کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ارمنستان برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-02-23 ساعت 20:11)hilda60 نوشته:  
(2015-02-23 ساعت 17:08)member نوشته:  [quote='member' pid='581216' dateline='1424682114']
دوستان با سلام. میخواستم بدونم اونطور که اینجا گفته شد در سفر هوایی به ارمنستان میتونیم فرم ویزا رو خودمون پرینتشو بگیریم و پر کنیم . سوالم اینه که عکسم میخواد؟ و اینکه پرینت رنگی نباشه اشکالی نداره ؟ و اینکه برای دریافت ارز مسافرتی بدون داشتن ویزای ازمنستان با توجه به اینکه تو فرودگاه ارمنستان ویرا صادر میشه، ارز مسافرتی رو اینجا تو شعب ارزی میدن یا باید از سفارت ارمنستان حتما ویزا رو بگیریم.
[/quoteواقعا کسی جواب این سوالو نمیدونه؟

ما برای اطمینان و محکم کاری قبلا فرم سفارت رو از خود سفارت ارمنستان گرفتیم که رنگی بود البته فقط آرم بالاش رنگی بود ! . دوتا پنج یورویی هم از یه صرافی گرفتیم. پنجشنبه هم فرم پرشده ویزا پاسپورت کپی پاسپورت عکس 3*4 و پول رو دادیم سفارت .گفتن سه شنبه هم بیان ویزاهاتون رو ببرید. یعنی فردا. ما برا ویزا اقدام کردیم (که البته گفتن تو اسفند روند دادن ویزا یکم طول میکشه .)تا بتونیم حواله رو به راحتی بگیریم (ما از بانک سامان حواله میگیریم). این اطلاعات رو هم از سایت بانک ملی دراوردم
شرايط دريافت ارز مسافري

ارز مسافرتی به اشخاص بالای دوازده سال ، یکبار در سال و حداکثر تاسقف 300 دلار آمریکا با ارائه مدارک ذیل قابل فروش بصورت حواله در شعب منتخب و پرداخت در فرودگاه می باشد :

- ارائه اصل گذر نامه جمهوري اسلامي ايران

- بليط هواپيما ممهور به مهر آژانس مسافرتي

- اصل رسيد واريز وجه عوارض خروج از كشور

- ويزاي كشور مورد نظر ( در مورد كشورهايي كه سفر به آنها نياز به اخذ ويزا دارد )
این اطلاعات رو هم از بانک سامان درآوردم :
شرایط جدید دریافت ارز مسافرتی

بانک سامان با اخذ مجوزهای مورد نیاز از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، فروش ارز مسافرتی با نرخ مصوب بانک مرکزی را ازطریق تمام شعب بانک در سراسر کشور شروع نموده است .

شرایط دریافت ارز مسافرتی : فروش ارز مسافرتی در مجموع یک مرتبه در هر سال و برای كلیه مقاصد، به مسافران هوایی به میزان سیصد دلار به نرخ مبادله‌ای انجام میپذیرد .مسافران عزیزی كه قصد دریافت ارز مسافرتی را دارند می‌توانند سه تا هفت روز کاری پیش از تاریخ پرواز خود، با در دست داشتن پاسپورت دارای تاریخ اعتبار ، بلیط هواپیما ( دفترچه ای یا الکترونیکی ، مهمور به مهر آژانس هواپیمایی ) ، روادید کشور مقصد (در‌صورت نیاز ) و برگه پرداخت شده عوارض خروج از کشور به یکی از شعب بانک سامان مراجعه نمایند .

در این شعب پس از تایید مدارك مذكور حواله دریافت ارز مسافرتی به مسافران داده خواهد شد . مسافران با در دست داشتن این حواله میتوانند هنگام خروج از كشور و بعد از گیت خروجی سالن ترانزیت دلارهای خود را از بانك سامان مستقر در سالن تحویل بگیرند .شایان ذكر است فروش ارز مسافرتی به افرادی که در سال‌های قبل ارز مسافرتی دریافت کرده‌اند، اما مُهر خروج از کشور در پاسپورت آن‌ها نخورده ، میسر نیست .

با توجه به اينكه مسافران توريستی ايرانی براي سفر به تركيه نيازي به رواديد ندارند ، مسافران آنتاليا نيازي به ارائه رواديد براي دريافت ارز مسافرتي ندارند و ارائه بليط كفايت ميكند . مسافرانی كه از شهرستان اقدام به تهيه تور مينمايند ، بليط ها را مهمور به مهر آژانس به صورت فاكس يا ايميل دريافت مينمايند تا مشكلي برای تهيه ارز مسافرتی نداشته باشند .
بازم اگه دوستانن اطلاعاتی دارن میتونن در اختیار بذارن
سلام دوستان عزیز هیلدای عزیز که تو سفر هستند براشون آرزوی موفقیت میکنم بقیه اطلاعی دارند که اگه بخواهیم سفر زمینی داشته باشیم باز ارز دولتی شاملمون میشه؟
تشکر کنندگان: hilda60
تا جاییکه میدونم ارز دولتی شامل سفرهای هوایی میشه.... باز اگه دوستان اطلاعی دارن در اختیار بذارن...
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان:
(2015-03-22 ساعت 00:12)مریم معینی نوشته:  
(2015-02-23 ساعت 20:11)hilda60 نوشته:  [quote='member' pid='581286' dateline='1424695090']
[quote='member' pid='581216' dateline='1424682114']
دوستان با سلام. میخواستم بدونم ...
سلام دوستان عزیز هیلدای عزیز که تو سفر هستند براشون آرزوی موفقیت میکنم بقیه اطلاعی دارند که اگه بخواهیم سفر زمینی داشته باشیم باز ارز دولتی شاملمون میشه؟
سلام،نخیر،
ارز مسافرتی سالی 1 بار به خروج هوایی تعلق میگیره
2015 ایروان-مصاحبه هفته اول فوریه-آخرین آپدیت1 اکتبر 2015 !!!
(2015-03-21 ساعت 23:02)hilda60 نوشته:  بالاخره زمان فرا رسید و نوبت ما شد
دیگه داریم آماده میشیم . چند ساعت دیگه میریم فرودگاه.
ان شا الله که از دم در خونه تا برگشتمون کلی اتفاقای خوب برای بقیه و ما بیوفته...
دوستان برامون دعا کنید.

سلام هیلدا جان به امید خدا به سلامتی برید و با دست پر انشاالله بر میگردید خیالت راحت باشه همه چیزش آسونه فقط ریلکس باشید و از سفر لذت ببرید
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
اگر تو فرودگاه ارمنستان براى گرفتن ويزا اقدام کنىم مشکلى که پىش نمى اد ما تهران نيستىم که رفتن به سفارت برامون راحت باشه
تشکر کنندگان:
(2015-03-22 ساعت 13:44)robani نوشته:  اگر تو فرودگاه ارمنستان براى گرفتن ويزا اقدام کنىم مشکلى که پىش نمى اد ما تهران نيستىم که رفتن به سفارت برامون راحت باشه
نه،چه مشکلی؟؟؟
یه فرم ساده است پر می کنید و بسلامتی میرید.
2015 ایروان-مصاحبه هفته اول فوریه-آخرین آپدیت1 اکتبر 2015 !!!
سلام دوستان .. ما الان در هتل آویا ترانس ایروان هستیم. ساعت 6 صبح فرودگاه امام بودیم بارهامون رو تحویل دادیم هر نفر تا 30 کیلو بار مجازه به داخل هواپیما ببره (ماهان اینطوریه بقیه رو نمیدونم) کارت پرواز رو گرفتیم از قسمت چک پاسپورت هم گذشتیم ارز دولتی رو هم گرفتیم ساعت نه و نیم هم با هواپیمایی ماهان پرواز کردیم. یک ساعت و ده دقیقه هم رو هوا بودیم
ولییییییییییییییییییییییییییییی
چشمتون روز بد نبینه از اونجاییکه شب قبلش نخوابیده بودم تو هواپیما فشارم افتاد. از حال رفتم حالت های خیلی بدی داشتم وااای خیلی بد بود جامو عوض کردم و بردنم ته هواپیما دراز کشیدم خلاصه از پرواز هیچی نفهمیدم همسرم هم خیلی ناراحت شده بود. آخر پرواز هم که دیگه تمام مهماندارا همش میومدن حالمو میپرسیدن
خلاصه بگذریم الان یکم بهترم . برام دعا کنید دوستان ...
اینجا هم هوا مثل هوای بهمن ماه ایرانه.. یکم بارون اومده.. هتل هم تا الان که عالی بوده سیمکارت هم بهمون دادن فعالش کردیم . اینترنتم که تو هتل داریم . ساعت هم نیم ساعت از ساعت ایران عقب تر هستش. فردا هم میریم مدیکال به امید خدا...هتل هم طرفای میدان جمهوری هستش
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان: SomeOneX ، faravaz ، behjat ، k1_m_1358 ، HERMES7 ، t_arian_n ، ARSAMNEW ، ریحانا
(2015-03-22 ساعت 18:52)hilda60 نوشته:  سلام دوستان .. ما الان در هتل آویا ترانس ایروان هستیم. ساعت 6 صبح فرودگاه امام بودیم بارهامون رو تحویل دادیم هر نفر تا 30 کیلو بار مجازه به داخل هواپیما ببره (ماهان اینطوریه بقیه رو نمیدونم) کارت پرواز رو گرفتیم از قسمت چک پاسپورت هم گذشتیم ارز دولتی رو هم گرفتیم ساعت نه و نیم هم با هواپیمایی ماهان پرواز کردیم. یک ساعت و ده دقیقه هم رو هوا بودیم
چشمتون روز بد نبینه از اونجاییکه شب قبلش نخوابیده بودم تو هواپیما فشارم افتاد. از حال رفتم حالت های خیلی بدی داشتم وااای خیلی بد بود جامو عوض کردم و بردنم ته هواپیما دراز کشیدم خلاصه از پرواز هیچی نفهمیدم همسرم هم خیلی ناراحت شده بود. آخر پرواز هم که دیگه تمام مهماندارا همش میومدن حالمو میپرسیدن
اینجا هم هوا مثل هوای بهمن ماه ایرانه.. یکم بارون اومده.. هتل هم تا الان که عالی بوده سیمکارت هم بهمون دادن فعالش کردیم . اینترنتم که تو هتل داریم . ساعت هم نیم ساعت از ساعت ایران عقب تر هستش. فردا هم میریم مدیکال به امید خدا...هتل هم طرفای میدان جمهوری هستش
هیلدا جان انشالاه مصاحبه ات بخوبی پیش بره و با یک ویزای یکضرب هممون رو خوشحال کنی Big Grin
[font=Tahoma]شماره کیس: 2015ASxx53xx > تاریخ رویت قبولی: 1may2014 >کنسولگری: ایروان >تعداد افراد منظور در کیس : 3 نفر > ارسال فرمهای [/font]سری اول: 4 جولای > کارنت شدن کیس: 24 اپریل > مصاحبه: 8 جون >دریافت ویزا: یکضرب !!! 30 جون > ورود به آمریکا: نوامبر 2015سانفرانسیسکو > دریافت گرین کارت:
تشکر کنندگان: behjat ، hilda60 ، k1_m_1358 ، t_arian_n ، bia2mob ، fa15 ، ARSAMNEW
(2015-03-22 ساعت 18:52)hilda60 نوشته:  سلام دوستان .. ما الان در هتل آویا ترانس ایروان هستیم. ساعت 6 صبح فرودگاه امام بودیم بارهامون رو تحویل دادیم هر نفر تا 30 کیلو بار مجازه به داخل هواپیما ببره (ماهان اینطوریه بقیه رو نمیدونم) کارت پرواز رو گرفتیم از قسمت چک پاسپورت هم گذشتیم ارز دولتی رو هم گرفتیم ساعت نه و نیم هم با هواپیمایی ماهان پرواز کردیم. یک ساعت و ده دقیقه هم رو هوا بودیم
سلام هیلدا جان برات آرزوی سلامتی و موفقیت میکنم مواظب خودتون باشید
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: bia2mob ، hilda60 ، k1_m_1358
دوستان خوب مهاجرسرایی ما امروز رفتیم مدیکال دکتر کریستین. اول پیش دکتر رفتیم . خود دکتر هم مریض شده بود به شدت!
خلاصه کارهای اولیه انجام شد مدارک هم ازمون گرفتن پاسپورت و کپی نامه زمان مصاحبه و کپی ابله مرغون و کپی کارت واکسن عکس پشت نویسی شده با اسم فامیل کیس نامبر و امضا و همچنین ادرس و شماره تلفن و کدپستی و ایمیل و مشخصات جاییکه ایران هستید جاییکه ایروان هستید و جاییکه امریکا انشا الله تشریف میبرید در یک برگه پرینت شده .
دیگه فکر کنم مدارک همینا بود
همونجا تو اتاق دکتر دوتا 35 هزار درام دادیم
بعد طبقه پایین عکس قفسه سینه نفری 8 هزار درام
بعد هم ازمایش خون نفری 2 هزار درام
بیمارستان هم خیلی شلوغ بود... ولی همه چیز معلومه
خدا همه مریض ها رو شفا بده......... میریم تا فردا که داشته باشیم یه مصاحبه عااااالی
برامون دعا کنید به شدت، که واقعا نیاز داریم به دعاهاتون. مخصوصا امشب
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، fa15 ، ARSAMNEW ، ریحانا
(2015-03-23 ساعت 18:21)hilda60 نوشته:  دوستان خوب مهاجرسرایی ما امروز رفتیم مدیکال دکتر کریستین.
موفق باشید کلی انرژی +++++++++++++++++++++++++
ایشالا فردا عیدی رو از افیسر بگیرین.
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان: hilda60 ، ARSAMNEW ، m.ghoreishi
دوستانی که رفتن ارمنستان لطفا در مورد شرایط و محل سکونتشون بگن
ساغل
کیس نامبر: 2800 مصاحبه:2 آپریل، ایروان . تعداد:2 نفر. آپدیتها: 6،7،8،16 آپریل ، 2 جون(هردو) ، 4جون (اصلی) ، 15 جولای شبانه(نفر دوم) 24 جولای شبانه(هر دو) کلیر: 27 جولای گرفتن ویزا:31 جولای مقصد: آتلانتا
تشکر کنندگان:
(2015-03-23 ساعت 18:21)hilda60 نوشته:  دوستان خوب مهاجرسرایی ما امروز رفتیم مدیکال دکتر کریستین. اول پیش دکتر رفتیم . خود دکتر هم مریض شده بود به شدت!
خلاصه کارهای اولیه انجام شد مدارک هم ازمون گرفتن پاسپورت و کپی نامه زمان مصاحبه و کپی ابله مرغون و کپی کارت واکسن عکس پشت نویسی شده با اسم فامیل کیس نامبر و امضا و همچنین ادرس و شماره تلفن و کدپستی و ایمیل و مشخصات جاییکه ایران هستید جاییکه ایروان هستید و جاییکه آمریکا انشا الله تشریف میبرید در یک برگه پرینت شده .
دیگه فکر کنم مدارک همینا بود
همونجا تو اتاق دکتر دوتا 35 هزار درام دادیم
بعد طبقه پایین عکس قفسه سینه نفری 8 هزار درام
بعد هم ازمایش خون نفری 2 هزار درام
بیمارستان هم خیلی شلوغ بود... ولی همه چیز معلومه
خدا همه مریض ها رو شفا بده......... میریم تا فردا که داشته باشیم یه مصاحبه عااااالی
ایشالاه فردا یه ضرب میگیرین نگران نباشین
کیس نامبر=***5 ارسال فرم=21 می تعداد کیس= یک نفر سفارت=از انکارا به ایروان زمان مصاحبه=ماه می ورود به امریکا= انشالاه اگه خدا بخواد در اینده ای نزدیکShy
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، hilda60 ، t_arian_n
دوستان ما امروز رفتیم مصاحبه . به من ویزا تعلق گرفت ولی همسرم کلیرینس خورد . البته تا ویزا رو با چشمای خودم تو پاس خودم نبینم آروم نمیشم ... امروز تمام مصاحبه ها سریع انجام میشد و بیشتر خانوادگی بودن صبح دو سری لاتاری بیشتر نبود .
خیلی روز خسته کننده ایی بود ان شا الله سفرنامه خوب مینویسم...
برای ویزای همسرم دعا کنید از ته دلتون. خواهش میکنم
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، behjat ، HERMES7 ، t_arian_n ، ARSAMNEW ، fa15 ، m.ghoreishi
تبریک هیلدای عزیز امیدوارم که ویزای همسرتون هم به زودی اکی میشه.
یه هورررررااااااااااااااااااااااااااا هم لازمه.
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان: hilda60 ، m.ghoreishi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان