کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ارمنستان برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-07-16 ساعت 09:19)houshym نوشته:  دوستان
کسی هست توی این هفته ارمنستان مصاحبه داشته باشه؟
اقا هیچکی این هفته مصاحبه نداره؟
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: smpf ، bahar101 ، ARSAMNEW
سلام دوستان
من 13Aug پنجشنبه وقت سفارت دارم و بلیط برگشت من
دوشنبه 6بعد از ظهر است، بنظرتون باتوجه به تعطیلات شنبه و یکشنبه تا دوشنبه سفارت به ما جواب میدهد؟؟؟؟؟
Case number:7605
Interview:13 August
Embassy:yeravan
Updates:14,18,21.28
10،11،14Sep
تشکر کنندگان: smpf ، ARSAMNEW
دوستای نازنین تو رو خدا سفرنامه بذارین
من خیلی دلشوره دارم.
بنظرتون فرصت میشه تا قبل September سفارت جواب FBI های ماها که تازه تو Augustمیریم مصاحبه بده!!!! یعنی امیدی هست!!!
Case number:7605
Interview:13 August
Embassy:yeravan
Updates:14,18,21.28
10،11،14Sep
تشکر کنندگان: bahar101 ، smpf ، ehsan_pars
(2015-07-19 ساعت 15:35)r.f.h نوشته:  سلام دوستان
دوشنبه ۶بعد از ظهر است، بنظرتون باتوجه به تعطیلات شنبه و یکشنبه تا دوشنبه سفارت به ما جواب میدهد؟؟؟؟؟
اگر به اف بی آی چک نخورید امکان دارد ولی تاریخ برگشت را در مصاحبه بگویید و بپرسید که آیا نیاز به تعویق پرواز دارید یا خیر..
راهنمایی کامل در مورد چگونگی پر کردن فرم پاس سفید (Re-entry Permit/Form I-131)و قوانین مربوطه :

https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid742810
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid771485

لطفا از ورژن جدید فرم I-131 (تاریخ انقضا ۲۰۲۲) استفاده فرمایید.

قابل توجه دوستان : با توجه به رخدادهای اخیر (از قبیل کرونا و غیره..) اگرچه هزینه انگشت نگاری را میگیرند ولی عطف به انگشت نگاریهای قبل دیگر انگشت نگاری نمیکنند..
همینطور محدودیت تعداد درخواست پاس سفید برداشته شده و دفعه سوم هم دوسال  میتوان درخواست کرد و گرفت و ظاهرا  میتوان بار چهارم هم تقاضا کرد !  مهم برا آنها هزینه است که میگیرند!
تشکر کنندگان: smpf ، ARSAMNEW ، bahar101 ، ریحانا
(2015-07-19 ساعت 15:38)r.f.h نوشته:  دوستای نازنین تو رو خدا سفرنامه بذارین
من خیلی دلشوره دارم.
بنظرتون فرصت میشه تا قبل September سفارت جواب FBI های ماها که تازه تو Augustمیریم مصاحبه بده!!!! یعنی امیدی هست!!!

اصلا نمیشود زمان کلیر شدن را پیش بینی کرد..ولی داشتن تشویش در طی مصاحبه ممکن هست کار را خراب کند..پس خونسرد باشید..
راهنمایی کامل در مورد چگونگی پر کردن فرم پاس سفید (Re-entry Permit/Form I-131)و قوانین مربوطه :

https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid742810
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid771485

لطفا از ورژن جدید فرم I-131 (تاریخ انقضا ۲۰۲۲) استفاده فرمایید.

قابل توجه دوستان : با توجه به رخدادهای اخیر (از قبیل کرونا و غیره..) اگرچه هزینه انگشت نگاری را میگیرند ولی عطف به انگشت نگاریهای قبل دیگر انگشت نگاری نمیکنند..
همینطور محدودیت تعداد درخواست پاس سفید برداشته شده و دفعه سوم هم دوسال  میتوان درخواست کرد و گرفت و ظاهرا  میتوان بار چهارم هم تقاضا کرد !  مهم برا آنها هزینه است که میگیرند!
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، bahar101 ، smpf
(2015-07-19 ساعت 15:35)r.f.h نوشته:  سلام دوستان
دوشنبه ۶بعد از ظهر است، بنظرتون باتوجه به تعطیلات شنبه و یکشنبه تا دوشنبه سفارت به ما جواب میدهد؟؟؟؟؟
با توجه به ارسال بعدی بنظر میرسه احتمال AP میدهید پس در اینصورت زمانی برای بعد مصاحبه نیاز نخواهید داشت ولی اگر شرایط یکضربی داشته باشید احتمالا کافی باشه چون روز کاری جمعه + شنبه نیمه وقت و روز کاری دوشنبه را دارید.
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، bahar101 ، shahin61 ، hamed shayan ، smpf
(2015-05-11 ساعت 13:35)farnaz s نوشته:  دوستان متاسفانه امروز برگه آبی کلیرنس به ما دادن،حالا هی با استرس باید منتظر باشیم ببینیم بعد دو سه ماه چی میشه

خدا رو شكر كه امروز اين استرستون تموم شد و كلير شديد . خيلي تبريك ، هورااااااااااااااااااااااااااااااا
شماره کیس : 201500005XXX-رویت قبولی :١٠ مي -ارسال فرم های اول : ١٦ جون -سابمیت مجدد بعد از آنلاک : ٢٣ آگوست-کارنت:١٢ مارچ - مشاهده نامه دوم : ٢٤ مارچ - مصاحبه : ١٨ مي بود تغيير دادن به ١١ مي-تعداد افراد کیس : 1 نفر-محل مصاحبه : آنکارا بود تغيير دادن به ايروان-ویزا : يكضرب شكر خدا
سفرنامه ایروان
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، bahar101 ، smpf ، m.ghoreishi ، ریحانا
با سلام
آیا مدارک تحصیلی کسی که همسرش برنده شده هم لازمه ترجمه بشه؟ منظورم مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی و ریز نمرات هست. و برای فرد برنده آیا ریز نمرات لازمه؟ (برای مصاحبه در ایروان)
تشکر کنندگان: smpf ، ehsan_pars
(2015-07-21 ساعت 20:07)soho نوشته:  با سلام
آیا مدارک تحصیلی کسی که همسرش برنده شده هم لازمه ترجمه بشه؟ منظورم مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی و ریز نمرات هست. و برای فرد برنده آیا ریز نمرات لازمه؟ (برای مصاحبه در ایروان)

مدارک برنده را می خواهند اما چون همه می ترسند مبادا بخواهند و نداشته باشند و نقص مدرک بخورند معمولا مدارک همراه را هم ترجمه می کنند. ریزنمرات هم از بعضی ها خواسته شده از بعضی ها نه. واسه همین قانون خاصی نیست برای محکم کاریه. البته فقط نمرات فرد برنده.
یا راهی خواهم یافت یا راهی خواهم ساخت.
کیس نامبر***7& سفارت آنکارا (تغییر به ایروان) & تعداد اعضای کیس 4 نفر & تاریخ کارنت : 10june& دریافت نامه دوم: 2july & مصاحبه : 4 آگوست & نتیجه مصاحبه: کلیرنس & آپدیتها: 3 آگوست( ایمیل و باز شدن فرم ) ، 4 آگوست(مصاحبه)، 5 آگوست همه افراد کیس، 6 و 12 و 14و 17 آگوست نفر اصلی و 18 آگوست کل افراد کیس و کلیر شدنShy تحویل پاسپورت به سفارت و آپدیت 21 آگوست، 25 آگوست آپدیت و ایشود (خدانصیبتون کنه)، دریافت ویزا 26 آگوست
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، smpf ، ریحانا ، Hamraaz Jng ، pooyakm ، soho ، ebrahim1e
سلام دوستان كسي ٢٨ جولاي مصاحبه نداره؟!

عقيق
تشکر کنندگان: smpf ، bahar101
(2015-07-22 ساعت 00:18)عقيق نوشته:  سلام دوستان كسي ٢٨ جولاي مصاحبه نداره؟!

عقيق

مصاحبه ندارم ولی دعا کن تو این 1-2 روزه کلییر شم و همسفر بشیم.
در ضمن ایروانو بهتراز تهران میشناسم. فقط دعا کن Wink
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: hilda60 ، smpf ، ریحانا ، bahar101 ، ARSAMNEW ، mel
(2015-07-22 ساعت 01:31)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-07-22 ساعت 00:18)عقيق نوشته:  سلام دوستان كسي ٢٨ جولاي مصاحبه نداره؟!

عقيق

مصاحبه ندارم ولی دعا کن تو این ۱-۲ روزه کلییر شم و همسفر بشیم.
در ضمن ایروانو بهتراز تهران میشناسم. فقط دعا کن Wink
ان شا الله هم شما هم همسر من با هم کلیر شید
یه سفر بریم ارمنستان
خدا خودت یه معجزه ایی کنRolleyes
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، smpf ، ریحانا ، bahar101 ، Hamraaz Jng ، ARSAMNEW ، shahin61 ، hamed shayan ، ehsan_pars
اميدوارم دوستان كه همتون به زودي خوش خبر باشيد و عازم ارمنستان

عقيق
تشکر کنندگان: ریحانا ، bahar101 ، Hamraaz Jng ، ARSAMNEW ، smpf ، shahin61 ، hamed shayan ، ebrahim1e
(2015-07-22 ساعت 08:17)عقيق نوشته:  اميدوارم دوستان كه همتون به زودي خوش خبر باشيد و عازم ارمنستان

عقيق

ما 28 جولای مصاحبه نداریم ولی مدیکالمون این روزه. امیدوارم موفق باشید
یا راهی خواهم یافت یا راهی خواهم ساخت.
کیس نامبر***7& سفارت آنکارا (تغییر به ایروان) & تعداد اعضای کیس 4 نفر & تاریخ کارنت : 10june& دریافت نامه دوم: 2july & مصاحبه : 4 آگوست & نتیجه مصاحبه: کلیرنس & آپدیتها: 3 آگوست( ایمیل و باز شدن فرم ) ، 4 آگوست(مصاحبه)، 5 آگوست همه افراد کیس، 6 و 12 و 14و 17 آگوست نفر اصلی و 18 آگوست کل افراد کیس و کلیر شدنShy تحویل پاسپورت به سفارت و آپدیت 21 آگوست، 25 آگوست آپدیت و ایشود (خدانصیبتون کنه)، دریافت ویزا 26 آگوست
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، ریحانا ، smpf ، shahin61 ، m.ghoreishi ، hamed shayan ، Hamraaz Jng
مرسي خانومي اميدوارم شما هم سفر خوب و موفقي داشته باشين

عقيق
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، ریحانا ، bahar101 ، smpf ، shahin61 ، mahtaji ، mel ، Hamraaz Jng

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان