کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرفتن وقت از دکتر برای معاینات پزشکی
(2014-11-10 ساعت 16:54)jsmlz نوشته:  یه سوال بد جور ذهن من رو مشغول کرده
شاید به نظر دوستان سوالم بیجا باشه
به نظرتون دکتر به لاغری آدم هم گیر میده ؟ آخه من خیلی لاغر هستم
سر همین لاغر بودن هم تو استخدام چند جا افتادم
دوستان خواهش میکنم پاسخ بدن
اگه مریضی خاصی نداشته باشید. نه.
شماره کیس:*** 2015AS4
تاریخ رویت قبولی:1may
کنسولگری:ankara>ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس :1
کارنت شدن کیس: january 9
مصاحبه: هفته آخر MARCH
دریافت کلیرنس:قسمت نشد.
دریافت ویزا:2 آپریل ساعت دو بعد از ظهر Smile
ورود به آمریکا:22 می
دریافت گرین کارت:40 روز بعد
جمع تقریبی هزینه‌ها: خیلی !!!

تشکر کنندگان:
سلام.
اگر کودک زیر 2 سال داشته باشیم چند روز قبل مصاحبه باید وقت مدیکال بگیرم.2 روز یا 4 روز؟
شماره کیس: AS00000007XX - کنسولگری:ابوظبی - تعداد افراد منظور در کیس :3 نفر) -مصاحبه:14Dec 2014 -کلیر:خودم و دخترم2 آپریل -همسرمAp (آخرین آپدیت همسرم22آپریل - 15 جولای بدون ایمیل پیگیری) - 10 آگست - 18آگست آپدیت ایمیل -22سپتامبر آپدیت از سفارت همه کیس -ویزا همسر :Sadمقصد سن خوزهSad

تشکر کنندگان:
(2014-11-12 ساعت 10:57)s.zare نوشته:  سلام.
اگر کودک زیر 2 سال داشته باشیم چند روز قبل مصاحبه باید وقت مدیکال بگیرم.2 روز یا 4 روز؟

Dear Sir/ Madam:

Thank you for your interest in our organization and the mail regarding the US medicals.

On the day of appointment, patient comes in the morning for the tests and the results would be ready after two (2) working days, provided the clinical examination, X-ray and blood tests are all normal. Any abnormality would require further evaluation. In case of certain abnormalities noted in chest x-ray which needs sputum culture for AFB, issuance of the report will be one month later.

The whole examination will take about 2-3 hours. No need of fasting.

Routine cost (without vaccination) is AED525. In case of urgency only for the adults above 14yrs (tests done in morning before 9am and patient wants reports by evening), additional charges of AED750 is applicable. From 1st October 2013, in case of certain abnormalities noted in chest x-ray which needs sputum culture for AFB, issuance of the report will be one month later and urgent charges are non-refundable.

For the children between 2-14yrs Mantoux test (test for tuberculosis) is mandatory and the charges for the mentioned test is Dhs.68/-. The result will be ready after 48hrs if it is normal.

The need for vaccination is assessed by the physician based on clinical history, age and past history of vaccination. If vaccination is required, charges are added appropriately.

Documents required to be brought along are: Original passport, 5 passport size photographs with white background, Authentic Vaccination Record in English (if any) & Embassy Appointment letter, present address of residence and postal code of residence,intended us city and state, intended us address and postal code and Email address.

We are located at the Al Safiya Bldg, Salahudin Road, Opp Abu Hail Metro Station, Deira- Dubai. UAE.

Kindly let us know when you want the appointment so that we can book it for you.

Thank you and Good Day!
.................
سلام دوست عزيز
اين متني كه در جواب ايمل من براي تعيين وقت بهم دادن
كه در همه خصوص توضيح داده شده
باز شما مي تونيد براي اين كه مطمئن بشيد مكاتبه كنيد و تعداد اعضا كيس اعلام كنيد تا اطلاعات بيشتري در اين خصوص به شما بدهن
البته اشاره اي به كودكان زير 2 سال نكرده
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: s.zare ، laleht ، A_A ، mehdi1989
(2014-11-12 ساعت 11:23)babak12 نوشته:  

Dear Sir/ Madam:

Thank you for your interest in our organization and the mail regarding the US medicals.

On the day of appointment, patient comes in the morning for the tests and the results would be ready after two (2) working days, provided the clinical examination, X-ray and blood tests are all normal. Any abnormality would require further evaluation. In case of certain abnormalities noted in chest x-ray which needs sputum culture for AFB, issuance of the report will be one month later.

Routine cost (without vaccination) is AED525. In case of urgency only for the adults above 14yrs (tests done in morning before 9am and patient wants reports by evening), additional charges of AED750 is applicable. From 1st October 2013, in case of certain abnormalities noted in chest x-ray which needs sputum culture for AFB, issuance of the report will be one month later and urgent charges are non-refundable.

For the children between 2-14yrs Mantoux test (test for tuberculosis) is mandatory and the charges for the mentioned test is Dhs.68/-. The result will be ready after 48hrs if it is normal.

The need for vaccination is assessed by the physician based on clinical history, age and past history of vaccination. If vaccination is required, charges are added appropriately.

Documents required to be brought along are: Original passport, 5 passport size photographs with white background, Authentic Vaccination Record in English (if any) & Embassy Appointment letter, present address of residence and postal code of residence,intended us city and state, intended us address and postal code and Email address.

We are located at the Al Safiya Bldg, Salahudin Road, Opp Abu Hail Metro Station, Deira- Dubai. UAE.

Kindly let us know when you want the appointment so that we can book it for you.

Thank you and Good Day!
.................
سلام دوست عزيز
باز شما مي تونيد براي اين كه مطمئن بشيد مكاتبه كنيد و تعداد اعضا كيس اعلام كنيد تا اطلاعات بيشتري در اين خصوص به شما بدهن
-------------------------------------------------------------------
ممنون که جواب دادید. فقط اینکه به دکتر شوکلا برای تعیین وقت ایمیل زدید یا به nmc ?
شماره کیس: AS00000007XX - کنسولگری:ابوظبی - تعداد افراد منظور در کیس :3 نفر) -مصاحبه:14Dec 2014 -کلیر:خودم و دخترم2 آپریل -همسرمAp (آخرین آپدیت همسرم22آپریل - 15 جولای بدون ایمیل پیگیری) - 10 آگست - 18آگست آپدیت ایمیل -22سپتامبر آپدیت از سفارت همه کیس -ویزا همسر :Sadمقصد سن خوزهSad

تشکر کنندگان: A_A
(2014-11-12 ساعت 11:47)s.zare نوشته:  
(2014-11-12 ساعت 11:23)babak12 نوشته:  

Dear Sir/ Madam:

Thank you and Good Day!
.................
سلام دوست عزيز
-------------------------------------------------------------------
ممنون که جواب دادید. فقط اینکه به دکتر شوکلا برای تعیین وقت ایمیل زدید یا به nmc ?

خواهش مي كنم
به خود nmc ايميل زدم
appointmentdeiradxb@nmc.ae
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: s.zare ، A_A
سلام دوستان

لطفا در مورد نحوه رزرو وقت دکتر ترکیه برای مصاحبه چیکار کنم؟
ادرس ایمیلش رو بفرمائید
تشکر کنندگان:
(2014-11-24 ساعت 23:45)visa2015 نوشته:  سلام دوستان

لطفا در مورد نحوه رزرو وقت دکتر ترکیه برای مصاحبه چیکار کنم؟
ادرس ایمیلش رو بفرمائید
دوست عزیز اولین پست همین تاپیک مطالعه بفرمایید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: A_A
(2014-10-24 ساعت 15:15)hoorshid نوشته:  
(2014-10-24 ساعت 15:05)aghamilad نوشته:  
(2014-10-24 ساعت 14:56)hoorshid نوشته:  
(2014-10-24 ساعت 14:44)aghamilad نوشته:  دوستان با تجربه میشه دقیق بگید دکتر اونگان انکارا شنبه ها هم هست؟ و جواب مدیکال یه روزه حاضر میشه؟

من هفته پيش اونجا بودم و پيش اون زن و شوهري كه دكترن وقت داشتم بله شنبه يكشنبه ها تعطيلن و دوشنبه وقت معاينم بود سه شنبه ساعت 3 جوابم حاضر بود. در ضمن به ساعتي كه بهتون وقت ميدن توجه نكنين چون شلوغه سعي كنين 7.30 اونجا باشين چون 8 دكتر مياد البنه اگر اون خانم و آقا باشن دكترتون رويه همينه من فاميليشونو يادم نيست.
ممنون دوست عزیز بله همون خانم و اقا را میگم
من دوشنبه مصاحبه دارم و میخوام پنجشنبه صبح برم ترکیه و واسه ظهر مطب دکتر باشم و کمی نگرانم که شاید جمعه جوابم اماده نشه . من توی سایتش دیدم که شنبه ها هم وقت دکتر میده.

(2014-10-24 ساعت 14:44)aghamilad نوشته:  دوستان با تجربه میشه دقیق بگید دکتر اونگان انکارا شنبه ها هم هست؟ و جواب مدیکال یه روزه حاضر میشه؟

من هفته پيش اونجا بودم و پيش اون زن و شوهري كه دكترن وقت داشتم بله شنبه يكشنبه ها تعطيلن و دوشنبه وقت معاينم بود سه شنبه ساعت 3 جوابم حاضر بود. در ضمن به ساعتي كه بهتون وقت ميدن توجه نكنين چون شلوغه سعي كنين 7.30 اونجا باشين چون 8 دكتر مياد البنه اگر اون خانم و آقا باشن دكترتون رويه همينه من فاميليشونو يادم نيست.
من دوشنبه مصاحبه دارم و میخوام پنجشنبه صبح برم ترکیه و واسه ظهر مطب دکتر باشم و کمی نگرانم که شاید جمعه جوابم اماده نشه . من توی سایتش دیدم که شنبه ها هم وقت دکتر میده.
وقتتون رو از همين جا بگيرين خيلي راحت تر هستين من خودم وقت نگرفتم و اونا گفتن شنبه يكشنبه نيستش دكتر البته الان يادم اود توي تعطيلات عيد قربان اونا بود.

من پیشنهاد میکنم یک روز زودتر برید چهار شنبه برید آنکارا بهتره استرسش کمتره و برا اتفاقات پیش بینی نشده یک روز فرصت دارید اگه همه چیز هم عادی بود ضرر نکردید
کیس نامبر **35 - دیدن قبولی 1می - پر کردن فرم 23می -سفارت آنکارا -تعداد یک نفر-کارنتی 9دسامبر-
نامه دوم 12دسامبر - مصاحبه 10 فوریه (یکضرب گرفتم)-گرفتن پاسپورت باویزا 13فوریه-پرواز 14فوریه از آنکارا به USAـوارد شدن به خاک آمریکا 15فوریه
تشکر کنندگان:
(2014-11-25 ساعت 00:50)farrokh1675 نوشته:  
(2014-10-24 ساعت 15:15)hoorshid نوشته:  
(2014-10-24 ساعت 15:05)aghamilad نوشته:  

وقتتون رو از همين جا بگيرين خيلي راحت تر هستين من خودم وقت نگرفتم و اونا گفتن شنبه يكشنبه نيستش دكتر البته الان يادم اود توي تعطيلات عيد قربان اونا بود.

من پیشنهاد میکنم یک روز زودتر برید چهار شنبه برید آنکارا بهتره استرسش کمتره و برا اتفاقات پیش بینی نشده یک روز فرصت دارید اگه همه چیز هم عادی بود ضرر نکردید
بله اگر یه روز بیشتر برید استرس کمتری دارین منم همین کارو کردم?
تشکر کنندگان:
سلام دوستان یعنی توصیه میکنید کسی که دوشنبه وقت مصاحبه داره 4 شنبه وقت دکتر بگیره؟ دکتر صبح وعصر هست یعنی پرواز 4 شنبه صبح باشه خوبه و میشه 4 شنبه عصر وقت گرفت؟
کیس نامبر18xx تاریخ رویت قبولی 2 می سفارت انکارا سابمیت فرم 7 جون و اپدیت 16 جولای افراد کیس 1 نفر دريافت نامه دوم ٢٤ نوامبر مصاحبه ژانويه , كلير ٢٤مارچ، ويزا ٢٨ مارچ
تشکر کنندگان:
(2014-11-25 ساعت 23:15)fatan57 نوشته:  سلام دوستان یعنی توصیه میکنید کسی که دوشنبه وقت مصاحبه داره 4 شنبه وقت دکتر بگیره؟ دکتر صبح وعصر هست یعنی پرواز 4 شنبه صبح باشه خوبه و میشه 4 شنبه عصر وقت گرفت؟

با سلام بهتره ایر لاینی انتخاب کنی که صبح زود میرسه آنکارا فکر کنم ترکیش ایر ساعت ۶ صبح میرسه ولی شما از آژانسی که میخوای بلیط بگیری سوال کنی بهتره . پروازهای ایرانی ممکنه کمی تاخیر داشته باشند حتما سفر نامه های دوستان به ترکیه رو مطالعه کنید موفق باشید
کیس نامبر **35 - دیدن قبولی 1می - پر کردن فرم 23می -سفارت آنکارا -تعداد یک نفر-کارنتی 9دسامبر-
نامه دوم 12دسامبر - مصاحبه 10 فوریه (یکضرب گرفتم)-گرفتن پاسپورت باویزا 13فوریه-پرواز 14فوریه از آنکارا به USAـوارد شدن به خاک آمریکا 15فوریه
تشکر کنندگان:
(2014-11-26 ساعت 00:43)farrokh1675 نوشته:  
(2014-11-25 ساعت 23:15)fatan57 نوشته:  سلام دوستان یعنی توصیه میکنید کسی که دوشنبه وقت مصاحبه داره 4 شنبه وقت دکتر بگیره؟ دکتر صبح وعصر هست یعنی پرواز 4 شنبه صبح باشه خوبه و میشه 4 شنبه عصر وقت گرفت؟

با سلام بهتره ایر لاینی انتخاب کنی که صبح زود میرسه آنکارا فکر کنم ترکیش ایر ساعت ۶ صبح میرسه ولی شما از آژانسی که میخوای بلیط بگیری سوال کنی بهتره . پروازهای ایرانی ممکنه کمی تاخیر داشته باشند حتما سفر نامه های دوستان به ترکیه رو مطالعه کنید موفق باشید
سلام ترکیش ایر به آنکارا مستقیم نداره بهترینش ماهان هستش یکشنبه سهشنبه جمعه پرواز داره.
تشکر کنندگان:
میشه لطفا آدرس ایمیل دکتر اورگان رو به من بدید
تشکر کنندگان:
دوستان ببخشيد سوال تكراري من و همسرم كه ٣ نفر هستيم ٢ بار بايد. فرم مديكال رو پر كنيم يا يك بار پر كنيم مشخصات همسر رو هم بديم و دو تا تايم تيك بزنيم؟ نيد يور هلپ از سون از پاسيبل

تشکر کنندگان:
(2014-10-07 ساعت 11:26)babak12 نوشته:  
(2014-10-07 ساعت 10:34)jupiterx نوشته:  سلام
ما وقت مصاحبمون روز 13 نوامبر هستش انکارا . میخام بدونم با توجه به اینکه 2 روز هم زمان میبره که جواب ازمایشات رو بدن اونجا . بهتره که ما بلیط رو چه تاریخی بگیریم؟؟ خودمون نظرمون روز 9 نوامبر هستش که وقت دکتر رو هم روز 10 بگیریم اما میخام ببینم که 10 نوامبر وقت دکتر بگیریم ایا دکتر مطبش باز هست چون 10 نوامبر میشه دوشنبه . اگه تعطیله به نظر دوستان چه روزی باید وقت دکتر بگیرم که باز باشه ؟؟
باتشکر

سلام دوست عزيز
تعطيلات تركيه در پست بالا اشاره شده مطالعه بفرماييد و بعد مي تونيد برنامه ريزي دقيق داشته باشيد
اگر بچه كوجيك داريد خوب چند روز زودتر تشريف ببرين در غير اين صورت دوشنبه و سه شنبه مي تونه بهترين زمان ممكن باشه
البته با توجه به تجربيات دوستان جواب ازمايشات 1 روز اماده ميشه
باز تصميم با شماست

با سلام،ببخشيد ما دو نفر هستيم يك بار بايد فرم رو پر كنم و براي دو نفر تايم تيك بزنم؟

تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان