کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ارمنستان برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-02-10 ساعت 16:09)behjat نوشته:  سلام دوستان عزیز. هیپ هیپ هورررررررررررررراااااااا. ویزارو گرفتیم خیلی خوشحام انشاالله نوبت شما دوستان سفر نامه بزودی مینویسم از راهنمایی های تک تک شما دوستان تشکر میدم ر
.......
خداروشکر خانوم بهجت... مبارکتون باشه ....
هم شما هم همسر ویزا رو دریافت کردید؟؟؟
چندر روز دیگه گفتن بیاید ویزا رو تحویل بگیرید؟
ساعت مصاحبتون بعد ازظهر بود؟؟
منتظر سفرنامه کامل و جامع هستیمااااااا
برا ما هم دعا کنید
موفق باشید...
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، behjat ، 123a
(2015-02-10 ساعت 16:09)behjat نوشته:  سلام دوستان عزیز. هیپ هیپ هورررررررررررررراااااااا. ویزارو گرفتیم خیلی خوشحام انشاالله نوبت شما دوستان سفر نامه بزودی مینویسم از راهنمایی های تک تک شما دوستان تشکر میدم ر
هووووووررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررراااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
خیلی مبارکه کلی انرژی گرفتیم
ارمنستان میخاد بترکونه امسال
منتظر سفرنامه هستیم خیلی زود
البته بعد اینکه کلی خوش گذروندید و جشن و پایکوبی
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان: behjat ، hilda60 ، m.ghoreishi ، t_arian_n

هورااااا هوراااااا
تبریک میگم Smile
2015AS53$$ - DS260: 04 June - Current:13 April - Interview: 03 June - Ankara - CEAC updated: 28 Apr - 20 May - 30 May - 03 Jun - 08 Jun - 09 Jun - 12 Jun (01) - After 60 days: 13 Agu (01- Nightly) - 14 Agu(01) - 14 Agu (01 & 02) :Chang " /" to "or" - Clear: 18 Agu - Visa: 27 Agu - Virginia

My Nephew:2016AS1$$ - Interview: 01 Oct - Visa: 05 Oct - Virginia
تشکر کنندگان: hilda60 ، member ، m.ghoreishi ، behjat ، k1_m_1358 ، sam11
(2015-02-10 ساعت 16:19)hilda60 نوشته:  
.......
برا ما هم دعا کنید
موفق باشید...
سلام عزیزم بله ما هردو ویزامون موافقت شد تا دو روز دیگه پاسارو میدن ما دو بعد از ظهر مصاحبه داشتیم خیلی راحت بو اول یک باجه مدارک رو یکی یکی گرفتند هر چی اضافه بود پس دادن آدرس آمریکارو پرسیدن آدرس هاستل و تلفنش را پرسیدند از شوهرم فقط کپی پاسپورت و دو تا عکس گرفتند و کپی و ترجمه معافی را گرفتند بعد نشستیم تا باجه ۱۱ اسم منو گفتندبرم پیش کنسول یک آقای حدودا ۴۵ ساله خیلی خوش تیپ و متشخص اول گفت قسم بخوریم بعد انگشت نگاری کرد بعد از تحصیلاتم پرسید دیپلم و لیسانس زبان فرانسه داده بودم گفت کارت چیه گفتم شاگرد خصوصی بچه هارو تو خونه خودم درس میدم بعد گفت انگلیسی بلدی گفتم کمی بلدم بعد گفت که زبان فرانسه رو دوست داره ولی نمیتونه یاد بگیره من گفتم c eat free intressant lalangue francaisگفت میفهمم ولی نمیتونم حرف بزنم از شوهرم پرسید سربازی رفتی شوهرم هل بود اول گفت آره بعد بلافاصله گفت نه معاف شدم زمان شاه خلاصه گفت پاستون میمونه تا دو روز دیگه ما هم تشکر کردیم و آمدیم شوهزم از هولش دستش ماند لای در سنگین سفارت. ولی اشکال نداره حالاسفرنامه می نویسم به امید موفقیت شما و همه دوستان
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: HERMES7 ، hilda60 ، m.ghoreishi ، k1_m_1358 ، laleht ، t_arian_n ، hamid99 ، hamed shayan ، sam11
دوستان پاكت مدیكال ما رو سفارت نداده نمیدونم یادشون رفته یا با پآسپورتها میدن چون شنیدم پآكت زرد باید باشه پاکت ما سفید بود كه تو سفارت بازش کردند
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: t_arian_n ، sam11
(2015-02-10 ساعت 22:34)behjat نوشته:  
(2015-02-10 ساعت 16:19)hilda60 نوشته:  
.......
برا ما هم دعا کنید
موفق باشید...
سلام عزیزم بله ما هردو ویزامون موافقت شد تا دو روز دیگه پاسارو میدن ما دو بعد از ظهر مصاحبه داشتیم خیلی راحت بو اول یک باجه مدارک رو یکی یکی گرفتند هر چی اضافه بود پس دادن آدرس آمریکارو پرسیدن آدرس هاستل و تلفنش را پرسیدند از شوهرم فقط کپی پاسپورت و دو تا عکس گرفتند و کپی و ترجمه معافی را گرفتند بعد نشستیم تا باجه ۱۱ اسم منو گفتندبرم پیش کنسول یک آقای حدودا ۴۵ ساله خیلی خوش تیپ و متشخص اول گفت قسم بخوریم بعد انگشت نگاری کرد بعد از تحصیلاتم پرسید دیپلم و لیسانس زبان فرانسه داده بودم گفت کارت چیه گفتم شاگرد خصوصی بچه هارو تو خونه خودم درس میدم بعد گفت انگلیسی بلدی گفتم کمی بلدم بعد گفت که زبان فرانسه رو دوست داره ولی نمیتونه یاد بگیره من گفتم c eat free intressant lalangue francaisگفت میفهمم ولی نمیتونم حرف بزنم از شوهرم پرسید سربازی رفتی شوهرم هل بود اول گفت آره بعد بلافاصله گفت نه معاف شدم زمان شاه خلاصه گفت پاستون میمونه تا دو روز دیگه ما هم تشکر کردیم و آمدیم شوهزم از هولش دستش ماند لای در سنگین سفارت. ولی اشکال نداره حالاسفرنامه می نویسم به امید موفقیت شما و همه دوستان
من هم به نوبه خودم بهتون تبریک میگم. خیلی خوب که یه ضرب گرفتین. انشالله همه تو ایروان یه ضرب ویزا بگیرن.
شماره کیس : 2015AS 41XX
تعداد افراد منتظر : 1
تاریخ ارسال فرمها : 17 JUL
کارنت شدن : 09 January
دریافت نامه دوم : 23 January
تاریخ مصاحبه : 4 March ایروان
نتیجه مصاحبه : کلیرنس (برگه آبی) ، آپدیت : 5 March و 6 March و 10 March و 11 March و 20 March و 16 April و 19 May و 20 May و 2 jun و 8 jun (با ایمیل) و 20 jul (با ایمیل) ، 18 August و 9 September ( با ایمیل ) , 22 September ( با ایمیل )
دریافت ویزا : ؟
تشکر کنندگان: behjat ، k1_m_1358 ، hilda60 ، sam11 ، fa15
سلام دوستان میخواستم بگم از این هاستلی که توش بودیم زیاد راضی نبودم مسافرهای ملیتهای دیگرش قابل تحمل نبودند دیوار به دیوار اتاق ما یک لبنانی هست که شب تا صبح با صدای بلند تو خواب با خودش حرف میزنه داد وبیداد میکنه مجبور شدیم اتاق را عوض کنیم الان که گرون هم کرده دیگه نمی ارزه
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، rbrb-2015 ، hilda60 ، miyu ، t_arian_n ، sam11 ، sepideh jan
خوب دوستان متاسفانه از سفارت زنگ زدند که کار شوهرم نیاز به بررسی داره که مدتی طول میکشه نمید انم شوهرم سه سال فقط به خاطر سابقه بیمه تو شرکت راهسازی مربوط به شوهر خواهرم بوده کار میکرده گفتند شما میخواهی بگیری ویزا رو یا صبر میکنی که گفتم میگیرم خلاصه تا ویزا رو نبینم نمیتونم باور کنم
تشکر کنندگان: HERMES7 ، hilda60 ، k1_m_1358 ، miyu ، t_arian_n ، sam11
(2015-02-11 ساعت 13:03)behjat نوشته:  خوب دوستان متاسفانه از سفارت زنگ زدند که کار شوهرم نیاز به بررسی داره که مدتی طول میکشه نمید انم شوهرم سه سال فقط به خاطر سابقه بیمه تو شرکت راهسازی مربوط به شوهر خواهرم بوده کار میکرده گفتند شما میخواهی بگیری ویزا رو یا صبر میکنی که گفتم میگیرم خلاصه تا ویزا رو نبینم نمیتونم باور کنم

ای بابا. امیدوارم مورد خاصی نباشه و هرچه زودتر ایشونم کلییر شن
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: hilda60 ، sam11 ، sepideh jan
(2015-02-11 ساعت 13:03)behjat نوشته:  خوب دوستان متاسفانه از سفارت زنگ زدند که کار شوهرم نیاز به بررسی داره که مدتی طول میکشه نمید انم شوهرم سه سال فقط به خاطر سابقه بیمه تو شرکت راهسازی مربوط به شوهر خواهرم بوده کار میکرده گفتند شما میخواهی بگیری ویزا رو یا صبر میکنی که گفتم میگیرم خلاصه تا ویزا رو نبینم نمیتونم باور کنم
نگران نباشید ایشالا که کار ایشون هم به زودی درست میشه
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان: hilda60 ، bia2mob

اصلا نگران نباشید . حتما حکمتی در کار بوده.
ان شا الله که زودتر کلیر میشن اصلا فکرشو نکنید
توکل کنید به خدا
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، behjat ، t_arian_n
بهجت جان مباركت باشه ايشالا حتما شوهرت هم زود كلير ميشن
سفر نامه تون رو خوندم ماشالا به همت تون و برنامه ريزى
آنلاين بودن تون هم واقعا جاى بسى تشكر داشت كه تمام مراحل را سريع خبر ميدادين
تاپيك ارمنستان به كسى مثل شما نياز داشت اطلاعات مفيد در اختيار دوستان بزاره
من با وجوديكه سفارتم ابوظبى هست موارد شما رو پيگيري ميكردم و لذت ميبردم
موفق باشى عزيزم
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، miyu ، behjat ، t_arian_n ، sam11
دوستان با سلام. اگر کسی مصاحبش در سفارت ارمنستان باشه برای ویزای توریستی و با ویزاش موافقت بشه چقدر طول میکشه که ویزاشو صادر کنند. کلا بلیط رفت و برگشتو چند روزه باید گرفت؟باید بلیط سیستمی گرفت؟
تشکر کنندگان:
(2015-02-12 ساعت 14:41)member نوشته:  دوستان با سلام. اگر کسی مصاحبش در سفارت ارمنستان باشه برای ویزای توریستی و با ویزاش موافقت بشه چقدر طول میکشه که ویزاشو صادر کنند. کلا بلیط رفت و برگشتو چند روزه باید گرفت؟باید بلیط سیستمی گرفت؟

کسی در مورد ارمنستان اطلاع داره؟
تشکر کنندگان:
(2015-02-12 ساعت 14:06)laleht نوشته:  بهجت جان مباركت باشه ايشالا حتما شوهرت هم زود كلير ميشن
سفر نامه تون رو خوندم ماشالا به همت تون و برنامه ريزى
آنلاين بودن تون هم واقعا جاى بسى تشكر داشت كه تمام مراحل را سريع خبر ميدادين
تاپيك ارمنستان به كسى مثل شما نياز داشت اطلاعات مفيد در اختيار دوستان بزاره
من با وجوديكه سفارتم ابوظبى هست موارد شما رو پيگيري ميكردم و لذت ميبردم
موفق باشى عزيزم

ممنون عزیزم من کلا آدمی هستم که همیشه دوست دارم به همه کمک کنم هر چند کوچک باشه آنلاین بودنم هم به لطف دختر بزرگمه که قبل از سفر خودش برای مهاجرت به کانادا که هفته قبل از سفر من بود برام تبلت خرید و کار با تبلت را به من یاد داد در ضمن امروز رفتم پاس با ویزای آمریکا رو از سفارت با پررویی گرفتم چون گفته بودند خودشون زنگ میزنند ولی من رفتم و دست پربرگشتم انشاالله برای شما هم بزودی درست بشه
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، t_arian_n ، laleht ، m.ghoreishi ، sam11

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان