رو فرستادم و یک سری رو هم با خودم بردم که اصلا ازم نخواستن...
گواهی عدم سو پیشینه ایران مورد قبولشون نیست، پس نمی‌خوان... مگر اینکه تو یه کشور دیگه زندگی کرده باشین که از اونجا باید بگیرین...
محل دریافت پاسپورت رو هم (که یکی از ادارات پست هست) باید تعیین کنین و مدرکش رو جزو مدارکتون بذارین. (که البته به صورت اینترنتی انجام می‌شه و کار نهایتا ۱۰ دقیقه است)
وقت دکتر رو هم که از سایت دکتر اونگان بگیرین... نیازی نیست بابتش پول به جایی بدین... تو خود سایت هم راهنماییتون می‌کنه...
آدرس سایت هم که اینه: http://www.doctorun.com/en
اگه کمک دیگه‌ای لازم داشتین خبرم کنین...
با سلام میشه لطفا در مورد چگونه با پست تماس گرفتن ویا ایمیل زدن یه توضیحی بدید با تشکر ضمنا پس برای سفارت یه سری ترجمه کافی است واصل ترجمه رو بفرستیم یا کپی آنهارا .

سلام
در مورد تماس با پست نمی‌دونم والا... تا الان این کارو نکردم... اصلا برای چی لازمه؟؟
قبلا هم اشاره کردم من دو سری ترجمه گرفته بودم که یه سریش رو پست کردم و روز مصاحبه همونا تو پروندم بود و دیگه سری دوم رو ازم نخواست.
ولی دوستانی رو هم دیدم که کپی ترجمه ها رو پست کردن و روز مصاحبه اصل ترجمه ها رو تحویل دادن به سفارت...
هر جور خودتون صلاح می‌دونین...
من می‌گم دو سری بگیرین که شکی هم توش نباشه... (نسخه دوم ترجمه هزینه خیلی زیادی نداره...)
شماره کیس:2015AS47XX ... تاریخ رویت قبولی:4 May...سفارت:آنکارا ... تعداد افراد کیس :۲ نفر... تاریخ مصاحبه: 6 می... وضعیت: Issued... مقصد: سن‌حوزه... آپدیت‌ها: نفر اصلی: 7، 12، 19 می و 20 جولای و نفر دوم: 7 و 12 می...  کلیر: هر دو نفر 29 جولای... صدور ویزا: هر دو نفر 11 آگوست  Big GrinWink
تشکر کنندگان:
(2015-07-05 ساعت 09:49)mbsamani نوشته:  دوستان کسی از بانک سامان تمکن گرفته؟ چطور هستش؟

من یه بار چند ماه پیش پرسیدم گفتن باید بری شعبه بلوار دریا
ولی در نهایت از اقتصاد نوین گرفتم
تشکر کنندگان: mbsamani ، bahar101
(2015-07-05 ساعت 11:05)pmoudi نوشته:  
(2015-07-04 ساعت 19:10)sasanoush نوشته:  
(2015-07-04 ساعت 12:35)pmoudi نوشته:  
(2015-07-04 ساعت 09:13)Av...a نوشته:  
(2014-08-13 ساعت 14:03)amohammadi348 نوشته:  سلام و تبریک به همه دوستان
ما مصاحبمون آنکارا بود و خوشحال می شم اگر بتونم کمکی بکنم.

موفق باشید.

سلام و عرض تبریک و تهنیت و امید موفقیت بسیار
من دیروز نامه وقت سفارتم رو دریافت کردم. امروز دیدم دوستان در سایت نوشته اند اصل مدارک با پست به آنکارا ارسال شود. میشه در این مورد راهنمایی کنید؟ ضمن اینکه در خود سایت لاتاری علاوه بر مدرک تحصیلی یا کاری و شناسنامه گواهی پلیس هم خواسته. میشه در این مورد هم توضیحی بدید؟
راستش من خیلی استرس دارم. اگه وقت دارید میشه پروسه کاریش رو برای من هم توضیح بدید؟ الان یک آژانس مسافرتی پیدا کردم جزو خدماتش وقت معایته رو تعیین میکنه و جواب رو میده. توی خود سایت سفارت ترکیه و لاتاری نوشته باید محل دریافت گذرنامه را تعیین کنیم. میدونم وقتتون رو میگیرم ولی میشه خواهش کنم توضیحی درباره ترتیب روند این پروسه بدین؟ اصل مدارک یعنی همه مدارک تحصیلی و شناسنامه و ترجمه هاش رو باید دی اچ ال کنم؟
ممنون میشم از راهنماییتون

سلام
من هم مصاحبه ام آنکارا بود،‌حدود ۲ ماه پیش...
ببینید یک سری از ترجمه‌هایی که انجام دادین رو باید برای سفارت پست کنین، طوری که 15 روز قبل از مصاحبه به سفارت برسه... (با پست DHL سه یا نهایتا چهار روزه می‌رسه) ... بعضی‌ها از ترجمه‌های رسمی کپی می‌گیرن و می‌فرستن... ولی من دو نسخه ترجمه رسمی گرفتم، یک نسخه رو فرستادم و یک سری رو هم با خودم بردم که اصلا ازم نخواستن...
گواهی عدم سو پیشینه ایران مورد قبولشون نیست، پس نمی‌خوان... مگر اینکه تو یه کشور دیگه زندگی کرده باشین که از اونجا باید بگیرین...
محل دریافت پاسپورت رو هم (که یکی از ادارات پست هست) باید تعیین کنین و مدرکش رو جزو مدارکتون بذارین. (که البته به صورت اینترنتی انجام می‌شه و کار نهایتا ۱۰ دقیقه است)
وقت دکتر رو هم که از سایت دکتر اونگان بگیرین... نیازی نیست بابتش پول به جایی بدین... تو خود سایت هم راهنماییتون می‌کنه...
آدرس سایت هم که اینه: http://www.doctorun.com/en
اگه کمک دیگه‌ای لازم داشتین خبرم کنین...
با سلام میشه لطفا در مورد چگونه با پست تماس گرفتن ویا ایمیل زدن یه توضیحی بدید با تشکر ضمنا پس برای سفارت یه سری ترجمه کافی است واصل ترجمه رو بفرستیم یا کپی آنهارا .

سلام
در مورد تماس با پست نمی‌دونم والا... تا الان این کارو نکردم... اصلا برای چی لازمه؟؟
قبلا هم اشاره کردم من دو سری ترجمه گرفته بودم که یه سریش رو پست کردم و روز مصاحبه همونا تو پروندم بود و دیگه سری دوم رو ازم نخواست.
ولی دوستانی رو هم دیدم که کپی ترجمه ها رو پست کردن و روز مصاحبه اصل ترجمه ها رو تحویل دادن به سفارت...
هر جور خودتون صلاح می‌دونین...
من می‌گم دو سری بگیرین که شکی هم توش نباشه... (نسخه دوم ترجمه هزینه خیلی زیادی نداره...)

راستی من با این که کپی ترجمه ها رو با خودم برده بودم هر وقت کارمنده میگفت فلان ترجمه رو بده میگفتم اصلش تو پرونده هست
اونم نگاه میکرد و اصلش رو از همون جا برمیداشت، کلا سری دوم اهمیت خاصی نداره و صرفا به دلیل تنبلی اون کارمند با خودمون میبریم!!
اما منم اگه قرار باشه یه بار دیگه مراحل رو طی کنم باز هم یه سری کامل مدارک با خودم میبرم، کار از محکم کاری عیب نمیکنه
تشکر کنندگان: AliReza.Sh
دوست عزیز منظور من PTT پستخود ترکیه است که ما باید CSC receipt رو که خود سفارت گفته باید فرم کانفرمشن پست رو با بقیه مدارک پست کرد برای پیکاپ پاسپورت از اداره پست آنکارا با تشکر.
کیس نامبر ۷۰xx
تاریخ مصاحبه ۱۴ اگوست انکارا
برنده کیس خودم
همسرم معاف
نتیجه مصاحبه: کلیرنس
تشکر کنندگان:
(2015-07-05 ساعت 17:29)sasanoush نوشته:  دوست عزیز منظور من PTT پستخود ترکیه است که ما باید CSC receipt رو که خود سفارت گفته باید فرم کانفرمشن پست رو با بقیه مدارک پست کرد برای پیکاپ پاسپورت از اداره پست آنکارا با تشکر.

بله بايد كانفرميشن cscرو هم با مدارك بفرستين آنكارا

كيس نامبر**2015AS70
تعداد افراد كيس: دو نفر
تاريخ ارسال فرم :٥ جولاي ٢٠١٤
تاريخ كارنت شدن:١٠ جون ٢٠١٥
تاريخ دريافت نامه دوم:
تاريخ مصاحبه: ٦ آگوست
تاريخ دريافت ويزا:یکضرب
ورود به آمریکا: نوامبر2015

تشکر کنندگان:
خوب چطوری کانفرمشن بگیریم ایمیل دارند آدرس اونها چی
کیس نامبر ۷۰xx
برنده کیس خودم
همسرم معاف
تشکر کنندگان:
(2015-07-05 ساعت 17:33)sasanoush نوشته:  خوب چطوری کانفرمشن بگیریم ایمیل دارند آدرس اونها چی
دوست عزیز در این فایل پی دی اف همه چیز توضیح داده شده با آرامش مراحل را طی کنید و دفتر پستی مورد نظرتان را انتخاب کنید
http://persiandrive.com/24950
یا راهی خواهم یافت یا راهی خواهم ساخت.
کیس نامبر***7& سفارت آنکارا (تغییر به ایروان) & تعداد اعضای کیس 4 نفر & تاریخ کارنت : 10june& دریافت نامه دوم: 2july & مصاحبه : 4 آگوست & نتیجه مصاحبه: کلیرنس & آپدیتها: 3 آگوست( ایمیل و باز شدن فرم ) ، 4 آگوست(مصاحبه)، 5 آگوست همه افراد کیس، 6 و 12 و 14و 17 آگوست نفر اصلی و 18 آگوست کل افراد کیس و کلیر شدنShy تحویل پاسپورت به سفارت و آپدیت 21 آگوست، 25 آگوست آپدیت و ایشود (خدانصیبتون کنه)، دریافت ویزا 26 آگوست
تشکر کنندگان: HERMES7
(2015-07-06 ساعت 11:19)bahar101 نوشته:  
(2015-07-05 ساعت 17:33)sasanoush نوشته:  خوب چطوری کانفرمشن بگیریم ایمیل دارند آدرس اونها چی
دوست عزیز در این فایل پی دی اف همه چیز توضیح داده شده با آرامش مراحل را طی کنید و دفتر پستی مورد نظرتان را انتخاب کنید

مرسی دوست عزیز ولی باز نمیشه .
کیس نامبر ۷۰xx
برنده کیس خودم
همسرم معاف
تشکر کنندگان:
(2015-07-06 ساعت 12:02)sasanoush نوشته:  

شما ثبت نام کردی ولی کانفیگ نگرفتی ؟متوجه منظورتون نشدم.اگه ثبت نام کردید ولی کانفیگ نگرفتید این فایل رو دانلود کنید:http://www.uploadmb.com/dw.php?id=1360472323

http://mohajersara.com/thread-6804-post-...#pid401272 این هم آموزش کلی ثبت نام و ...
شماره کیس: 2015AS000027xx
دریافت نامه قبولی:1may 2014
کنسولگری: ankara
ارسال فرمها:12may 2015 !
کارنت شدن:
دریافت نامه دوم:2july
مصاحبه:3 august
دیافت کلیرنس:
دریافت ویزا:به زودی Smile
هزینه ها:
ورود به آمریکا:
تشکر کنندگان:
(2015-07-06 ساعت 12:02)sasanoush نوشته:  

الان خودم امتحان کردم باز میشه برنامه ای واسه باز کردن فایل پی دی اف دارید؟
یا راهی خواهم یافت یا راهی خواهم ساخت.
کیس نامبر***7& سفارت آنکارا (تغییر به ایروان) & تعداد اعضای کیس 4 نفر & تاریخ کارنت : 10june& دریافت نامه دوم: 2july & مصاحبه : 4 آگوست & نتیجه مصاحبه: کلیرنس & آپدیتها: 3 آگوست( ایمیل و باز شدن فرم ) ، 4 آگوست(مصاحبه)، 5 آگوست همه افراد کیس، 6 و 12 و 14و 17 آگوست نفر اصلی و 18 آگوست کل افراد کیس و کلیر شدنShy تحویل پاسپورت به سفارت و آپدیت 21 آگوست، 25 آگوست آپدیت و ایشود (خدانصیبتون کنه)، دریافت ویزا 26 آگوست
تشکر کنندگان:
دوستان پاسپورت منو پنجشنبه گرفتن گفتن ویزا میگیری
ولی الان وضعیتم تبدیل شده به AP
به نظرتون سیستم اشتباه شده؟
راهی برای پیگیری هست؟!!!
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان