کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ارمنستان برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
به هیچ وجه زمینی نرین ایروان پدرمون دراومد هوایی برین.
کیس نامبر: 2800 مصاحبه:2 آپریل، ایروان . تعداد:2 نفر. آپدیتها: 6،7،8،16 آپریل ، 2 جون(هردو) ، 4جون (اصلی) ، 15 جولای شبانه(نفر دوم) 24 جولای شبانه(هر دو) کلیر: 27 جولای گرفتن ویزا:31 جولای مقصد: آتلانتا
تشکر کنندگان: hilda60 ، m.ghoreishi ، k1_m_1358 ، behjat ، rbrb-2015 ، ed2008
(2015-04-01 ساعت 02:29)Aamed نوشته:  
(2015-03-31 ساعت 09:54)farnaz s نوشته:  سلام، کسی میدونه اگر روز مصاحبم دوشنبه باشه بهتره چه روزی ایروان باشم؟
منم شرایط شما رو دارم در دوشنبه همین هفته!
بلیط برای چهارشنبه گرفتم. وقت دکتر روز پنجشنبه که خودم به دکتر کریستین پیشنهاد دادم و موافقت کردن. وقت مصاحبه دوشنبه هست که با بلیط برگشت چهارشنبه آینده تنظیم کردم.
فکر میکنم با توجه به روزهای پرواز ماهان و وقتی که دکتر میده این بهترین برنامه باشه.
ضمنا به فایل پیوست مدارکی که دکتر میخواد توجه داشته باشید.
ممنونم از پاسختون
فقط منظورتونو از مدارکی که دکتر نیاز داره متوجه نشدم.میشه لطفا بیشتر توضیح بدین
شماره كيس: **2015AS000052
تاريخ رويت قبولي: ٢ مي
تعداد افراد كيس: 2 نفر
سفارت: انكارا تغییر به ایروان
تاريخ تكميل فرم: 6 سپتامبر
تاريخ كارنت: مارچ ٢٠١5
دريافت نامه دوم: 25 مارچ
تاريخ مصاحبه: 11می
تاریخ آپدیتها: 12 می-14می-2 جون
تشکر کنندگان:
شما وقتی به دکتر کریستین ایمیل میزنید .. ایشون وقتی جواب شما رو میدن. همراه با جوابشون یه فایل word هم براتون ارسال میکنن. که توش نوشته چه چیزهایی همراه داشته باشید و یه سری نکات... همین
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، rbrb-2015
(2015-04-04 ساعت 17:30)hilda60 نوشته:  شما وقتی به دکتر کریستین ایمیل میزنید .. ایشون وقتی جواب شما رو میدن. همراه با جوابشون یه فایل word هم براتون ارسال میکنن. که توش نوشته چه چیزهایی همراه داشته باشید و یه سری نکات... همین
خیلی ممنون.الان به دکتر ایمیل زدم. امیدوارم توی این چند روز جواب بدن
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، hilda60
به ما که یک روزه جواب دادن... حالا شاید یکم طول بکشه ولی نگران نباشید . جوابتون رو میدن..
موفق باشید
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان: m.ghoreishi
(2015-04-04 ساعت 14:32)k1_m_1358 نوشته:  کسی جدیدا مصاحبه نداشته؟ سفرنامه خبری نیست؟؟؟!!!
کیوان جان پس فردا مصاحبه دارم....
قسمت اول سفرنامه رو گذاشتم Shy
شماره کیس: 2015-4XXX رویت قبولی: 2 می کنسولگری: از آلماتی درخواست به Yerevan دادم تعداد افراد منظور در کیس: از 2 تبدیل به یک
ارسال فرمهای سری اول: می 2014 >>>> آنلاک سپتامبر >>>> ارسال مجدد 30 اکتبر
کارنت شدن کیس: Feb 2015 نامه دوم: 24 Feb مصاحبه 6 آوریل دریافت ویزا 15 آوریل
تشکر کنندگان: HERMES7 ، k1_m_1358 ، hilda60
(2015-04-04 ساعت 17:58)Aamed نوشته:  
(2015-04-04 ساعت 14:32)k1_m_1358 نوشته:  کسی جدیدا مصاحبه نداشته؟ سفرنامه خبری نیست؟؟؟!!!
کیوان جان پس فردا مصاحبه دارم....
قسمت اول سفرنامه رو گذاشتم Shy
مرسی دوست عزیز بله خوندم خیلی کامل بود. ایشالا با گرفتن یه ویزای یک ضرب حسابی همه رو خوشحال کنی. ما هم از اینجا کلی انرژی مثیت میفرستیم.
زنده باد همه ایروانیاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان: hilda60 ، behjat ، Aamed ، sepideh jan
به امید ویزای یک ضرب و همچنین سریع کلیر شدن همه ایرانی ها مخصوصا بچه های مهاجرسرا
و
مخصوصا تمام دوستانی که ایروان مصاحبه دارن
Smile Smile Smile
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، mel ، m.ghoreishi ، behjat ، Aamed
(2015-04-04 ساعت 17:34)farnaz s نوشته:  
(2015-04-04 ساعت 17:30)hilda60 نوشته:  شما وقتی به دکتر کریستین ایمیل میزنید .. ایشون وقتی جواب شما رو میدن. همراه با جوابشون یه فایل word هم براتون ارسال میکنن. که توش نوشته چه چیزهایی همراه داشته باشید و یه سری نکات... همین
خیلی ممنون.الان به دکتر ایمیل زدم. امیدوارم توی این چند روز جواب بدن
دکتر به من هم یک روزه جواب داد نگران نباشین اصلن
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان: hilda60 ، Aamed
دوستان ایروان رفته
بنظرتون یک هتل اپارتمان نوساز با همه امکانات نزدیک میدان اصلی شهر هر شبی حدود 40 دلار مناسبه یا گرون؟
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: Aamed ، hilda60
(2015-04-04 ساعت 20:38)m.ghoreishi نوشته:  دوستان ایروان رفته
بنظرتون یک هتل اپارتمان نوساز با همه امکانات نزدیک میدان اصلی شهر هر شبی حدود 40 دلار مناسبه یا گرون؟

سلام اطراف میدان جمهوری آپارتمان با قیمت شبی ۳۰تا۳۵دلار هم آگهی زده بودند باز هم نظر شما شرطه
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: Aamed ، hilda60 ، m.ghoreishi ، asher ، ed2008
سلام دوستان
کیس نامبر 3050
تعداد دو نفر
نفر اصلی خانمم هستن
شغل خانم خانه دار
تحصیلات خانم دیپلم
سابمیت 30 آگست
تاریخ مدیکال 31 مارچ
تاریخ مصاحبه 2 اپریل،
خوب دوستان باید بگم ما از یک ماهه پیش بلیط گرفتیم با ماهان و کلیه کارهارو از ترجمه مدارک تا خرید دلار و گرفتن یه هتل رو انجام دادیم ، هتل نشنال رو گرفتیم که نسبت به هتلهای ایروان خوب بود خلاصه روز 10 فروردین با یک دنیا استرس وارده ایروان شدیم و با ترانسفر رفتیم هتل.
از فرودگاه بگم ، خیلی راحت پول رو چنج کردیم که همین جا بگم فقط به اندازه نیاز و گرفتن ویزا چنج کنید و بقیه رو در شهر چنج کنید ، بعد از گرفتن درام خیلی راحت ویزا گرفتیم و برای هر نفر 3000 درام دادیم و وارد ایروان شدیم
یک ماشین اومده بود دنبالمون و ما رو برد هتل
سریع اتاق اماده شد و در اتاق مستقر شدیم
فردا ساعت 10 رفتیم بیمارستان مورتسان که فقط اسمش بیمارستانه ، خلاصه دکتر اومد و منشیش یکسری اطلاعات رو از ما گرفت به همراهه 6 عدد عکس 3×4 که باید اسم و فامیل وامضا در پشت عکس داشته باشه ، نامه ای که وقت دکتر گرفته شده بود ،تست آنتی بادی ، کارت زرد و بعد از 10 دقیقه ما رو صدا کرد و رفتیم خدمت خانم دکتر ، اونجا موارد زیر بررسی شد که شامله بررسی فشار خون ، گرفتن قد و وزن ، بینایی سنجی ، معاینه فیزیکی بدن ،بررسی بیماریهای قدیمی و علت ان ،بررسی تتو در بدن ، گرفتن نبض ، بررسی وضعیت دهان و دندان ، معاینه تیرویید ، بررسی مامو گرافی برای بانوان ، و نوشتن نتایج روی برگه مختص سفارت و بعد از ان از ما نفری 35000 درام گرفتن و فرستادنمون واسه عکس قفسه سینه ، اونجا هم نفری 8000 درام گرفتن وپس از یک عکس برداری ، دو تا CD بهمون دادان که روزه تحویل گزارش مدیکال باید تحول خانم دکتر بشه ، وبعد هم ما رو فرستادن خدمت خون گیر ، ایشان هم پس از گرفتن خون برای ازمایش خون و گرفتن نفری 2000 درام ما رو مرخص کردن.
فردا ساعت 1 برای گرفتن نتیجه مدیکال مراجعه کردیم که خانم دکتر CD ها رو گرفت و دربشو چسب زد و به همراه دو تا برگه به ما داد و گفت اینهارو تو امریکا باید تحویل بدید و یک پاکت سر بسته هم داد که گفت روزه مصاحبه تحویل بدید ، خوشبختانه همه واکسنهارو که تو ایران زده بودیم رو قبول کرد و مشکلی پیش نیومد،.
رسیدیم به روزه مصاحبه
ساعت 2 بعد الظهر وقت مصاحبه داشتیم که سفارت ساعت یک ونیم همه رو به صف کرد و پس از چک کردن برگه های دعوت به مصاحبه اجازه ورود به سفارت رو دادند ، پس از بازرسی الکترونیکی و گذشتن از درب اصلی وارده محوطه انتظار شدیم و دقیقا راس ساعت 2 نفر اول رو صدا زد و بعد از اون هم نوبت ما شد ،اونجا یک خانم به فارسی با ما صحبت کرد و مدارکه نفر اصلی رو یکی یکی گرفت و بعد هم مدارکه منو گرفت و بعد هم یک فیش داد که من نفری 330 دلار به بانک داخل سفارتپرداخت کردم ،بعد از پرداخت همون جا ازمون انگشت نگاری کرد و گفت منتظر باشیم تا آفیسر صدامون کنه
تقریبا 10 قیقه طول کشید و مارو با فامیل صدا کرد
اول بهمون تبریک گفت و بعد شروع کرد به پرسیدن سوالات و اون سوالات به شرح زیر بود ،،
مدرک تحصیلی خانم و من
قصدمون از رفتن به امریکا
نوع کار در ایران
جایی که قراره تو امریکا بریم اونجا
و واسه من متمرکز شد رویه ازدواج ، با اینکه ما ازدواجمون 4 ماه قبل از اعلام نتایج بود ولی شک کرد و شروع کرد به سوال و جواب که اسمه برادره من رو از خانم پرسید ، شغل برادرمو از خانم پرسی و بعد نوبته من شد و ازم اسمه خواهر و برادرهایه خانمم رو پرسید وادرسه خونه ای که داریم توش زندگی میکنیم ولی قانع نشد ، در آخر هم یه برگه آبی بهم داد و گفت شما باید عکس و پرینت مکالمات تلفنی و ایمیلاتو نو واسه ما بیارید تا من قانع بشم و گفت که دیگه هیچ مشکلی نیست ،
البته تویه برگه آبی نوشته مدارکه گفته شده رو با پاسپورتامون بنازیم توی صندوق پست کنار درب ورودی سفارت و تا پنج روز کاری منتظره صدوره ویزا مون باشیم
خلاصه بگم همش خوب بود ولی آخرش حالمونو گرفت
منهم بلیطمو عوض کردم و الان تو فرودگاه نشستیم که برگردیم ایران و تا آخر هفته مدارک رو کامل کنم و براشون ببرم
البته تا الان 4 ساعت پرواز تاخیر داشته و منهم از فرصت استفاده کردم و سفر تامه رو نوشتم
دوستان چند تا نکته بگم و روضه رو تموم کنم ،،
دلار رو تو فروشگاه ساس چنج کنید که از همه جا بهتره،
اصلا مواد غذایی با خودتون نبرید اونجا همه چیز هست ،
تاکسی ها بسیار ارزان هست و حتما از تاکسی های با نمره نارنجی استفاده کنید
حتما سری به هزار پله بزنید
دوستانی که دوست دارن میتونن با پرداخت 3500 درام از کارخانه ساخت کنیاک دیدن کنند و تست هم بکنند
در آخر باید بگم که تجربه خوبی بود و ادامه این سفرنامه رو بعد از اومدن به ایروان و تحویل مدارک براتون مینویسم
ارادتمند همگی دوستان ، مجتبی
در ضمن جا داره همین جا از زحمات بیدریغ دوست عزیزمون جناب امین تشکر و قدردانی کنم
به امید حق
تشکر کنندگان: behjat ، k1_m_1358
(2015-04-05 ساعت 12:54)MRS49 نوشته:  سلام دوستان

شما مثل اینکه اولین پستتون هستBig GrinBig GrinBig Grin
تشکر کنندگان: 123a
کیس نامبر 3050
تعداد دو نفر
نفر اصلی خانمم هستن
شغل خانم خانه دار
تحصیلات خانم دیپلم
سابمیت 30 آگست
تاریخ مدیکال 31 مارچ
تاریخ مصاحبه 2 اپریل،
خوب دوستان باید بگم ما از یک ماهه پیش بلیط گرفتیم با ماهان و کلیه کارهارو از ترجمه مدارک تا خرید دلار و گرفتن یه هتل رو انجام دادیم ، هتل نشنال رو گرفتیم که نسبت به هتلهای ایروان خوب بود خلاصه روز 10 فروردین با یک دنیا استرس وارده ایروان شدیم و با ترانسفر رفتیم هتل.
از فرودگاه بگم ، خیلی راحت پول رو چنج کردیم که همین جا بگم فقط به اندازه نیاز و گرفتن ویزا چنج کنید و بقیه رو در شهر چنج کنید ، بعد از گرفتن درام خیلی راحت ویزا گرفتیم و برای هر نفر 3000 درام دادیم و وارد ایروان شدیم
فردا ساعت 10 رفتیم بیمارستان مورتسان که فقط اسمش بیمارستانه ، خلاصه دکتر اومد و منشیش یکسری اطلاعات رو از ما گرفت به همراهه 6 عدد عکس 3×4 که باید اسم و فامیل وامضا در پشت عکس داشته باشه ، نامه ای که وقت دکتر گرفته شده بود ،تست آنتی بادی ، کارت زرد و بعد از 10 دقیقه ما رو صدا کرد و رفتیم خدمت خانم دکتر ، اونجا موارد زیر بررسی شد که شامله بررسی فشار خون ، گرفتن قد و وزن ، بینایی سنجی ، معاینه فیزیکی بدن ،بررسی بیماریهای قدیمی و علت ان ،بررسی تتو در بدن ، گرفتن نبض ، بررسی وضعیت دهان و دندان ، معاینه تیرویید ، بررسی مامو گرافی برای بانوان ، و نوشتن نتایج روی برگه مختص سفارت و بعد از ان از ما نفری 35000 درام گرفتن و فرستادنمون واسه عکس قفسه سینه ، اونجا هم نفری 8000 درام گرفتن وپس از یک عکس برداری ، دو تا CD بهمون دادان که روزه تحویل گزارش مدیکال باید تحول خانم دکتر بشه ، وبعد هم ما رو فرستادن خدمت خون گیر ، ایشان هم پس از گرفتن خون برای ازمایش خون و گرفتن نفری 2000 درام ما رو مرخص کردن.
فردا ساعت 1 برای گرفتن نتیجه مدیکال مراجعه کردیم که خانم دکتر CD ها رو گرفت و دربشو چسب زد و به همراه دو تا برگه به ما داد و گفت اینهارو تو آمریکا باید تحویل بدید و یک پاکت سر بسته هم داد که گفت روزه مصاحبه تحویل بدید ، خوشبختانه همه واکسنهارو که تو ایران زده بودیم رو قبول کرد و مشکلی پیش نیومد،.
رسیدیم به روزه مصاحبه
ساعت 2 بعد الظهر وقت مصاحبه داشتیم که سفارت ساعت یک ونیم همه رو به صف کرد و پس از چک کردن برگه های دعوت به مصاحبه اجازه ورود به سفارت رو دادند ، پس از بازرسی الکترونیکی و گذشتن از درب اصلی وارده محوطه انتظار شدیم و دقیقا راس ساعت 2 نفر اول رو صدا زد و بعد از اون هم نوبت ما شد ،اونجا یک خانم به فارسی با ما صحبت کرد و مدارکه نفر اصلی رو یکی یکی گرفت و بعد هم مدارکه منو گرفت و بعد هم یک فیش داد که من نفری 330 دلار به بانک داخل سفارتپرداخت کردم ،بعد از پرداخت همون جا ازمون انگشت نگاری کرد و گفت منتظر باشیم تا آفیسر صدامون کنه
اول بهمون تبریک گفت و بعد شروع کرد به پرسیدن سوالات و اون سوالات به شرح زیر بود ،،
مدرک تحصیلی خانم و من
قصدمون از رفتن به آمریکا
نوع کار در ایران
جایی که قراره تو آمریکا بریم اونجا
و واسه من متمرکز شد رویه ازدواج ، با اینکه ما ازدواجمون 4 ماه قبل از اعلام نتایج بود ولی شک کرد و شروع کرد به سوال و جواب که اسمه برادره من رو از خانم پرسید ، شغل برادرمو از خانم پرسی و بعد نوبته من شد و ازم اسمه خواهر و برادرهایه خانمم رو پرسید وادرسه خونه ای که داریم توش زندگی میکنیم ولی قانع نشد ، در آخر هم یه برگه آبی بهم داد و گفت شما باید عکس و پرینت مکالمات تلفنی و ایمیلاتو نو واسه ما بیارید تا من قانع بشم و گفت که دیگه هیچ مشکلی نیست ،
البته تویه برگه آبی نوشته مدارکه گفته شده رو با پاسپورتامون بنازیم توی صندوق پست کنار درب ورودی سفارت و تا پنج روز کاری منتظره صدوره ویزا مون باشیم
منهم بلیطمو عوض کردم و الان تو فرودگاه نشستیم که برگردیم ایران و تا آخر هفته مدارک رو کامل کنم و براشون ببرم
البته تا الان 4 ساعت پرواز تاخیر داشته و منهم از فرصت استفاده کردم و سفر تامه رو نوشتم
دوستانی که دوست دارن میتونن با پرداخت 3500 درام از کارخانه ساخت کنیاک دیدن کنند و تست هم بکنند
در آخر باید بگم که تجربه خوبی بود و ادامه این سفرنامه رو بعد از اومدن به ایروان و تحویل مدارک براتون مینویسم
در ضمن جا داره همین جا از زحمات بیدریغ دوست عزیزمون جناب امین تشکر و قدردانی کنم
به امید حق

کیس نامبر 3050
تعداد دو نفر
نفر اصلی خانمم هستن
شغل خانم خانه دار
تحصیلات خانم دیپلم
سابمیت 30 آگست
تاریخ مدیکال 31 مارچ
تاریخ مصاحبه 2 اپریل،
فردا ساعت 1 برای گرفتن نتیجه مدیکال مراجعه کردیم که خانم دکتر CD ها رو گرفت و دربشو چسب زد و به همراه دو تا برگه به ما داد و گفت اینهارو تو آمریکا باید تحویل بدید و یک پاکت سر بسته هم داد که گفت روزه مصاحبه تحویل بدید ، خوشبختانه همه واکسنهارو که تو ایران زده بودیم رو قبول کرد و مشکلی پیش نیومد،.
رسیدیم به روزه مصاحبه
مدرک تحصیلی خانم و من
قصدمون از رفتن به آمریکا
نوع کار در ایران
جایی که قراره تو آمریکا بریم اونجا
به امید حق
تشکر کنندگان: asher ، tajhizgaran ، hilda60 ، t_arian_n ، p00ya2001 ، nazi56 ، faravaz
کیس نامبر 3050
تعداد دو نفر
...
ممنون از توضیحات شما. چون من هم وضعیتم مشابه شماست و ماه دیگه میرم مصاحبه. میخواستم با خودم عکس ببرم اما پرینت مکالمات تلفنی به ذهنم نرسیده بود. واقعا نیازه؟!!
تشکر کنندگان: asher ، k1_m_1358 ، parastoo23 ، hilda60 ، Aamed ، p00ya2001 ، t_arian_n

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان