کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
دوستان هرکس درباره پانسیون و خانه و اتاق اطلاعات خواست بهم پیغام بده که بهش شماره بدم. خودم تو سفر دومم به ترکیه، اتاق کرایه کردم و راضی هستم، چون اقامتم طولانی شد و شهرهای دیگه هم رفتم.
SELECTED 2015
توصیه: روزی 10 ساعت در روز زبان بخونید.
تشکر کنندگان: farrokh33
(2015-07-03 ساعت 07:39)sasanoush نوشته:  دوستان سلام لطفا آدرس سایت فرم کانتکت شیک که برای آنکارا باید پر کرد رو بنویسید با تشکر .

https://usvisa-info.com

كيس نامبر**2015AS70
تعداد افراد كيس: دو نفر
تاريخ ارسال فرم :٥ جولاي ٢٠١٤
تاريخ كارنت شدن:١٠ جون ٢٠١٥
تاريخ دريافت نامه دوم:
تاريخ مصاحبه: ٦ آگوست
تاريخ دريافت ويزا:یکضرب
ورود به آمریکا: نوامبر2015

تشکر کنندگان:
ﻛﺴﻲ ﺟﻮاﺏ ﻣﺎﺭﻭ ﻧﺪاﺩﺩﺩﺩﺩﺩﺩ?
ﻛﻴﺲ ﻧﺎﻣﺒﺮ **8 ,11 ﻣﺎﻩ ﺧﺪﻣﺖ ﺳﺮﺑﺎﺯﻱ ﺳﭙﺎﻩ و ﺑﻌﺪ ﻣﻌﺎﻑﭘﺰﺷﻜﻲ,ﺷﻐﻞ ﺩﻭﻟﺘﻲﻛﻤﺘﺮ اﺯ ﻳﻚ ﺳﺎﻝ ,ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﻧﻮاﻣﺒﺮ,ﺁﻧﻜﺎﺭا,ﻫﻤﺴﺮﻡ ﺑﺮﻧﺪﻩ اﺻﻠﻲ ﻭﻳﺰاﻱ ﻳﻜﻀﺮﺏ .ﺁﭘﺪﻳﺘﻬﺎ 8و9 ﻣﺎﺭﭺ و 11 ﺟﻮﻻﻱ ,28 و 30 ﺳﭙﺘﺎﻣﺒﺮ,ﻛﻠﻴﺮ و اﻳﺸﻮﺩ .
تشکر کنندگان:
كيس نامبر**2015AS70
تاريخ دريافت نامه دوم:

تشکر کنندگان:
(2015-07-03 ساعت 12:00)raminvet نوشته:  ﻛﺴﻲ ﺟﻮاﺏ ﻣﺎﺭﻭ ﻧﺪاﺩﺩﺩﺩﺩﺩﺩ?

بعيد ميدونم سفارت لازم داشته باشه اما براي ورود به us حتما بايد تمديد بشه. باز هم دوستان پيشكسوت نظر بدهند

كيس نامبر**2015AS70
تاريخ دريافت نامه دوم:

تشکر کنندگان: raminvet ، farrokh33
(2015-07-03 ساعت 07:39)sasanoush نوشته:  دوستان سلام لطفا آدرس سایت فرم کانتکت شیک که برای آنکارا باید پر کرد رو بنویسید با تشکر .

خدمت شما دوست عزیز:

[عکس: omozdci52smobespk9n1.png]
[font=Courier]
CN: 2015AS84XX ●● 2 PERSON ●● CURRENT: N E V E R
[/font]
[font=Courier]
لاتاری از آغاز تا پایان ●● جستجو در مهاجرسرا ●● کاربر حرفه ای مهاجرســـرا ●● راهنمای لاتـــاری
[/font]
تشکر کنندگان:
حتما باید تمدید بشه قبل از گرفتن ویزا
تشکر کنندگان: AliReza.Sh ، raminvet ، farrokh33
(2015-07-03 ساعت 11:51)khaleghi نوشته:  

دوستان یه توضیحی در مورد این فرم میدین؟ کی باید پر کرد؟ و برای چی هست؟

(2015-07-03 ساعت 12:15)AliReza.Sh نوشته:  

خدمت شما دوست عزیز:

شماره کیس: ☆☆☆2015AS6 / تاریخ رویت قبولی:13AUG2014 / کنسولگری:ANKARA / تعداد افراد منظور در کیس : alone / ارسال فرمهای سری اول:6SEP2014/ کارنت : 10JUN2015/مصاحبه:5AGOUST2015/
فقط خدا
تشکر کنندگان:
(2015-07-03 ساعت 12:56)shayan seyfi نوشته:  
(2015-07-03 ساعت 11:51)khaleghi نوشته:  

خدمت شما دوست عزیز: .....................

این فرم برای دوستانی که میخوان مدارک رو به سفارت آنکارا ارسال کنن هست.
همراه با ارسال مدارک (همون داستان 15 روز قبل از مصاحبه و ...) برای هر نفر یک فرم Contact Sheet Information هم باید تکمیل و ارسال بشه.
البته یادمه که دوستان از همین فرم ایده گرفته بودن و به سفارت های دیگه هم برای ارئه ی اطلاعات تماس زمان مصاحبه با خودشون برده بودن.
موفق باشید.
[font=Courier]
CN: 2015AS84XX ●● 2 PERSON ●● CURRENT: N E V E R
[/font]
[font=Courier]
لاتاری از آغاز تا پایان ●● جستجو در مهاجرسرا ●● کاربر حرفه ای مهاجرســـرا ●● راهنمای لاتـــاری
[/font]
تشکر کنندگان: آزاده_امین ، shayan seyfi ، nimanoush
دوستان من همین الان محل اقامتم رو عوض کردم و وارد یه خونه شدم که یه کارمند سفارت آمریکا هم توش زندگی میکنه
گفت امروز فردا سفارت آنکارا تعطیله به خاطر روز استقلال و اگر پنجشنبه مصاحبه داشتید به احتمال زیاد این هفته پاسپورت دستتون نمیرسه و باید تا دوشنبه یا سه شنبه صبر کنید
خواستم بگم اگه میخواید برید شهرای دیگه رو بگردید با خیال راحت
این آقاهه خودش داره میره کاپادوکیا دیگه روم نشد سوال پیچش کنم
تشکر کنندگان: AliReza.Sh ، Abdorrezaa
CN:2015AS5xxx/Ankara
submission of the forms:may 18th
resub. on jul. 20th
مصاحبه: هفته اول جون
دريافت ويزاي يك ضرب D:
تگزاس، دالاس
٢٨ اگست
تشکر کنندگان:
(2015-07-03 ساعت 11:31)raminvet نوشته:  ﺳﻼﻡ,ﺩﺭ ﺻﻮﺭﺗﻲ ﻛﻪ ﻣﺪﻳﻜﺎﻝ اﻛﺴﭙﺎﻳﺮ ﺷﺪﻩ ﺑﺎﺷﻪ ﺁﻳﺎ ﺑﺎﻳﺪ اﻭﻝ ﻣﺪﻳﻜﺎﻟﻮ اﻧﺠﺎﻡ ﺩاﺩو ﺑﻌﺪ ﺑﻣﺒﺎ ﭘﺎﺱ ﺑﺮﺩ ﺳﻔﺎﺭﺕ ﻳﺎ اﻳﻨﻜﻣﻘﺒﻞ اﺯ ﻣﺪﻳﻜﺎﻝ ﻫﻢ ﻣﻴﺸﻪ ﭘﺎﺳﻮ ﺩاﺩ?
سلام دوست عزیز ابتدا باید تشریف ببرید مدیکالتون رو تمدید کنید وبعد برید سفارت.شاد باشید
تشکر کنندگان:
(2015-07-03 ساعت 12:04)khaleghi نوشته:  
(2015-07-03 ساعت 12:00)raminvet نوشته:  ﻛﺴﻲ ﺟﻮاﺏ ﻣﺎﺭﻭ ﻧﺪاﺩﺩﺩﺩﺩﺩﺩ?

بعيد ميدونم سفارت لازم داشته باشه اما براي ورود به us حتما بايد تمديد بشه. باز هم دوستان پيشكسوت نظر بدهند

سلام دوست عزیز سفارت مدت ویزا هارو براساس مدتی که از مدیکا ل مونده میزنه (مدت اعتبار مدیکال 6ماهه است)مثلا اگه 4ماه از مدیکالتون گذشته مدت ویزا رو 2ماهه میزنه.پس حتما ابتدا برید مدیکالتون رو تمدید کنید وبعد برید سفارت.شاد باشید
تشکر کنندگان:

خدمت شما دوست عزیز:

سلام
منظور از local mailing adress ، آدرس ايرانمون هست يا هتلي كه در آنكارا رزرو ميكنيم؟
ممنون از پاسختون
تشکر کنندگان:
یه سوال ؟؟؟؟؟
این فورم جدیدا به لیست چیزایی که باید به سفارت داد اضافه شده ؟؟؟ یا اینم از اون چیزاییه که همه میگن ضرر نداره بزاریم تو مدارک و تحویل بدیم؟؟
به این دلیل میپرسم چون من ندادم و هیچ مشکلی پیش نیومد
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان: AliReza.Sh