کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2014-10-05 ساعت 19:17)elchin_f نوشته:  سلام به دوستان مهربان

من همین الان با دست پر و یک ویزاقشنگ برگشتم هرکی هر سوالی داشت در خدمتش هستم.
فقط بگم خیلی آسون تر از اونی هست که فکر میکنید.
مبارکتون باشه. امیدوارم تا انتها به زیبایی یکضربی شما در مهاجرسرا پیش برهBig Grin
حالا دیگه کاری ندارید جز اینکه واسه یکضرب ماها دعا کنیدWink
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: babak12 ، Rooz ، A_A ، Samia ، HERMES7 ، ashkansoso65 ، elchin_f ، behjat ، rezasadeghi
تبریک میگم . میشه یکم بیشتر توضیح بدید مصاحبتونو ؟
تشکر کنندگان: babak12 ، Rooz ، elchin_f
(2014-10-05 ساعت 23:03)miyu نوشته:  

سلام
واقعا مباركتون باشه،ما خيلي خوشحال شديمBig Grin
براتون آرزوي موفقيت ميكنمSmile

سلام خیلی مبارکتون باشه کلی انرژی گرفتیم
افراد کیس:۳ ارسال فرم۱۹می کارنت شدن :augدریافت نامه ی دوم:۳روز بعد از کارنت شدن محل مصاحبه:انکارا زمان مصاحبه:۱۴اکتبر دریافت ویزا یک ضربBig Grin
تشکر کنندگان: ashkansoso65 ، babisondes ، elchin_f
(2014-10-05 ساعت 17:06)mendoosh نوشته:  
(2014-10-04 ساعت 22:51)goliii نوشته:  
(2014-10-03 ساعت 08:02)mendoosh نوشته:  
(2014-09-29 ساعت 23:09)goliii نوشته:  دوستان کسی از هتل سمن یا segmen اطلاعی داره ایا کسی رفته راضی بوده ؟لطفا راهنمایی کنید

من يه سفرنامه خوندم كه خيلي تعريف كرده بود ازش، ٢٠١٢ يا ١٣ بود فك ميكنم. من خوشم اومد. شما از آژانسا جايي رو مي شناسين كه با سگمن كار كنه؟ مث كه خيلي نزديك هتل ددمانه و به سفارت و دكتر هم ٧-١٠ دقيقه راهه.
من مشكلم اينه كه مامانم خيلي اصرار داره كه حتمن با تور بريم. با اينكه من به نظرم بليت و هتل گرفتن دست خودمون باشه خيلي راحت تره. ميخواستم ببينم سگمن رو جايي بهتون معرفي كرده؟
سلام من در سفر نامه بچه ها و چند تا از اشنایان با فردی به نام عباس اشنا شدم شمارشو گیر اوردم بهش زنگ زدم اون به من گفت که هتلی که واسمون میگیره این هتله و خودش هم میاد فرودگاه دنبالمون ومیبره دکتر بعد هتل بعدهم سفارت ودر نهایت فرودگاه 150 دلارمیگیره البته کلی سوال داشتیم که بهمنون خیلی خوب جواب داد فکرمیکنم ادم خوبی باشه اگه خواستین پیام خصوصی بدین شمارهشو بهتون بدم وایبر و FB واسکاپ هم داره همیشه هم ان لاینه

١٥٠ دلار خيلييييي زياد و غير منطقيه براي ٦ بار تاكسي سوار شدن
آدم يا اگه نمي خواد خرج اضافه به تور بده و خودش ميخواد همه كارو كنه كه ديگه كمك گرفتن ازين آدم بي معنيه اگرم ميخواد هزينه رو كنه كه با همون تور ميره كه هزينه ي ترنسفر از فرودگاه به هتلم توش ديده شده. ازهتل تا دكتر و سفارتم كه "پياده" نهايتا ١٠ دقيقه س، ديگه ماشين سوار شدن نداره

شما درست میگین ما که تاحالا همه کارامونو به کمک بچه های مهاجر سرا انجام دادیم بعد از این هم میتونیم ولی همسر من میگه چون اولین سفر مون به خارج از کشور و انگلیسیشونهم خوب نیست ماهم ترکیمون این شخص میتونه کمکی واسمون باشه و راهنمایمون کنه کلا واسش قوت قلبهShy
20151xxxنفر2,ارسال مدارکMay28،انکارا,نامه دوم20sepمصاحبهnov, آپدیت18novو24febایمیل و25.26.30.31مارچ و1.8اپریل کلیری8 اپریل با ایمیل146روز.24 اپریل رسیدن به کالیفرنیاBig Grin
نامه به سفارت انکارا جهت تاییدرسیدن مدارک سفرنامه, کاربرحرفه ای
تشکر کنندگان: miyu ، A_A

[عکس: s0819.gif][عکس: s0817.gif][عکس: s0819.gif]
بسییییییییییییار خبر خوبی بود
مبارکتون باشه
► ДЯМДИ ◄ نوشته:
Immediate Issued ← 25 jan : Interview ░░ 12Aug : Current ░░ 19jul ← 7jun : DS260 ░░ Abu Dhabi ← Ankara ░░ 2015AS2ΘΘΘ

تشکر کنندگان: babak12 ، HERMES7 ، fa15 ، afrand ، goliii ، behjat ، mfte.teacher ، elchin_f
(2014-10-05 ساعت 02:07)Samia نوشته:  سلام ببخشيد هتل surmeli و segmanقيمتشون چطوره؟من eyubogluچهار ستاره رو رزرو كردم. شيك و تميزبنظر ميومد!

عزيزم من تازه از تركيه برگشتم..هتل سورملي بودم ١ هفته البته ٥ نفر بوديم با تور پرواز ماهان هزينش با بليط ١٧٠٠
هنل خوب و خانوادگيه...٥ ستاره...ولي خيلي به عكساش دل خوش نكنيد ...با تاكسي ٥-٦ دقيقه راه تا مطب و سفارت هست پياده حدود ٣٠ دقيقه...موفق باشيد
Case number:3**
Ds260:19may
Second update:15 august
Interview:2oct
Embassy:ankara
Clear:30 jan
Visa:16 feb
Ca,los angeles
First enterance:17 march
Social card:after 30 days
Green card:after 45 days
تشکر کنندگان: ashkansoso65
(2014-10-06 ساعت 02:04)h.mina93 نوشته:  
(2014-10-05 ساعت 02:07)Samia نوشته:  سلام ببخشيد هتل surmeli و segmanقيمتشون چطوره؟من eyubogluچهار ستاره رو رزرو كردم. شيك و تميزبنظر ميومد!

عزيزم من تازه از تركيه برگشتم..هتل سورملي بودم ١ هفته البته ٥ نفر بوديم با تور پرواز ماهان هزينش با بليط ١٧٠٠
هنل خوب و خانوادگيه...٥ ستاره...ولي خيلي به عكساش دل خوش نكنيد ...با تاكسي ٥-٦ دقيقه راه تا مطب و سفارت هست پياده حدود ٣٠ دقيقه...موفق باشيد

سلام شما مصاحبه داشتید؟
افراد کیس:۳ ارسال فرم۱۹می کارنت شدن :augدریافت نامه ی دوم:۳روز بعد از کارنت شدن محل مصاحبه:انکارا زمان مصاحبه:۱۴اکتبر دریافت ویزا یک ضربBig Grin
تشکر کنندگان:

واقعا تبريك ميگم خيلي مباركه ...فكر كنم ما با هم بوديم ولي متاسفانه ما چك خورديم ...واسه منم دعا كنيد??

(2014-10-06 ساعت 02:16)ارشان۲۰۱۵ نوشته:  

سلام شما مصاحبه داشتید؟
بله من ٢ اكتبر مصاحبه داشتم ...ولي چك خوردم?
Ca,los angeles
تشکر کنندگان: HERMES7 ، soruosh
(2014-10-06 ساعت 02:18)h.mina93 نوشته:  

واقعا تبريك ميگم خيلي مباركه ...فكر كنم ما با هم بوديم ولي متاسفانه ما چك خورديم ...واسه منم دعا كنيد??

سلام شما مصاحبه داشتید؟

امیدوارم خیلی سریع کلیر بشید و ویزاتونو بگیرید ما هم هفته ی دیگه مصاحبه داریم
تشکر کنندگان: HERMES7 ، r.bazargan ، ashkansoso65 ، babak12 ، soruosh ، elchin_f

بهتون تبریک میگم و ارزوی موفقیت دارم براتون

آمااااااا سفرنامه طلایی رو بنویس

ما سفرنامه میخوایم یلا

با ریزترین جزییات
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان: r.bazargan ، elchin_f

سلام شما مصاحبه داشتید؟

همه چک خوردید ؟ هر 5 نفر؟
تشکر کنندگان: r.bazargan
(2014-10-06 ساعت 00:24)goliii نوشته:  
(2014-10-05 ساعت 17:06)mendoosh نوشته:  
(2014-10-04 ساعت 22:51)goliii نوشته:  
(2014-10-03 ساعت 08:02)mendoosh نوشته:  
(2014-09-29 ساعت 23:09)goliii نوشته:  دوستان کسی از هتل سمن یا segmen اطلاعی داره ایا کسی رفته راضی بوده ؟لطفا راهنمایی کنید

من يه سفرنامه خوندم كه خيلي تعريف كرده بود ازش، ٢٠١٢ يا ١٣ بود فك ميكنم. من خوشم اومد. شما از آژانسا جايي رو مي شناسين كه با سگمن كار كنه؟ مث كه خيلي نزديك هتل ددمانه و به سفارت و دكتر هم ٧-١٠ دقيقه راهه.
من مشكلم اينه كه مامانم خيلي اصرار داره كه حتمن با تور بريم. با اينكه من به نظرم بليت و هتل گرفتن دست خودمون باشه خيلي راحت تره. ميخواستم ببينم سگمن رو جايي بهتون معرفي كرده؟
سلام من در سفر نامه بچه ها و چند تا از اشنایان با فردی به نام عباس اشنا شدم شمارشو گیر اوردم بهش زنگ زدم اون به من گفت که هتلی که واسمون میگیره این هتله و خودش هم میاد فرودگاه دنبالمون ومیبره دکتر بعد هتل بعدهم سفارت ودر نهایت فرودگاه 150 دلارمیگیره البته کلی سوال داشتیم که بهمنون خیلی خوب جواب داد فکرمیکنم ادم خوبی باشه اگه خواستین پیام خصوصی بدین شمارهشو بهتون بدم وایبر و FB واسکاپ هم داره همیشه هم ان لاینه

١٥٠ دلار خيلييييي زياد و غير منطقيه براي ٦ بار تاكسي سوار شدن
آدم يا اگه نمي خواد خرج اضافه به تور بده و خودش ميخواد همه كارو كنه كه ديگه كمك گرفتن ازين آدم بي معنيه اگرم ميخواد هزينه رو كنه كه با همون تور ميره كه هزينه ي ترنسفر از فرودگاه به هتلم توش ديده شده. ازهتل تا دكتر و سفارتم كه "پياده" نهايتا ١٠ دقيقه س، ديگه ماشين سوار شدن نداره

شما درست میگین ما که تاحالا همه کارامونو به کمک بچه های مهاجر سرا انجام دادیم بعد از این هم میتونیم ولی همسر من میگه چون اولین سفر مون به خارج از کشور و انگلیسیشونهم خوب نیست ماهم ترکیمون این شخص میتونه کمکی واسمون باشه و راهنمایمون کنه کلا واسش قوت قلبهShy

حق با شماست. این پروسه بی استرس طی بشه چه بهتر Smile
شماره کیس: 2015AS28xx/ارسال فرمهای سری اول:21may/کارنت شدن کیس: سپتامبر/مصاحبه:هفته آخر نوامبرANKARA/جمع تقریبی هزینه‌ها: ٢٠٤ ترجمه بدون تاييد+٦٥ پست+٤٥ ميليون وثيقه مدرك+١٤٠ واكسن و كارت زرد
همه چيز درباره مصاحبه- فوكوس بر آنكارا
تشکر کنندگان:
(2014-10-05 ساعت 19:30)رضا2015 نوشته:  

بسیار مبارکه
اولین یک ضربی از آنکارا و مهاجر سرا Smile

شراییطون که حتما دختر مجرد بوده ! قبول باشه
لطفا سفرنامه رو در اولین فرصت بنویسید.

الچین اسم بسرونه ی ترکیه فک کنم ولی. در هر صورت خیلیییییی مبارک باشه
شماره کیس: 2015AS28xx/ارسال فرمهای سری اول:21may/کارنت شدن کیس: سپتامبر/مصاحبه:هفته آخر نوامبرANKARA/جمع تقریبی هزینه‌ها: ٢٠٤ ترجمه بدون تاييد+٦٥ پست+٤٥ ميليون وثيقه مدرك+١٤٠ واكسن و كارت زرد
همه چيز درباره مصاحبه- فوكوس بر آنكارا
تشکر کنندگان:
مرسی از تمام دوستان بابت تبریک های قشنگشتون من سفرنامه ام رو دارم مینویسم اگه برید تو موضوع سفرنامه 2015 سفرنامه من رو کامل کامل میتونید بخونید.

برای تک تکتون دعا میکنم که همگی یکضرب بگیرید.
شماره کیس:2015ASx17 > کنسولگری:آنکارا > ارسال فرم: 2014 MAY 21 > کارنت شدن کیس: AUG 12 2014 > مصاحبه: 2 اکتبر 2014 > دریافت ویزا یکضرب > ورود به آمریکا 25 نوامبر
سفرنامه من به ترکیه
سفرنامه من به آمریکا
تشکر کنندگان: ارشان۲۰۱۵ ، soruosh ، A_A ، behjat
(2014-10-06 ساعت 09:10)رضا2015 نوشته:  

سلام شما مصاحبه داشتید؟

همه چک خوردید ؟ هر 5 نفر؟
تعداد نفرات كيس ٤ نفر بود كه چك خورديم ولي قطعا به خاطر پدرم بوده...اصلا استرس نداشته باشيد خيلي راحت تر از چيزيه كه تصورتون هست خانوماي جوون كه خيلي راحت كارتشون پيش ميره ,ما ٣ ساعت تو سفارت بوديم حدودا ٦-٧ تا كيس مصاحبه شدن از اون تعداد ٢ خانوم جوون و ٢ خانواده ٣ نفره برگه ي سفيد يك ضرب گرفتن...ريلكس بدون استرس ?
Ca,los angeles
تشکر کنندگان: soruosh ، ashkansoso65 ، elchin_f ، r.bazargan ، HERMES7 ، miyu ، Rooz ، ارشان۲۰۱۵ ، aghamilad ، A_A ، Melon2015

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان