کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ارمنستان برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-04-08 ساعت 19:22)k1_m_1358 نوشته:  سكانس اول:
روز ، داخلي ، زميني به سمت ايروان
در حال حاضر در شهر جلفا ، فردا صب حركت به سمت مرز نوردوز
انرژي مثبت يادتون نره
ادامه دارد ....

ايشالا با خبراي خوب برگرديد ?
شماره کیس : 201500005XXX-رویت قبولی :١٠ مي -ارسال فرم های اول : ١٦ جون -سابمیت مجدد بعد از آنلاک : ٢٣ آگوست-کارنت:١٢ مارچ - مشاهده نامه دوم : ٢٤ مارچ - مصاحبه : ١٨ مي بود تغيير دادن به ١١ مي-تعداد افراد کیس : 1 نفر-محل مصاحبه : آنکارا بود تغيير دادن به ايروان-ویزا : يكضرب شكر خدا
سفرنامه ایروان
تشکر کنندگان: hilda60 ، k1_m_1358 ، sepideh jan ، ARSAMNEW
سكانس دوم:
روز ، خارجي ، مرز ايران ارمنستان
عبور از مرز ايران به ارمنستان دريافت ويزا در كمتر از ١٠ دقيقه
سوار ماشين به سمت يروان. هوا بهاري و دلپذير
ماشين مرسدس بنز خيلي راحت و جادار.
انرژي مثبتا فراموش نشه لطفا"
ادامه دارد.
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان: laleht ، hilda60 ، asher ، ?!Seattle ، m.ghoreishi ، Aamed ، mel ، behjat ، sepideh jan ، faravaz ، ARSAMNEW ، t_arian_n
(2015-04-09 ساعت 13:08)k1_m_1358 نوشته:  سكانس دوم:
روز ، خارجي ، مرز ايران ارمنستان
عبور از مرز ايران به ارمنستان دريافت ويزا در كمتر از ١٠ دقيقه
سوار ماشين به سمت يروان. هوا بهاري و دلپذير
ماشين مرسدس بنز خيلي راحت و جادار.
انرژي مثبتا فراموش نشه لطفا"
ادامه دارد.

آرزوی موفقیت وسلامتی .منتظر خبرهای خوب هستیم . کرایه مرسدس چقدر شد ؟
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، behjat ، sepideh jan ، hilda60 ، ARSAMNEW
سكانس سوم:
شب ، داخلي ، يروان ، خونه خيابون نعلبنديان ، ميدون ساخاروف
فردا وقت مديكال
انرژي مثبت فراموش نشه لطفا"
ادامه دارد ...
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان: behjat ، ?!Seattle ، sepideh jan ، hilda60 ، laleht ، asher ، faravaz ، m.ghoreishi ، BardiyaSeVen ، ARSAMNEW ، t_arian_n
(2015-04-08 ساعت 10:10)ALISHARIFI نوشته:  
(2015-04-05 ساعت 14:07)MRS49 نوشته:  
(2015-04-05 ساعت 12:54)MRS49 نوشته:  سلام دوستان
کیس نامبر 3050
تعداد دو نفر
نفر اصلی خانمم هستن
شغل خانم خانه دار
تحصیلات خانم دیپلم
سابمیت 30 آگست
تاریخ مدیکال 31 مارچ
تاریخ مصاحبه 2 اپریل،
خوب دوستان باید بگم ما از یک ماهه پیش بلیط گرفتیم با ماهان و کلیه کارهارو از ترجمه مدارک تا خرید دلار و گرفتن یه هتل رو انجام دادیم ، هتل نشنال رو گرفتیم که نسبت به هتلهای ایروان خوب بود خلاصه روز 10 فروردین با یک دنیا استرس وارده ایروان شدیم و با ترانسفر رفتیم هتل.
از فرودگاه بگم ، خیلی راحت پول رو چنج کردیم که همین جا بگم فقط به اندازه نیاز و گرفتن ویزا چنج کنید و بقیه رو در شهر چنج کنید ، بعد از گرفتن درام خیلی راحت ویزا گرفتیم و برای هر نفر 3000 درام دادیم و وارد ایروان شدیم
یک ماشین اومده بود دنبالمون و ما رو برد هتل
سریع اتاق اماده شد و در اتاق مستقر شدیم
فردا ساعت 10 رفتیم بیمارستان مورتسان که فقط اسمش بیمارستانه ، خلاصه دکتر اومد و منشیش یکسری اطلاعات رو از ما گرفت به همراهه 6 عدد عکس 3×4 که باید اسم و فامیل وامضا در پشت عکس داشته باشه ، نامه ای که وقت دکتر گرفته شده بود ،تست آنتی بادی ، کارت زرد و بعد از 10 دقیقه ما رو صدا کرد و رفتیم خدمت خانم دکتر ، اونجا موارد زیر بررسی شد که شامله بررسی فشار خون ، گرفتن قد و وزن ، بینایی سنجی ، معاینه فیزیکی بدن ،بررسی بیماریهای قدیمی و علت ان ،بررسی تتو در بدن ، گرفتن نبض ، بررسی وضعیت دهان و دندان ، معاینه تیرویید ، بررسی مامو گرافی برای بانوان ، و نوشتن نتایج روی برگه مختص سفارت و بعد از ان از ما نفری 35000 درام گرفتن و فرستادنمون واسه عکس قفسه سینه ، اونجا هم نفری 8000 درام گرفتن وپس از یک عکس برداری ، دو تا CD بهمون دادان که روزه تحویل گزارش مدیکال باید تحول خانم دکتر بشه ، وبعد هم ما رو فرستادن خدمت خون گیر ، ایشان هم پس از گرفتن خون برای ازمایش خون و گرفتن نفری 2000 درام ما رو مرخص کردن.
فردا ساعت 1 برای گرفتن نتیجه مدیکال مراجعه کردیم که خانم دکتر CD ها رو گرفت و دربشو چسب زد و به همراه دو تا برگه به ما داد و گفت اینهارو تو آمریکا باید تحویل بدید و یک پاکت سر بسته هم داد که گفت روزه مصاحبه تحویل بدید ، خوشبختانه همه واکسنهارو که تو ایران زده بودیم رو قبول کرد و مشکلی پیش نیومد،.
رسیدیم به روزه مصاحبه
ساعت 2 بعد الظهر وقت مصاحبه داشتیم که سفارت ساعت یک ونیم همه رو به صف کرد و پس از چک کردن برگه های دعوت به مصاحبه اجازه ورود به سفارت رو دادند ، پس از بازرسی الکترونیکی و گذشتن از درب اصلی وارده محوطه انتظار شدیم و دقیقا راس ساعت 2 نفر اول رو صدا زد و بعد از اون هم نوبت ما شد ،اونجا یک خانم به فارسی با ما صحبت کرد و مدارکه نفر اصلی رو یکی یکی گرفت و بعد هم مدارکه منو گرفت و بعد هم یک فیش داد که من نفری 330 دلار به بانک داخل سفارتپرداخت کردم ،بعد از پرداخت همون جا ازمون انگشت نگاری کرد و گفت منتظر باشیم تا آفیسر صدامون کنه
تقریبا 10 قیقه طول کشید و مارو با فامیل صدا کرد
اول بهمون تبریک گفت و بعد شروع کرد به پرسیدن سوالات و اون سوالات به شرح زیر بود ،،
مدرک تحصیلی خانم و من
قصدمون از رفتن به آمریکا
نوع کار در ایران
جایی که قراره تو آمریکا بریم اونجا
و واسه من متمرکز شد رویه ازدواج ، با اینکه ما ازدواجمون 4 ماه قبل از اعلام نتایج بود ولی شک کرد و شروع کرد به سوال و جواب که اسمه برادره من رو از خانم پرسید ، شغل برادرمو از خانم پرسی و بعد نوبته من شد و ازم اسمه خواهر و برادرهایه خانمم رو پرسید وادرسه خونه ای که داریم توش زندگی میکنیم ولی قانع نشد ، در آخر هم یه برگه آبی بهم داد و گفت شما باید عکس و پرینت مکالمات تلفنی و ایمیلاتو نو واسه ما بیارید تا من قانع بشم و گفت که دیگه هیچ مشکلی نیست ،
البته تویه برگه آبی نوشته مدارکه گفته شده رو با پاسپورتامون بنازیم توی صندوق پست کنار درب ورودی سفارت و تا پنج روز کاری منتظره صدوره ویزا مون باشیم
خلاصه بگم همش خوب بود ولی آخرش حالمونو گرفت
منهم بلیطمو عوض کردم و الان تو فرودگاه نشستیم که برگردیم ایران و تا آخر هفته مدارک رو کامل کنم و براشون ببرم
البته تا الان 4 ساعت پرواز تاخیر داشته و منهم از فرصت استفاده کردم و سفر تامه رو نوشتم
دوستان چند تا نکته بگم و روضه رو تموم کنم ،،
دلار رو تو فروشگاه ساس چنج کنید که از همه جا بهتره،
اصلا مواد غذایی با خودتون نبرید اونجا همه چیز هست ،
تاکسی ها بسیار ارزان هست و حتما از تاکسی های با نمره نارنجی استفاده کنید
حتما سری به هزار پله بزنید
دوستانی که دوست دارن میتونن با پرداخت 3500 درام از کارخانه ساخت کنیاک دیدن کنند و تست هم بکنند
در آخر باید بگم که تجربه خوبی بود و ادامه این سفرنامه رو بعد از اومدن به ایروان و تحویل مدارک براتون مینویسم
ارادتمند همگی دوستان ، مجتبی
در ضمن جا داره همین جا از زحمات بیدریغ دوست عزیزمون جناب امین تشکر و قدردانی کنم
به امید حق

(2015-04-05 ساعت 12:54)MRS49 نوشته:  سلام دوستان
کیس نامبر 3050
تعداد دو نفر
نفر اصلی خانمم هستن
شغل خانم خانه دار
تحصیلات خانم دیپلم
سابمیت 30 آگست
تاریخ مدیکال 31 مارچ
تاریخ مصاحبه 2 اپریل،
خوب دوستان باید بگم ما از یک ماهه پیش بلیط گرفتیم با ماهان و کلیه کارهارو از ترجمه مدارک تا خرید دلار و گرفتن یه هتل رو انجام دادیم ، هتل نشنال رو گرفتیم که نسبت به هتلهای ایروان خوب بود خلاصه روز 10 فروردین با یک دنیا استرس وارده ایروان شدیم و با ترانسفر رفتیم هتل.
از فرودگاه بگم ، خیلی راحت پول رو چنج کردیم که همین جا بگم فقط به اندازه نیاز و گرفتن ویزا چنج کنید و بقیه رو در شهر چنج کنید ، بعد از گرفتن درام خیلی راحت ویزا گرفتیم و برای هر نفر 3000 درام دادیم و وارد ایروان شدیم
یک ماشین اومده بود دنبالمون و ما رو برد هتل
سریع اتاق اماده شد و در اتاق مستقر شدیم
فردا ساعت 10 رفتیم بیمارستان مورتسان که فقط اسمش بیمارستانه ، خلاصه دکتر اومد و منشیش یکسری اطلاعات رو از ما گرفت به همراهه 6 عدد عکس 3×4 که باید اسم و فامیل وامضا در پشت عکس داشته باشه ، نامه ای که وقت دکتر گرفته شده بود ،تست آنتی بادی ، کارت زرد و بعد از 10 دقیقه ما رو صدا کرد و رفتیم خدمت خانم دکتر ، اونجا موارد زیر بررسی شد که شامله بررسی فشار خون ، گرفتن قد و وزن ، بینایی سنجی ، معاینه فیزیکی بدن ،بررسی بیماریهای قدیمی و علت ان ،بررسی تتو در بدن ، گرفتن نبض ، بررسی وضعیت دهان و دندان ، معاینه تیرویید ، بررسی مامو گرافی برای بانوان ، و نوشتن نتایج روی برگه مختص سفارت و بعد از ان از ما نفری 35000 درام گرفتن و فرستادنمون واسه عکس قفسه سینه ، اونجا هم نفری 8000 درام گرفتن وپس از یک عکس برداری ، دو تا CD بهمون دادان که روزه تحویل گزارش مدیکال باید تحول خانم دکتر بشه ، وبعد هم ما رو فرستادن خدمت خون گیر ، ایشان هم پس از گرفتن خون برای ازمایش خون و گرفتن نفری 2000 درام ما رو مرخص کردن.
فردا ساعت 1 برای گرفتن نتیجه مدیکال مراجعه کردیم که خانم دکتر CD ها رو گرفت و دربشو چسب زد و به همراه دو تا برگه به ما داد و گفت اینهارو تو آمریکا باید تحویل بدید و یک پاکت سر بسته هم داد که گفت روزه مصاحبه تحویل بدید ، خوشبختانه همه واکسنهارو که تو ایران زده بودیم رو قبول کرد و مشکلی پیش نیومد،.
رسیدیم به روزه مصاحبه
ساعت 2 بعد الظهر وقت مصاحبه داشتیم که سفارت ساعت یک ونیم همه رو به صف کرد و پس از چک کردن برگه های دعوت به مصاحبه اجازه ورود به سفارت رو دادند ، پس از بازرسی الکترونیکی و گذشتن از درب اصلی وارده محوطه انتظار شدیم و دقیقا راس ساعت 2 نفر اول رو صدا زد و بعد از اون هم نوبت ما شد ،اونجا یک خانم به فارسی با ما صحبت کرد و مدارکه نفر اصلی رو یکی یکی گرفت و بعد هم مدارکه منو گرفت و بعد هم یک فیش داد که من نفری 330 دلار به بانک داخل سفارتپرداخت کردم ،بعد از پرداخت همون جا ازمون انگشت نگاری کرد و گفت منتظر باشیم تا آفیسر صدامون کنه
تقریبا 10 قیقه طول کشید و مارو با فامیل صدا کرد
اول بهمون تبریک گفت و بعد شروع کرد به پرسیدن سوالات و اون سوالات به شرح زیر بود ،،
مدرک تحصیلی خانم و من
قصدمون از رفتن به آمریکا
نوع کار در ایران
جایی که قراره تو آمریکا بریم اونجا
و واسه من متمرکز شد رویه ازدواج ، با اینکه ما ازدواجمون 4 ماه قبل از اعلام نتایج بود ولی شک کرد و شروع کرد به سوال و جواب که اسمه برادره من رو از خانم پرسید ، شغل برادرمو از خانم پرسی و بعد نوبته من شد و ازم اسمه خواهر و برادرهایه خانمم رو پرسید وادرسه خونه ای که داریم توش زندگی میکنیم ولی قانع نشد ، در آخر هم یه برگه آبی بهم داد و گفت شما باید عکس و پرینت مکالمات تلفنی و ایمیلاتو نو واسه ما بیارید تا من قانع بشم و گفت که دیگه هیچ مشکلی نیست ،
البته تویه برگه آبی نوشته مدارکه گفته شده رو با پاسپورتامون بنازیم توی صندوق پست کنار درب ورودی سفارت و تا پنج روز کاری منتظره صدوره ویزا مون باشیم
خلاصه بگم همش خوب بود ولی آخرش حالمونو گرفت
منهم بلیطمو عوض کردم و الان تو فرودگاه نشستیم که برگردیم ایران و تا آخر هفته مدارک رو کامل کنم و براشون ببرم
البته تا الان 4 ساعت پرواز تاخیر داشته و منهم از فرصت استفاده کردم و سفر تامه رو نوشتم
دوستان چند تا نکته بگم و روضه رو تموم کنم ،،
دلار رو تو فروشگاه ساس چنج کنید که از همه جا بهتره،
اصلا مواد غذایی با خودتون نبرید اونجا همه چیز هست ،
تاکسی ها بسیار ارزان هست و حتما از تاکسی های با نمره نارنجی استفاده کنید
حتما سری به هزار پله بزنید
دوستانی که دوست دارن میتونن با پرداخت 3500 درام از کارخانه ساخت کنیاک دیدن کنند و تست هم بکنند
در آخر باید بگم که تجربه خوبی بود و ادامه این سفرنامه رو بعد از اومدن به ایروان و تحویل مدارک براتون مینویسم
ارادتمند همگی دوستان ، مجتبی
در ضمن جا داره همین جا از زحمات بیدریغ دوست عزیزمون جناب امین تشکر و قدردانی کنم
به امید حق
سلام دوست عزیز آقا مجتبی
تشکر از سفرنامه خوبی که زحمت کشیدی. چند تا سوال برام پیش اومد من 16 اردیبهشت ساعت 9 صبح وقت مصاحبه دارم خانوم دکتر 14 اردیبهشت ساعت 12 وقت داده
1- آیا تو فاصله تغریبا یک روز و نصف تا مصاحبه جواب آزمایش و عکس حاضر میشه که با جواب مدیکال به مصاحبه برم ؟ یا بیشتر طول میکشه ؟ مدت زمان شما فکر کنم کمتر طول کشید؟.
2- من دو تا پسر دارم که یکی 2 ساله هست ؟ تست خون رو با سرنگ میگیرن یا مثل سورنگ های تست قند خون کوچیکه ؟ برای بچه پرسیدم ( ببخشید )
3-تو اتاق مصاحبه همه با هم هستیم یا هر کدام یعنی من و همسرم هر کدام جداگانه میریم تو اتاق دکتر ؟
4- قسمت آخر سفر نامه ابهام داشت وقتی گفت 5 روز موندید ویزاتون رو بگیرید. 5 روز اونجا موندید یا نه اومدید مدارک مورد نیاز رو جور کنید؟
ببخشید که سوال ها زیاد شد اینها رو بزار به حساب استرس و نگرانی که فکر کنم شما هم با اون درگیر بودی
یک دنیا تشکر و آرزوی سلامتی برای شما و خانواده
دوست عزیز سلام ،تعجب کردم نوشته شمارو خوندم،عزیز شما چون بچه کوچک دارین،۴روز کاری طول میکشه تا جواب شمارو بدن،بنابراین شما میبایست وقتی وقت مدیکال گرفتین اینو میگفتین به دکتر کریستین.در ضمن تست سل را من وقتی ایران بودم از خانم جنس منشی فارسی زبان کریستین پرسیدم و گفتن تست سل فقط روزهای سه شنبه و پنجشنبه گرفته میشه،بنابراین لطفا دوباره وقت بگیرین.حتما شماره خانم جنس را دارین،ایشون وایبر هم داره.اونجا به خوبی کمک و راهنمایی میکنن ولی حتما زودتر برین.من چون بچه دارم یکهفته زودتر از مصاحبم ایروان بودم چون تست سل فقط سه شنبه بود و پنجشنبه و دیر میشد و من دوشنبه هفته بعدش مصاحبه داشتم.شما اول این مشکلو حل کنین و من بقیه سوالاتونو جواب میدم.در ضمن بچه ها آزمایش خون ندارن فقط اگر دور جاییکه تست سل را گرفتن قرمز بشه که اکثر آسیاییها میشه از بچه اسکن قفسه سینه میگیرن.لطفا زود در وقتتون تجدید نظر کن
کیسIr1:
ارسال مدارک اواخر دسامبر  2013
دریافت کانفرمیشن نامبر ژانویه2014
اعلام نقص مدرک 30جون  , 30 جولای ارسال مدارک بهins
approve  اول آگست 2014
دریافت کیس نامبر25سپتامبر،سفارت تعیین شده ایروان
مصاحبه 23 مارچ ۲۰۱۵
نقص مدرک
تحویل مدارک خواسته شده در 27 ایپریل،دوباره نقص مدرک
دریافت ویزا 15 می 2015SmileCool
 ورود به آمریکا:اول جولای ۲۰۱۵

آنرا که تویی چاره
بیچاره نخواهد شد
تشکر کنندگان: ALISHARIFI ، ARSAMNEW
دوست عزیز سلام ،سرم سوت کشید نوشته شمارو خوندمش،عزیز شما چون بچه کوچک دارین،۴روز کاری طول میکشه تا جواب شمارو بدن،بنابراین شما میبایست وقتی وقت مدیکال گرفتین اینو میگفتین به دکتر کریستین.در ضمن تست سل را من وقتی ایران بودم از خانم جنس منشی فارسی زبان کریستین پرسیدم و گفتن تست سل فقط روزهای سه شنبه و پنجشنبه گرفته میشه،بنابراین لطفا دوباره وقت بگیرین.حتما شماره خانم جنس را دارین،ایشون وایبر هم داره.اونجا به خوبی کمک و راهنمایی میکنن ولی حتما زودتر برین.من چون بچه دارم یکهفته زودتر از مصاحبم ایروان بودم چون تست سل فقط سه شنبه بود و پنجشنبه و دیر میشد و من دوشنبه هفته بعدش مصاحبه داشتم.شما اول این مشکلو حل کنین و من بقیه سوالاتونو جواب میدم.در ضمن بچه ها آزمایش خون ندارن فقط اگر دور جاییکه تست سل را گرفتن قرمز بشه که اکثر آسیاییها میشه از بچه اسکن قفسه سینه میگیرن.لطفا زود در وقتتون تجدید نظر کنین.خودتون و خ
[/quote]
دوست عزيز تست سل كه براي بچه ها گرفته ميشه روزهاي جمعه و سه شنبه هست، پنجشنبه نيست.
در ضمن لطف كنيد براي جواب دادن به پست ها حتمن اونا رو كوتاه كنيد، الان با دو تا پست صفحه پر شده

تشکر کنندگان: asher ، hilda60
سكانس چهارم :
روز ، داخلي ، بيمارستان جهت مديكال
ساعت ١٠ رفتيم دكتر نيومده بود خانم جنيس يه سري سوال كرد فرستاد واسه ايكس ري و ازمايش خون
همه چي اكي بود ، جواب رو هم قرار شد دوشنبه ظهر بهمون بده.
ادامه دارد .....
انرژي مثبت هم كه مطينم خودتون ميفرستيد واسمون ، مرسي

تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، hilda60 ، behjat ، laleht ، ARSAMNEW ، t_arian_n
(2015-04-10 ساعت 07:56)k1_m_1358 نوشته:  دوست عزیز سلام ،تعجب کردم نوشته شمارو خوندم،عزیز شما چون بچه کوچک دارین،۴روز کاری طول میکشه تا جواب شمارو بدن،بنابراین شما میبایست وقتی وقت مدیکال گرفتین اینو میگفتین به دکتر کریستین.در ضمن تست سل را من وقتی ایران بودم از خانم جنس منشی فارسی زبان کریستین پرسیدم و گفتن تست سل فقط روزهای سه شنبه و پنجشنبه گرفته میشه،بنابراین لطفا دوباره وقت بگیرین.حتما شماره خانم جنس را دارین،ایشون وایبر هم داره.اونجا به خوبی کمک و راهنمایی میکنن ولی حتما زودتر برین.من چون بچه دارم یکهفته زودتر از مصاحبم ایروان بودم چون تست سل فقط سه شنبه بود و پنجشنبه و دیر میشد و من دوشنبه هفته بعدش مصاحبه داشتم.شما اول این مشکلو حل کنین و من بقیه سوالاتونو جواب میدم.در ضمن بچه ها آزمایش خون ندارن فقط اگر دور جاییکه تست سل را گرفتن قرمز بشه که اکثر آسیاییها میشه از بچه اسکن قفسه سینه میگیرن.لطفا زود در وقتتون تجدید نظر کنین.
دوست عزيز تست سل كه براي بچه ها گرفته ميشه روزهاي جمعه و سه شنبه هست، پنجشنبه نيست.
در ضمن لطف كنيد براي جواب دادن به پست ها حتمن اونا رو كوتاه كنيد، الان با دو تا پست صفحه پر شده
[/quote]

دوست عزیز اولا تا موقعیکه من مصاحبه داشتم سه شنبه و پنجشنبه بود مگر اینکه حالا تغییر کرده باشه،دوما نوشته من هم آنقدر طولانی نیست،اگر هم باشه به خاطر اینه که برای دوستمون نگران شدم که با بچه و اینهمه هزینه نره و مجبور باشه برگرده ایران،بعدم مگه جای شمارو گرفتم که ناراحتی؟بهتره هر کسی در اینجا حد خودشو بدونه.بعد هم شما که اینو میدونستی چرا زودتر به دوستمون نگفتی؟من خیلی از حرف شما ناراحت شدم ،امیدوارم دیگه تکرار نشه چون قصد من کمک به دوستمون بود.کوتاهتر از این نمیشد.شما هم به جای ایراد‌گرفتن حواستون به مصاحبتون باشه چون با شکستن دل کسیکه قصدش کمک بوده به جایی نمیرسین.
کیسIr1:
ارسال مدارک اواخر دسامبر  2013
دریافت کانفرمیشن نامبر ژانویه2014
اعلام نقص مدرک 30جون  , 30 جولای ارسال مدارک بهins
approve  اول آگست 2014
دریافت کیس نامبر25سپتامبر،سفارت تعیین شده ایروان
مصاحبه 23 مارچ ۲۰۱۵
نقص مدرک
تحویل مدارک خواسته شده در 27 ایپریل،دوباره نقص مدرک
دریافت ویزا 15 می 2015SmileCool
 ورود به آمریکا:اول جولای ۲۰۱۵

آنرا که تویی چاره
بیچاره نخواهد شد
تشکر کنندگان:
دوستان بنظرتون بعداز ورود به فرودگاه ایروان برا گرفتن اپارتمان اقدام کنم مشکلی پیش میاد؟ اخه دوست ندارم ندیده و فقط از طریق سایت اپارتمان بگیرم میخوام حتمآ خودم مکانو ببینم و بعد قرارداد ببندم . نظرتون چیه؟
ممکنه جایی پیدا نکنم؟
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، ARSAMNEW
دوست عزیز اولا تا موقعیکه من مصاحبه داشتم سه شنبه و پنجشنبه بود مگر اینکه حالا تغییر کرده باشه،دوما نوشته من هم آنقدر طولانی نیست،اگر هم باشه به خاطر اینه که برای دوستمون نگران شدم که با بچه و اینهمه هزینه نره و مجبور باشه برگرده ایران،بعدم مگه جای شمارو گرفتم که ناراحتی؟بهتره هر کسی در اینجا حد خودشو بدونه.بعد هم شما که اینو میدونستی چرا زودتر به دوستمون نگفتی؟من خیلی از حرف شما ناراحت شدم ،امیدوارم دیگه تکرار نشه چون قصد من کمک به دوستمون بود.کوتاهتر از این نمیشد.شما هم به جای ایراد‌گرفتن حواستون به مصاحبتون باشه چون با شکستن دل کسیکه قصدش کمک بوده به جایی نمیرسین.
[/quote]
دوست عزيز در حال حاضر سه شنبه و جمعه هست.
موضوع دوم اينكه مث اينكه سو تفاهم شد ، منظور من ان نيست كه شما طولاني نوشتي منظورم پست هاي اين شكلي هست كه طولاني توضيح داده شده وقتي ميخاين پاسخ بدين اون قسمتاي قبلي رو ميشه حذف كرد كه يه موضوع هي تكرار نشه ، و مطمينا در مورد اينكه قصد شما كمك كردن به دوستان هست شكي نيست . با اين وجود اگه از تذكر من ناراحت شدين من معذرت ميخام موفق باشيد. دوستان مديران سايت لطفا شما هم يه توضيحي در اين مورد بدين كه سو تفاهم پيش نياد ممنون

تشکر کنندگان: asher ، laleht ، ARSAMNEW ، ریحانا
(2015-04-10 ساعت 13:44)m.ghoreishi نوشته:  دوستان بنظرتون بعداز ورود به فرودگاه ایروان برا گرفتن اپارتمان اقدام کنم مشکلی پیش میاد؟ اخه دوست ندارم ندیده و فقط از طریق سایت اپارتمان بگیرم میخوام حتمآ خودم مکانو ببینم و بعد قرارداد ببندم . نظرتون چیه؟
ممکنه جایی پیدا نکنم؟
دوست عزيز ميشه اينكار رو انجام بدين ما هم اينجا هماهنگ كرديم با يه دوستي خونه رو بهمون نشون داد ديديم از همه نظر اكي هست اجاره كرديم ، در ضمن خودش چند تا خونه ديگه هم در نظر داشت كه اگه دوست نداشتيم اونرو هم ببينيم
من يه پيغام خصوصي واستون ميفرستم

تشکر کنندگان: asher ، m.ghoreishi ، hilda60 ، ARSAMNEW ، t_arian_n ، ed2008
(2015-04-10 ساعت 14:32)k1_m_1358 نوشته:  
(2015-04-10 ساعت 13:44)m.ghoreishi نوشته:  دوستان بنظرتون بعداز ورود به فرودگاه ایروان برا گرفتن اپارتمان اقدام کنم مشکلی پیش میاد؟ اخه دوست ندارم ندیده و فقط از طریق سایت اپارتمان بگیرم میخوام حتمآ خودم مکانو ببینم و بعد قرارداد ببندم . نظرتون چیه؟
ممکنه جایی پیدا نکنم؟
دوست عزيز ميشه اينكار رو انجام بدين ما هم اينجا هماهنگ كرديم با يه دوستي خونه رو بهمون نشون داد ديديم از همه نظر اكي هست اجاره كرديم ، در ضمن خودش چند تا خونه ديگه هم در نظر داشت كه اگه دوست نداشتيم اونرو هم ببينيم
من يه پيغام خصوصي واستون ميفرستم

ممنون کیوان جان خیلی لطف میکنید. ایشالا اصفهان جبران میکنم Big Grin
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، hilda60 ، p00ya2001 ، ARSAMNEW
با تشکر از همه دوستان که با احساس مسئولیتی که دارن به سایر نفرات پاسخگو هستن .
اول از همه عذر خواهی میکنم که با سوالی که کردم صفحه پر شد . اشتباه از من بود . و از آقا کیوان و کاربر sepideh jan تشکر و در وحله دوم معذرت میخوام .
در مورد جواب هایی که دادید من با خود دکتر کریستین صحبت کردم و تاریخ تولد بچه ها و خودمون رو نوشتم بعد از اون دکتر گفت که چه روزی بیاید برای تست پزشکی . دو روز قبل مصاحبه یعنی دوشنبه
حالا فکر میکنید باز هم لازمه که به منشی دکتر زنگ بزنم ؟ یا نه ؟
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، sepideh jan
(2015-04-11 ساعت 08:53)ALISHARIFI نوشته:  با تشکر از همه دوستان که با احساس مسئولیتی که دارن به سایر نفرات پاسخگو هستن .
اول از همه عذر خواهی میکنم که با سوالی که کردم صفحه پر شد . اشتباه از من بود . و از آقا کیوان و کاربر sepideh jan تشکر و در وحله دوم معذرت میخوام .
در مورد جواب هایی که دادید من با خود دکتر کریستین صحبت کردم و تاریخ تولد بچه ها و خودمون رو نوشتم بعد از اون دکتر گفت که چه روزی بیاید برای تست پزشکی . دو روز قبل مصاحبه یعنی دوشنبه
حالا فکر میکنید باز هم لازمه که به منشی دکتر زنگ بزنم ؟ یا نه ؟
علي جان اگر كمكي از دستم بر بياد با كمال ميل خوشحال ميشم كه انجام بدم ما در حال حاضر يروان هستيم اگه كاري داشتي بگو واست انجام بدم.
واسه بچه ها تست سل ٧٢ ساعت زمان نياز داره و اين تست فقط روزاي سه شنبه و جمعه انجام ميشه، حالا با اين زماني كه دكنر به شما داده احتمالن جواب رو بعد مصاحبه بايد به سفارت تحويل بدين ، ما خودمون دقيقا شرايط شما رو داريم يعني تاريخ مصاحبمون روز 4شنبه هست ولي جمعه قبلش به ما وقت داد، حالا احتمال داره دكتر توي اون تاريخ وقت نداشته كه به شما نداده ، ولي با اين وجود يه تماس با خانوم جنيس منشي دكتر بگيرين.
از بچه ها هم خون نميگيرن. فقط يه مايعي رو زير پوست دستش تزريق ميكنن كه براي تشخيص بيماري سل هست . دردي هم نداره ، حداقل پسر ما كه عكسل العملي نشون نداد.
هر سوالي بود خوشحال ميشم كمك كنم.
يه پيغام خصوصي هم واست گذاشتم بخون

تشکر کنندگان: laleht ، ALISHARIFI ، hilda60 ، asher ، m.ghoreishi ، t_arian_n
کلا بعد از تماس با دکتر کریستین بصورت ایمیل و تعیین وقت از طرف ایشون (محض اطمینان کپی از ایمیل های دکتر هم داشته باشید)
با منشی دکتر هماهنگ کنید تا اسمتون رو وارد کنه تا براتون روز مدیکال مشکلی پیش نیاد
موفق باشید.
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، behjat ، ARSAMNEW

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان