کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ارمنستان برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-02-08 ساعت 01:33)hilda60 نوشته:  
(2015-02-06 ساعت 16:07)behjat نوشته:  سلام دوستان ما امروز رفتیم مدیکال خیلی راحت ....

راستی خانوم بهجت. شما روز مدیکال فقط این مدارک رو بردید؟
...
از من 6 عکس 3*4پشت نویسی شده،پاسپورت و کپی،کپی کارت واکسن(گفت حالا که کپی داری اصل رو ببر) رو گرفت،(تست آبله تو کارت واکسن بود)،چون تلفنی وقت گرفته بودم چک کرد دید اسمم تو لیست بود.
همین.
صد البته پول رکن اصلیه.
2015 ایروان-مصاحبه هفته اول فوریه-آخرین آپدیت1 اکتبر 2015 !!!
تشکر کنندگان: hilda60 ، k1_m_1358 ، t_arian_n ، m.ghoreishi
دوستان مرکز خرید دالما رو تو برنامتون بذارید،برندها آف زدن
2015 ایروان-مصاحبه هفته اول فوریه-آخرین آپدیت1 اکتبر 2015 !!!
تشکر کنندگان: behjat ، hilda60 ، k1_m_1358 ، rbrb-2015 ، t_arian_n ، sam11
(2015-02-06 ساعت 16:07)behjat نوشته:  سلام دوستان ما امروز رفتیم مدیکال خیلی راحت بود دوستان من کلا آدم صرفه جویی هستم برای همین با کمترین هزینه داریم میریم جلو چند ماه پیش یک هاستل از بوکینگ.کام گرفته بودم برای ۶شب ۱۲۰دلار بع دوباره دیدم تو سایت یک هاستل تخفیف خوبی داده این یکی را گرفتم ۶شب۷۹ دلار دیگه از این ارزونتر نمیشه اینجا که از اتوبوس پیاده شدیم پیشنهاد برای آپارتمان زیاد میشه این هاستل ۱۰دقیقه تا میدان جمهوری راهه تا ایستگله مترو هم ۵ دقیقه خلاصه اگر میخواهید ارزون هم هزینه کنید میشه تو هاستل همه چی داره دو تا اتاق ۲تخته داره چند تا ۴تخته آشپزخانه با همه وسایل داره حمام و دستشویی شر هست من که راضیمتاکسی گفتیم صبح ساعت ۹،۳۰آمد ۷۰۰درام دادیم رفتیم بیمارستان مدارکمان رادادیم نفری ۲۰۰۰ درام برای آزمایش خون نفری ۸۰۰۰درام برای عکس ریه ونفری ۳۵۰۰۰درام به خانم دکتر دادیم معاینات خیلی ساده به همراه یک سری سوالهای ساده۲تاسی دی از عکس ریه دادند که گفتند باید ببرین آمریکا۲شنبه جوابمون را میگیریم تا۳شنبه که وقت سفارت داریم به امید موفقت همه دوستان شهر آروم و قشنگیهم هست محدوده میدان جمهوری بقیش به درد نمیخوره فعلا خداحافظ
سلام
نفري ١٢٠ دلار يا كلا ١٢٠ دلار. ؟
بعد من كه نه ويزا كارت دارم نه مستر كارت چه جوري رزرو كنم
يه سوال ديگه هتل بگيرم از اين جا اشتباه
يه جا زنگ زدم هتل ٤ستاره تاپ رو واسه پنج شب ٩٠٠ قيمت داد. نزديك به مركز شهر

واقعا نميدونم كدوم گزينه انتخاب كنم
C.N:2015XXXX4XXX  //  ارسال فرم:9 جون  //  کارنت:9 ژانویه  //  نامه دوم:23 ژانویه  //  مصاحبه:هفته سوم مارچ  // دریافت ویزا:روز بعد مصاحبه // ورود به آمریکا: 14 June // ساکن Metro D.C Area
تشکر کنندگان: behjat ، sam11
۶ شب۷۹ دلارکلا دادیم شما این هاستل هارونیاز نیست ویزا کارت داشته باشی از تو سایت هر هاستلی که خواستی توقسمت رزرومیری به نام شما رزرو میکنی یک پرینت تایید میگیری از سایت بوکینک . کام هم یک ایمیل تاییدبراتون میاد با همان به هاستل میرید وپول راهمانجا پرداخت میکنید البته الان گرانتر شده من دو ماه قبل رزرو کرده بودم این از هاستل اگر هتل هم بخواهی رزروکنی بههمین ترتیب میتونی رزرو کنی شما از آژانسهای ایران هم میتونیهتل یا توربگیری بستگی داره چقدربخواهی هزینه کنی موفق باشی
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: sepideh jan ، t_arian_n ، m.ghoreishi ، sam11
(2015-02-08 ساعت 01:42)h_researcher نوشته:  
(2015-02-08 ساعت 01:33)hilda60 نوشته:  
(2015-02-06 ساعت 16:07)behjat نوشته:  سلام دوستان ما امروز رفتیم مدیکال خیلی راحت ....

راستی خانوم بهجت. شما روز مدیکال فقط این مدارک رو بردید؟
...
از من 6 عکس 3*4پشت نویسی شده،پاسپورت و کپی،کپی کارت واکسن(گفت حالا که کپی داری اصل رو ببر) رو گرفت،(تست آبله تو کارت واکسن بود)،چون تلفنی وقت گرفته بودم چک کرد دید اسمم تو لیست بود.
همین.
صد البته پول رکن اصلیه.
بلهاین مدارک که حتما بایدداشته باشی پاسپورت کپی کارت زرد۶تا عکس پشت نویسیشدهآدرس آمریکاو ایران وجایی که ایروان هستید
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: laleht ، hilda60 ، k1_m_1358 ، rbrb-2015 ، t_arian_n
سلام. برای ارمنستان برای ویزای توریستی هم باید پستخانه انتخاب کنیم. یا از خود سفارت پاسپورتو که ویزا خورده رو میگیرند.
تشکر کنندگان:
با سلام.
یه سوالی که واسه من پیش اومده اینه که من میخام برم ارمنستان بعد هرچی پول دارم رو بذارم تو جیبم؟!!!!میشه اونجا حساب بانکی باز کرد؟راه حل چیست اخه گذاشتن پول تو جیب خطریه اگه ازت بزننش تو مملکت غریب میمونی
تشکر کنندگان: sepideh jan ، t_arian_n
(2015-02-08 ساعت 12:39)member نوشته:  سلام. برای ارمنستان برای ویزای توریستی هم باید پستخانه انتخاب کنیم. یا از خود سفارت پاسپورتو که ویزا خورده رو میگیرند.

احتیاجی به پستخاه نیستهمان سفارت یا لب مرز ویزا میگیرید کافیه
تشکر کنندگان: t_arian_n
(2015-02-08 ساعت 19:24)behjat نوشته:  
(2015-02-08 ساعت 12:39)member نوشته:  سلام. برای ارمنستان برای ویزای توریستی هم باید پستخانه انتخاب کنیم. یا از خود سفارت پاسپورتو که ویزا خورده رو میگیرند.

منظورم برای ویزای آمریکا اگه صادر کنند
تشکر کنندگان:
(2015-02-09 ساعت 02:25)member نوشته:  
(2015-02-08 ساعت 19:24)behjat نوشته:  

منظورم برای ویزای آمریکا اگه صادر کنند

خیر دوست عزیز ولی حتمآ یک شماره تلفن نیاز داری. بهترین راه خرید سیمکارت اعتباریه و روز مصاحبه شماره اونو اگه حفظ نبودی همرات داشته باش. افیسر ازت میخواد
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، member ، t_arian_n
آرزوی موفقیت برای خانم بهجت عزیز که امروز فک کنم مصاحبه دارن
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان: behjat ، hilda60 ، HERMES7 ، m.ghoreishi ، t_arian_n
ممنون دوست عزیز به امیدخدا میریمتا با گرفتن ویزا یک هورای حسابی بکشیم
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، hilda60 ، m.ghoreishi ، t_arian_n ، fa15 ، hasanhamedi2000
محرض بگین نمیدونم چرا ادمو ایگنور میکنین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان:
سلام دوستان عزیز. هیپ هیپ هورررررررررررررراااااااا. ویزارو گرفتیم خیلی خوشحام انشاالله نوبت شما دوستان سفر نامه بزودی مینویسم از راهنمایی های تک تک شما دوستان تشکر میدم ر
تشکر کنندگان: hilda60 ، HERMES7 ، k1_m_1358 ، babak12 ، m.ghoreishi ، laleht ، t_arian_n ، hamid99 ، bia2mob ، sam11 ، fa15 ، tamana2016
مبارك باشه ..انشالله كه هميشه خوش خبر باشيد..
ويزاي ازدواجي بوديد؟

عقيق
تشکر کنندگان: t_arian_n

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان