کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ارمنستان برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-04-02 ساعت 02:23)omid_andera نوشته:  سلام دوستای عزیز من مصاحبم 26 می هستش نامه اولم برای مصاحبه انکارا بوده اما ایمیل دوم ایروان شده برای کسی همچین چیزی تا حالا اتفاق افتاده؟ انتخاب من انکارا بوده توی فرم ds260
بله براي خيلي ها اتفاق افتاده نگران نباشيد ، براي من و ٣ تا از دوستام هم از انكارا به ايروان تغيير كرده
شماره کیس : 201500005XXX-رویت قبولی :١٠ مي -ارسال فرم های اول : ١٦ جون -سابمیت مجدد بعد از آنلاک : ٢٣ آگوست-کارنت:١٢ مارچ - مشاهده نامه دوم : ٢٤ مارچ - مصاحبه : ١٨ مي بود تغيير دادن به ١١ مي-تعداد افراد کیس : 1 نفر-محل مصاحبه : آنکارا بود تغيير دادن به ايروان-ویزا : يكضرب شكر خدا
سفرنامه ایروان
تشکر کنندگان: hilda60 ، k1_m_1358 ، omid_andera ، m.ghoreishi
سلام من 6 may(چهارشنبه ) وقت مصاحبه دارم ساعت 9 صبح . دکتر4 may(دوشنبه ) ساعت 12 وقت داده . تلفنی با خودش صحبت کردم که جواب آزمایش ها تا روز مصاحبه حاضر میشه ؟ گقت که جواب رو 7 may برای سفارت ببر . یعنی یک روز بعد از مصاحبه (پنج شنبه ). سه تا سوال داشتم
1- روز مصاحبه جواب آزمایش حاضر نباشه مشکلی نیست ؟
2- 9 may تو ارمنستان تعطیل رسمی هست (شنبه ) . یک شنبه هم که تعطیله. اگه 7 may (پنج شنبه )جواب آزمایش رو بدم سفارت تا جمعه اگه اف-بی- ای چک نخورم ویزا صادر میکنن؟ یا به عبارتی سفارت بعد از رویت جواب آزمایش باز هم کار و یا تحقیقی رو مدارک انجام میده (در صورت نخوردن اف-بی- ای چک)؟
3-سوال دوم بیشتر بخاطر تهیه بلیط برگشت هست . با این وجود پیشنهاد دوستان برای بلیط برگشت چه زمانی هست ؟
تشکر کنندگان:
(2015-04-02 ساعت 10:52)ALISHARIFI نوشته:  سلام من 6 may(چهارشنبه ) وقت مصاحبه دارم ساعت 9 صبح . دکتر4 may(دوشنبه ) ساعت 12 وقت داده . تلفنی با خودش صحبت کردم که جواب آزمایش ها تا روز مصاحبه حاضر میشه ؟ گقت که جواب رو 7 may برای سفارت ببر . یعنی یک روز بعد از مصاحبه (پنج شنبه ). سه تا سوال داشتم
2- 9 may تو ارمنستان تعطیل رسمی هست (شنبه ) . یک شنبه هم که تعطیله. اگه 7 may (پنج شنبه )جواب آزمایش رو بدم سفارت تا جمعه اگه اف-بی- ای چک نخورم ویزا صادر میکنن؟ یا به عبارتی سفارت بعد از رویت جواب آزمایش باز هم کار و یا تحقیقی رو مدارک انجام میده (در صورت نخوردن اف-بی- ای چک)؟
3-سوال دوم بیشتر بخاطر تهیه بلیط برگشت هست . با این وجود پیشنهاد دوستان برای بلیط برگشت چه زمانی هست ؟
در مورد سوال اول ، نه هیچ مشکلی نیست اخیرا یکی دیگه از دوستان مث شما بود (فک کنم خانم هیلدا)
درمورد سوال دوم با این اوصاف که میگین بعید می دونم اماده بشه ویزاتون یه روزه. ولی بازم هم نمیشه به یقین گفت.
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان:
(2015-04-02 ساعت 11:04)k1_m_1358 نوشته:  
(2015-04-02 ساعت 10:52)ALISHARIFI نوشته:  سلام من 6 may(چهارشنبه ) وقت مصاحبه دارم ساعت 9 صبح . دکتر4 may(دوشنبه ) ساعت 12 وقت داده . تلفنی با خودش صحبت کردم که جواب آزمایش ها تا روز مصاحبه حاضر میشه ؟ گقت که جواب رو 7 may برای سفارت ببر . یعنی یک روز بعد از مصاحبه (پنج شنبه ). سه تا سوال داشتم
در مورد سوال اول ، نه هیچ مشکلی نیست اخیرا یکی دیگه از دوستان مث شما بود (فک کنم خانم هیلدا)
درمورد سوال دوم با این اوصاف که میگین بعید می دونم اماده بشه ویزاتون یه روزه. ولی بازم هم نمیشه به یقین گفت.

جواب آزمایشات ما هم برای مصاحبه آماده نبود بعد از مصاحبه آماده شد البته همون روز مصاحبه جواب مدیکال رو بردیم دادیم یعنی اول مصاحبه انجام دادیم بعد اومدیم جواب مدیکال رو گرفتیم دوباره سریع قبل از تعطیل شدن سفارت اومدیم و جواب مدیکال رو تحویل سفارت دادیم.. از این نظر مشکلی نیست....... تا جاییکه من دیدم و در سفرنامه ها خوندم صدور ویزا دو تا سه روز کاری طول میکشه در صورت یک ضرب بودن (شنبه و یکشنبه در ایروان کلا سفارت تعطیله)
پس با این حساب به شما یا جمعه ویزا رو میدن یا دوشنبه اگه مشکلی پیش نیاد.. شما روز مصاحبه بعد از اینکه مطمئن شدید ویزاتون یک ضربه . اعلام کنید که مثلا برگشتتون این تاریخه آیا ویزای من تا اون روز آماده میشه یا نه.. ما هم همین کارو کردیم و ازشون پرسیدیم
بازم هرجور صلاحه همو کارو انجام بدید.
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، m.ghoreishi
سلام دوستان عزیز ام امیدوارم همگی سلامت باشید
من از برنده های 2011 هستم و یه دوست بسیار خوب شیرازی تو ارمنستان پیداکردم که خیلی لطف داشت اگر دوست داشتین پیام بدین ایمیلشو بفرستم براتون با آرزوی موفقیت برای تمام برو بچه های مهاجرسرایی
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، k1_m_1358 ، hilda60
ممنون و متشکر دوست عزیز از راهنمایی موفق و پیروز باشید
برنده شده : سال 2015 سفارت مصاحبه شونده : ارمنستان تاریخ مصاحبه : may 2015 ویزای یک ضرب ورود به آمریکا : oct 22 2015 نیویورک
تشکر کنندگان:
(2015-04-02 ساعت 02:23)omid_andera نوشته:  سلام دوستای عزیز من مصاحبم 26 می هستش نامه اولم برای مصاحبه انکارا بوده اما ایمیل دوم ایروان شده برای کسی همچین چیزی تا حالا اتفاق افتاده؟ انتخاب من انکارا بوده توی فرم ds260

ممنون و متشکر از راهنمایی شما دوست عزیز موفق وپیروز
باشید
برنده شده : سال 2015 سفارت مصاحبه شونده : ارمنستان تاریخ مصاحبه : may 2015 ویزای یک ضرب ورود به آمریکا : oct 22 2015 نیویورک
تشکر کنندگان:
(2015-04-02 ساعت 02:25)mel نوشته:  
بله براي خيلي ها اتفاق افتاده نگران نباشيد ، براي من و ٣ تا از دوستام هم از انكارا به ايروان تغيير كرده

مننون و متشکر از شما موفق و پیروز باشید
تشکر کنندگان: hilda60
سلام
من نفر اصلی لاتاری هستم . برای روز مصاحبه چند تا تغییر از لحاظ تاریخ تو فرم D-260 هم من هم همسرم دارییم . من برای خودم روز مصاحبه به افیسر اعلام میکنم که تاریخ ها باید عوض شود . ولی برای همسرم چه کار کنم ؟ آیا جداگانه از همسرم هم مصاحبه میکنند؟ بعضی ها میگن اگه مشکل خاصی نباشه یا همسرت مصاحبه نمیکنن؟ اگه با همسرم مصاحبه نکردن من به افیسر بگم تاریخ های همسرم نیز باید عوض شود یا خیر؟ ممنون از زحمات همه دوستان و مدیران سایت
تشکر کنندگان:
علی جان شما تاپیک سفرنامه های ارمنستان رو بخون کلی مطلب دستت میاد و جواب سوال هاتو پیدا میکنی اول اینکه مصاحبه شما با هم هست و قبل از سوگند هر تغییری دارین بگو مشکلی نداره
تشکر کنندگان: ریحانا ، hilda60
کسی جدیدا مصاحبه نداشته؟ سفرنامه خبری نیست؟؟؟!!!
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان: hilda60 ، m.ghoreishi
مال سال هاي قبل رو بخونيد
بهداد از ٢٠١٠ خونده بود منم به همچنين!
تشکر کنندگان: hilda60
(2015-04-04 ساعت 14:42)رضا2015 نوشته:  مال سال هاي قبل رو بخونيد
بهداد از ٢٠١٠ خونده بود منم به همچنين!
رضا جان اونارو خوندم یه دور ، یه دور هم شب امتحان نکات مهمش رو میخونم.Big Grin

تشکر کنندگان: hilda60 ، m.ghoreishi
افرين بوخون هر چي بوخوني كمه؛)
تشکر کنندگان: hilda60 ، m.ghoreishi ، k1_m_1358 ، rbrb-2015
(2015-04-03 ساعت 18:03)i.rainy نوشته:  سلام به همگی

بچه ها از سایت www.hyurservice.com چطوری یه هاستل رو اجاره می کنیم ؟
بعد از submit کردن اسم و روزی که می خوایم رزرو کنیم سایت برام یه PDF فرستاد توش مشخصات خونه بود و شرایطی که قرار بود رعایت کنم ,حالا پولشو چطوری میدیم و از کجا بفهمیم که برای اون روزه خاص اون اپارتمان برای من ۱۰۰٪ هست یا نه ؟

پولشو اونجا میدی، اگه فرستاده یعنی اون روز خالیه اگه خالی نبود یه واحد دیگر پیشنهاد میداد. من چونه زدم تخفیف هم گرفتم. کارشون درسته.
کیس نامبر: 2800 مصاحبه:2 آپریل، ایروان . تعداد:2 نفر. آپدیتها: 6،7،8،16 آپریل ، 2 جون(هردو) ، 4جون (اصلی) ، 15 جولای شبانه(نفر دوم) 24 جولای شبانه(هر دو) کلیر: 27 جولای گرفتن ویزا:31 جولای مقصد: آتلانتا
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، ed2008

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان