کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ارمنستان برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-07-22 ساعت 01:31)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-07-22 ساعت 00:18)عقيق نوشته:  سلام دوستان كسي ٢٨ جولاي مصاحبه نداره؟!

عقيق

مصاحبه ندارم ولی دعا کن تو این ۱-۲ روزه کلییر شم و همسفر بشیم.
در ضمن ایروانو بهتراز تهران میشناسم. فقط دعا کن Wink
ماهم دعا میکنیم شما کلیر شید تا 27 جولای راهی ارمنستان شید همراه ما
شماره کیس: 2015AS 51xx
تعداد افراد کیس : 2 نفر
تاریخ مصاحبه:12 می ایروان
اپدیت ها: 13 می هر دو کیس روزانه- 15 می هر دو کیس شبانه- 18 می و 19 می کیس اصلی شبانه_7 جولای کیس اصلی روزانه_21 جولای کیس اصلی شبانه و 22 جولای کیس اصلی روزانه و اعلام شماره کیس در سایت سفارت برای کلیر شدن
مقصد: هیوستون
تشکر کنندگان: hilda60 ، m.ghoreishi ، mel ، bahar101 ، ARSAMNEW ، smpf ، hamed shayan ، Hamraaz Jng
دوستان
من به تناقض توی سایت ایروان خوردم
توی سایت نوشته علامت هشتک یعنی کلیر شده و علامت * یعنی مدارک باید ببره و علامت ** یعنی بعضی از نفرات کیس هنوز کارشان تمام نشده
ولی وقتی همین شماره ها رو در سایت سیس نگاه میکنی میبنی که جلوی ان علامت هشتک هست ولی در سایت سیز هنوز ap است
لطفا راهنمایی جامع کنید
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: smpf ، ریحانا
دوستان
توی سایت نوشته علامت هشتک یعنی کلیر شده و علامت * یعنی مدارک باید ببره و علامت ** یعنی بعضی از نفرات کیس هنوز کارشان تمام نشده
ولی وقتی همین شماره ها رو در سایت سیس نگاه میکنی میبنی که جلوی ان علامت هشتک هست ولی در سایت سیز هنوز ap است
لطفا راهنمایی جامع کنید
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: smpf
(2015-07-23 ساعت 21:36)houshym نوشته:  دوستان
لطفا راهنمایی جامع کنید

این مسائل ناشی از اشتباهات انسانی هستند و یک امر کاملآ طبیعی.
نمونه بارز این مسئله دوستی که دیشب کلییر شد در سایت علامت دو ستاره** جلو کیس نامبر داشتند یعنی یکنفر از شما هنوز کلییر نشده ولی بعداز ارسال ایمیل پیگیری درست شد و ستاره ها برداشته شدن. جواب ایمیل هم دادند که هردو کلییر شده اید
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: mel ، bahar101 ، smpf
(2015-07-23 ساعت 22:37)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-07-23 ساعت 21:36)houshym نوشته:  دوستان
لطفا راهنمایی جامع کنید

این مسائل ناشی از اشتباهات انسانی هستند و یک امر کاملآ طبیعی.
نمونه بارز این مسئله دوستی که دیشب کلییر شد در سایت علامت دو ستاره** جلو کیس نامبر داشتند یعنی یکنفر از شما هنوز کلییر نشده ولی بعداز ارسال ایمیل پیگیری درست شد و ستاره ها برداشته شدن. جواب ایمیل هم دادند که هردو کلییر شده اید
خوب این که خیلی بده!!!! یعنی طرف کلیر شده ولی در سایت سفارت و سیس نشون نمیده ؟ یعنی باید میل هم زد؟
(2015-07-09 ساعت 22:38)ahmad3ptop نوشته:  با سلام
لطفا دوستان از تجربیاتشون که رفتند به مصاحبه بگذارند.
سوالات مصاحبه کننده . جواب هاشون

من کاملا سوالها رو نوشتم حتی با اینکه شاید خصوصی بود ولی چون خودم قبلش استرس داشتم کامل نوشتم که از استرس بقیه شاید کمتر بشه

http://www.mohajersara.com/Thread-%D8%B3...098?page=2
کیس نامبر : 2015AS56xx - تعداد افراد کیس : 2 - رویت قبولی : 1 می - ارسال فرم ها : نوامبر 2014 محل مصاحبه انکارا - ->ایروان - سربازی و کار دولتی خیر - تاریخ مصاحبه : 2جون - نفر اصلی یکضرب نفر دوم AP - اپدیتها : 2,3,4 جون و 23جون نفر دوم - کلیر 24 جون - دریافت ویزا 30 جون
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، bahar101 ، smpf ، ebrahim1e
(2015-07-23 ساعت 22:47)houshym نوشته:  خوب این که خیلی بده!!!! یعنی طرف کلیر شده ولی در سایت سفارت و سیس نشون نمیده ؟ یعنی باید میل هم زد؟

خیر. اپدیتهای سیس درست بوده. سایت سفارتم هم کلییر نشون داده.
فقط ستاره های جلوی کیس نامبر در سایت سفارت موید این بود که یکنفر کلیر شده و یکنفر هنوز اپ. در صورتی که هردو کلییر شده بودند و بعداز ایمیل پیگیری ستاره ها برداشته شده
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: bahar101 ، ریحانا ، smpf
سلام دوستان
من امروز کلیر شدم و فرصت برای گرفتن ویزا رو خیلی کم دادن و باید فردا اونجا باشم برا تمدید مدیکال
به هر دو دکتر ایمیل زدم و هنوز جواب ندادن
کسی هست فردا اونجا مدیکال داشته باشه؟
ایشالا همه به زودی کلیر شن
کیس نامبر: 2800 مصاحبه:2 آپریل، ایروان . تعداد:2 نفر. آپدیتها: 6،7،8،16 آپریل ، 2 جون(هردو) ، 4جون (اصلی) ، 15 جولای شبانه(نفر دوم) 24 جولای شبانه(هر دو) کلیر: 27 جولای گرفتن ویزا:31 جولای مقصد: آتلانتا
تشکر کنندگان: shahin61 ، hamed shayan ، khalilkhah ، smpf
(2015-07-27 ساعت 14:55)mehdiyk نوشته:  سلام دوستان
من امروز کلیر شدم و فرصت برای گرفتن ویزا رو خیلی کم دادن و باید فردا اونجا باشم برا تمدید مدیکال

بسیار مبارکست...چرا قبلا مدیکال رو انجام ندادید ؟؟
راهنمایی کامل در مورد چگونگی پر کردن فرم پاس سفید (Re-entry Permit/Form I-131)و قوانین مربوطه :

https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid742810
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid771485

لطفا از ورژن جدید فرم I-131 (تاریخ انقضا ۲۰۲۲) استفاده فرمایید.

قابل توجه دوستان : با توجه به رخدادهای اخیر (از قبیل کرونا و غیره..) اگرچه هزینه انگشت نگاری را میگیرند ولی عطف به انگشت نگاریهای قبل دیگر انگشت نگاری نمیکنند..
همینطور محدودیت تعداد درخواست پاس سفید برداشته شده و دفعه سوم هم دوسال  میتوان درخواست کرد و گرفت و ظاهرا  میتوان بار چهارم هم تقاضا کرد !  مهم برا آنها هزینه است که میگیرند!
(2015-07-27 ساعت 15:01)shahin61 نوشته:  

انجام دادیم 4 ماه قبل موقع مصاحبه
دوباره میخوایم انجام بدیم که اعتبار ویزا بیشتر بشه
کیس نامبر: 2800 مصاحبه:2 آپریل، ایروان . تعداد:2 نفر. آپدیتها: 6،7،8،16 آپریل ، 2 جون(هردو) ، 4جون (اصلی) ، 15 جولای شبانه(نفر دوم) 24 جولای شبانه(هر دو) کلیر: 27 جولای گرفتن ویزا:31 جولای مقصد: آتلانتا
تشکر کنندگان: shahin61 ، smpf
وستان عزیز
با تبریک مجدد به همه دوستان کلیر شده و امید به اینکه امسال از ایران کسی جا نمونه. سفر ما نکته خاصی اضافه بر این مواردی که دوستان گفتن نداشت

ما امروز ایروان مصاحبه داشتیم و کلیرنس خوردیم ( اقای جوگندمی خوشتیپ سن بالا) هر دو فوق و رشته حساس و برنده سربازی ارتش و همسرم کارمند دولتی
به نظرم اصلا مصاحبه خوبی نبود تقریبا هیچی از من که برنده اصلی بودم نپرسید و فقط گفت شغلت چیه( گفتم مدیر فروش) و سپس از خانمم پرسید که چه کاری انجام میده( یعنی از خانمم بیشتر از من سوال کرد). حتی از سربازی سوال نکرد و هیچی تقریبا فقط یک سوال کرد که از سربازی چند سال گذشته و با جدولی که روی دیوارش بود مطابقت کرد.
بعد آب پاکی رو اینطوری ریخت که شما باید مراحل اداری رو بگذرونید و این حداقل سه ماه طول میکشه( یعنی اصلا نگفت که ممکنه کمتر هم طول بکشه) و شما سال بعد باید سعی کنید زودتر بیایید!!!!!!!!!!!!!!! یعنی حس کردم شرایط طوریه که میدونه چک هایی که داره درخواست میکنه واقعا به این مدت باقیمانده نمیرسه من هم گفتم مگه دست ماست Sad((((((((((( و جلسه تمام شد
فقط یک نکته بگم که البته حس میکنم عذاب وجدان گرفته بود و نمیتونست فارسی بگه که باید مراحل بگذرونید منم بهش گفتم انگلیسی بگید مشکلی نیست و شروع کرد انگلیسی صحبت کردن.
خیلی ناراحت کننده است Sad(((((((((((((
تشکر کنندگان: shahin61 ، h_researcher ، ebrahim1e ، smpf
(2015-07-27 ساعت 15:05)mehdiyk نوشته:  

انجام دادیم ۴ ماه قبل موقع مصاحبه
بسیار عالی..حتمآ این کار را بکنید..اگر مهلت دادن پاس برای ویزا کافیست که اکسپایر نشود عجله نکنید..طوری بروید که 6 ماه از مدیکال بگذرد..اینطوری زمان بیشتری خواهید داشت برای وزود به آمریکا..
راهنمایی کامل در مورد چگونگی پر کردن فرم پاس سفید (Re-entry Permit/Form I-131)و قوانین مربوطه :

قابل توجه دوستان : با توجه به رخدادهای اخیر (از قبیل کرونا و غیره..) اگرچه هزینه انگشت نگاری را میگیرند ولی عطف به انگشت نگاریهای قبل دیگر انگشت نگاری نمیکنند..
همینطور محدودیت تعداد درخواست پاس سفید برداشته شده و دفعه سوم هم دوسال  میتوان درخواست کرد و گرفت و ظاهرا  میتوان بار چهارم هم تقاضا کرد !  مهم برا آنها هزینه است که میگیرند!
(2015-07-27 ساعت 15:05)houshym نوشته:  وستان عزیز
با تبریک مجدد به همه دوستان کلیر شده و امید به اینکه امسال از ایران کسی جا نمونه. سفر ما نکته خاصی اضافه بر این مواردی که دوستان گفتن نداشت

ما امروز ایروان مصاحبه داشتیم و کلیرنس خوردیم ( اقای جوگندمی خوشتیپ سن بالا) هر دو فوق و رشته حساس و برنده سربازی ارتش و همسرم کارمند دولتی
به نظرم اصلا مصاحبه خوبی نبود تقریبا هیچی از من که برنده اصلی بودم نپرسید و فقط گفت شغلت چیه( گفتم مدیر فروش) و سپس از خانمم پرسید که چه کاری انجام میده( یعنی از خانمم بیشتر از من سوال کرد). حتی از سربازی سوال نکرد و هیچی تقریبا فقط یک سوال کرد که از سربازی چند سال گذشته و با جدولی که روی دیوارش بود مطابقت کرد.
بعد آب پاکی رو اینطوری ریخت که شما باید مراحل اداری رو بگذرونید و این حداقل سه ماه طول میکشه( یعنی اصلا نگفت که ممکنه کمتر هم طول بکشه) و شما سال بعد باید سعی کنید زودتر بیایید!!!!!!!!!!!!!!! یعنی حس کردم شرایط طوریه که میدونه چک هایی که داره درخواست میکنه واقعا به این مدت باقیمانده نمیرسه من هم گفتم مگه دست ماست Sad((((((((((( و جلسه تمام شد
فقط یک نکته بگم که البته حس میکنم عذاب وجدان گرفته بود و نمیتونست فارسی بگه که باید مراحل بگذرونید منم بهش گفتم انگلیسی بگید مشکلی نیست و شروع کرد انگلیسی صحبت کردن.
خیلی ناراحت کننده است Sad(((((((((((((
جای نگرانی نیست...شاید اینجوری مزه کلیر شدن بیشتر بشه...! امیدوار باشید..

تشکر کنندگان: hamed shayan ، ebrahim1e ، smpf ، ریحانا ، ehsan_pars ، ARSAMNEW
(2015-07-24 ساعت 01:25)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-07-23 ساعت 22:47)houshym نوشته:  خوب این که خیلی بده!!!! یعنی طرف کلیر شده ولی در سایت سفارت و سیس نشون نمیده ؟ یعنی باید میل هم زد؟

خیر. اپدیتهای سیس درست بوده. سایت سفارتم هم کلییر نشون داده.
فقط ستاره های جلوی کیس نامبر در سایت سفارت موید این بود که یکنفر کلیر شده و یکنفر هنوز اپ. در صورتی که هردو کلییر شده بودند و بعداز ایمیل پیگیری ستاره ها برداشته شده

دوست عزیز به سیس زیاد توجه نکنیذ...زمانی این سایت به درد میخورد که پاس را دادید برای ویزا...هر وقت نوشت issued منتظر تلفن باشید..

(2015-07-27 ساعت 15:12)shahin61 نوشته:  
(2015-07-27 ساعت 15:05)mehdiyk نوشته:  

انجام دادیم ۴ ماه قبل موقع مصاحبه
بسیار عالی..حتمآ این کار را بکنید..اگر مهلت دادن پاس برای ویزا کافیست که اکسپایر نشود عجله نکنید..طوری بروید که ۶ ماه از مدیکال بگذرد..اینطوری زمان بیشتری خواهید داشت برای وزود به آمریکا..

دوستان کسی فردا وقت مدیکال داره؟
دکتر کریستین در مرخصیه ، دکتر انوش جواب نداده
نمیدونم فردا هست یا نه!!!Sad
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، smpf

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان