کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ارمنستان برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-02-05 ساعت 13:39)behjat نوشته:  سلام دوستان ما الان تو راه ایروان هستیم زمینی اومدیم از دیروز ساعت یک و نیم بعد ازظهر که راه افتادیم تا حالا تو راهیم برف شدید جده مثل جاده چالوس خلاصه یک وضعی شاید عاقلانه تر بود با هواپیما می اومدیم تازه میگه ۵ساعت دیگه میرسیم البته متاسفانه راننده اتوبوس تا میتونست گازوییل قاچاق بار ماشین کرده برای رستوران تو راه ارمنستانو بقیه آورده یک پولی به جیب بزنه خوبیش اینه که من ۶روز زودتر برنامه ریزی کردم که مشکلی پیش نیاد خیلی سرد است لباس گرم فراموش نشه مراحل گمرک سادهاست ما هم فرم سفارت رو از تهران گرفتیم عکس هم نخواست نفری ۳۰۰۰درام دادیم دلار را تو مرزایران ۴۶۰درام تبدیل کردم خوب بود فعلا تا فرد که وقت مدیکال داریم خداحافظ

ایشالا ویزای یکضرب بگیرید ... ممنون که اطلاعات سفرتون رو می دین راستش این تاپیک ارمنستان خیلی سوتو کوره ... بهش انرژی دادین من پند سال پیش با ماشین شخصی رفتم ارمنستان سفر خوبی بود امسال هم شاید با ماشین شخصی برم 000 به نظرم اگه بچه ها بخوان با ماشین شخصی برن بهتر کاپوتاژو قیل عید انجام بدن چون اونود عید کاپوتاژ ماشین خیلی گرون میشه ..
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، k1_m_1358 ، behjat ، t_arian_n ، sam11
سلام دوستان ما امروز رفتیم مدیکال خیلی راحت بود دوستان من کلا آدم صرفه جویی هستم برای همین با کمترین هزینه داریم میریم جلو چند ماه پیش یک هاستل از بوکینگ.کام گرفته بودم برای ۶شب ۱۲۰دلار بع دوباره دیدم تو سایت یک هاستل تخفیف خوبی داده این یکی را گرفتم ۶شب۷۹ دلار دیگه از این ارزونتر نمیشه اینجا که از اتوبوس پیاده شدیم پیشنهاد برای آپارتمان زیاد میشه این هاستل ۱۰دقیقه تا میدان جمهوری راهه تا ایستگله مترو هم ۵ دقیقه خلاصه اگر میخواهید ارزون هم هزینه کنید میشه تو هاستل همه چی داره دو تا اتاق ۲تخته داره چند تا ۴تخته آشپزخانه با همه وسایل داره حمام و دستشویی شر هست من که راضیمتاکسی گفتیم صبح ساعت ۹،۳۰آمد ۷۰۰درام دادیم رفتیم بیمارستان مدارکمان رادادیم نفری ۲۰۰۰ درام برای آزمایش خون نفری ۸۰۰۰درام برای عکس ریه ونفری ۳۵۰۰۰درام به خانم دکتر دادیم معاینات خیلی ساده به همراه یک سری سوالهای ساده۲تاسی دی از عکس ریه دادند که گفتند باید ببرین آمریکا۲شنبه جوابمون را میگیریم تا۳شنبه که وقت سفارت داریم به امید موفقت همه دوستان شهر آروم و قشنگیهم هست محدوده میدان جمهوری بقیش به درد نمیخوره فعلا خداحافظ
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، laleht ، rbrb-2015 ، hilda60 ، faravaz ، ARSAMNEW ، asher ، t_arian_n ، m.ghoreishi ، sam11 ، mandikhanum
مرسی دوست عزیز با ارزوی موفقیت برای شما
شما وقت از دکتر کریستین داشتین؟
با واکسنهایی که ایران زده بودین مشکلی نداشت؟
آبله مرغون چی؟
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان:
سلام دوست عزیز ما هم پیش دکتر کریستین رفتیم تست آبله مرغونهم داده بودیم تو کارت زرد زده بودیم تمام واکسن ها کاملبود کلا سخت نمیگیرند همان ۹۰۰۰۰درام شد اصلا معاینات خصوصی هم نکردند
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، laleht ، k1_m_1358 ، hilda60 ، t_arian_n ، m.ghoreishi ، mandikhanum
(2015-02-06 ساعت 16:07)behjat نوشته:  سلام دوستان ما امروز رفتیم مدیکال خیلی راحت بود دوستان من کلا آدم صرفه جویی هستم برای همین با کمترین هزینه داریم میریم جلو چند ماه پیش یک هاستل از بوکینگ.کام گرفته بودم برای ۶شب ۱۲۰دلار بع دوباره دیدم تو سایت یک هاستل تخفیف خوبی داده این یکی را گرفتم ۶شب۷۹ دلار دیگه از این ارزونتر نمیشه اینجا که از اتوبوس پیاده شدیم پیشنهاد برای آپارتمان زیاد میشه این هاستل ۱۰دقیقه تا میدان جمهوری راهه تا ایستگله مترو هم ۵ دقیقه خلاصه اگر میخواهید ارزون هم هزینه کنید میشه تو هاستل همه چی داره دو تا اتاق ۲تخته داره چند تا ۴تخته آشپزخانه با همه وسایل داره حمام و دستشویی شر هست من که راضیمتاکسی گفتیم صبح ساعت ۹،۳۰آمد ۷۰۰درام دادیم رفتیم بیمارستان مدارکمان رادادیم نفری ۲۰۰۰ درام برای آزمایش خون نفری ۸۰۰۰درام برای عکس ریه ونفری ۳۵۰۰۰درام به خانم دکتر دادیم معاینات خیلی ساده به همراه یک سری سوالهای ساده۲تاسی دی از عکس ریه دادند که گفتند باید ببرین آمریکا۲شنبه جوابمون را میگیریم تا۳شنبه که وقت سفارت داریم به امید موفقت همه دوستان شهر آروم و قشنگیهم هست محدوده میدان جمهوری بقیش به درد نمیخوره فعلا خداحافظ
ان شا الله با خبرهای خوب برگردید ..... فعلا وقت دارید تا مصاحبه .. برید حسابی خوش بگذرونید و لذت ببرید... راستی آب و هوای ارمنستان چطوره؟ مثل ایرانه؟Smile
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، behjat ، t_arian_n ، m.ghoreishi ، sam11
(2015-02-06 ساعت 16:07)behjat نوشته:  سلام دوستان ما امروز رفتیم مدیکال خیلی راحت بود دوستان من کلا آدم صرفه جویی هستم برای همین با کمترین هزینه داریم میریم جلو چند ماه پیش یک هاستل از بوکینگ.کام گرفته بودم برای ۶شب ۱۲۰دلار بع دوباره دیدم تو سایت یک هاستل تخفیف خوبی داده این یکی را گرفتم ۶شب۷۹ دلار دیگه از این ارزونتر نمیشه اینجا که از اتوبوس پیاده شدیم پیشنهاد برای آپارتمان زیاد میشه این هاستل ۱۰دقیقه تا میدان جمهوری راهه تا ایستگله مترو هم ۵ دقیقه خلاصه اگر میخواهید ارزون هم هزینه کنید میشه تو هاستل همه چی داره دو تا اتاق ۲تخته داره چند تا ۴تخته آشپزخانه با همه وسایل داره حمام و دستشویی شر هست من که راضیمتاکسی گفتیم صبح ساعت ۹،۳۰آمد ۷۰۰درام دادیم رفتیم بیمارستان مدارکمان رادادیم نفری ۲۰۰۰ درام برای آزمایش خون نفری ۸۰۰۰درام برای عکس ریه ونفری ۳۵۰۰۰درام به خانم دکتر دادیم معاینات خیلی ساده به همراه یک سری سوالهای ساده۲تاسی دی از عکس ریه دادند که گفتند باید ببرین آمریکا۲شنبه جوابمون را میگیریم تا۳شنبه که وقت سفارت داریم به امید موفقت همه دوستان شهر آروم و قشنگیهم هست محدوده میدان جمهوری بقیش به درد نمیخوره فعلا خداحافظ
سلام
امیدوارم سفر خوبی داشته باشید و با کمترین بررسی و کمترین هزینه یکضرب ویزا بگیرید. من توی سایت بوکینگ دات کام چک کردم کمتر از 193 دلار واسه 6 شب نداشت شما از کدوم هاستل رزرو کردید؟؟؟؟ ممنون از لطفتون.
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، behjat ، bia2mob
(2015-02-05 ساعت 16:40)k1_m_1358 نوشته:  
(2015-02-05 ساعت 16:07)hilda60 نوشته:  
(2015-02-04 ساعت 20:12)hilda60 نوشته:  دوستان ما از سفارت ارمنستان تو تهران برگه های مربوطه رو گرفتیم فقط چند تا سوال؟
دوتا برگه منگنه شده بهمون دادن که گفتن اینو پرکنید حالا تو همین تاپیک خوندم که باید برگه پشت و رو باشه وگرنه قبول نمیکنن.. حالا الان دو برگه جداست چطور میشه؟
یه نسخه بگیریم با کپی؟ یا کلا دو نسخه داشته باشیم؟
این پولی که تو سفارت ایران میدیدم کافیه یا اونجا هم بازم ازمون میگیرن؟

دوستان کسی جواب منو نمیدونه؟؟؟؟SadSadSadSad
یه چیز دیگه اینکه از فرم 260 از قسمت review که در اخر فرم 260 میتونستیم داشته باشیم همون کافیه پرینت داشته باشیم ؟ یا از تک تک صفحاتی که تو فرم پر کردیم پرینت بگیریم؟
یعنی شما از سفارت ارمنستان توی تهران اقدام به گرفتن ویزا کردین؟
اگه اینطور باشه که دیگه به اون برگه ها نیاز نیست
اون برگه ها رو دوستانی که یا سر مرز و یا فرودگاه ایروان میخان ویزا بگیرن نیاز دارند.
در مورد فرم 260 برای سفارت فقط همون کانفرمیشن که بارکد داره کافی هست. حالا واسه اینکه بدونید که توی فرم ها چی نوشتید و یه مروری بشه پرینت بقیه صفحات هم بد نیست داشته باشید.

ما از سفارت ارمنستان تو تهران برگه های مربوط به ویزا رو گرفتیم حالا گفتن پرش کنید با پنج یورو بیارید سفارت تا بهتون ویزا بدیم اینطور به ما گفتن. حالا نمیدونیم اصلا از اینجا بگیریم یا فقط فرم پرشده رو داشته باشیم با خودمون!!!!!
فرم باید دستی پربشه یا باید تایپ بشه...؟؟؟؟؟؟ مرسی از کسایی که اطلاع دارن و پاسخ میدن
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان: t_arian_n ، sam11
دوستان از فرم ۲۶۰ چطوری باید پرینت بگیریم؟
کیسIr1:
ارسال مدارک اواخر دسامبر  2013
دریافت کانفرمیشن نامبر ژانویه2014
اعلام نقص مدرک 30جون  , 30 جولای ارسال مدارک بهins
approve  اول آگست 2014
دریافت کیس نامبر25سپتامبر،سفارت تعیین شده ایروان
مصاحبه 23 مارچ ۲۰۱۵
نقص مدرک
تحویل مدارک خواسته شده در 27 ایپریل،دوباره نقص مدرک
دریافت ویزا 15 می 2015SmileCool
 ورود به آمریکا:اول جولای ۲۰۱۵

آنرا که تویی چاره
بیچاره نخواهد شد
تشکر کنندگان:
میشه اگر پرینتشو دارین ،اینجا بذارین،ممنونم
کیسIr1:
ارسال مدارک اواخر دسامبر  2013
دریافت کانفرمیشن نامبر ژانویه2014
اعلام نقص مدرک 30جون  , 30 جولای ارسال مدارک بهins
approve  اول آگست 2014
دریافت کیس نامبر25سپتامبر،سفارت تعیین شده ایروان
مصاحبه 23 مارچ ۲۰۱۵
نقص مدرک
تحویل مدارک خواسته شده در 27 ایپریل،دوباره نقص مدرک
دریافت ویزا 15 می 2015SmileCool
 ورود به آمریکا:اول جولای ۲۰۱۵

آنرا که تویی چاره
بیچاره نخواهد شد
تشکر کنندگان: bia2mob
(2015-02-07 ساعت 03:11)hilda60 نوشته:  
(2015-02-05 ساعت 16:40)k1_m_1358 نوشته:  [quote='hilda60' pid='577764' dateline='1423136274']
[quote='hilda60' pid='577614' dateline='1423064563']
دوستان ما از سفارت ارمنستان تو تهران برگه های مربوطه رو گرفتیم فقط چند تا سوال؟
دوتا برگه منگنه شده بهمون دادن که گفتن اینو پرکنید حالا تو همین تاپیک خوندم که باید برگه پشت و رو باشه وگرنه قبول نمیکنن.. حالا الان دو برگه جداست چطور میشه؟
یه نسخه بگیریم با کپی؟ یا کلا دو نسخه داشته باشیم؟
این پولی که تو سفارت ایران میدیدم کافیه یا اونجا هم بازم ازمون میگیرن؟

دوستان کسی جواب منو نمیدونه؟؟؟؟SadSadSadSad
یه چیز دیگه اینکه از فرم 260 از قسمت review که در اخر فرم 260 میتونستیم داشته باشیم همون کافیه پرینت داشته باشیم ؟ یا از تک تک صفحاتی که تو فرم پر کردیم پرینت بگیریم؟

دوست عزیز شما هم میتونید تهران بگیرید هم ارمنستان. تفاوتی نداره.
شما تهران وقتی 5 یورو را پرداخت کردین دیگه توی ارمنستان هیچ هزینه ای بابت ویزا پرداخت نمیکنید.
ولی اگه توی خود ارمنستان خواستین ویزا بگیرین همین برگه ها رو پر کنید نیاز به تایپ هم نداره اونجا مبلغ 3000 درام یا 10 دلار پرداخت میکنید و ویزا رو میگیرین.
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان: hilda60 ، t_arian_n ، m.ghoreishi ، mandikhanum ، Shahram914
سلام دوستان ماهم فرمهارو از سفارت ایران گرفتیم ولی همانهارو تو خونه دستی پر کردیم لب مرز دادیم به ماموربا نفری ۳۰۰۰درام مهر ویزارو زد توش اگر هم بیایید لب مرز خودشون فرم میدهندسخت نیست
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، hilda60 ، t_arian_n ، m.ghoreishi ، sam11 ، mandikhanum
(2015-02-06 ساعت 23:33)ebrahim1e نوشته:  
سلام
امیدوارم سفر خوبی داشته باشید و با کمترین بررسی و کمترین هزینه یکضرب ویزا بگیرید. من توی سایت بوکینگ دات کام چک کردم کمتر از 193 دلار واسه 6 شب نداشت شما از کدوم هاستل رزرو کردید؟؟؟؟ ممنون از لطفتون.

سلامدوست عزیز من one way hostel هستم البته من بعد ازتعطیلات ژانویه رزرو کردم باید مرتب چک کنی تا تخفیف خورد رزرو کنی حالاقیمتمیپرسم جدیدوبرات مینویسم اینجا مثل یک خونه کوچک میمونهبا ۵تااتاق ولی ماراحتیم
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، laleht ، t_arian_n ، m.ghoreishi ، ed2008
(2015-02-07 ساعت 11:08)behjat نوشته:  
(2015-02-06 ساعت 23:33)ebrahim1e نوشته:  
سلام

سلامدوست عزیز من one way hostel هستم البته من بعد ازتعطیلات ژانویه رزرو کردم باید مرتب چک کنی تا تخفیف خورد رزرو کنی حالاقیمتمیپرسم جدیدوبرات مینویسم اینجا مثل یک خونه کوچک میمونهبا ۵تااتاق ولی ماراحتیم
الان برای هر شب دو تخته برای دو نفر را۸۴۰۰درام و برای یکنفر ۶۵۰۰ درام میده دیرتر میگه های سیزن گرونتر میشه البته سلیقهای هست جایی که من راحتم شاید نفر دیگه نپسنده البته به این نام دو تا هاستل هست این تو خیابان ساخاروف است
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، t_arian_n ، m.ghoreishi ، sam11
(2015-02-06 ساعت 22:45)hilda60 نوشته:  
ان شا الله با خبرهای خوب برگردید ..... فعلا وقت دارید تا مصاحبه .. برید حسابی خوش بگذرونید و لذت ببرید... راستی آب و هوای ارمنستان چطوره؟ مثل ایرانه؟:)

هوا خیلی خوبه آفتاب ولی باد داره اینجا خانمها خیلی خوش تیپ هستند همه کاپشنهایکوتاه با لگ و چکمه موهای بلند و زیبا دورتادور میدان جمهوری جا برای گردش زیا ده
تشکر کنندگان: hilda60 ، laleht ، k1_m_1358 ، t_arian_n ، m.ghoreishi ، sam11 ، mandikhanum

راستی خانوم بهجت. شما روز مدیکال فقط این مدارک رو بردید؟
6 عکس 3*4 (پشت نویسی هم باید باشه؟؟)
پاسپورت و یه دونه کپی
کارت زرد و کپی
تست ابله مرغون (من تو کارت واکسنم جلوی ابله مرغون تاریخ و مهر خورده دیگه دکتر حساس نمیشه؟؟؟)
ایمیل های فرستاده شده بین شما و دکتر
پول به درام
نامه اول و دوم یه سری
تشکر کنندگان: behjat

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان