کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرفتن وقت از دکتر برای معاینات پزشکی
(2014-12-15 ساعت 14:05)maral.seti نوشته:  
(2014-12-14 ساعت 01:31)babak12 نوشته:  بله یکشنبه ها تعطیل و داخل سایت دکتر هم اعلام کرده که یکشنبه ها مطب تعطیل است
شما باید تاریخی که برای مدیکال در نظر دارید جک کنید که تعطیلات رسمی و تعطیلات اخر هفته نباشه
آقا بابک واسه نوبت دکتر اطلاعات پرواز میخواد، یعنی حتما اول باید بلیت بگیرم؟

سلام دوست عزيز
نه نياز نيست مي تونيد Non بزنيد
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: maral.seti ، A_A ، HERMES7
مصاحبه من سه شنبه ست، از آنجاییکه یک شنبه تعطیله، من واسه شنبه نوبت دکتر بگیرم خوبه یا زودتر؟ مصاحبه 8 صبح روز سه شنبه
کیس نامبر : 2015as000034xx
تعداد افراد در کیس : خودم
سفارت : آنکارا
دریافت نامه دوم : 12 دسامبر
مصاحبه : فوریه
دریافت ویزا
تشکر کنندگان:
(2014-12-15 ساعت 23:19)maral.seti نوشته:  مصاحبه من سه شنبه ست، از آنجاییکه یک شنبه تعطیله، من واسه شنبه نوبت دکتر بگیرم خوبه یا زودتر؟ مصاحبه 8 صبح روز سه شنبه

همون شنبه خوبه دوست عزیز فقط:
1- حواست به تعیلات رسمی سفارت باشه
2- سعی کن یک روز زودتر یا با اولین پرواز صبح شنبه آنکارا باشی چون ظاهرا بعد از ظهر شنبه نیمه تعطیلن Wink
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان: maral.seti ، A_A
(2014-12-15 ساعت 23:40)Mahboy نوشته:  
(2014-12-15 ساعت 23:19)maral.seti نوشته:  مصاحبه من سه شنبه ست، از آنجاییکه یک شنبه تعطیله، من واسه شنبه نوبت دکتر بگیرم خوبه یا زودتر؟ مصاحبه 8 صبح روز سه شنبه

همون شنبه خوبه دوست عزیز فقط:
1- حواست به تعیلات رسمی سفارت باشه
2- سعی کن یک روز زودتر یا با اولین پرواز صبح شنبه آنکارا باشی چون ظاهرا بعد از ظهر شنبه نیمه تعطیلن Wink
ممنون از راهنماییتون. شاید جمعه برم واسه مدیرکل تا خیالم راحت باشه
کیس نامبر : 2015as000034xx
تعداد افراد در کیس : خودم
سفارت : آنکارا
دریافت نامه دوم : 12 دسامبر
مصاحبه : فوریه
دریافت ویزا
تشکر کنندگان: Mahboy
سلام دوستان

میشه روی نقشه جای مطب دکتر اونگان رو بهم بدید ؟

با آدرسی که داده داخل نقشه هرچی‌ می‌گردم آدرس درستی‌ پیدا نمیکنم !!

ممنون
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من توی وقت برای دکتر به جای نوع ویزای گوناگونی نوع ویزای مهاجرت رو انتخاب کردم ، البته برای 2 نفر از 4 نفر کیس ، به نظر شما بزرگواران ایا لازمه ایمیل بزنم یا روز معاینه میتونم بهشون بگم ،
متشکر
شماره کیس 2015AS00003XXX ،تاریخ رویت قبولی:1may،کنسولگری:ankara،ارسال فرم : 15 jun تعداد افراد منظور در کیس :جمعا 4 نفر، ، مصاحبه:2015-jan-21 : خانواده یک ضرب ، خودم پروسه کلیرنس آپدیت : 1/27/2015-1/30/2015-2/3/2015 همه خانواده،2/4/2015 فقط خودم، 3 مارچ و 20 اپریل و 8و25 جون با ایمیل(از این اکانت من و همسرم استفاده میکنیم)
بازمانده 2015
سفر نامه
تشکر کنندگان:
دکتر ایروان 2 روز قبل مصاحبه نوبت داد با یه فایل در مورد موارد مهم آزمایشات پزشکی.
نفری 6 عکس میخواد،زیاد نیست؟واسه چی 6 تا؟
2015 ایروان-مصاحبه هفته اول فوریه-آخرین آپدیت1 اکتبر 2015 !!!
تشکر کنندگان: behjat ، k1_m_1358
(2014-12-20 ساعت 00:57)h_researcher نوشته:  دکتر ایروان 2 روز قبل مصاحبه نوبت داد با یه فایل در مورد موارد مهم آزمایشات پزشکی.
نفری 6 عکس میخواد،زیاد نیست؟واسه چی 6 تا؟

حالا چی فکر کرده معلوم نیست ولی
اضافه باشه بر میگردونه.
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان: behjat
سلام من از سایت وقت دکتر گرفتم توی سایت confirm شده اما ایمیلی نیومده برام. مشکلی داره؟
شماره کیس:2015AS32XX >تاریخ رویت قبولی:1 may >کنسولگری:آنکارا > تعداد افراد کیس :1 نفر > مصاحبه: 21 ژانویه > وضعیت: کلیرنس دریافت ویزا 28 اپریل
تشکر کنندگان:
سلام و خسته نباشید، من به یه مشکل برخوردم ، در فرمی که برای معاینه پزشکی باید پر کنیم از ما intended us adress می خواهد که من هیچ ادرسی در امریکا ندارم که در این قسمت بزنم ، به نظرتون باید چی کار کنم ؟
تشکر کنندگان:
(2014-12-21 ساعت 13:52)somayeh1363 نوشته:  سلام و خسته نباشید، من به یه مشکل برخوردم ، در فرمی که برای معاینه پزشکی باید پر کنیم از ما intended us adress می خواهد که من هیچ ادرسی در آمریکا ندارم که در این قسمت بزنم ، به نظرتون باید چی کار کنم ؟

میتونید از این دوستان در لینک زیر کمک بگیرید
http://www.mohajersara.com/thread-7039-p...#pid488327
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان: somayeh1363
به منشی دکتر کریستین زنگ زدم نوبت دکتر رو یک روز قبل مصاحبه گذاشتم(2روز قبل وقت داده بود)،گفت جواب،فرداش آماده میشه.
گفت ایمیل تایید هم نیازی نیست.
2015 ایروان-مصاحبه هفته اول فوریه-آخرین آپدیت1 اکتبر 2015 !!!
تشکر کنندگان: k1_m_1358
(2014-12-19 ساعت 01:23)qazwsxedcrfv نوشته:  سلام دوستان

ممنون

سلام
شما پارک کوگولو رو که رو نقشه پیدا کنید دقیقا پشت پارک سمت خیابان اتاتورک یه عقب نشینی هستش که یه ساختمان چند طبقه س . که طبقه همکفش هم دفتر ماهان قرار داره . مطب دکتر طبقه چهازمه
روی سایت خود دکتر هم دقیقا نقشه گوگل مپ هست که موقعیت مطب رو نشون داده

(2014-12-21 ساعت 12:10)atefeh60 نوشته:  سلام من از سایت وقت دکتر گرفتم توی سایت confirm شده اما ایمیلی نیومده برام. مشکلی داره؟

سلام
معمولا چندروزی زمان میبره تا جواب ایمیلی بیاد براتون
سفارت : آنکارا / زمان مصاحبه : nov / تعداد کیس : دونفر/ Update In Site Ceac :22 Dec --10 mar(email) --25 & 26 & 30 & 31 mar -- 3 April / کلیر : 3 اپریل فعلا فقط کیس اصلی Sad (انتظار برای کلیر نفر دوم کیسSad ) -- دریافت ویزا:24 April -- آپدیتهای نفر دوم کیس: 5 می - 1جون (ایمیل)- 8 جولای ( ایمیل)-15 جولای - 28 جولای- 29 جولای -- بالاخره بعد از 8 ماه و 16 روز نفر دوم هم کلیر شد به تاریخ 29 جولای
تشکر کنندگان: qazwsxedcrfv
(2014-12-22 ساعت 15:41)h_researcher نوشته:  به منشی دکتر کریستین زنگ زدم نوبت دکتر رو یک روز قبل مصاحبه گذاشتم(2روز قبل وقت داده بود)،گفت جواب،فرداش آماده میشه.
گفت ایمیل تایید هم نیازی نیست.

دکتر کریستین جوابو یه روزه میده فرض محال اگه آماده هم نشه می تونید بعد از مصاحبه هم ببرید به این شکل که ایشالا یه ضرب بگیرد یه برگه بهتون میدن که جواب آزمایش روبردید بعدش پاسها رومیگیرین برای دادن ویزا
**29:CN
آنکارا- - -ایروان 4wژانویه برگه آبی---11جون ---11جولای دریافت ویزا...ورود به امریکا 1اکتبرلس آنجلس سوشیال 5روز بعد از ورود وگرین کارت 3ماه ونیم بعد از ورود
up6feb 5marSmileSmile

تشکر کنندگان: h_researcher ، HERMES7 ، A_A
(2014-12-19 ساعت 01:23)qazwsxedcrfv نوشته:  سلام دوستان

ممنون
دوست عزير به آدرس زير بريد جاي دكتر رو روي نقشه نشون داده.
http://www.doctorun.com/en/getting-here
شماره كيس: 2015AS000001XX
تاريخ رويت قبولي: May.01.2014
تعداد افراد كيس: 1
سفارت: آنكارا
تاريخ تكميل فرم: 2014.Jul.22
تاريخ كارنت: 2014.Aug.12
دريافت نامه دوم: Dec.12.2014
تاريخ مصاحبه: Feb.2015
نتيجه مصاحبه: AP
تاريخ كلير: Apr. 2015
تشکر کنندگان: HERMES7 ، qazwsxedcrfv