کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرفتن وقت از دکتر برای معاینات پزشکی
دوستان در فرمی که برای وقت دکتر پر میکنیم اون قسمتی که زده نوع درخواست ویزا باید بزنیم immigrant یا diversity کدومشو انتخاب کنیم
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من مصاحبم روز چهارشنبه است و تنها هستم. چند روز زودتر برای دکتر باید انکارا باشم. ممنون
شماره کیس:2015AS32XX >تاریخ رویت قبولی:1 may >کنسولگری:آنکارا > تعداد افراد کیس :1 نفر > مصاحبه: 21 ژانویه > وضعیت: کلیرنس دریافت ویزا 28 اپریل
تشکر کنندگان:
(2014-11-28 ساعت 22:02)kimfar نوشته:  دوستان در فرمی که برای وقت دکتر پر میکنیم اون قسمتی که زده نوع درخواست ویزا باید بزنیم immigrant یا diversity کدومشو انتخاب کنیم
سلام دوست عزیز
diversity

(2014-11-28 ساعت 22:30)atefeh60 نوشته:  سلام دوستان من مصاحبم روز چهارشنبه است و تنها هستم. چند روز زودتر برای دکتر باید انکارا باشم. ممنون
سلام دوست عزیز
2 روز
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: kimfar ، A_A
(2014-11-28 ساعت 22:30)atefeh60 نوشته:  سلام دوستان من مصاحبم روز چهارشنبه است و تنها هستم. چند روز زودتر برای دکتر باید انکارا باشم. ممنون

با سلام میتونی روز یک شنبه با پرواز ماهان بری آنکاراو اگر بتونی فرداش که روز دوشنبه است صبح قبل ازساعت۸ مطب دکتر باشی طبق روال معمولی جواب مدیکال رو سه شنبه عصر بهت میده وبه مصاحبه روز چهار شنبه میرسی ولی اگه استرس داری میتونی با پرواز روز پنج شنبه ویا جمعه بری(فکر کنم ماهان دو پرواز داره که یکی ۷و۲۰ دقیقه صبح میرسه ویکی ۹صبح به وقت آنکارا که اگه زود بجنبی میتونی به مطب هم برسی)اونوقت اگه جواب رو هم دوشنبه بده باز وقت اضافه داری اگه من جای تو بودم پنج شنبه میرفتم وسعی میکردم بدون استرس آنکارای زیبا رو هم بگردم چون ممکنه دیگه فرصتی پیش نیاد برای دیدن این شهر(البته من تا حالاچهار بار اونجا رفتم وهنوز جاهای دیدنی وتفریحی داره که بشه باز هم رفت ) شاد باشی
کیس نامبر **35 - دیدن قبولی 1می - پر کردن فرم 23می -سفارت آنکارا -تعداد یک نفر-کارنتی 9دسامبر-
نامه دوم 12دسامبر - مصاحبه 10 فوریه (یکضرب گرفتم)-گرفتن پاسپورت باویزا 13فوریه-پرواز 14فوریه از آنکارا به USAـوارد شدن به خاک آمریکا 15فوریه
تشکر کنندگان: Mahboy ، kimfar
(2014-11-26 ساعت 03:02)key15 نوشته:  میشه لطفا آدرس ایمیل دکتر اورگان رو به من بدید
http://www.doctorun.com/en/contact-us
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: HERMES7 ، A_A
سلام آقای مدیر منم روز دوشنبه انکارامصاحبه دارم جه روزی رو واسه وقت دکتر اونگان توصیه میکنید وجه روزی رو واسه پرواز؟ مرسی از کمکتون
کیس نامبر18xx تاریخ رویت قبولی 2 می سفارت انکارا سابمیت فرم 7 جون و اپدیت 16 جولای افراد کیس 1 نفر دريافت نامه دوم ٢٤ نوامبر مصاحبه ژانويه , كلير ٢٤مارچ، ويزا ٢٨ مارچ
تشکر کنندگان:
(2014-11-29 ساعت 16:05)fatan57 نوشته:  سلام آقای مدیر منم روز دوشنبه انکارامصاحبه دارم جه روزی رو واسه وقت دکتر اونگان توصیه میکنید وجه روزی رو واسه پرواز؟ مرسی از کمکتون
سلام دوست عزیز
شما 2 روز باید در نظر بگیرید
یکشنبه ها که دکتر داخل سایت اشاره کرده نیستن ولی نمی دونم ایا جواب ازمایش به شما میده یا نه ؟
با این حال به نظر من سعی کنید شما جمعه صبح اونجا باشید که بتونید ازمایشات لازم انجام بدید که برای شنبه بعدازظهر جواب شما اماده باشه
که جای نگرانی هم وجود نداشته باشه
موفق باشید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: Mahboy ، A_A
سلام دوستان من چهارشنبه چند هفته دیگه مصاحبه دارم ، خوب بچه هام هم زیر 15 سال دارن ، پس باید 4 روز قبلش وقت مساحبه بگیرم ، از طرفی پرواز ماهان جمعه است و اگر تاخیر نخوره ساعت 9 صبح میرسه انکارا پس باید مستقیم مطب ، خوب اگر درست بگم : یکشنبه ها دکتر تعطیله ، پنجشنبه ها هم تست نمیگیرن ، ایا به مصاحبه میرسم تا چهار شنبه ، ایا 9 صبح برسم انکارا میرسم برم مطب ، هیچ توصیه ای دارید؟
شماره کیس 2015AS00003XXX ،تاریخ رویت قبولی:1may،کنسولگری:ankara،ارسال فرم : 15 jun تعداد افراد منظور در کیس :جمعا 4 نفر، ، مصاحبه:2015-jan-21 : خانواده یک ضرب ، خودم پروسه کلیرنس آپدیت : 1/27/2015-1/30/2015-2/3/2015 همه خانواده،2/4/2015 فقط خودم، 3 مارچ و 20 اپریل و 8و25 جون با ایمیل(از این اکانت من و همسرم استفاده میکنیم)
بازمانده 2015
سفر نامه
تشکر کنندگان:
(2014-11-29 ساعت 19:42)babak12 نوشته:  
(2014-11-29 ساعت 16:05)fatan57 نوشته:  سلام آقای مدیر منم روز دوشنبه انکارامصاحبه دارم جه روزی رو واسه وقت دکتر اونگان توصیه میکنید وجه روزی رو واسه پرواز؟ مرسی از کمکتون
سلام دوست عزیز
یکشنبه ها که دکتر داخل سایت اشاره کرده نیستن ولی نمی دونم ایا جواب ازمایش به شما میده یا نه ؟
با این حال به نظر من سعی کنید شما جمعه صبح اونجا باشید که بتونید ازمایشات لازم انجام بدید که برای شنبه بعدازظهر جواب شما اماده باشه
موفق باشید

مرسي اقاي مدير اگه جمعه برم شنبه اماده ميشه؟ من ميخواستم روز چهار شنبه برم چون فكر كردم شنبه دكتر نيست و ٢ روز طول ميكشه با اين اوصاف روز پنج شنبه هم برم خويه؟
کیس نامبر18xx تاریخ رویت قبولی 2 می سفارت انکارا سابمیت فرم 7 جون و اپدیت 16 جولای افراد کیس 1 نفر دريافت نامه دوم ٢٤ نوامبر مصاحبه ژانويه , كلير ٢٤مارچ، ويزا ٢٨ مارچ
تشکر کنندگان:
(2014-11-29 ساعت 22:20)fatan57 نوشته:  
سلام دوست عزیز
موفق باشید

مرسي اقاي مدير اگه جمعه برم شنبه اماده ميشه؟ من ميخواستم روز چهار شنبه برم چون فكر كردم شنبه دكتر نيست و ٢ روز طول ميكشه با اين اوصاف روز پنج شنبه هم برم خويه؟
خواهش می کنم
بله روز پنچ شنبه بسیار انتخاب خوبی بدون هیچ نگرانی و استرس جمعه هم جواب شما اماده میشه
البته حتما با دکتر روز مورد نظر هماهنگ کنید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: Mahboy ، A_A
(2014-11-29 ساعت 22:36)babak12 نوشته:  
سلام دوست عزیز
موفق باشید

خواهش می کنم
بله روز پنچ شنبه بسیار انتخاب خوبی بدون هیچ نگرانی و استرس جمعه هم جواب شما اماده میشه

من ميخوام پيش دكتر اونگان وقت بگيرم و فكر كردم انكارا فقط همين يه دكتر رو داره
تشکر کنندگان:
(2014-11-29 ساعت 23:22)fatan57 نوشته:  
(2014-11-29 ساعت 22:36)babak12 نوشته:  
سلام دوست عزیز
موفق باشید

خواهش می کنم

من ميخوام پيش دكتر اونگان وقت بگيرم و فكر كردم انكارا فقط همين يه دكتر رو داره
بله دکرت اونگان و همسر ایشون هستن
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان:
براي من عجيبه كه خود وبسايت دكتر آنكارا ميگه شنبه ها باز هستند و وقت ميدن ولي دوستان اصرار دارن بگن شنبه تعطيله! Sad
ضمن اينكه شما وقتي براي گرفتن وقت معاينات اقدام ميكنيد خود وبسايت دكتر براساس تاريخ تولدي كه وارد مي كنيد و با در نظر گرفتن تعطيلات رسمي و غيررسمي Wink حساب و كتاب ميكنه و آخرين تاريخي كه شما ميتونيد براي گرفتن وقت اقدام كنيد رو اعلام ميكنه.
حالا اينكه براي احتياط يك نفر بخواد يك روز زودتر بره قابل برنامه ريزيه.
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان: farrokh1675 ، rbrb-2015
سلام

در سایت دکتر حتی روز اول ژانویه هم باز هست. ولی من یه روز قبل رو رزرو کردم. راستی چه کسایی 5 ژانویه وقت مصاحبه دارن؟
تشکر کنندگان: Mahboy
دوستان من اگر صبح روزی که باید برم مطب دکتر اونگان -البته به خاطر بچه ها 4 روز قبل از مصاحبه رو در نظر گرفتم - و ساعت 9 برسم انکارا ، با حساب خروج از فرودگاه به اونگان میرسم ، من برای جمعه گرفتم و چهارشنبه مصاحبه دارم
شماره کیس 2015AS00003XXX ،تاریخ رویت قبولی:1may،کنسولگری:ankara،ارسال فرم : 15 jun تعداد افراد منظور در کیس :جمعا 4 نفر، ، مصاحبه:2015-jan-21 : خانواده یک ضرب ، خودم پروسه کلیرنس آپدیت : 1/27/2015-1/30/2015-2/3/2015 همه خانواده،2/4/2015 فقط خودم، 3 مارچ و 20 اپریل و 8و25 جون با ایمیل(از این اکانت من و همسرم استفاده میکنیم)
بازمانده 2015
سفر نامه
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان