کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
دوستان high season شده بلیط راحت گیر نمیاد. قیمت ها هم کمی بالا رفته. برا سفرتون تا میتونید زودتر برنامه ریزی کنید و تصمیم بگیرید.
جواب کلیر من پنجشنبه شب اومد و نتونستم یک بلیط درست حسابی برا یکشنبه یا دوشنبه پیدا کنم کارامو زود انجام بدم, انداختم هفته بعد.
بازم میگم اگر کسی داره میره بگه، چون چند نفری قیمتها خیلی میاد پایین.
SELECTED 2015
توصیه: روزی 10 ساعت در روز زبان بخونید.
تشکر کنندگان: hamed shayan ، rbrb-2015 ، farrokh33 ، p00ya2001 ، AliReza.Sh
دوستان راهنمایی کنین لطفا، نامه تمکن مالی رو که پست میکنیم باید اصلش باشه و برای برنده و همراه هر کدوم یه نسخه بذاریم؟ یا فقط یدونه برای برنده باشه کافیه؟
کیس نامبر:2015AS60XX -سفارت: آنکارا -ارسال فرم ها: ۲۹ می- آنلاک فرم : ۲۹ آگست - تعداد اعضای کیس: دو نفر - کارنت شدن : ۱۲ می -دریافت نامه دوم : ۱ جون- مصاحبه : ۸ جولای - خودم یک ضرب همسرم ap. (کار خصوصی - سربازی ارتش )
آپدیت ها : ۸ جولای همسرم /۹ جولای خودم/۱۰،۱۱،۱۴،۲۸ جولای دوتامون/۲۹ و ۳۰ جولای و ۴ آگست همسرم/ ۵ آگست دوتامون (ایمیل)/ ۱۱ آگست خودم/۲۶ آگست همسرم/ ۲۷ آگست دوتامون با تغییر به or و ایمیل کلیری ساعت ۱۲ ظهر
مقصد: کالیفرنیا
ورود به آمریکا : اوایل اکتبر به امید خدا
تشکر کنندگان:
(2015-06-14 ساعت 18:29)آزاده_امین نوشته:  دوستان راهنمایی کنین لطفا، نامه تمکن مالی رو که پست میکنیم باید اصلش باشه و برای برنده و همراه هر کدوم یه نسخه بذاریم؟ یا فقط یدونه برای برنده باشه کافیه؟
دوست عزیز : از نامه تمکن مالی 3/4تاکپی بگیرید اصلشو برای خودتون که برنده هستید بزارید . یک کپی هم برای همراهتون بگذارید
باز مانده از لاتاری 2015Tongue

تشکر کنندگان: آزاده_امین
با درود
دوستان اگه ممکن هست درمورد بهترین راه تماس از طریق موبایل، از ترکیه با ایران راهنمایی کنید.
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان.
یک سوال ، برای معاینه پزشکی در آنکارا اگر دیر تر از وقتی که گرفتیم برسیم (مثلا وقت ساعت ۱۰:00 میباشد و من ساعت 11:30 برسم دکتر ) قبول میکنن یا نه وقت باطل میشه کلا ؟؟؟
و آیا بدون وقت گرفتن معاینه انجام میدن ؟
2015AS00006xxx<قبولی:1 MAY<کنسولگری:آنکارا <مصاحبه : هفته اول جولای < تعداد اعضای کیس: یک نفر
تشکر کنندگان:
(2015-06-17 ساعت 10:50)farshad_dg نوشته:  سلام به همه دوستان.
یک سوال ، برای معاینه پزشکی در آنکارا اگر دیر تر از وقتی که گرفتیم برسیم (مثلا وقت ساعت ۱۰:00 میباشد و من ساعت 11:30 برسم دکتر ) قبول میکنن یا نه وقت باطل میشه کلا ؟؟؟
نگران نباشید، مشکلی پیش نمیاد، من نوبتم ساعت 11بود و نزدیکای ساعت 2 رسیدم مطب و مدیکالم انجام شد (روز جمعه)
كيس نامبر: ***5 2015as تعداد افراد كيس:1 ارسال فرم :30اکتبر2014 کارنت: می نامه دوم: 24 آپریل مصاحبه: 2 جون سفارت: آنکارا دريافت ويزا: خدا رو شکر یکضرب Smile اولين ورود به آم ريكا:16 جولاي واشنكتن دي سي؛ دريافت سوشيال :20جولاي وضعيت closed در سايت اليس: 25Aug؛ دريافت كرين كارت: 26Aug
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، farshad_dg ، rbrb-2015 ، mbsamani
(2015-06-14 ساعت 22:20)mbsamani نوشته:  با درود
دوستان اگه ممکن هست درمورد بهترین راه تماس از طریق موبایل، از ترکیه با ایران راهنمایی کنید.

هم میتونید با ۵۰ لیر یک خط تورک‌سل همراه با اینترنت بخرید.
و هم اینکه از طریق اینترنت هتل، رستوران ها، مراکز خرید و . . . با اپلیکیشن هایی مثل اسـ ـکایـ ـپ و واتـ ـس‌آپ تماس بگیرید.
2015AS53$$ - DS260: 04 June - Current:13 April - Interview: 03 June - Ankara - CEAC updated: 28 Apr - 20 May - 30 May - 03 Jun - 08 Jun - 09 Jun - 12 Jun (01) - After 60 days: 13 Agu (01- Nightly) - 14 Agu(01) - 14 Agu (01 & 02) :Chang " /" to "or" - Clear: 18 Agu - Visa: 27 Agu - Virginia

My Nephew:2016AS1$$ - Interview: 01 Oct - Visa: 05 Oct - Virginia
تشکر کنندگان: mbsamani ، mel ، bahar101
(2015-06-17 ساعت 10:56)fati.d نوشته:  
(2015-06-17 ساعت 10:50)farshad_dg نوشته:  سلام به همه دوستان.
نگران نباشید، مشکلی پیش نمیاد، من نوبتم ساعت 11بود و نزدیکای ساعت ۲ رسیدم مطب و مدیکالم انجام شد (روز جمعه)
مرسی دوست عزیز.
2015AS00006xxx<قبولی:1 MAY<کنسولگری:آنکارا <مصاحبه : هفته اول جولای < تعداد اعضای کیس: یک نفر
تشکر کنندگان: fati.d ، bahar101
(2015-06-14 ساعت 01:48)Mahmood129 نوشته:  
(2015-06-13 ساعت 01:12)ali1356 نوشته:  
(2015-06-10 ساعت 18:51)mojtaba165 نوشته:  سلام دوستان
من مجردم و ۱ جولای مصاحبه دارم آنکارا میخوام بدونم 50 میلیون نامه تمکن بگیرم کفایت میکنه؟
درود و سپاس
سلام. باید حدود 30,000$باشه . بیشتر هم باشه بهتره

سلام

یعنی چی برادر من باید 30 تا باشه !!!!؟

ایشون ۱ نفر هستند بین 60 تا 70 میلیون کفابت مبکنه نیازی به اون همه پوا ندارن
سلام اقا من اخر نفهمیدم چقدر باید برا تمکن مالی تو بانک بریزیم یکی میگه 60 یکی 100 الان دو نفر دوستام الان دارن میرن 150 میلیون توحسابشون ریختند خواهشن راهنمایی کنید من مرداد مصاحبه دارم
تشکر کنندگان:
(2015-06-18 ساعت 09:35)alihaghani1472 نوشته:  
(2015-06-14 ساعت 01:48)Mahmood129 نوشته:  
(2015-06-13 ساعت 01:12)ali1356 نوشته:  
(2015-06-10 ساعت 18:51)mojtaba165 نوشته:  سلام دوستان
من مجردم و ۱ جولای مصاحبه دارم آنکارا میخوام بدونم 50 میلیون نامه تمکن بگیرم کفایت میکنه؟
درود و سپاس
سلام. باید حدود 30,000$باشه . بیشتر هم باشه بهتره

سلام

یعنی چی برادر من باید 30 تا باشه !!!!؟

ایشون ۱ نفر هستند بین 60 تا 70 میلیون کفابت مبکنه نیازی به اون همه پوا ندارن
سلام اقا من اخر نفهمیدم چقدر باید برا تمکن مالی تو بانک بریزیم یکی میگه 60 یکی 100 الان دو نفر دوستام الان دارن میرن 150 میلیون توحسابشون ریختند خواهشن راهنمایی کنید من مرداد مصاحبه دارم

شما حداقل حدود 14.5 هزار دلار برای یک نفر مجرد باید تمکن مالی ارائه بدین، به تومان باید دلار رو به قیمت آزاد حساب کنید، بانک ها تمکن مالی رو به قیمت دلار مبادلاتی میدن. تو تایپیکِ "نداشتن اسپانسر مالی "که برید، یه جدول کامل درمورد مقدار تمکن مالی گفته. لینک زیر:

http://www.mohajersara.com/Thread-%D9%86...8%A7--7064
ارسال دوم رو بخونید
تشکر کنندگان:
سلام من خودم ۹۰ میلیون داشتم تو حساب ولی رقم دقیقشو میتونین زنگ بزنین مهاجر سرا بپرسین
تشکر کنندگان:
(2015-06-12 ساعت 17:55)fati.d نوشته:  واسه من ترجمه کارت ملی، دیپلم، پیش دانشگاهی، گواهی اشتغال به تحصیل ارشد رو برگردوند ولی نامه تمکن مالی جدید رو نگه داشت، آخه تو ایمیل سفارت ۱هفته قبل از مصاحبه صورتحساب بانکی که گردش ۶ماهه رو نشون بده از من خواستن، من نامه جدید گرفتم و روز مصاحبه تحویل دادم، نامه تمکن مال قبلی که پست کرده بودم رو برگردوند و جدید رو برداشت

دوره صورتحساب بانکی چقدره؟ دوستان که قبلا تو یه روز مشخص حسابشونو پر میکردند و صورتحساب میگرفتند.این دوستمون هم که میگه گردش حساب شش ماهه خواستند.اینطوری باشه که یکمی سخت میشه.
کسی خبر داره دوره گردش حساب برای تمکن مالی چقدر باید باشه؟
تشکر کنندگان: amir_csj ، ican2015 ، bahar101
می شه بگید منظور از این نامه ها چیه؟ یعنی ما وقت مصاحبمون تغییر می کنه؟
The Department of State’s Bureau of Consular Affairs is currently experiencing technical problems with our overseas passport and visa systems. This issue is not specific to any particular country, citizenship document, or visa category. We apologize for the inconvenience and are working urgently to correct the problem and restore full operability.

Passport applications accepted overseas or after May 26, 2015 are affected by this delay. If you applied for a U.S. passport overseas during this time frame and have travel plans within the next 10 business days, please consider requesting an emergency passport at the U.S. Embassy or Consulate at which you originally applied. Information about how to apply for an emergency passport is available on our website.

Applications for a U.S. visa made after June 8, 2015, are also affected by this delay. Nonimmigrant visa applicants who did not submit their DS-160 online application prior to June 9, 2015, should reschedule their interview appointments. Individuals with urgent travel should contact us at http://turkey.usembassy.gov/emergency_appoinments.html.
تشکر کنندگان: ican2015
(2015-06-19 ساعت 01:36)amir_csj نوشته:  می شه بگید منظور از این نامه ها چیه؟ یعنی ما وقت مصاحبمون تغییر می کنه؟
The Department of State’s Bureau of Consular Affairs is currently experiencing technical problems with our overseas passport and visa systems. This issue is not specific to any particular country, citizenship document, or visa category. We apologize for the inconvenience and are working urgently to correct the problem and restore full operability.

Passport applications accepted overseas or after May 26, ۲۰۱۵ are affected by this delay. If you applied for a U.S. passport overseas during this time frame and have travel plans within the next ۱۰ business days, please consider requesting an emergency passport at the U.S. Embassy or Consulate at which you originally applied. Information about how to apply for an emergency passport is available on our website.

Applications for a U.S. visa made after June ۸, ۲۰۱۵, are also affected by this delay. Nonimmigrant visa applicants who did not submit their DS-160 online application prior to June ۹, ۲۰۱۵, should reschedule their interview appointments. Individuals with urgent travel should contact us at http://turkey.usembassy.gov/emergency_appoinments.html.

سلام این متن برای شما ایمیل شده؟
ﺷﻤﺎﺭﻩ ﮐﯿﺲ: 2015AS00005XXX / سفارت : آنکارا / تعداد افراد کیس : 4 نفر /رویت قبولی : May 1 / فرستادن مدارک : June 12 / تاریخ کارنت : 14 April / نامه دوم : 24 April/ مصاحبه : 8 june / سه تا یکضرب یکنفر AP / کلیرنس 25 august / صدور ویزا 27 august
تشکر کنندگان: ican2015
دوستان كسي اطلاع داره چه بلايي سر سفارتخانه هاي امريكا اومده كه تا اطلاع ثانوي ويزا صادر نميكنن؟ اگر قصد سفر براي تحويل پاسپورت و اخذ ويزا دارين حتماً چك كنيد كه مسكل حل شده باشه و بعد راهي بشين.
شماره کیس: ***38
تاریخ دریافت نامه قبولی:9خرداد
کنسولگری:آنكارا

تشکر کنندگان: p00ya2001 ، ican2015

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان