کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
موفق باشی
امیر عباس
***As201600007
رویت قبولی :2015 22 May
ارسال فرم :  2015 Aug 29
تعداد کیس : 2 نفر 
سفارت : انتخاب  از آنکارا به ایروان 
مصاحبه : jun 14, 2016
محل مصاحبه :yerevan
مدیکال : jun 10 .2016
وضعیت : Issued.  22 Agu2016   Big Grin  Big Grin
تشکر کنندگان: amirabas1
(2015-07-03 ساعت 12:15)AliReza.Sh نوشته:  
(2015-07-03 ساعت 07:39)sasanoush نوشته:  دوستان سلام لطفا آدرس سایت فرم کانتکت شیک که برای آنکارا باید پر کرد رو بنویسید با تشکر .

خدمت شما دوست عزیز:

[عکس: omozdci52smobespk9n1.png]

با تشکر از شما دوست عزیز .
کیس نامبر ۷۰xx
تاریخ مصاحبه ۱۴ اگوست انکارا
برنده کیس خودم
همسرم معاف
نتیجه مصاحبه: کلیرنس
تشکر کنندگان: soruosh
(2015-07-04 ساعت 02:54)reza.aa نوشته:  یه سوال ؟؟؟؟؟
این فورم جدیدا به لیست چیزایی که باید به سفارت داد اضافه شده ؟؟؟ یا اینم از اون چیزاییه که همه میگن ضرر نداره بزاریم تو مدارک و تحویل بدیم؟؟
به این دلیل میپرسم چون من ندادم و هیچ مشکلی پیش نیومد

خیر رضا جون. صفحه آخر مدرک INSTRUCTIONS FOR DIVERSITY VISA APPLICANTS که توی خود سایت سفارت هست. اتفاقاً بالای فرم نوشته:
Please complete this form and forward it along with your documents. Please do not leave any fields blank including U.S. Address

اینم فایل ش خدمت شما برادر: PACKET DIVERSITY VISA INSTRUCTIONS

(2015-07-04 ساعت 06:52)sasanoush نوشته:  
(2015-07-03 ساعت 12:15)AliReza.Sh نوشته:  
(2015-07-03 ساعت 07:39)sasanoush نوشته:  دوستان سلام لطفا آدرس سایت فرم کانتکت شیک که برای آنکارا باید پر کرد رو بنویسید با تشکر .
خدمت شما دوست عزیز: ............................................
با تشکر از شما دوست عزیز .

سلامت باشید.
[font=Courier]
CN: 2015AS84XX ●● 2 PERSON ●● CURRENT: N E V E R
[/font]
[font=Courier]
لاتاری از آغاز تا پایان ●● جستجو در مهاجرسرا ●● کاربر حرفه ای مهاجرســـرا ●● راهنمای لاتـــاری
[/font]
تشکر کنندگان:
(2014-08-13 ساعت 14:03)amohammadi348 نوشته:  سلام و تبریک به همه دوستان
ما مصاحبمون آنکارا بود و خوشحال می شم اگر بتونم کمکی بکنم.

موفق باشید.

سلام و عرض تبریک و تهنیت و امید موفقیت بسیار
من دیروز نامه وقت سفارتم رو دریافت کردم. امروز دیدم دوستان در سایت نوشته اند اصل مدارک با پست به آنکارا ارسال شود. میشه در این مورد راهنمایی کنید؟ ضمن اینکه در خود سایت لاتاری علاوه بر مدرک تحصیلی یا کاری و شناسنامه گواهی پلیس هم خواسته. میشه در این مورد هم توضیحی بدید؟
راستش من خیلی استرس دارم. اگه وقت دارید میشه پروسه کاریش رو برای من هم توضیح بدید؟ الان یک آژانس مسافرتی پیدا کردم جزو خدماتش وقت معایته رو تعیین میکنه و جواب رو میده. توی خود سایت سفارت ترکیه و لاتاری نوشته باید محل دریافت گذرنامه را تعیین کنیم. میدونم وقتتون رو میگیرم ولی میشه خواهش کنم توضیحی درباره ترتیب روند این پروسه بدین؟ اصل مدارک یعنی همه مدارک تحصیلی و شناسنامه و ترجمه هاش رو باید دی اچ ال کنم؟
ممنون میشم از راهنماییتون
تشکر کنندگان:
(2015-07-04 ساعت 09:13)Av...a نوشته:  

موفق باشید.

من دیروز نامه وقت سفارتم رو دریافت کردم. امروز دیدم دوستان در سایت نوشته اند اصل مدارک با پست به آنکارا ارسال شود. میشه در این مورد راهنمایی کنید؟ ضمن اینکه در خود سایت لاتاری علاوه بر مدرک تحصیلی یا کاری و شناسنامه گواهی پلیس هم خواسته. میشه در این مورد هم توضیحی بدید؟
با سلام منم میخواستم بدونم که مدارک رو چند سری ترجمه کردید وآیا اصل ترجمه رو پست کردید .باتشکر
کیس نامبر ۷۰xx
برنده کیس خودم
همسرم معاف
تشکر کنندگان:
(2015-07-04 ساعت 09:26)sasanoush نوشته:  

موفق باشید.

با سلام منم میخواستم بدونم که مدارک رو چند سری ترجمه کردید وآیا اصل ترجمه رو پست کردید .باتشکر
دوست عزیز با سلام
ممنون میشم اطلاعاتی در باره هتلی که رزرو کرده بودید و اداره پست بدید . با تشکر
تشکر کنندگان:
سلام دوستان اداره پست كدوم رو انتخاب كنيم بهتره؟؟

كيس نامبر**2015AS70
تعداد افراد كيس: دو نفر
تاريخ ارسال فرم :٥ جولاي ٢٠١٤
تاريخ كارنت شدن:١٠ جون ٢٠١٥
تاريخ دريافت نامه دوم:
تاريخ مصاحبه: ٦ آگوست
تاريخ دريافت ويزا:یکضرب
ورود به آمریکا: نوامبر2015

تشکر کنندگان:

موفق باشید.

راستش من خیلی استرس دارم. اگه وقت دارید میشه پروسه کاریش رو برای من هم توضیح بدید؟ الان یک آژانس مسافرتی پیدا کردم جزو خدماتش وقت معایته رو تعیین میکنه و جواب رو میده. توی خود سایت سفارت ترکیه و لاتاری نوشته باید محل دریافت گذرنامه را تعیین کنیم. میدونم وقتتون رو میگیرم ولی میشه خواهش کنم توضیحی درباره ترتیب روند این پروسه بدین؟ اصل مدارک یعنی همه مدارک تحصیلی و شناسنامه و ترجمه هاش رو باید دی اچ ال کنم؟

سلام
من هم مصاحبه ام آنکارا بود،‌حدود 2 ماه پیش...
ببینید یک سری از ترجمه‌هایی که انجام دادین رو باید برای سفارت پست کنین، طوری که 15 روز قبل از مصاحبه به سفارت برسه... (با پست DHL سه یا نهایتا چهار روزه می‌رسه) ... بعضی‌ها از ترجمه‌های رسمی کپی می‌گیرن و می‌فرستن... ولی من دو نسخه ترجمه رسمی گرفتم، یک نسخه رو فرستادم و یک سری رو هم با خودم بردم که اصلا ازم نخواستن...
گواهی عدم سو پیشینه ایران مورد قبولشون نیست، پس نمی‌خوان... مگر اینکه تو یه کشور دیگه زندگی کرده باشین که از اونجا باید بگیرین...
محل دریافت پاسپورت رو هم (که یکی از ادارات پست هست) باید تعیین کنین و مدرکش رو جزو مدارکتون بذارین. (که البته به صورت اینترنتی انجام می‌شه و کار نهایتا 10 دقیقه است)
وقت دکتر رو هم که از سایت دکتر اونگان بگیرین... نیازی نیست بابتش پول به جایی بدین... تو خود سایت هم راهنماییتون می‌کنه...
آدرس سایت هم که اینه: http://www.doctorun.com/en
اگه کمک دیگه‌ای لازم داشتین خبرم کنین...
شماره کیس:2015AS47XX ... تاریخ رویت قبولی:4 May...سفارت:آنکارا ... تعداد افراد کیس :۲ نفر... تاریخ مصاحبه: 6 می... وضعیت: Issued... مقصد: سن‌حوزه... آپدیت‌ها: نفر اصلی: 7، 12، 19 می و 20 جولای و نفر دوم: 7 و 12 می...  کلیر: هر دو نفر 29 جولای... صدور ویزا: هر دو نفر 11 آگوست  Big GrinWink
تشکر کنندگان: AliReza.Sh ، امیررضا.س
سلام دوستان
روز مصاحبه ما سه شنبه 11 آگوست هست.من یک دختر 6 ساله دارم روز جمعه از دکتر اونگان وقت بگیرم خوبه.آیا حتما یک ماه قبل مصاحبه باید وقت گرفت یا الان هم میتونم وقت دکتر بگیرم؟
کیس 71xx/رویت قبولی22 می/سفارت:آنکارا/ ارسال فرمها:13june/
تعداد نفرات کیس: 3 نفر/برنده اصلی:همسر(سرباز نیروی هوایی)/تاریخ رویت کارنتی:10 june
تاریخ مصاحبه 11Agu,سفارت آنکارا
آپدیتها:11 Agu12 ,Agu(کیس اصلی)،2Sep (کیس اصلی-شبانه)،3 sep(کیس اصلی or و بقیه ready). دریافت ایمیل کلیری:8 Sep.
تشکر کنندگان:
(2015-07-04 ساعت 15:39)nimanoush نوشته:  سلام دوستان
روز مصاحبه ما سه شنبه 11 آگوست هست.من یک دختر ۶ ساله دارم روز جمعه از دکتر اونگان وقت بگیرم خوبه.آیا حتما یک ماه قبل مصاحبه باید وقت گرفت یا الان هم میتونم وقت دکتر بگیرم؟

هر روزی که وقت بگیرید فرداش ساعت 3 نتیجه رو بهتون میدن اگر همه کیس ها اوکی باشن، که برای شما میشه دوشنبه
برای گرفتن وقت هم عجله نکنید من خودم یه هفته قبل وقت گرفتم و هیچ روزی پر نشده بود
حتی شنیدم بعضی دوستان وقتشون گدشته بود و فرداش رفتن و ویزیت شدن
تشکر کنندگان: AliReza.Sh ، nimanoush
دوست عزيز براي بچه هاي زير ١٢سال براي نتيجه ازمايش سه روز كاري زمان مي برد اين را درنظر داشته باشيد
تشکر کنندگان: nimanoush
(2015-07-04 ساعت 18:18)sak نوشته:  دوست عزيز براي بچه هاي زير ١٢سال براي نتيجه ازمايش سه روز كاري زمان مي برد اين را درنظر داشته باشيد

بعنی ما باید چندشنبه وقت بگیریم .تست سل به دوز کاری ارتباط داره یا به زمان 72 ساعت؟؟
کیس 71xx/رویت قبولی22 می/سفارت:آنکارا/ ارسال فرمها:13june/
تعداد نفرات کیس: 3 نفر/برنده اصلی:همسر(سرباز نیروی هوایی)/تاریخ رویت کارنتی:10 june
تاریخ مصاحبه 11Agu,سفارت آنکارا
آپدیتها:11 Agu12 ,Agu(کیس اصلی)،2Sep (کیس اصلی-شبانه)،3 sep(کیس اصلی or و بقیه ready). دریافت ایمیل کلیری:8 Sep.
تشکر کنندگان:
(2015-07-04 ساعت 12:35)pmoudi نوشته:  

موفق باشید.

سلام
من هم مصاحبه ام آنکارا بود،‌حدود ۲ ماه پیش...
ببینید یک سری از ترجمه‌هایی که انجام دادین رو باید برای سفارت پست کنین، طوری که 15 روز قبل از مصاحبه به سفارت برسه... (با پست DHL سه یا نهایتا چهار روزه می‌رسه) ... بعضی‌ها از ترجمه‌های رسمی کپی می‌گیرن و می‌فرستن... ولی من دو نسخه ترجمه رسمی گرفتم، یک نسخه رو فرستادم و یک سری رو هم با خودم بردم که اصلا ازم نخواستن...
گواهی عدم سو پیشینه ایران مورد قبولشون نیست، پس نمی‌خوان... مگر اینکه تو یه کشور دیگه زندگی کرده باشین که از اونجا باید بگیرین...
محل دریافت پاسپورت رو هم (که یکی از ادارات پست هست) باید تعیین کنین و مدرکش رو جزو مدارکتون بذارین. (که البته به صورت اینترنتی انجام می‌شه و کار نهایتا ۱۰ دقیقه است)
وقت دکتر رو هم که از سایت دکتر اونگان بگیرین... نیازی نیست بابتش پول به جایی بدین... تو خود سایت هم راهنماییتون می‌کنه...
آدرس سایت هم که اینه: http://www.doctorun.com/en
اگه کمک دیگه‌ای لازم داشتین خبرم کنین...
با سلام میشه لطفا در مورد چگونه با پست تماس گرفتن ویا ایمیل زدن یه توضیحی بدید با تشکر ضمنا پس برای سفارت یه سری ترجمه کافی است واصل ترجمه رو بفرستیم یا کپی آنهارا .
کیس نامبر ۷۰xx
برنده کیس خودم
همسرم معاف
تشکر کنندگان:
دوست عزيز فكر مي كنم چون بايد جواب را روزدوشنبه صبح تحويل بگيريد براي سفارت بنا بر احتياط شايد بهتر باشد پنج شنبه وقت بگيريد باز هم دوستان باتجربه تر نظر دهند
تشکر کنندگان:
(2015-07-04 ساعت 02:54)reza.aa نوشته:  یه سوال ؟؟؟؟؟
این فورم جدیدا به لیست چیزایی که باید به سفارت داد اضافه شده ؟؟؟ یا اینم از اون چیزاییه که همه میگن ضرر نداره بزاریم تو مدارک و تحویل بدیم؟؟
به این دلیل میپرسم چون من ندادم و هیچ مشکلی پیش نیومد

سلام ماهم كه فرم هارو داديم گفتن اينا خيلي وقته ور افتاده و نيازي بهشون نيست!

CN:2015AS5xxx/Ankara
submission of the forms:may 18th
resub. on jul. 20th
مصاحبه: هفته اول جون
دريافت ويزاي يك ضرب D:
تگزاس، دالاس
٢٨ اگست
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان