کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-06-30 ساعت 11:12)rbrb-2015 نوشته:  
(2015-06-30 ساعت 00:12)Abdorrezaa نوشته:  دوستان من اين سري دوم كه اومدم آنكارا در پانسيون اقامت كردم و ديگه تور و هتل نگرفتم، برا كسي كه دوست داره تو جامعه بيشتر باشه و بچرخه و بگرده خيلي خوبه.

سلام، به سلامتی ایشالا بهتون خوش بگذره
کدوم پانسیون رفتید؟ Deeps Hostel
اینجا چندتا از هموطنان هستتد خونه اجاره میدن، منم از یکیشون اتاق کرایه کردم.
SELECTED 2015
توصیه: روزی 10 ساعت در روز زبان بخونید.
تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، ofrfar ، farzad.ch ، amirabas1 ، farrokh33
اطلاعیه مهم در مورد رفع اشکال سیستم آنلاین ویزاهای آمریکا:
- سیستم کامپیوتری و اینترنتی همه سفارتها و کنسولگری های آمریکا اکنون به حالت کاری عادی خود بازگشته اند و ما مشغول ارائه وقتهای مصاحبه و صدور ویزاهای مهاجرتی و غیر مهاجرتی هستیم.
- ما ازتاریخ ۲۱ تا ۲۹ ژوئن بیش از ۴۱۰۰۰۰ غیر مهاجرتی صادر کرده ایم. کارکنان کنسولی در آخر هفته گذشته به طور تمام وقت کار کرده و به بخش عمده ای از پرونده های در نوبت رسیدگی کرده اند.
- ما به همه درخواستهای ویزای H-2 برای کار موقت، که در بازه تاریخی ۹ تا ۱۹ ژوئن تحت رسیدگی قرار داشتند، رسیدگی کرده ایم. کنسولگریها و سفارت آمریکا در مکزیک اکنون به صورت متداول به ویزاهای H-2 رسیدگی می کنند.
- ما هنوز برخی مشکلات اینترنتی را با برخی فرمهای آنلاین ویزاهای مهاجرتی تجربه می کنیم. امیدواریم تا اوایل هفته آینده این مشکلات برطرف شوند.
- ما عمیقا از مشکلاتی که برای مسافران و همچنین برای خانواده هایشان و موسسات آمریکایی ایجاد شده است متاسفیم.
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

(2015-06-30 ساعت 11:17)Abdorrezaa نوشته:  
(2015-06-30 ساعت 11:12)rbrb-۲۰۱۵ نوشته:  
(2015-06-30 ساعت 00:12)Abdorrezaa نوشته:  دوستان من اين سري دوم كه اومدم آنكارا در پانسيون اقامت كردم و ديگه تور و هتل نگرفتم، برا كسي كه دوست داره تو جامعه بيشتر باشه و بچرخه و بگرده خيلي خوبه.

سلام، به سلامتی ایشالا بهتون خوش بگذره
کدوم پانسیون رفتید؟ Deeps Hostel
اینجا چندتا از هموطنان هستتد خونه اجاره میدن، منم از یکیشون اتاق کرایه کردم.
ممنون میشم بیشتر اطلاعات بدی Wink
شماره کیس: 2015AS000043xx
تعداد اعضای کیس : 1 نفر
کنسولگری: ankara
کارنت 10 جون
نامه دوم : 2 july
تاریخ مصاحبه : 4 آگوست
دریافت ویزا: Cool
تاریخ ورود:Cool
تشکر کنندگان:
سلام من امروز 2 جولای رفتم مصاحبه و یکضرب گرفتم
در مورد سیستم صدور ویزا پرسیدم و آفیسر گفت که درست شده و همون 3 تا 5 روز طول میکشه
سوالاش خیلی ساده بود اول که انگشت نگاری کرد و قسم خوردیم
بعد پرسید مدرکت چیه و چه سالی فارغ التحصیل شدی که من حتی سال دقیق رو یادم نبود گفتم فکر میکنم 2011 گفت حله
گفت چیکار میکنی گفتم استرالیا تو فلان شرکت کار میکنم، با یه ذوق خاصی پرسید سیدنی؟ گفتم نه ملبورن!
بعد گفت حله دیگه برو سه روز دیگه ویزا دستته
منم در یک حرکت خیلی ضایع و ایرانی وار ناشی از عدم اعتماد پرسیدم دیگه 10 روز نمیشه؟ گفت نه!!!
.
راستی یه چیزی که من جایی ندیدم و دم در ورودی ازم خواستن نام هتل یا تلفن محل اقامت در ترکیه هست که من چون هتل نیستم و شماره تو موبایلم بود و موبایل رو نمیشه داخل سفارت برد ندادم بهشون!! البته گفتن چیز زیاد مهمی نیست و برای موارد ضروریه که احتمال رخ دادنش خیلی کمه
تشکر کنندگان: AliReza.Sh ، farshad_dg ، farrokh33
یه سوال
الان که منتظر صدور ویزا هستیم باید چه سایتی رو چک کنیم؟
من دارم همون visa info رو چک میکنم ولی اطلاعات به درد بخوری توش نیست
به جاش میگه وقت نگرفتی بیا وقت بگیر Big Grin
تشکر کنندگان:
(2015-07-02 ساعت 16:33)amirabas1 نوشته:  سلام من امروز ۲ جولای رفتم مصاحبه و یکضرب گرفتم
در مورد سیستم صدور ویزا پرسیدم و آفیسر گفت که درست شده و همون ۳ تا ۵ روز طول میکشه
بعد پرسید مدرکت چیه و چه سالی فارغ التحصیل شدی که من حتی سال دقیق رو یادم نبود گفتم فکر میکنم ۲۰۱۱ گفت حله
گفت چیکار میکنی گفتم استرالیا تو فلان شرکت کار میکنم، با یه ذوق خاصی پرسید سیدنی؟ گفتم نه ملبورن!
منم در یک حرکت خیلی ضایع و ایرانی وار ناشی از عدم اعتماد پرسیدم دیگه ۱۰ روز نمیشه؟ گفت نه!!!
راستی یه چیزی که من جایی ندیدم و دم در ورودی ازم خواستن نام هتل یا تلفن محل اقامت در ترکیه هست که من چون هتل نیستم و شماره تو موبایلم بود و موبایل رو نمیشه داخل سفارت برد ندادم بهشون!! البته گفتن چیز زیاد مهمی نیست و برای موارد ضروریه که احتمال رخ دادنش خیلی کمه

دوست عزیز. ویزای یکضرب مبارک تون باشه. امیدوارم آینده زیباتون رو با تلاش پر رنگ تر کنید. شاد و پاینده باشید.

(2015-07-02 ساعت 16:36)amirabas1 نوشته:  یه سوال

فکر میکنم همون CEAC هر زمان که ویزاتون صادر بشه به ISSUED تغییر پیدا کنه.
[font=Courier]
CN: 2015AS84XX ●● 2 PERSON ●● CURRENT: N E V E R
[/font]
[font=Courier]
لاتاری از آغاز تا پایان ●● جستجو در مهاجرسرا ●● کاربر حرفه ای مهاجرســـرا ●● راهنمای لاتـــاری
[/font]
تشکر کنندگان: amirabas1 ، farshad_dg ، hamed shayan
(2015-07-02 ساعت 19:11)AliReza.Sh نوشته:  
(2015-07-02 ساعت 16:33)amirabas1 نوشته:  سلام من امروز ۲ جولای رفتم مصاحبه و یکضرب گرفتم
در مورد سیستم صدور ویزا پرسیدم و آفیسر گفت که درست شده و همون ۳ تا ۵ روز طول میکشه
بعد پرسید مدرکت چیه و چه سالی فارغ التحصیل شدی که من حتی سال دقیق رو یادم نبود گفتم فکر میکنم ۲۰۱۱ گفت حله
منم در یک حرکت خیلی ضایع و ایرانی وار ناشی از عدم اعتماد پرسیدم دیگه ۱۰ روز نمیشه؟ گفت نه!!!

دوست عزیز. ویزای یکضرب مبارک تون باشه. امیدوارم آینده زیباتون رو با تلاش پر رنگ تر کنید. شاد و پاینده باشید.

ممنون دوست عزیز، ایشالا شما و بقیه دوستان هم یکضرب بگیرید Smile
تشکر کنندگان: farshad_dg
(2015-07-02 ساعت 19:19)amirabas1 نوشته:  
(2015-07-02 ساعت 19:11)AliReza.Sh نوشته:  

ممنون دوست عزیز، ایشالا شما و بقیه دوستان هم یکضرب بگیرید Smile

سلامت باشید.
آمین ... Big Grin ممنون ار آرزوی خوب تون.
راستی، من با اجازه تون خبر ویزا گرفتن تون رو در تاپیک "کلیرنس برندگان 2015" هم اعلام کردم چون اونجا غوغایی به پاست و همه برای ویزا گرفتن ها تبریک و شادباش میگن.
امیدوارم در مراحل زندگی تون موفق باشید.
[font=Courier]
CN: 2015AS84XX ●● 2 PERSON ●● CURRENT: N E V E R
[/font]
[font=Courier]
لاتاری از آغاز تا پایان ●● جستجو در مهاجرسرا ●● کاربر حرفه ای مهاجرســـرا ●● راهنمای لاتـــاری
[/font]
تشکر کنندگان: farshad_dg
رفقا یه راه آسون واسه گرفتن بلیط و هتل پیشنهاد میکنین ( واسه آنکارا ) ؟ یه آژانسی که هم خوب باشه هم قیمت مناسب.
اگه اینترنتی بشه هم که دیگه خعلیم ععععالی
کارنت 10 جون
تشکر کنندگان:
(2015-07-02 ساعت 20:57)farzad.ch نوشته:  رفقا یه راه آسون واسه گرفتن بلیط و هتل پیشنهاد میکنین ( واسه آنکارا ) ؟ یه آژانسی که هم خوب باشه هم قیمت مناسب.

سلام من خودم خيلي گشتم براي بليط و قصر شيرين تو خيابون ويلا از بقيه قيمتش خيلي مناسب تر بود. از توي اينترنت ميتونين آدرس دقيق و تلفنشو پيدا كنيد. موفق باشيد

CN:2015AS5xxx/Ankara
submission of the forms:may 18th
resub. on jul. 20th
مصاحبه: هفته اول جون
دريافت ويزاي يك ضرب D:
تگزاس، دالاس
٢٨ اگست
تشکر کنندگان: farzad.ch
(2015-07-03 ساعت 00:12)yekta2015 نوشته:  
(2015-07-02 ساعت 20:57)farzad.ch نوشته:  رفقا یه راه آسون واسه گرفتن بلیط و هتل پیشنهاد میکنین ( واسه آنکارا ) ؟ یه آژانسی که هم خوب باشه هم قیمت مناسب.

سلام من خودم خيلي گشتم براي بليط و قصر شيرين تو خيابون ويلا از بقيه قيمتش خيلي مناسب تر بود. از توي اينترنت ميتونين آدرس دقيق و تلفنشو پيدا كنيد. موفق باشيد

مرسیییی. هتل چی پیشنهاد میدی شما ؟
کارنت 10 جون
تشکر کنندگان:
هتل اتپ به نظر من هتل خوبي بود به نسبت قيمتش. راحت و نزديك به مديكال و سفارت.

CN:2015AS5xxx/Ankara
submission of the forms:may 18th
resub. on jul. 20th
مصاحبه: هفته اول جون
دريافت ويزاي يك ضرب D:
تگزاس، دالاس
٢٨ اگست
تشکر کنندگان:
(2015-07-03 ساعت 00:29)yekta2015 نوشته:  هتل اتپ به نظر من هتل خوبي بود به نسبت قيمتش. راحت و نزديك به مديكال و سفارت.

سلام.
یه سری به سایت آژانس الی گشت بزن ، مورد های خوبی داره.
کلا سایت کاملی است .
2015AS00006xxx<قبولی:1 MAY<کنسولگری:آنکارا <مصاحبه : هفته اول جولای < تعداد اعضای کیس: یک نفر
تشکر کنندگان:
دوستان سلام لطفا آدرس سایت فرم کانتکت شیک که برای آنکارا باید پر کرد رو بنویسید با تشکر .
کیس نامبر ۷۰xx
تاریخ مصاحبه ۱۴ اگوست انکارا
برنده کیس خودم
همسرم معاف
نتیجه مصاحبه: کلیرنس
تشکر کنندگان:
ﺳﻼﻡ,ﺩﺭ ﺻﻮﺭﺗﻲ ﻛﻪ ﻣﺪﻳﻜﺎﻝ اﻛﺴﭙﺎﻳﺮ ﺷﺪﻩ ﺑﺎﺷﻪ ﺁﻳﺎ ﺑﺎﻳﺪ اﻭﻝ ﻣﺪﻳﻜﺎﻟﻮ اﻧﺠﺎﻡ ﺩاﺩو ﺑﻌﺪ ﺑﻣﺒﺎ ﭘﺎﺱ ﺑﺮﺩ ﺳﻔﺎﺭﺕ ﻳﺎ اﻳﻨﻜﻣﻘﺒﻞ اﺯ ﻣﺪﻳﻜﺎﻝ ﻫﻢ ﻣﻴﺸﻪ ﭘﺎﺳﻮ ﺩاﺩ?
ﻛﻴﺲ ﻧﺎﻣﺒﺮ **8 ,11 ﻣﺎﻩ ﺧﺪﻣﺖ ﺳﺮﺑﺎﺯﻱ ﺳﭙﺎﻩ و ﺑﻌﺪ ﻣﻌﺎﻑﭘﺰﺷﻜﻲ,ﺷﻐﻞ ﺩﻭﻟﺘﻲﻛﻤﺘﺮ اﺯ ﻳﻚ ﺳﺎﻝ ,ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﻧﻮاﻣﺒﺮ,ﺁﻧﻜﺎﺭا,ﻫﻤﺴﺮﻡ ﺑﺮﻧﺪﻩ اﺻﻠﻲ ﻭﻳﺰاﻱ ﻳﻜﻀﺮﺏ .ﺁﭘﺪﻳﺘﻬﺎ 8و9 ﻣﺎﺭﭺ و 11 ﺟﻮﻻﻱ ,28 و 30 ﺳﭙﺘﺎﻣﺒﺮ,ﻛﻠﻴﺮ و اﻳﺸﻮﺩ .
تشکر کنندگان: farrokh33

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان