کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ارمنستان برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
تو نقشه ایروان، میدان جمهوری دو تا نوشته شده، کدومشه؟!!!
کیس نامبر: 2800 مصاحبه:2 آپریل، ایروان . تعداد:2 نفر. آپدیتها: 6،7،8،16 آپریل ، 2 جون(هردو) ، 4جون (اصلی) ، 15 جولای شبانه(نفر دوم) 24 جولای شبانه(هر دو) کلیر: 27 جولای گرفتن ویزا:31 جولای مقصد: آتلانتا
تشکر کنندگان:
(2015-03-24 ساعت 16:02)k1_m_1358 نوشته:  تبریک هیلدای عزیز امیدوارم که ویزای همسرتون هم به زودی اکی میشه.
یه هورررررااااااااااااااااااااااااااا هم لازمه.

خیلی ممنونم واقعا....
ان شا الله همه به تمام خواسته هاشون برسن به امید خداSmile
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان: behjat ، k1_m_1358
(2015-03-24 ساعت 17:08)mehdiyk نوشته:  تو نقشه ایروان، میدان جمهوری دو تا نوشته شده، کدومشه؟!!!
اونی که نوشته kentron،اصلیه
2015 ایروان-مصاحبه هفته اول فوریه-آخرین آپدیت1 اکتبر 2015 !!!
تشکر کنندگان: hilda60 ، t_arian_n
(2015-03-24 ساعت 17:44)hilda60 نوشته:  
(2015-03-24 ساعت 16:02)k1_m_1358 نوشته:  تبریک هیلدای عزیز امیدوارم که ویزای همسرتون هم به زودی اکی میشه.
یه هورررررااااااااااااااااااااااااااا هم لازمه.

خیلی ممنونم واقعا....
ان شا الله همه به تمام خواسته هاشون برسن به امید خداSmile

مبارک باشه هیلدا جان انشاالله کار همسرت هم بزودی درست میشه هوررررررررآاااااآاااااا
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: hilda60 ، bia2mob ، k1_m_1358
سلام دوستانی که زمینی رفتن ارمنستان
اون پیاده روز از گمرک ایران به سمت گمرک ارمنستان چقدر هست ؟ فاصله چقدره ممنون میشم جواب بدین
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان: behjat
دوستاني كه ايروان مصاحبه داشتند و ويزاي يكضرب گرفتن ميشه بگن چند روز بعد از مصاحبه ويزا براشون صادر شده ؟يعني بعد مصاحبه چند روز ايروان موندن ؟ از دوستان مطلع هم ممنون ميشم جواب بدن
شماره کیس : 201500005XXX-رویت قبولی :١٠ مي -ارسال فرم های اول : ١٦ جون -سابمیت مجدد بعد از آنلاک : ٢٣ آگوست-کارنت:١٢ مارچ - مشاهده نامه دوم : ٢٤ مارچ - مصاحبه : ١٨ مي بود تغيير دادن به ١١ مي-تعداد افراد کیس : 1 نفر-محل مصاحبه : آنکارا بود تغيير دادن به ايروان-ویزا : يكضرب شكر خدا
سفرنامه ایروان
تشکر کنندگان:
(2015-03-25 ساعت 06:55)k1_m_1358 نوشته:  سلام دوستانی که زمینی رفتن ارمنستان
اون پیاده روز از گمرک ایران به سمت گمرک ارمنستان چقدر هست ؟ فاصله چقدره ممنون میشم جواب بدین
سلام،
پیاده شاید 10 دقیقه باشه،بلکه کمتر،
تشکر کنندگان: k1_m_1358
(2015-03-25 ساعت 09:06)mel نوشته:  دوستاني كه ايروان مصاحبه داشتند و ويزاي يكضرب گرفتن ميشه بگن چند روز بعد از مصاحبه ويزا براشون صادر شده ؟يعني بعد مصاحبه چند روز ايروان موندن ؟ از دوستان مطلع هم ممنون ميشم جواب بدن
ما دیروز مصاحبه داشتیم هنوز که منتظریم . بعد بهشون گفتم که ما یکشنبه پرواز برگشت داریم که گفتن تا اون موقع پاسپورت ویزا خوردتون آماده میشه . حالا باز هر موقع گرفتیم ان شا الله خبر میدم
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، fa15
سلام خانم هیلدا
خوشحال شدم از موافقتی که با ویزاتون شده. فقط یه سوال آیا همسر شما خدمت رفته بودند که با ویزاشون موافقت نشد ؟ ارتش بودند یا سپاه ؟
تشکر کنندگان:
(2015-03-25 ساعت 12:08)parsa-22 نوشته:  سلام خانم هیلدا
خوشحال شدم از موافقتی که با ویزاتون شده. فقط یه سوال آیا همسر شما خدمت رفته بودند که با ویزاشون موافقت نشد ؟ ارتش بودند یا سپاه ؟

سلام . ممنونم...
بله همسر من س پ ا ه بودن و سیزده سال پیش خدمت رفتن.!
کارشون هم آزاد هست.
ولی به نظر من تا اینجاییکه دیدم و موردهایی که تو این دو سه روز دیدم. هیچ ربطی به ارتش و یا جاهای دیگه نداشته . چون دیروز یه آقای جوونی با خانومش بودن که خانومش برنده شده بود و کارت پایان خدمتش هم جدید بود و ارتشی هم بودن و شغل بخصوصی هم نداشتن و کلیرینس خوردن.
یه مورد دیگه هم آقا بالای 60 سال بود و کلیرینس خورد و معاف هم بود
اکثر آقایون ایرانی بالای 90 درصد کلیرینس میخورن
امیدوارم شما جزو 10 درصد باقی مونده باشید.
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، behjat ، rbrb-2015 ، t_arian_n ، ریحانا
یه سوال قبل مصاحبه سفارت ایمیلی چیزی میزنه که بگه مثلا چه مدارکی ببریم؟؟؟؟!!!!!
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان:
(2015-03-25 ساعت 12:22)k1_m_1358 نوشته:  یه سوال قبل مصاحبه سفارت ایمیلی چیزی میزنه که بگه مثلا چه مدارکی ببریم؟؟؟؟!!!!!
این لینک رو مطالعه بفرمایید
http://travel.state.gov/content/visas/en...rview.html
تشکر کنندگان: k1_m_1358
(2015-03-25 ساعت 11:58)hilda60 نوشته:  
(2015-03-25 ساعت 09:06)mel نوشته:  دوستاني كه ايروان مصاحبه داشتند و ويزاي يكضرب گرفتن ميشه بگن چند روز بعد از مصاحبه ويزا براشون صادر شده ؟يعني بعد مصاحبه چند روز ايروان موندن ؟ از دوستان مطلع هم ممنون ميشم جواب بدن
ما دیروز مصاحبه داشتیم هنوز که منتظریم . بعد بهشون گفتم که ما یکشنبه پرواز برگشت داریم که گفتن تا اون موقع پاسپورت ویزا خوردتون آماده میشه . حالا باز هر موقع گرفتیم ان شا الله خبر میدم

سلام من بعد از دوروز رفتم ویزامو گرفتم و روز سوم برگشتم

(2015-03-25 ساعت 12:22)k1_m_1358 نوشته:  یه سوال قبل مصاحبه سفارت ایمیلی چیزی میزنه که بگه مثلا چه مدارکی ببریم؟؟؟؟!!!!!

سلام سفارت ایروان تماسی نمیگیره خودتون باید با تمام مدارک روز مصاحبه برید
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، hilda60
(2015-03-25 ساعت 11:51)h_researcher نوشته:  
(2015-03-25 ساعت 06:55)k1_m_1358 نوشته:  سلام دوستانی که زمینی رفتن ارمنستان
سلام،
پیاده شاید 10 دقیقه باشه،بلکه کمتر،

مسیرش کوتاه است اگر بارتون سبک است پیاده برید اگر زیاده صبرکنید تا اتوبوس بازدید شه دوباره بار رو داخل اتوبوس بگذارید و برید اونور ،اونطرف زود هم برید باید صبر کنید تا همه بیان بعد از مرز ردشید
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، hilda60
سلام هیلدا خانوم. سال نو مبارک.
تبریک بابت ویزاتون. خیلی خوشحالمون کردین. ایشالله همسرتون هم بزودی کلیر میشن. اصلا نگران نباشین.
هوررررررااااااااااااا
شماره کیس : 2015AS 41XX
تعداد افراد منتظر : 1
تاریخ ارسال فرمها : 17 JUL
کارنت شدن : 09 January
دریافت نامه دوم : 23 January
تاریخ مصاحبه : 4 March ایروان
نتیجه مصاحبه : کلیرنس (برگه آبی) ، آپدیت : 5 March و 6 March و 10 March و 11 March و 20 March و 16 April و 19 May و 20 May و 2 jun و 8 jun (با ایمیل) و 20 jul (با ایمیل) ، 18 August و 9 September ( با ایمیل ) , 22 September ( با ایمیل )
دریافت ویزا : ؟
تشکر کنندگان: fa15 ، hilda60 ، rbrb-2015 ، k1_m_1358

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان