کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرفتن وقت از دکتر برای معاینات پزشکی
(2015-01-07 ساعت 08:38)afshin.as نوشته:  
(2014-12-30 ساعت 21:57)bogey نوشته:  
(2014-12-30 ساعت 12:20)sun2000 نوشته:  
(2014-12-29 ساعت 21:44)bogey نوشته:  سلام

دوشنبه مصاحبه دارم
دکتر آنکارا
یکشنبه تعطیل
شنبه تا ظهر بازن
جمعه
پنج شنبه <<<<<<<< وقت گرفتم .

البته تایید نشده دوستان . موندم چرا ؟ هنوز uncomfirm هست .
کسی نمونه نامه نگاری در این مورد نداره ؟؟؟

ممکنه خودشون سر خود عوض کنن بندازن یه روز دیگه ؟؟؟؟

مگر نباید دقیقا یکماه قبل مصاحبه وقت دکتر رو گرفت شاید چون شما زودتر وقت گرفتید اگر اول فوریه هم مصاحبه شما باشه باید اول ژانویه وقت بگیرید البته مطمئن نیستم ولی خونده بودم یکماه قبل از مصاحبه وقت دکتر باید گرفت

روزی که من مصاحبه دارم 2 روز قبلش تعطیله
سلام دوستان
منم دیروز وقت گرفتم ولی ایمیل confirm نیومده منم منتظرم ولی فکر کنم ظرف این چند روز بیاد

مال ما ٣ روزبعد اومد بيخود استرس نكشيد دوستان
راستى جا داره يك مساله رو اينجا مطرح كنم موقع معاينات پزشكى اعضاى خانواده بطور جدامعاينه ميشن و پزشك براى تاييد سلامت روحى طى معاينه از زندگى خانوادگيتون سوالاتى ميپرسه و بعد به طور غير مستقيم همون سوالات رو از عضو ديگه خانواده تاييد ميكنه! بعد هم پاكتى به شما ميده كه نبايد بازش كنيد و موقع مصاحبه تحويل افيسر بدين ! اين معاينه نه تنها روتين نيست بلكه يه جورايى تعين كننده هم هست . با لباس مرتب بريد و به سوالات در حد امكان كوتاه جواب بدين.
شماره کیس: 2015AS1950
تاریخ رویت قبولی: MAY 2015
کنسولگری: Ankara
تعداد افراد منظور در کیس : ۲
ارسال فرمهای سری اول: JUN 2014
کارنت شدن کیس: September 2014
مصاحبه: October 2014
وضعیت:01.issued
02.AP
آپدیت ها: October.march.jun
دریافت کلیرنس: October 2014 .01
دریافت ویزا: October 2014 .01
ورود به آمریکا:9march 2015.01
دریافت گرین کارت: 15 April 2015 .01
جمع تقریبی هزینه‌هاSadواکسن ها (660$)،هزینه مصاحبه برای ۲ نفر .(660$)
ترجمه ها $550
هزینه گرین کارت 165$
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، ostokhan
باسلام و تشکر از همه دوستان
تاریخ مصاحبه ما(من و همسر و فرزند6ساله ام) هفته اول فوریه در ابوظبی هست خواستم از سایت NMCنوبت بگیرم ولی شماره موبایلمو نمیشه وارد کنم در فرم نوبتگیری از NMC پیش شماره 971+ قابل عوض کردن نیست و بهمین دلیل فرم ارسال نمیشه از لینک زیر که آقا بهداک در صفحه5همین تاپیک لطف کردن گذاشتن http://www.nmc.ae/ScheduleAppointment.aspx
لطفا مرا راهنمائی کنید فرصت زیادی ندارم با تشکر
کیس:2015AS00005XX
تعداد افراد کیس :3
ارسال فرم 260:2جولای
نامه دوم :12دسامبر
مصاحبه :هفته اول فوریه
تشکر کنندگان:
سلام دوست عزیز
به این ادرس ایمیل بزنید
appointmentdeiradxb@nmc.ae
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: A_A ، ostokhan
اقا ما دوشنبه مصاحبه داريم!
اگه جمعه ظهر وارد انكارا شيم زمان كافيه يا ريسك داره ؟!
شنبه تا ظهر هستند به نظرم اومد همون جمعه ظهر مناسب باشه!!!
كيس نامبر**٣٣
تاريخ ارسال فرم :٩ اگوست
تاريخ كارنت شدن:٩دسامبر
تاريخ مصاحبه:٩ مارچ
شرايط : سربازي معاف،شاغل دولتي،فوق ليسانس
اپديتها: ٩ ١٠ ١١ ١٢ ٢٠ مارچ ٢٤ جون شبانه ٢٥ جون در پاسخ ايميل يا بازم اپديت!!! ٢٧ جون
ايميل سفارت!درج كيس نامبر در سايت!

[/php]
تشکر کنندگان:
(2015-01-25 ساعت 11:38)mehdiii82 نوشته:  اقا ما دوشنبه مصاحبه داريم!
اگه جمعه ظهر وارد انكارا شيم زمان كافيه يا ريسك داره ؟!
شنبه تا ظهر هستند به نظرم اومد همون جمعه ظهر مناسب باشه!!!

دوست عزیز به نظر من ریسک داره. اولا معلوم نیست شما ظهر که به فرودگاه رسیدید چه زمانی به خود آنکارا برسیدو چون جواب را هم بیست و چهارساعت بعد میدهند و یکشنبه هم تعطیله اینکار ریسک وحشتناکیه حداقل کاری بکنید جمعه صبح آنکارا باشید تا خیالتان راحت باشد
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: laleht ، mehdiii82
سلام من اگر سه شنبه مصاحبم ابوظبی باشه و اگه یکشنبه صبح یا حداکثر ظهر برسم دوبی و بعد از ظهر همانروز مدیکال رو انجام بدم فردا شبش جواب رو بهم میدن ؟ یا ریسکه ؟
Clear Smile- Interview : March
تشکر کنندگان:
(2015-01-26 ساعت 16:29)lotttery2015 نوشته:  سلام من اگر سه شنبه مصاحبم ابوظبی باشه و اگه یکشنبه صبح یا حداکثر ظهر برسم دوبی و بعد از ظهر همانروز مدیکال رو انجام بدم فردا شبش جواب رو بهم میدن ؟ یا ریسکه ؟

در بدترین حالت مقداری هزینه اضافی شارژتان میکنند
البته فکر میکنم برسید
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
تشکر کنندگان: lotttery2015
دوستان چرا اینقدر واسه وقت دکتر ریسک میکنید؟؟
یکی دو روز زودتر برید که خیالتون راحت باشه. واسه یکی دو روز این همه ریسک مکنید که خدایی نکرده به مصاحبه نرسید.
خوش شانسی خودتون رو با دستای خودتون از بین نبرید.

موفق باشید Smile
کیس نامبر:  2015AS3xx // رویت قبولی: 2 may //سفارت: آنکارا // ارسال فرم: Aug 2 // کارنت شدن کیس: 12 Aug // دریافت نامه دوم: 23 Jan // مصاحبه: سوم مارچ // سربازی رفتم (نیروی انتظامی) //تنها
وضعیت: AP // آپدیت ها: ۵ - ۶ - ۱۰ - ۱۱ - ۱۳ و ۲۰ مارچ معروف - ۲۹ جوووون (شبانه) ❤️ - ۱ جولای
(ارائه پاسپورت به سفارت: ۶ جولای ---- آپدیت ها: ۶ جولای، ۷ جولای، ۹ جولای، ۱۱ جولای ـــــــ ایشود: ۱۱ جولای)
کلیر: یک جولای ❤️ ❤️ //دریافت ویزا: ۱۴ جولای // مقصد: لس آنجلس // ورود به آمریکا: ۲۰ جولای // دریافت گرین کارت: --------

هزینه ها: کُلی Big Grin
شیراز: Rolleyes
تشکر کنندگان: t_arian_n ، ostokhan
مي خواستم بپرسم بنظرتون جواب مديكال يه روزه اماده ميشه ؟؟!!
دكتر كريستين
به من روز دوشنبه وقت مديكال داده فرداش هم مصاحبه دارم
C.N:2015XXXX4XXX  //  ارسال فرم:9 جون  //  کارنت:9 ژانویه  //  نامه دوم:23 ژانویه  //  مصاحبه:هفته سوم مارچ  // دریافت ویزا:روز بعد مصاحبه // ورود به آمریکا: 14 June // ساکن Metro D.C Area
تشکر کنندگان: k1_m_1358
(2015-01-27 ساعت 11:11)t_arian_n نوشته:  مي خواستم بپرسم بنظرتون جواب مديكال يه روزه اماده ميشه ؟؟!!
دكتر كريستين

شما ارمنستان مصاحبه دارین؟
بهشون گفتین دقیقا چه روزی مصاحبه دارین؟ اگه گفتین و این تاریخ رو دادن لابد مشکلی نیست یه بار دیگه تلفنی ازشون کانفرم بگیرین تو پستها خوندم منشی دکتر ارمنستان فارسی صحبت میکنه پس راحت میتونین یه بار زنگ بزنین و بپرسین
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: HERMES7 ، t_arian_n
(2015-01-27 ساعت 11:11)t_arian_n نوشته:  مي خواستم بپرسم بنظرتون جواب مديكال يه روزه اماده ميشه ؟؟!!
دكتر كريستين

به ما هم یک روز قبل از مصاحبه وقت داده . مشکلی نیست . فقط به دکتر کریستین ایمیل بزنید بعدشم با منشیش دوباره هماهنگی های لازم رو بکنید. ما با وایبر باهاش تماس گرفتیم. بعدشم از ایمیل های رد و بدل شده بین خودتون و دکتر پرینت بگیرید و همراهتون داشته باشید. موفق باشید.
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان: laleht ، t_arian_n ، m.ghoreishi
سلام کسی میدونه ساعت کاری nmc دوبی از صبح کی شروع میشه و نفر اول رو کی پذیرش میکنن؟؟ آخه من میخوام صبح اول وقت اونجا باشم
تشکر کنندگان:
(2015-01-31 ساعت 00:37)lotttery2015 نوشته:  سلام کسی میدونه ساعت کاری nmc دوبی از صبح کی شروع میشه و نفر اول رو کی پذیرش میکنن؟؟ آخه من میخوام صبح اول وقت اونجا باشم
سلام
شما راس ساعت 8 اونجا باشید
اگر هم 7:45 باشید بهتره
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: HERMES7 ، ostokhan ، m.ghoreishi
(2015-01-31 ساعت 21:02)babak12 نوشته:  
(2015-01-31 ساعت 00:37)lotttery2015 نوشته:  سلام کسی میدونه ساعت کاری nmc دوبی از صبح کی شروع میشه و نفر اول رو کی پذیرش میکنن؟؟ آخه من میخوام صبح اول وقت اونجا باشم
سلام
شما راس ساعت 8 اونجا باشید
اگر هم 7:45 باشید بهتره
ممنون دوست عزیز من ایمیل زدم برا گرفتن وقت به ساعت 7:30 صبح (زمان مصاحبه رو نگفتم) چون میخوام طبق سفرنامه دوستان که گفته بودن اگه صبح بری کارت زودتر راه میفته ولی جواب ایمیل رو دادن وقت برا 5pm .
حالا میگید درسته دوباره ایمیل بزنم و تاکید کنم برا 8 صبح یا نه ؟ یا اینکه بدون وقت گرفتن صبح برم یا همون 5 عصر که گفتن . والا میخوام حتی المقدور صبح برم
تشکر کنندگان:
دوستان ما وقت مصاحبمون هفته اخر مارچ هستش کی ایمل بزنم واسه وقت مدیکال؟
کیس نامبر:  4xxx //افراد کیس:2نفر// رویت قبولی: 2 may //سفارت:ابوظبی// ارسال فرم: 10jun // کارنت شدن کیس: jan9// دریافت نامه دوم: 23 Jan // مصاحبه: هفته اخر مارچ
دریافت ویزا: خودم یکضرب همسرم کلیرنسSad/ اپدیت هاmarch24, apr9// کلیر:12apr// پشیمانی سفارت از کلیر13aprSad//مقصد: کالیفرنیا// ورود به آمریکا: -------- // دریافت گرین کارت: --------
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان