کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ارمنستان برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-03-25 ساعت 12:22)k1_m_1358 نوشته:  یه سوال قبل مصاحبه سفارت ایمیلی چیزی میزنه که بگه مثلا چه مدارکی ببریم؟؟؟؟!!!!!

ما هم تا شب قبل مصاحبه هیچ ایمیلی برامون نیومد. حتی یکی دو ساعت قبل از مصاحبه هم محض اطمینان چک کردم..
ولی حالا باز شب قبل از مصاحبه چک کنید ضرر ندارهSmile
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، maria2000 ، t_arian_n
(2015-03-25 ساعت 19:09)ehsanalavy نوشته:  سلام هیلدا خانوم. سال نو مبارک.
تبریک بابت ویزاتون. خیلی خوشحالمون کردین. ایشالله همسرتون هم بزودی کلیر میشن. اصلا نگران نباشین.
هوررررررااااااااااااا

سلام سال نو شما هم مبارک باشهSmile
خیلی ممنونم .
ان شا الله شما هم زودتر کلیر بشید و ویزاتون رو دریافت کنید..
امیدوارم امسال تمام بچه های 2015 ایی به تمام آرزوهاشون از جمله گرفتن ویزای امریکا برسن
الهی آمین
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان: fa15 ، rbrb-2015 ، behjat ، t_arian_n ، maria2000
سلام به دوستان گلم ما هم از انکارا به ایروان انتقال دادن خداوند رو شکر میکنم و حتما یه حکمتی تو کارش بوده و از دوستان خواهش میکنم سفرنامه رو یادشون نره.
کیس نامبر=***5 ارسال فرم=21 می تعداد کیس= یک نفر سفارت=از انکارا به ایروان زمان مصاحبه=ماه می ورود به امریکا= انشالاه اگه خدا بخواد در اینده ای نزدیکShy
تشکر کنندگان: behjat ، hilda60 ، k1_m_1358 ، ریحانا
سلام دوستان بابت رتبه هایی که دوستان به من دادید از تک تک شما تشکر میکنم .با امید موفقیت روزافزون تمامی بچه های مهاجرسرا
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، hilda60 ، k1_m_1358 ، مریم معینی ، t_arian_n
(2015-03-25 ساعت 11:58)hilda60 نوشته:  
(2015-03-25 ساعت 09:06)mel نوشته:  دوستاني كه ايروان مصاحبه داشتند و ويزاي يكضرب گرفتن ميشه بگن چند روز بعد از مصاحبه ويزا براشون صادر شده ؟يعني بعد مصاحبه چند روز ايروان موندن ؟ از دوستان مطلع هم ممنون ميشم جواب بدن
ما دیروز مصاحبه داشتیم هنوز که منتظریم . بعد بهشون گفتم که ما یکشنبه پرواز برگشت داریم که گفتن تا اون موقع پاسپورت ویزا خوردتون آماده میشه . حالا باز هر موقع گرفتیم ان شا الله خبر میدم

دوست عزیز من سه شنبه بعد از ظهر مصاحبه داشتم بهم گفتن دو روز دیگه بهت زنگ میزنیم و جمعه صبح تماس گرفتن که ساعت دو بیا ویزات رو بگیر
کیس نامبر:$$$1
تاریخ رویت قبولی:1 می
تعداد نفرات کیس:1 نفر
کنسولگری: ایروان
تاریخ مصاحبه:هفته سوم نوامبر
تشکر کنندگان: hilda60 ، m.ghoreishi ، t_arian_n
دوستان امروز به ما از سفارت زنگ زدن گفتن ساعت چهار ونیم بیایید پاسپورت و ویزاتون رو بگیرید.
(سه شنبه ساعت 9صبح مصاحبه ما بود و پنجشنبه ساعت چهارونیم ویزا رو بهمون دادن)
بالاخره گرفتم...
برای ویزای همسرم هم دعا کنید خواهشااااا
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، m.ghoreishi ، asher ، mehdiyk ، fa15 ، h_researcher ، behjat ، t_arian_n ، khalilkhah
آقا 29 مارچ ایروان کسی نبود؟
کیس نامبر: 2800 مصاحبه:2 آپریل، ایروان . تعداد:2 نفر. آپدیتها: 6،7،8،16 آپریل ، 2 جون(هردو) ، 4جون (اصلی) ، 15 جولای شبانه(نفر دوم) 24 جولای شبانه(هر دو) کلیر: 27 جولای گرفتن ویزا:31 جولای مقصد: آتلانتا
تشکر کنندگان: hilda60 ، Aamed ، k1_m_1358
(2015-03-26 ساعت 18:10)hilda60 نوشته:  دوستان امروز به ما از سفارت زنگ زدن گفتن ساعت چهار ونیم بیایید پاسپورت و ویزاتون رو بگیرید.
(سه شنبه ساعت 9صبح مصاحبه ما بود و پنجشنبه ساعت چهارونیم ویزا رو بهمون دادن)
بالاخره گرفتم...
برای ویزای همسرم هم دعا کنید خواهشااااا

مبارک باشه خیلی خوشحال شدم به امید کلیر شدن هر چه سریعتر شوهرتون و بقیه منتظران
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: hilda60 ، k1_m_1358
(2015-03-26 ساعت 23:04)mehdiyk نوشته:  آقا 29 مارچ ایروان کسی نبود؟
اقا برو به سلامت که ایشالا با یه ویزای یک ضرب برگردی. درضمن :
1. امضا رو ردیف کن
2. سفرنامه یادت نره
موفق باشی.
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان: hilda60 ، fa15
(2015-03-27 ساعت 18:54)k1_m_1358 نوشته:  
(2015-03-26 ساعت 23:04)mehdiyk نوشته:  آقا 29 مارچ ایروان کسی نبود؟
اقا برو به سلامت که ایشالا با یه ویزای یک ضرب برگردی. درضمن :
1. امضا رو ردیف کن
2. سفرنامه یادت نره
موفق باشی.

مرسی ، چشم حتما ، گفتم اطلاع بدم اگه کسی هست همسفر بشیم یا اگه کسی کاری داشت در خدمت هستیم.
کیس نامبر: 2800 مصاحبه:2 آپریل، ایروان . تعداد:2 نفر. آپدیتها: 6،7،8،16 آپریل ، 2 جون(هردو) ، 4جون (اصلی) ، 15 جولای شبانه(نفر دوم) 24 جولای شبانه(هر دو) کلیر: 27 جولای گرفتن ویزا:31 جولای مقصد: آتلانتا
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، k1_m_1358 ، fa15 ، Aamed ، behjat ، hilda60 ، t_arian_n
با آرزوی ویزای یک ضرب برای تمام دوستان Big Grin
2014AS2XXX
دریافت نامه اول 1MAY
دریافت نامه دوم13EPTEMBER
تاریخ مصاحبه ایروان27NOVEMBER
کلیرنس برگه خوشرنگ آبی
تعداد اعضای کیس 2
تاریخ دریافت ویزا 12jun2014 Big Grin
تشکر کنندگان: hilda60 ، behjat ، asher ، m.ghoreishi ، k1_m_1358 ، Aamed ، t_arian_n
دوستانی که امسال مصاحبه رفتن لطف کنن در مورد محل اسکان راهنمایی کنید اگه جای مناسب با قیمت مناسب رفتین ، لطفا معرفی کنید ممنون.
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان:
(2015-03-30 ساعت 08:24)k1_m_1358 نوشته:  دوستانی که امسال مصاحبه رفتن لطف کنن در مورد محل اسکان راهنمایی کنید اگه جای مناسب با قیمت مناسب رفتین ، لطفا معرفی کنید ممنون.

سلام بسته به هزینه ای که میخواهید بکنید هتل،هاستل آپارتمان، موجود است ،ما هاستل را از biking.comتو ارزونی رزرو کرده بودیم شبی۱۳دلار شد بد هم نبود البته قیمت معمولیش شبی۲۰ دلار بود اتاق دو تخته با صبحانه خیلی ساده و آشپزخانه مشترک و حمام ودو تا دستشویی مشترک اسمش one way hostel بود مثل یک خانه کوچک بود ما توش راحت بودیم ولی باز سلیقه ای هست شما از سایت میتونید اتاقهاشو هم ببینید اطراف میدان جمهوری آگهی اجاره آپارتمان هم بود شبی ۳۰دلار نوشته بود خلاصه جا زیاده باید کمی تو سایتها بچرخید
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، hilda60 ، t_arian_n
(2015-03-30 ساعت 11:27)behjat نوشته:  
(2015-03-30 ساعت 08:24)k1_m_1358 نوشته:  دوستانی که امسال مصاحبه رفتن لطف کنن در مورد محل اسکان راهنمایی کنید اگه جای مناسب با قیمت مناسب رفتین ، لطفا معرفی کنید ممنون.

سلام بسته به هزینه ای که میخواهید بکنید هتل،هاستل آپارتمان، موجود است ،ما هاستل را از biking.comتو ارزونی رزرو کرده بودیم شبی۱۳دلار شد بد هم نبود البته قیمت معمولیش شبی۲۰ دلار بود اتاق دو تخته با صبحانه خیلی ساده و آشپزخانه مشترک و حمام ودو تا دستشویی مشترک اسمش one way hostel بود مثل یک خانه کوچک بود ما توش راحت بودیم ولی باز سلیقه ای هست شما از سایت میتونید اتاقهاشو هم ببینید اطراف میدان جمهوری آگهی اجاره آپارتمان هم بود شبی ۳۰دلار نوشته بود خلاصه جا زیاده باید کمی تو سایتها بچرخید
سلام به همه اعضای مهاجر سارا .
دوستان من 6 may وقت مصاحبه دارم تو ارمنستان .که با توجه به اتمام تعطیلات نوروز آیا خودم به صورت جداگانه بلیط و ویزا و هتل هماهنگ کنم یا کلا با تور برم اونجا (البته با خانواده ) اگه کسی ایت دو مورد رو از نظر مالی مقابیسه کرده اطلاعات بده لطف کرده . با آرزوی موفقیت برای تمامی اعضای گروه
تشکر کنندگان: asher
هتل آویا ترانس که همه چیش خوب بود
برای دونفر برای هفت شب کلا650 دلار (فقط هم صبحانه)
خونه هم هست با قیمت مناسب تر
البته چون مصاحبه ما تو
عید نوروز بود کمی گرون دراومد.
بازم به شرایط خودتون بستگی داره..
موفق باشید
تشکر کنندگان: asher ، behjat ، k1_m_1358

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان