کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ارمنستان برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-04-11 ساعت 12:42)hilda60 نوشته:  کلا بعد از تماس با دکتر کریستین بصورت ایمیل و تعیین وقت از طرف ایشون (محض اطمینان کپی از ایمیل های دکتر هم داشته باشید)
با منشی دکتر هماهنگ کنید تا اسمتون رو وارد کنه تا براتون روز مدیکال مشکلی پیش نیاد
موفق باشید.
دقيقن هيلدا خانم درست ميكگن حتمن از ايميلها پرينت داشته باشين چون روزي كه ما وقت داشتين يه خانواده بودن كه ميگفتن ١١ وقت داشتيم ولي دكتر ميگفت من چيزي از شما ندارم و ميگفت اگه وقت داري ايميل من رو نشون بده اونا هم نداشتن خلاصه خانم جنيس بهش كمك كرد كه مشكلش حل بشه خلاصه واسه اطمينان ايميل رو همراه داشته باشين
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان: hilda60 ، ARSAMNEW ، t_arian_n
بچه ها همه شما برا مدیکال واکسن هپاتیت رو زدید؟
پاستور تجریش به ما گفت نیازی نیست تزریق کنید.
درسته؟
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، k1_m_1358
(2015-04-11 ساعت 21:17)mahtaji نوشته:  بچه ها همه شما برا مدیکال واکسن هپاتیت رو زدید؟
درسته؟

نه نمیخواد ، ما نزده بودیم اونجا هم دکتر گفت واکسیناسیون کامله
کیس نامبر: 2800 مصاحبه:2 آپریل، ایروان . تعداد:2 نفر. آپدیتها: 6،7،8،16 آپریل ، 2 جون(هردو) ، 4جون (اصلی) ، 15 جولای شبانه(نفر دوم) 24 جولای شبانه(هر دو) کلیر: 27 جولای گرفتن ویزا:31 جولای مقصد: آتلانتا
تشکر کنندگان: mahtaji ، hilda60 ، ARSAMNEW
سلام بر دوستان عزیز مهاجر سرایی ما الان در ایروان هستیم دیروز مراحل رادیکال را انجام دادیم و سه شنبه هم مصاحبه داریم چهار نفر
چون اینجا برام امکان سفرنامه نوشتن نیست در اولین فرصت بعد از برگشت به ایران خواهم نوشت بدانید اگر کارها را دقیق و حساب شده انجام دهید کارها ساده تر و روتین تر از ان است که فکر میکنید امیدوارم آنچه خیر است برای همه شما عزیزان پیش آید
تشکر کنندگان: hilda60 ، behjat ، m.ghoreishi ، ARSAMNEW ، k1_m_1358
(2015-04-12 ساعت 00:39)مریم معینی نوشته:  سلام بر دوستان عزیز مهاجر سرایی ما الان در ایروان هستیم دیروز مراحل رادیکال را انجام دادیم و سه شنبه هم مصاحبه داریم چهار نفر
چون اینجا برام امکان سفرنامه نوشتن نیست در اولین فرصت بعد از برگشت به ایران خواهم نوشت بدانید اگر کارها را دقیق و حساب شده انجام دهید کارها ساده تر و روتین تر از ان است که فکر میکنید امیدوارم آنچه خیر است برای همه شما عزیزان پیش آید
موفق باشید .. به امید شنیدن خبرهای خووووووب
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان: sepideh jan ، k1_m_1358
(2015-04-11 ساعت 08:53)ALISHARIFI نوشته:  با تشکر از همه دوستان که با احساس مسئولیتی که دارن به سایر نفرات پاسخگو هستن .
اول از همه عذر خواهی میکنم که با سوالی که کردم صفحه پر شد . اشتباه از من بود . و از آقا کیوان و کاربر sepideh jan تشکر و در وحله دوم معذرت میخوام .
در مورد جواب هایی که دادید من با خود دکتر کریستین صحبت کردم و تاریخ تولد بچه ها و خودمون رو نوشتم بعد از اون دکتر گفت که چه روزی بیاید برای تست پزشکی . دو روز قبل مصاحبه یعنی دوشنبه
حالا فکر میکنید باز هم لازمه که به منشی دکتر زنگ بزنم ؟ یا نه ؟

اگر بچتون تست سل داشته باشه که دو روز قبل مصاحبه برای مدیکال دیره مگر اینکه تست سل نداشته باشه.شماره را براتون گذاشتم،موفق باشین!
کیسIr1:
ارسال مدارک اواخر دسامبر  2013
دریافت کانفرمیشن نامبر ژانویه2014
اعلام نقص مدرک 30جون  , 30 جولای ارسال مدارک بهins
approve  اول آگست 2014
دریافت کیس نامبر25سپتامبر،سفارت تعیین شده ایروان
مصاحبه 23 مارچ ۲۰۱۵
نقص مدرک
تحویل مدارک خواسته شده در 27 ایپریل،دوباره نقص مدرک
دریافت ویزا 15 می 2015SmileCool
 ورود به آمریکا:اول جولای ۲۰۱۵

آنرا که تویی چاره
بیچاره نخواهد شد
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، k1_m_1358
(2015-04-10 ساعت 07:56)k1_m_1358 نوشته:  دوست عزیز سلام ،تعجب کردم نوشته شمارو خوندم،عزیز شما چون بچه کوچک دارین،۴روز کاری طول میکشه تا جواب شمارو بدن،بنابراین شما میبایست وقتی وقت مدیکال گرفتین اینو میگفتین به دکتر کریستین.در ضمن تست سل را من وقتی ایران بودم از خانم جنس منشی فارسی زبان کریستین پرسیدم و گفتن تست سل فقط روزهای سه شنبه و پنجشنبه گرفته میشه،بنابراین لطفا دوباره وقت بگیرین.حتما شماره خانم جنس را دارین،ایشون وایبر هم داره.اونجا به خوبی کمک و راهنمایی میکنن ولی حتما زودتر برین.من چون بچه دارم یکهفته زودتر از مصاحبم ایروان بودم چون تست سل فقط سه شنبه بود و پنجشنبه و دیر میشد و من دوشنبه هفته بعدش مصاحبه داشتم.شما اول این مشکلو حل کنین و من بقیه سوالاتونو جواب میدم.در ضمن بچه ها آزمایش خون ندارن فقط اگر دور جاییکه تست سل را گرفتن قرمز بشه که اکثر آسیاییها میشه از بچه اسکن قفسه سینه میگیرن.لطفا زود در وقتتون تجدید نظر کنین.خودتون و خ
دوست عزيز تست سل كه براي بچه ها گرفته ميشه روزهاي جمعه و سه شنبه هست، پنجشنبه نيست.
در ضمن لطف كنيد براي جواب دادن به پست ها حتمن اونا رو كوتاه كنيد، الان با دو تا پست صفحه پر شده
[/quote]
کیسIr1:
ارسال مدارک اواخر دسامبر  2013
دریافت کانفرمیشن نامبر ژانویه2014
اعلام نقص مدرک 30جون  , 30 جولای ارسال مدارک بهins
approve  اول آگست 2014
دریافت کیس نامبر25سپتامبر،سفارت تعیین شده ایروان
مصاحبه 23 مارچ ۲۰۱۵
نقص مدرک
تحویل مدارک خواسته شده در 27 ایپریل،دوباره نقص مدرک
دریافت ویزا 15 می 2015SmileCool
 ورود به آمریکا:اول جولای ۲۰۱۵

آنرا که تویی چاره
بیچاره نخواهد شد
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان مهاجرسرايي عزيزم فردا دارم مي رم ايروان براي مصاحبه البته دوشنبه هفته ديگر مصاحبه دارم ولي به خاطر دكتر بايد سه شنبه اونجا باشم برام دعا كنيد اصل مدرك ديپلم رو پيدا نكردم ودارم با گواهي ديپلم مي رم و مدرك فوق ديپلم و ليسانس
شماره كيس ??45 /محل مصاحبه انكارا تغيير به ايروان؟/كارنت فوریه/ مصاحبه 20اپريل /وضعيت مصاحبه كليرنس /اپديت 2و 4جون,24 و27جولاى نفر اصلی دريافت ويزا 31 جولاى
تشکر کنندگان: hamid99 ، laleht ، k1_m_1358 ، behjat ، nilgoon1982 ، hilda60
(2015-04-12 ساعت 08:09)Kia robani نوشته:  سلام به همه دوستان مهاجرسرايي عزيزم فردا دارم مي رم ايروان براي مصاحبه البته دوشنبه هفته ديگر مصاحبه دارم ولي به خاطر دكتر بايد سه شنبه اونجا باشم برام دعا كنيد اصل مدرك ديپلم رو پيدا نكردم ودارم با گواهي ديپلم مي رم و مدرك فوق ديپلم و ليسانس

سلام،با آرزوی موفقیت
مدرک بالاتر رو که دارید می برید مشکلی پیش نمیاد،مدارک تحصیلی من هم همین وضعیت رو داشت.
2015 ایروان-مصاحبه هفته اول فوریه-آخرین آپدیت1 اکتبر 2015 !!!
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، mahtaji ، Kia robani ، hilda60
(2015-04-11 ساعت 21:34)mehdiyk نوشته:  
(2015-04-11 ساعت 21:17)mahtaji نوشته:  بچه ها همه شما برا مدیکال واکسن هپاتیت رو زدید؟
درسته؟

نه نمیخواد ، ما نزده بودیم اونجا هم دکتر گفت واکسیناسیون کامله

از من و همسرم اول تست خون گرفت تا عددی که یرای هپاتیت مورد نیاز رو کنترل کنه . بعد تو جواب آزمایش گفت که عدد هر دو تاتون خوبه . من لب مرزی بودم ولی برای همسرم زیادی هم بود ولی گفت برگه آزمایش خون رو با خودتون ببرید
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، k1_m_1358 ، mahtaji ، hilda60
دوستان دقیقا چندتا عکس باید ببریم با خودمون؟
شماره كيس: **2015AS000052
تاريخ رويت قبولي: ٢ مي
تعداد افراد كيس: 2 نفر
سفارت: انكارا تغییر به ایروان
تاريخ تكميل فرم: 6 سپتامبر
تاريخ كارنت: مارچ ٢٠١5
دريافت نامه دوم: 25 مارچ
تاريخ مصاحبه: 11می
تاریخ آپدیتها: 12 می-14می-2 جون
تشکر کنندگان: k1_m_1358
دوستان يه كاري هم هست به اسم رتبه دادن گاهي دوستان گل غرق مطالب تاپيك ها ميشن فراموششون ميشه
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، hilda60
(2015-04-12 ساعت 11:22)farnaz s نوشته:  دوستان دقیقا چندتا عکس باید ببریم با خودمون؟

شما 2 تا عكس 5x5واسه سفارت ميخوايين كه بهتره هر 6 تا كه چاپ ميكنين همراهتون باشه پشت نويسي شده با خودكار نرم شامل شماره كيس
نام و نام خانوادگي و شماره تاريخ تولد
5 تا هم مديكال ابوظبي از ما خواست ارمنستان نميدونم مت 5 تا عكس 6x4 داديم قبول كردن
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: farnaz s ، t_arian_n
سلام کسی میدونه تست سل رو میتونیم برای بچه ها در ایران تو انیستیتو پاستور و یا هر جای دیگه انجام داد یا حتما اونجا باید انجام بشه ؟
تشکر کنندگان: k1_m_1358
(2015-04-12 ساعت 14:57)ALISHARIFI نوشته:  سلام کسی میدونه تست سل رو میتونیم برای بچه ها در ایران تو انیستیتو پاستور و یا هر جای دیگه انجام داد یا حتما اونجا باید انجام بشه ؟
من قبل از رفتن هم با پاستور تجریش صحبت کردم هم مرکزی هردو گفتن ما انجام نمیدیم ولی اگه بیرون انجام دادین نتیجه رو بیارین در کارت وارد میکنیم .
با بیمارستان کسری و ایرانمهر صحبت کردم هردو گفتن انجام میدیم اما آخر کار شوهرم گفت نکن چون اگه یک درصد اونجا قبول نکردن بیچاره بچه دستش دو بار سوراخ میشه و خلاصه انجام ندادم.
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، hilda60 ، Daneshjo

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان