کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ارمنستان برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
0037477036767
Rezaamiri60@gmail.com
سلام دوستان این شماره و آدرس ایمیل یکی از ایرانی های خوب با انصاف شیرازیه که حدودآچندسالی هست که ارمنستان هستش همه جوره روش میشه حساب کرد من 2011 باهاش آشناشدم
اسمشون هم رضا امیری هستش به امید موفقیت برای تمام مردم دنیا و مهاجرسراییها.
تشکر کنندگان: asher ، k1_m_1358 ، t_arian_n ، Aamed
سلام
دوستان جدیدا هیشکی زمینی رفته یه شرحی از وضعیت بده؟
از چی می خوای بگذری و به چی می خوای برسی؟ با ساختار اینجا واقعا مشکل داری؟ خودت این کاره نیستی؟ اینجا واقعا چقدر تلاش کردی و نتیجه نگرفتی؟ فکر می کنی چه چیزی برای اون کشوری که بهش مهاجرت می کنی ارمغان می بری که انتظار داری اونها هم برای شما قدمی بر دارن؟ چقدر خودت رو آماده کردی( زبان، حرفه، دوری از وابستگی ها و ..)؟ با جواب به این سوال ها مسیرت مشخصه. پشیمانی برای شخصی پیش میاد که از اول نفهمیده یا نخواسته بفهمه برای چی داره کاری رو انجام می ده و در قبال کاری که می خواد بکنه چقدر باید هزینه کنه (مادی و معنوی و...) و فقط خودش رو توی یه جریان رها کرده تا ببینه اون جریان کجا می ره حالا مهاجرت یا انقلاب یا هر چیز دیگه.
تشکر کنندگان: asher
(2015-04-05 ساعت 18:11)?!Seattle نوشته:  سلام

سلام با اوصافی که من شنیدم زمینی خیلی آزار دهنده است
کیس نامبر : **52
نفرات کیس : با خودم 3 نفر
سفارت : آنکارا تغییر به ایروان
رویت قبولی و ارسال 260 : oct
کارنت : 12 march
مصاحبه : 11 می
دریافت ویزا : یک ضرب
تشکر کنندگان: ?!Seattle ، asher ، Aamed ، t_arian_n
سفرزمینی فقط حو صله میخواد چون مسیر طلانیه و جاده ازمرز ایران به بعد پر از دره و سربالایی تو کوههاست اگر طاقت سفر طولانی رادارید خیلی هم سخت یست ما وقتی رفتیم جاده برفی بود الان باید وضع بهتر باشه
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: ?!Seattle ، k1_m_1358 ، asher ، p00ya2001 ، hilda60 ، t_arian_n
مسیرش طولانیه،کوهستانی و پر پیچ و خم،اگه آدم مسافرت زمینی باشی و سخت نگیری تجربه خوبیه
2015 ایروان-مصاحبه هفته اول فوریه-آخرین آپدیت1 اکتبر 2015 !!!
تشکر کنندگان: ?!Seattle ، k1_m_1358 ، behjat ، asher ، Aamed ، t_arian_n
(2015-04-05 ساعت 20:17)behjat نوشته:  سفرزمینی فقط حو صله میخواد چون مسیر طلانیه و جاده ازمرز ایران به بعد پر از دره و سربالایی تو کوههاست اگر طاقت سفر طولانی رادارید خیلی هم سخت یست ما وقتی رفتیم جاده برفی بود الان باید وضع بهتر باشه

(2015-04-05 ساعت 20:39)h_researcher نوشته:  
مسیرش طولانیه،کوهستانی و پر پیچ و خم،اگه آدم مسافرت زمینی باشی و سخت نگیری تجربه خوبیه

در واقع چیزی شبیه جاده چالوس خودمونه دیگه؟ از مرز تا ایروان چند ساعته رفتین؟
ممنون از شما
از چی می خوای بگذری و به چی می خوای برسی؟ با ساختار اینجا واقعا مشکل داری؟ خودت این کاره نیستی؟ اینجا واقعا چقدر تلاش کردی و نتیجه نگرفتی؟ فکر می کنی چه چیزی برای اون کشوری که بهش مهاجرت می کنی ارمغان می بری که انتظار داری اونها هم برای شما قدمی بر دارن؟ چقدر خودت رو آماده کردی( زبان، حرفه، دوری از وابستگی ها و ..)؟ با جواب به این سوال ها مسیرت مشخصه. پشیمانی برای شخصی پیش میاد که از اول نفهمیده یا نخواسته بفهمه برای چی داره کاری رو انجام می ده و در قبال کاری که می خواد بکنه چقدر باید هزینه کنه (مادی و معنوی و...) و فقط خودش رو توی یه جریان رها کرده تا ببینه اون جریان کجا می ره حالا مهاجرت یا انقلاب یا هر چیز دیگه.
تشکر کنندگان: hilda60 ، t_arian_n
ما که هوایی رفتیم
...
ولی دوستانی که زمینی اومده بودن میگفتن خیلی بدجوره جاده اش. خیلی هم خطرناکه.. میگفتن اگه یکم کم خرج کنیم ولی بجای زمینی، هوایی بیاییم خیلی بهتره ..
بازم هرجور صلاحه Smile
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، ?!Seattle ، t_arian_n ، asher ، Aamed ، p00ya2001 ، ed2008
(2015-04-05 ساعت 21:19)?!Seattle نوشته:  
(2015-04-05 ساعت 20:17)behjat نوشته:  سفرزمینی فقط حو صله میخواد چون مسیر طلانیه و جاده ازمرز ایران به بعد پر از دره و سربالایی تو کوههاست اگر طاقت سفر طولانی رادارید خیلی هم سخت یست ما وقتی رفتیم جاده برفی بود الان باید وضع بهتر باشه

(2015-04-05 ساعت 20:39)h_researcher نوشته:  

در واقع چیزی شبیه جاده چالوس خودمونه دیگه؟ از مرز تا ایروان چند ساعته رفتین؟
ممنون از شما
تقریباً،بلکه بدتر
من با سواری رفتم،حدود 7 ساعت، که بیشترش تو پیچ و خمه
2015 ایروان-مصاحبه هفته اول فوریه-آخرین آپدیت1 اکتبر 2015 !!!
تشکر کنندگان: ?!Seattle ، hilda60 ، asher ، Aamed ، k1_m_1358 ، ed2008
ضمنا موقع برگشت مشکلات مربوط به پلیس مرزی ایران در صورت گرفتن ویزا عمه ریکا رو بهش اضافه کنید تو سفرنامه بچه های پارسال میخوندم یکم حساسا دوستایه مرزبان
C.N:2015XXXX4XXX  //  ارسال فرم:9 جون  //  کارنت:9 ژانویه  //  نامه دوم:23 ژانویه  //  مصاحبه:هفته سوم مارچ  // دریافت ویزا:روز بعد مصاحبه // ورود به آمریکا: 14 June // ساکن Metro D.C Area
تشکر کنندگان: Aamed ، ed2008
(2015-04-05 ساعت 23:33)t_arian_n نوشته:  ضمنا موقع برگشت مشکلات مربوط به پلیس مرزی ایران در صورت گرفتن ویزا عمه ریکا رو بهش اضافه کنید تو سفرنامه بچه های پارسال میخوندم یکم حساسا دوستایه مرزبان

سلام ما که ز مینی اومدیم تو مرز ایران اصلا کاری به ویزای آمریکانداشتند و چیزی نپرسیدند
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: ?!Seattle ، hilda60 ، asher ، Aamed ، m.ghoreishi ، k1_m_1358 ، t_arian_n ، ed2008
وای خدای من
ماهم همین مشکلو داریم
لطفا اگه کسی میدونه کمک کنه
تشکر کنندگان:
یکی از مدارک اصلی تا جاییکه من میدونم دیپلم هستش به همراه ترجمه . از من هم دیپلم هم پیش دانشگاهی هم لیسانس رو گرفت ...
تمام جاها ذکر شده که اصل دیپلم خیلی واجبه
خب شما باید هرچه سریعتر دنبال مدرکتون ببرید
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان: Aamed ، t_arian_n ، ed2008
(2015-04-06 ساعت 11:33)Aamed نوشته:  به من برگه کسری مدارک دادن، اصل دیپلم و ترجمش رو می خواستند
در حالی که من اصلا یادم نمیاد از دبیرستان اصلش رو گرفتم یا نه و اگر گرفتم به مرکز پیش دانشگاهی دادم یا نه، کسی از دوستان میدونه باید چی کار کنم؟
ریز نمرات پیش دانشگاهی، ریز نمرات دیپلم، گواهی اشتغال به تحصیل دانشگاه و اصل و کپی کارت دانشگاه رو هم قبول نکردن

به آموزش و پرورش منطقه تون مراجعه كن به هرحال جزو مدارك اصلي هست كه نياز دارن حداقل مدرك تحصيلي ديپلم 12 ساله يا 11 ساله با پيش دانشگاهي
حتما پيداش كن
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: Aamed ، hilda60 ، t_arian_n
[/size]به نظرتون اصل پیش دانشگاهی همراه با تاییدیه تحصیلی دیپلم کفایت نمیکنه
ما میتونیم اصل لیسانس فوق لیسانس و دکترا رو بهشون بدیم
فقط دیپلم رو نمی یابیم
شماره کیس: 2015AS 51xx
تعداد افراد کیس : 2 نفر
تاریخ مصاحبه:12 می ایروان
اپدیت ها: 13 می هر دو کیس روزانه- 15 می هر دو کیس شبانه- 18 می و 19 می کیس اصلی شبانه_7 جولای کیس اصلی روزانه_21 جولای کیس اصلی شبانه و 22 جولای کیس اصلی روزانه و اعلام شماره کیس در سایت سفارت برای کلیر شدن
مقصد: هیوستون
تشکر کنندگان:
(2015-04-06 ساعت 13:28)mahtaji نوشته:  [/size]به نظرتون اصل پیش دانشگاهی همراه با تاییدیه تحصیلی دیپلم کفایت نمیکنه
ما میتونیم اصل لیسانس فوق لیسانس و دکترا رو بهشون بدیم
فقط دیپلم رو نمی یابیم

بريد اموزش و پرورش منطقتون بگيد گم شده المثني ازشون بگيريد .
شماره کیس : 201500005XXX-رویت قبولی :١٠ مي -ارسال فرم های اول : ١٦ جون -سابمیت مجدد بعد از آنلاک : ٢٣ آگوست-کارنت:١٢ مارچ - مشاهده نامه دوم : ٢٤ مارچ - مصاحبه : ١٨ مي بود تغيير دادن به ١١ مي-تعداد افراد کیس : 1 نفر-محل مصاحبه : آنکارا بود تغيير دادن به ايروان-ویزا : يكضرب شكر خدا
سفرنامه ایروان
تشکر کنندگان: hilda60 ، mahtaji ، Aamed ، t_arian_n

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان