کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ارمنستان برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-07-27 ساعت 15:38)mehdiyk نوشته:  
(2015-07-27 ساعت 15:12)shahin61 نوشته:  
(2015-07-27 ساعت 15:05)mehdiyk نوشته:  
(2015-07-27 ساعت 15:01)shahin61 نوشته:  
(2015-07-27 ساعت 14:55)mehdiyk نوشته:  سلام دوستان
من امروز کلیر شدم و فرصت برای گرفتن ویزا رو خیلی کم دادن و باید فردا اونجا باشم برا تمدید مدیکال
به هر دو دکتر ایمیل زدم و هنوز جواب ندادن
کسی هست فردا اونجا مدیکال داشته باشه؟
ایشالا همه به زودی کلیر شن

بسیار مبارکست...چرا قبلا مدیکال رو انجام ندادید ؟؟
انجام دادیم ۴ ماه قبل موقع مصاحبه
دوباره میخوایم انجام بدیم که اعتبار ویزا بیشتر بشه
بسیار عالی..حتمآ این کار را بکنید..اگر مهلت دادن پاس برای ویزا کافیست که اکسپایر نشود عجله نکنید..طوری بروید که ۶ ماه از مدیکال بگذرد..اینطوری زمان بیشتری خواهید داشت برای وزود به آمریکا..

دوستان کسی فردا وقت مدیکال داره؟
دکتر کریستین در مرخصیه ، دکتر انوش جواب نداده
نمیدونم فردا هست یا نه!!!Sad
میتونم بپرسم آخرین مهلت برای دادن پاس چه حدودی هست ؟
باز هم تماس بگیرید...جواب خواهند داد..
راهنمایی کامل در مورد چگونگی پر کردن فرم پاس سفید (Re-entry Permit/Form I-131)و قوانین مربوطه :

https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid742810
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid771485

لطفا از ورژن جدید فرم I-131 (تاریخ انقضا ۲۰۲۲) استفاده فرمایید.

قابل توجه دوستان : با توجه به رخدادهای اخیر (از قبیل کرونا و غیره..) اگرچه هزینه انگشت نگاری را میگیرند ولی عطف به انگشت نگاریهای قبل دیگر انگشت نگاری نمیکنند..
همینطور محدودیت تعداد درخواست پاس سفید برداشته شده و دفعه سوم هم دوسال  میتوان درخواست کرد و گرفت و ظاهرا  میتوان بار چهارم هم تقاضا کرد !  مهم برا آنها هزینه است که میگیرند!
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، smpf
(2015-07-27 ساعت 15:44)shahin61 نوشته:  
(2015-07-27 ساعت 15:01)shahin61 نوشته:  بسیار مبارکست...چرا قبلا مدیکال رو انجام ندادید ؟؟
بسیار عالی..حتمآ این کار را بکنید..اگر مهلت دادن پاس برای ویزا کافیست که اکسپایر نشود عجله نکنید..طوری بروید که ۶ ماه از مدیکال بگذرد..اینطوری زمان بیشتری خواهید داشت برای وزود به آمریکا..

تماس؟ شماره تلفن خودش یا منشیشو کسی داره؟
کیس نامبر: 2800 مصاحبه:2 آپریل، ایروان . تعداد:2 نفر. آپدیتها: 6،7،8،16 آپریل ، 2 جون(هردو) ، 4جون (اصلی) ، 15 جولای شبانه(نفر دوم) 24 جولای شبانه(هر دو) کلیر: 27 جولای گرفتن ویزا:31 جولای مقصد: آتلانتا
تشکر کنندگان: smpf ، ARSAMNEW
(2015-07-27 ساعت 16:09)mehdiyk نوشته:  
(2015-07-27 ساعت 15:05)mehdiyk نوشته:  انجام دادیم ۴ ماه قبل موقع مصاحبه

باید توی نامه اولیه سفارت برای مصاحبه موجود باشه...عجله شما برای اتمام کار قبل از سپتامبر هست ؟(لاتاری؟)..اگر اینطور هست برادر من پاشو برو ایروان..دست خالی بر نمیگردی..
راهنمایی کامل در مورد چگونگی پر کردن فرم پاس سفید (Re-entry Permit/Form I-131)و قوانین مربوطه :

قابل توجه دوستان : با توجه به رخدادهای اخیر (از قبیل کرونا و غیره..) اگرچه هزینه انگشت نگاری را میگیرند ولی عطف به انگشت نگاریهای قبل دیگر انگشت نگاری نمیکنند..
همینطور محدودیت تعداد درخواست پاس سفید برداشته شده و دفعه سوم هم دوسال  میتوان درخواست کرد و گرفت و ظاهرا  میتوان بار چهارم هم تقاضا کرد !  مهم برا آنها هزینه است که میگیرند!
تشکر کنندگان: smpf
(2015-07-27 ساعت 16:14)shahin61 نوشته:  
(2015-07-27 ساعت 15:12)shahin61 نوشته:  بسیار عالی..حتمآ این کار را بکنید..اگر مهلت دادن پاس برای ویزا کافیست که اکسپایر نشود عجله نکنید..طوری بروید که ۶ ماه از مدیکال بگذرد..اینطوری زمان بیشتری خواهید داشت برای وزود به آمریکا..

37410556906(دفتر)/37491410031(موبایل)/37410265855(منزل)

باید توی نامه اولیه سفارت برای مصاحبه موجود باشه...عجله شما برای اتمام کار قبل از سپتامبر هست ؟(لاتاری؟)..اگر اینطور هست برادر من پاشو برو ایروان..دست خالی بر نمیگردی..

تشکر کنندگان: smpf
(2015-07-27 ساعت 16:27)shahin61 نوشته:  
(2015-07-27 ساعت 16:14)shahin61 نوشته:  
(2015-07-27 ساعت 15:38)mehdiyk نوشته:  دوستان کسی فردا وقت مدیکال داره؟
37410556906(دفتر)/37491410031(موبایل)/37410265855(منزل)

37410556906(دفتر) / 37491410031 (موبایل ) / 37410265855( منزل )

تشکر کنندگان: hamed shayan ، smpf ، ریحانا
(2015-07-27 ساعت 15:16)shahin61 نوشته:  
(2015-07-27 ساعت 15:05)houshym نوشته:  وستان عزیز
با تبریک مجدد به همه دوستان کلیر شده و امید به اینکه امسال از ایران کسی جا نمونه. سفر ما نکته خاصی اضافه بر این مواردی که دوستان گفتن نداشت

ما امروز ایروان مصاحبه داشتیم و کلیرنس خوردیم ( اقای جوگندمی خوشتیپ سن بالا) هر دو فوق و رشته حساس و برنده سربازی ارتش و همسرم کارمند دولتی
به نظرم اصلا مصاحبه خوبی نبود تقریبا هیچی از من که برنده اصلی بودم نپرسید و فقط گفت شغلت چیه( گفتم مدیر فروش) و سپس از خانمم پرسید که چه کاری انجام میده( یعنی از خانمم بیشتر از من سوال کرد). حتی از سربازی سوال نکرد و هیچی تقریبا فقط یک سوال کرد که از سربازی چند سال گذشته و با جدولی که روی دیوارش بود مطابقت کرد.
بعد آب پاکی رو اینطوری ریخت که شما باید مراحل اداری رو بگذرونید و این حداقل سه ماه طول میکشه( یعنی اصلا نگفت که ممکنه کمتر هم طول بکشه) و شما سال بعد باید سعی کنید زودتر بیایید!!!!!!!!!!!!!!! یعنی حس کردم شرایط طوریه که میدونه چک هایی که داره درخواست میکنه واقعا به این مدت باقیمانده نمیرسه من هم گفتم مگه دست ماست Sad((((((((((( و جلسه تمام شد
فقط یک نکته بگم که البته حس میکنم عذاب وجدان گرفته بود و نمیتونست فارسی بگه که باید مراحل بگذرونید منم بهش گفتم انگلیسی بگید مشکلی نیست و شروع کرد انگلیسی صحبت کردن.
خیلی ناراحت کننده است Sad(((((((((((((
جای نگرانی نیست...شاید اینجوری مزه کلیر شدن بیشتر بشه...! امیدوار باشید..
نمیدونم ولی به هر حال سعی میکنیم ناامید نشیم گرچه به لحاظ ریاضی احتمالش کمه
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: ریحانا ، hamed shayan ، smpf
سلام دوستان، آیا میشه ویزای رو از سفارت ایروان کسی برامون پیکاپ کنه؟!
تشکر کنندگان: smpf ، ARSAMNEW
(2015-07-28 ساعت 11:54)yasiamini نوشته:  سلام دوستان، آیا میشه ویزای رو از سفارت ایروان کسی برامون پیکاپ کنه؟!
بله.کافیه که زسید پاس را ببرد..

تشکر کنندگان: yasiamini ، ed2008 ، ebrahim1e ، smpf
(2015-07-27 ساعت 15:01)shahin61 نوشته:  
(2015-07-27 ساعت 14:55)mehdiyk نوشته:  سلام دوستان
من امروز کلیر شدم و فرصت برای گرفتن ویزا رو خیلی کم دادن و باید فردا اونجا باشم برا تمدید مدیکال
به هر دو دکتر ایمیل زدم و هنوز جواب ندادن
کسی هست فردا اونجا مدیکال داشته باشه؟
ایشالا همه به زودی کلیر شن

بسیار مبارکست...چرا قبلا مدیکال رو انجام ندادید ؟؟

سلام ما امروز مدیکال داشتیم . دکتر کریستین هفته اول مرخصی هست و دکتر آنوش هستش
کیس نامبر2015AS75XX سفارت آنکارا تغیرش دادن به ایروان.تکمیل فرم آخر می. تعداد افراد 3 نفر.کارنت10june. نامه دوم 2 جولای.مصاحبه 3 آگوست و یکضرب .مقصد نیویورکCool
تشکر کنندگان: ریحانا ، m.ghoreishi ، ebrahim1e ، Hamraaz Jng
(2015-07-21 ساعت 20:07)soho نوشته:  با سلام
آیا مدارک تحصیلی کسی که همسرش برنده شده هم لازمه ترجمه بشه؟ منظورم مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی و ریز نمرات هست. و برای فرد برنده آیا ریز نمرات لازمه؟ (برای مصاحبه در ایروان)

فکر نمی کنم لازم باشه چون فقط مدارک برنده اصلی رو می خوان
اما این جور مواقع پیشکسوت ها می گن ضرر نداره اگر همراهتون باشه
تشکر کنندگان: ریحانا ، m.ghoreishi ، smpf
(2015-07-29 ساعت 11:18)ehsan_pars نوشته:  
(2015-07-21 ساعت 20:07)soho نوشته:  با سلام
آیا مدارک تحصیلی کسی که همسرش برنده شده هم لازمه ترجمه بشه؟ منظورم مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی و ریز نمرات هست. و برای فرد برنده آیا ریز نمرات لازمه؟ (برای مصاحبه در ایروان)

فکر نمی کنم لازم باشه چون فقط مدارک برنده اصلی رو می خوان
اما این جور مواقع پیشکسوت ها می گن ضرر نداره اگر همراهتون باشه

ریز نمرات لازم نیست همراه داشته باشین.ولی مدارک تحصیلی هردو همراهتون باشه.
تشکر کنندگان: ریحانا ، smpf ، mel
دوستان لطفأ تا از موضوعى اطلاع كامل و صحيح نداريد امار اشتباه ندهيد
سفارت ايروان برخلاف دو سفارت انكارا و ابوظبى به هيچ عنوان پيكاپ ويزا انجام نميدهد و خود شخص يا يكى از افراد كيس بايد براى گرفتن ويزا مراجعه كند
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: ed2008 ، ریحانا ، smpf ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، mel
در سفارت ارمنستان: بعد از کیلیر شدن هر یک از اعضاء کیس میتونه پاسها را ببره و ویزا را دریافت کنه؟ یا حتما نفر اصلی یا شخص کیلیر شده باید حضور داشته باشه؟
تشکر کنندگان: smpf ، ARSAMNEW ، hilda60 ، Alex 2014
امروز جواب مدیکال رو گرفتیم و رفتیم سفارت ساعت 4 بود داخل باکس انداختیم و از فردا منتظر تماسشون هستیم ...
کیس نامبر: 2800 مصاحبه:2 آپریل، ایروان . تعداد:2 نفر. آپدیتها: 6،7،8،16 آپریل ، 2 جون(هردو) ، 4جون (اصلی) ، 15 جولای شبانه(نفر دوم) 24 جولای شبانه(هر دو) کلیر: 27 جولای گرفتن ویزا:31 جولای مقصد: آتلانتا
تشکر کنندگان: ریحانا ، smpf ، ARSAMNEW ، hilda60 ، Alex 2014 ، hamed shayan ، Hamraaz Jng ، shahin61 ، mehr22
(2015-07-29 ساعت 16:10)babak 2000 نوشته:  در سفارت ارمنستان: بعد از کیلیر شدن هر یک از اعضاء کیس میتونه پاسها را ببره و ویزا را دریافت کنه؟ یا حتما نفر اصلی یا شخص کیلیر شده باید حضور داشته باشه؟
بله هریک از اعضا با بردن پاسپورتها و برکه آبی و ایمیل کلیر می تواند برای کل اعضا ویزا بگیرد.
حال برنده اصلی باشه یا همراه و یا خودش کلیرشده و یا نه
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: babak 2000 ، smpf ، ed2008 ، ebrahim1e ، ARSAMNEW ، hilda60 ، Alex 2014 ، hamed shayan ، Hamraaz Jng ، shahin61

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان