کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرفتن وقت از دکتر برای معاینات پزشکی
(2014-12-02 ساعت 23:23)visa2015 نوشته:  سلام

در سایت دکتر حتی روز اول ژانویه هم باز هست. ولی من یه روز قبل رو رزرو کردم. راستی چه کسایی 5 ژانویه وقت مصاحبه دارن؟

دوست عزیز مطمئنی که سایت دکتر رو درست چک کردی؟! آخه فعلا آخرین تاریخی که رو سایت دکتر میشه چک کرد روز 31 دسامبر هستش و هنوز ژانویه فعال نشده، شما چه جوری یک ژانویه رو چک کردید که باز بوده؟! و چطور از الان رزرو کردید وقتی هنوز برای ژانویه اجازه رزرو نمیده؟! من همین الان هم چک کردم این پیغام رو اول صفحه میده:
You can only make reservations between Thu, 4 Dec 14 thru Wed, 31 Dec 14
چرا همون دوم ژانویه نمیخواید برید؟ بچه 2-15 سال دارید مگه؟ چون امضا نداشتید نمیشه وضعیت کیستون رو فهمید.
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من خانمم باردار شده و واکسن سرخجه رو یک ماه قبل ازبارداریش تزریق کرده دکتر معتمد اینجا یعنی دکتر اونگان به همین خاطر تست های پزشکی ایشون رو تکمیل نکرد و ازمایش قفسه سینه و مابقی رو نگرفت بخاطر ریسک مضاعف،هنوز برای مصاحبه نرفتیم بااین وجود خانمم قطعا کلیر می خوره یا امیدی هست که ویزا رو بدن با این شرایط . از اقای بهداد میخوام کمکم کنه . ممنونم
تشکر کنندگان:
(2014-12-04 ساعت 15:47)abdimirdamad نوشته:  سلام دوستان من خانمم باردار شده و واکسن سرخجه رو یک ماه قبل ازبارداریش تزریق کرده دکتر معتمد اینجا یعنی دکتر اونگان به همین خاطر تست های پزشکی ایشون رو تکمیل نکرد و ازمایش قفسه سینه و مابقی رو نگرفت بخاطر ریسک مضاعف،هنوز برای مصاحبه نرفتیم بااین وجود خانمم قطعا کلیر می خوره یا امیدی هست که ویزا رو بدن با این شرایط . از اقای بهداد میخوام کمکم کنه . ممنونم

تبریک به پدر آینده Rolleyes
تا جائیکه من میدونم به خاطر این موضوع ایشون نقص مدرک میخوره نه کلیرنس مگر اینکه موضوع دیگه ای باعث کلیر خوردن کیس شما بشه. بعدا باید مدارک را کامل کنید و تحویل بدید تا ویزاتون صادر بشه. دکتر نگفت کی میتونید برای آزمایشات مجدد مدیکال مراجعه کنید؟
البته اگه دوستان اطلاعات کاملتری دارند حتما اصلاح می کنند
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان:
ممنون از شما ولی دکتر گفت بعدازتولدبچه بیاید که تا اونموقع هماز۳۰سپتامبر گذشتت
تشکر کنندگان:
با این شرایط چطور می تونم نقص مدرکم رو مرتفع کنم؟

دوستان لطفا اگر اطلاعات کاملتری دارن حتما منو مطلع کنن انکارا هستم تا۴روز دیگه که تاریخ مصاحبه ام هست
تشکر کنندگان: Mahboy
(2014-12-04 ساعت 16:27)abdimirdamad نوشته:  با این شرایط چطور می تونم نقص مدرکم رو مرتفع کنم؟

دوستان لطفا اگر اطلاعات کاملتری دارن حتما منو مطلع کنن انکارا هستم تا۴روز دیگه که تاریخ مصاحبه ام هست

من یه جایی تو همین سایت خوندم که از خانم های باردار با تمهیدات خاصی مثل کمربند سربی عکس قفسه سینه میگیرن و نشنیده بودم به کسی بگن بعد از به دنیا اومدن بچه برگرد برای آزمایشات! Sad به نظرم ضرری نداره یکبار دیگه پیش دکتر برید و شرایط رو کامل براش توضیح بدید شاید اصلا متوجه وضعیت کیس شما نشده و البته قبل از هر کاری با پزشک همسرتون درباره ریسک موضوع برای نوزاد صحبت کنید که از هر چیزی مهمتره. ضمن اینکه از همین الان تا پایان سپتامبر 10 ماه باقیه پس هنوز میتونید امیدوار باشید البته باید اعتبار ویزاون (درصورت یکضرب گرفتن) رو هم در نظر گرفت؛ چرا زمان مصاحبه رو کمی عقب ننداختید که لااقل اعتبار ویزاتون تا پایان سپتامبر باشه؟
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان:
ما ایران با هرمتخصصی صحبت کردیم گفت موردی نیست با جلیقه سربی این به واکسن ام ام ار گیرداد که چرا یک ماه قبل از بارداری زدی!

نظرتون با افیسر مربوطه صحبت کنیم ممکنه کمکی کنه.
تشکر کنندگان:
به آفیسر بگین حتما شرایطی رو در نظر میگیرن در هر صورت خانم شما اولین کیس باردار نیست توی لاتاری!بعدم خوب شما مگه میدونستین قراره همسرتون باردار شه که دکتر اون حرف رو میزنه![emoji15]
تشکر کنندگان:
کلا دکتر هرچی بهش گفتیم فقط حف خودش رو زد خیلیم ادم بی اعصابی بود یه چیز دیگه هم پیش امد متوجه شد اخرین واکسن سرخجه الکی بوده و به خانمم گفت صادقانه بگو که زدی یا نه اونم گفته نزدم دکتر گفته حذفش کن ما یه نفرو فرستادیم برامون تهران رفته خذف کرده اخرین واکسن رو کارت رو ایمیل کرده برای دکتر مجددا،بازم امروز به واکسن اولی گیرداد که اینم نباید می زدی!!!!!حالا می تونه تو گزارش بنویسه که ما واکسن الکی وارد کارت کردیم و کلا رد بشیم؟
تشکر کنندگان:
من راجع به این اتفاق اطلاعی ندارم.
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
براي گرفتن وقت از سايت دكتر اونگان علاوه بر اطلاعات شخصي و كيس نامبر، آيا اطلاعات سفر هم لازمه؟
ظاهرا توي صفحه ثبت نام، براي اطلاعاتي از قبيل اسم هتل، تاريخ ورود به هتل و حتي شماره پرواز، جاي خالي وجود داره.
توي تاپيك ٢٠١٣ يكي از عزيزان صفحه ثبت نام رو به عنوان نمونه آپلود كرده كه اسم هتل رو لازم دونسته، لينك پيج:
http://www.mohajersara.com/showthread.ph...pid=440306
با توجه به اينكه بنده هنوز بليط و هتل رو رزرو نكردم، آيا ميتونم وقت دكتر رو بگيرم يا ضروريه كه اول هتل و بليط رو مشخص كنم.
ممنون ميشم راهنمايي كنيد.
شماره کیس: 2015AS2XXX - کنسولگری: ANKARA - مصاحبه: JAN 2015 - وضعيت: كليرنس
تشکر کنندگان:
نه فقط اطلاعات مصاحبه لازمه
کیس نامبر: 2015AS0##0/ سفارت: آنکارا/ تعداد افراد کیس: 2 نفر/مشاهده قبولی: 1 می 2014/ ارسال فرم: 13 جون 2014/ کارنت شدن: 12 آگوست 2014/ نامه دوم: 24 نوامبر 2014/ زمان مصاحبه: هفته اول ژانویه 2015/ آپدیتها: 6، 7، 8، 12 ژانویه، 20 فوریه و 8، 10، 14 آپریل هردو نفر، 13، 14 ژانویه، 12 فوریه، 9، 16 مارچ و 2، 3 آپریل خودم، 1، 2 آپریل خانمم/ کلیر شدن 14 آپریل
تشکر کنندگان: babak12 ، kimfar ، R-AL ، A_A
سلام
مصاحبه ام 21 زانویه است.توی صفحه تعطیلات 2014 دیدم که 20 تعطیله...یک نفرم..به نظرتون کی نوبت دکتر بگیرم؟من درست تعطیلات را چک کردم؟مرسی از راهنمایی هاتون
تشکر کنندگان:
(2014-12-05 ساعت 11:23)jahan2015 نوشته:  سلام
مصاحبه ام 21 زانویه است.توی صفحه تعطیلات 2014 دیدم که 20 تعطیله...یک نفرم..به نظرتون کی نوبت دکتر بگیرم؟من درست تعطیلات را چک کردم؟مرسی از راهنمایی هاتون
سلام دوست عزیز
شما باید 2 روز کاری در نظر بگیرید
این لینک جک کنید شاید بتونه کمکتون کنه
http://www.timeanddate.com/calendar/?yea...&country=4
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: HERMES7 ، jahan2015 ، A_A
(2014-11-29 ساعت 16:05)fatan57 نوشته:  سلام آقای مدیر منم روز دوشنبه انکارامصاحبه دارم جه روزی رو واسه وقت دکتر اونگان توصیه میکنید وجه روزی رو واسه پرواز؟ مرسی از کمکتون
منم دوشنبه مصاحبه داشتم پنج شنبه صبح وقت دکتر گرفتم که اشتباه کردم. باید جمعه صبح میگرفتم. چون اگر پنج شنبه وقت دکتر بگیری مجبور میشی هفت روز اونجا بمونی. من دیدم همه اونایی که جمعه تست دادن شنبه جواباشون رو - با وجود تعطیلیِ شنبه ها - گرفتند و مشکلی براشون پیش نیومد. البته چارشنبه وقت بگیری بی استرس تره. ولی به خاطر وضعیت پروازها باید هفت روز بمونی. بهترینشم برات ایران ایرهذکه سه شنبه میرسه.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان