کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ارمنستان برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
دوستانی که رفتن سفارت در ارمنستان آیا صحت داره که میگن برای موارد الکی و مصخره آفیسر گیر میده و رد میکنه؟
ما آزموده ایم در این شهر بخت خویش....
بیرون کشید باید از این ورطه رخت خویش....
از بس که دست میگزم و آه میکشم، آتش زدم چو گل به تن لَخت لَخت خویش
تشکر کنندگان: behjat ، k1_m_1358 ، Daneshjo
سلام
ما دیروز یعنی یکشنبه رسیدیم . من هم مثل آقا کیوان تصمیم گرقتم روز به روز سفرنامه رو بنویسم (انجام وظیفه کنم )
1-ارمنستان یک شنبه هوا خوب و عالی ولی چند روز آینده هواشناسی بارون و ابری گزارش کرده . البته اگه مثل هواشناسی ما نباشه.
2-تو فرود گاه چون من یه بچه کوچیک و شیطون دارم برای ویزا مشکل برام پیش اومد . منظورم اینکه اون همش بازیگوشی میکرد . افیسر مار رو خارج از صف برد جلو . پیشنهاد میشه اگه وقت دارید از سفارت ارمنستان تو ایران تهیه کنید .
2- با یه تاکسی و کمی چونه زدن و اطلاعاتی که از تو همین تاپیک داشتم قیمت رو فیکس کردم و راهی آپارتمانی که در نظر گرفته بودم رفتیم (4000)
امروز هم سا عت 12 وقت مدیکال دارییم .بقیه سفر نامه بعد از اومدن از مدیکال . در آخر با تشکر از کیوان جان
(#) كیس نامبر : 2015AS4###
(#) تعداد افراد : 4 نفر
(#) کنسولگری : Yerevan
(#) ارسال فرم های سری اول : June
(#) کارنت: MARCH
(#) تاریخ مصاحبه : MAY 06
دريافت ويزا : ;کلرینس برگه آبی . انتظار بد دردیه
آپدیت : 08JUN..02JUN.....08MAY(شبانه .همه خانواده و خودم )....13JUL(به خاطر جواب ایمیل . فقط خودم )...14JUL(فقط خودم )24jul هم خودم و همسرم
(#) کلریر 27 july
(#)دریافت ویزا :30 july
(#): مقصد: دالاس
تشکر کنندگان: behjat ، k1_m_1358 ، Daneshjo ، hilda60
(2015-05-04 ساعت 08:50)hedyhoney نوشته:  دوستانی که رفتن سفارت در ارمنستان آیا صحت داره که میگن برای موارد الکی و مصخره آفیسر گیر میده و رد میکنه؟

سلام دوست عزیز به نظر من که اینطور نیست،اگر راحت برخورد کنیو استرس نداشته باشی مشکلی پیش نمیاد آفیسر هم آدم محترمی بود موفق باشی
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، m.ghoreishi ، hilda60
(2015-05-04 ساعت 01:28)Daneshjo نوشته:  
(2015-05-02 ساعت 12:15)behjat نوشته:  
(2015-05-02 ساعت 08:57)ALISHARIFI نوشته:  
(2015-05-02 ساعت 02:02)behjat نوشته:  
(2015-05-01 ساعت 15:30)m.ghoreishi نوشته:  سرکار خانم اگه به تلفن شما جواب ندادن میتونید ایمیل بفرستید و سوالتونو مطرح کنید احتمال اینکه جواب بدن بیشتره
iranIVyerevan@state.gov

سلام ایمیل هم دادم جوابی نگرفتم،همه چیز دست به دست هم داده که من یک سفر تنهایی برم،که خیلی هم احتیاج دارم بهر حال از اونجا شمارو در جریان میگذارمممنونم
سلام بهجت خانوم
تبریک به خاطر تایید ویزای همسرتون
ما چهارشنبه وقت مصاحبه دارییم و دوشنبه وقت دکتر . نمی دونم زمان مسافرت شما کی هست . اگر کاری از دستم بر میاد در خدمتم. راستی زمان کلیرینس همسرتون چه مقدار طول کشید .؟ متشکر
ممنون از لطفتتون ،من امروز میرم دوشنبه میرم سفارت پاس شوهرم را بدم احتمالا چهارشنبه آماده بشه شاید همدیگر را دیدیم موفق باشی.۸۰ روز طول کشید تا کلیر شد
سلام تبریک میگم ما ارمنستان هستیم فردا صب مصاحبه داریم اگر اینجا هستید بگید که در تماس باشیم

(2015-05-02 ساعت 12:15)behjat نوشته:  
(2015-05-02 ساعت 08:57)ALISHARIFI نوشته:  
(2015-05-02 ساعت 02:02)behjat نوشته:  
(2015-05-01 ساعت 15:30)m.ghoreishi نوشته:  سرکار خانم اگه به تلفن شما جواب ندادن میتونید ایمیل بفرستید و سوالتونو مطرح کنید احتمال اینکه جواب بدن بیشتره
iranIVyerevan@state.gov

سلام ایمیل هم دادم جوابی نگرفتم،همه چیز دست به دست هم داده که من یک سفر تنهایی برم،که خیلی هم احتیاج دارم بهر حال از اونجا شمارو در جریان میگذارمممنونم
سلام بهجت خانوم
تبریک به خاطر تایید ویزای همسرتون
ما چهارشنبه وقت مصاحبه دارییم و دوشنبه وقت دکتر . نمی دونم زمان مسافرت شما کی هست . اگر کاری از دستم بر میاد در خدمتم. راستی زمان کلیرینس همسرتون چه مقدار طول کشید .؟ متشکر
ممنون از لطفتتون ،من امروز میرم دوشنبه میرم سفارت پاس شوهرم را بدم احتمالا چهارشنبه آماده بشه شاید همدیگر را دیدیم موفق باشی.۸۰ روز طول کشید تا کلیر شد
سلام تبریک میگم ما ارمنستان هستیم فردا صب مصاحبه داریم اگر اینجا هستید بگید که در تماس باشیم
سلام من خط ندارم اینجا ،ساعت ده میرم سفارت بقیه روز هم تو شهر میچرخم انشاالله همدیگر را میبینیم براتون آرزوی ویزای یکضرب میکنم موفق باشید
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، m.ghoreishi ، hilda60
سلام من رفتم پاس شوهرم را دادم سفارت گفتند مشکلی نیست به من ویزاشو میدهند حالا باید دو سه روز صبر کنم تا با من تماس بگیرند سفارت شلوغ بود
تشکر کنندگان: h_researcher ، k1_m_1358 ، m.ghoreishi ، hilda60
(2015-05-04 ساعت 08:50)hedyhoney نوشته:  دوستانی که رفتن سفارت در ارمنستان آیا صحت داره که میگن برای موارد الکی و مصخره آفیسر گیر میده و رد میکنه؟
برای ما که اصلن اینجوری نبود خیلی منطقی .
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، hilda60
هورااااااااا براي همه بچه هايي كه ماه مي خبر كلير شدن يا گرفتن ويزاي يكضربشونو شنيديم يا قرار به زودي بشنويم
ممنون ميشم اگه يه كوچولو در مورد هزينه ونوع پروازتون و اقامتتون هم توضيح بدين،ما اخر مي مصاحبه داريم
يه سؤال هم در مورد كپي ،ايا كپي هم از مدرك و هم از ترجمه؟و ايا كپي برابر اصل؟
براي تك تكتون بهترين و بزرگترين موفقيت هارو إرزو دارم.......
CN:2015AS51xx
٢نفر:تعداد افراد منظور در كيس
19may:ارسالds260
March:كارنتي
24march:دريافت نامه دوم
Mayاخر:مصاحبه
يكضرب:ويزا
تشکر کنندگان: Daneshjo ، k1_m_1358
(2015-05-04 ساعت 02:32)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-05-04 ساعت 01:37)Daneshjo نوشته:  سلام به اعضای محترم
به قول آقای کیوان امشب دعای شب سفارت رو برای ما هم بخونید
فردا صب من و همسرم وقت مصاحبه داریم
لطفا از دعای خیرو انرژی مثبت مارو بی نصیب نزارید

سلام با اينكه امضا ندارين و شرايط كيستون رو نميدونم ولى براتون ارزوى موفقيت ميكنم انشالا با دست پر بر گردين، موفق باشيد

سلام من ویزا گرفتم ولی همسرم‌کلیرنس خورد ، گفتن بین ۳ ماه تا ۶ ماه، هیچ مشکلی نداشت حتی معاف شده بود فقط چون من برنده و بعدا ازدواج کرده بودیم کلیرنس خورد حتی همسرم سوال کرد نقص مدارک داشتم ، گفتن نه ،‌فقط مراحل اداری باید طی بشه ،
فقط میخوام بدونم که ممکنه زودتر از اون تاریخی که گفتن همسرم کلیر بشه ؟؟؟ زودتر از ۳ -۶ ماه ؟؟؟
شماره كيس: ***2015AS00002
تاريخ رويت قبولي: 15سپتامبر
تعداد افراد كيس: ۲ نفر
سفارت: آنكارا تغییر به ایروان
تاريخ تكميل فرم: 10 نوامبر
دريافت نامه دوم: 24 مارچ
تاريخ مصاحبه: ۴ مي
دريافت ويزا : ۶ مي
همسرم :AP

آپديت ها: ...19 مي، همسرم، 2جون همسرم، 4 جون خودم.... به ميمنت و مباركي
همسر م 9 جون كلير شد.24 جون Issue شد، 25 جون ويزارو دريافت كرديم.

اگر ميخوام خوشبخت باشم،زندگي رو به يه هدف گره ميزنم، نه به آدما و اشياء....Shy
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، behjat ، hilda60
(2015-05-04 ساعت 06:32)k1_m_1358 نوشته:  
(2015-05-04 ساعت 01:25)Daneshjo نوشته:  
(2015-04-30 ساعت 19:16)ehsan_pars نوشته:  [quote='Daneshjo' pid='600504' dateline='1430319071']
[quote='p00ya2001' pid='598230' dateline='1429951116']
[quote='Daneshjo' pid='598213' dateline='1429947447']
من فعالیتم زیاد شده اما از رتبه خبری نیست !!!!؛-)

سلام چطوری باید رتبه بدیم ؟
خیلی راحت اونجایی که تعداد رتبه های من هست که الان 30 تا شده رنگش هم سبره. روی اون عدد 30 کلیک کن یه صفحه باز میشه یه گزینه داره به اسم رتبه دادن ، روی اون که کلیک کنی یه صحفه دیگه باز میشه اونجا رتبه ای قراره بهم بدی اضافه میکنی و به روز رسانی . به همین سادگی فقط یه نکته داره اونم اینه که فقط در مورد رتبه دادن به من کار میکنه این روش Big GrinBig GrinBig Grin
موفق باشی.
یه رتبه هم من دادم بهت که کلی انرژی بگیری برای ویزای یک ضرب.
انرژی ++++++++++++++++++++++++++++++++++

ممنون

تشکر کنندگان:
(2015-05-04 ساعت 06:32)k1_m_1358 نوشته:  
(2015-05-04 ساعت 01:25)Daneshjo نوشته:  
(2015-04-30 ساعت 19:16)ehsan_pars نوشته:  [quote='Daneshjo' pid='600504' dateline='1430319071']
[quote='p00ya2001' pid='598230' dateline='1429951116']
[quote='Daneshjo' pid='598213' dateline='1429947447']
من فعالیتم زیاد شده اما از رتبه خبری نیست !!!!؛-)

سلام چطوری باید رتبه بدیم ؟
خیلی راحت اونجایی که تعداد رتبه های من هست که الان 30 تا شده رنگش هم سبره. روی اون عدد 30 کلیک کن یه صفحه باز میشه یه گزینه داره به اسم رتبه دادن ، روی اون که کلیک کنی یه صحفه دیگه باز میشه اونجا رتبه ای قراره بهم بدی اضافه میکنی و به روز رسانی . به همین سادگی فقط یه نکته داره اونم اینه که فقط در مورد رتبه دادن به من کار میکنه این روش Big GrinBig GrinBig Grin
موفق باشی.
یه رتبه هم من دادم بهت که کلی انرژی بگیری برای ویزای یک ضرب.
انرژی ++++++++++++++++++++++++++++++++++

ممنون

تشکر کنندگان:

سلام ما امروز سفارت بود یم اصلا همچین چیزی ندیدیم

تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، hilda60
سلام من خط ندارم اینجا ،ساعت ده میرم سفارت بقیه روز هم تو شهر میچرخم انشاالله همدیگر را میبینیم براتون آرزوی ویزای یکضرب میکنم موفق باشید
[/quote]
سلام بهجت خانم تبریک مجدد برای اینکه همسرتون کلیر شد ، امروز صب من ویزا گرفتم ولی همسرم کلیرنس خورد الان حال شمارو درک میکنمSad خیلی بد!!
به همسر شما گفتن چند ماه کلیرنس خورده ، و آیا دقیقا همون چیزیکه گفتن بود یا زودتر کلیر شد ، آفیسر به من گفت به شما پیشنهاد میکنم تا قبل از ۶ ماه بری امریکا و به همطرم گفت ۳-۶ ماه ممکنه طول بکشه !!! مدارکمون کامل بود آفیسرم گفت نقص مدرک ندارید فقط مراحل اداری باید طی بشه ، به شما همینو گفت ؟! همسرم نه کار دولتی داشت نه سربازی رفته بود معاف شده بود ...

تشکر کنندگان:
کد پی‌اچ‌پی:
[quote='الناز٢' pid='603772' dateline='1430726393']
هورااااااااا براي همه بچه هايي كه ماه مي خبر كلير شدن يا گرفتن ويزاي يكضربشونو شنيديم يا قرار به زودي بشنويم
ممنون ميشم اگه يه كوچولو در مورد هزينه ونوع پروازتون و اقامتتون هم توضيح بدين،ما اخر مي مصاحبه داريم
يه سؤال هم در مورد كپي ،ايا كپي هم از مدرك و هم از ترجمه؟و ايا كپي برابر اصل؟
براي تك تكتون بهترين و بزرگترين موفقيت هارو إرزو دارم
.......
[/
quote]

سلام ما امروز مصاحبه داشتیم کپی پاسپورت رو خواستن ، دیگه کپی برابر اصل و اینارو نخواستن ،من کپی پاسپورت خودم هم همسرم ، اصل ریز نمرات من رو که کیس برنده بودم رو نگاهم نکرد ریز نمرات همسرم رو هم نگرفت ،ما با اتوبوس اومدیم با رویال سفر اتوبوسش خوبه رفت نفری ۱۸۰ برگشت نفری ۲۰۰ ، اینجا خونه گرفتیم یکم با میدون جمهوری فاصله داره ولی ما با یه ون میریم تا مرکز شهر ،
شبی ۴۰ دلار گرفتیم ،‌توی مرکز شهر معمولا شبی ۵۰ دلار هست ،چون ما یاد گرفتیم با ون ها رفت و آمد کنیم مهم نبود مرکز باشیم یا نه ،توصیه میکنم به دوستان دیکه که قصد سفر به ارمنستان رو دارن با همین ون و اتوبوسها رفت و آمد کنن قیمتهاشون خیلی خوبه ، ما هر جا میخواستیم بریم اعم از مدیکال ، سفارت ، بازار 
....با ون میرفتیم کرایه هم نفری ۱۰۰ درام هست ۷۲۰ تومن

تشکر کنندگان: behjat ، الناز٢ ، hilda60 ، k1_m_1358 ، hamed shayan

خیر دوست عزیز . هرکی اینو گفته یا مشکل نقص مدرک داشته یا از ابتدا صادقانه عمل نکرده. شما خیلی ریلکس باش و با اعتماد بنفس برو جلو مطمئنن هیچ مشکلی پیش نمیاد
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: behjat ، hilda60 ، k1_m_1358 ، asher
(2015-05-04 ساعت 13:29)Daneshjo نوشته:  سلام من خط ندارم اینجا ،ساعت ده میرم سفارت بقیه روز هم تو شهر میچرخم انشاالله همدیگر را میبینیم براتون آرزوی ویزای یکضرب میکنم موفق باشید
سلام بهجت خانم تبریک مجدد برای اینکه همسرتون کلیر شد ، امروز صب من ویزا گرفتم ولی همسرم کلیرنس خورد الان حال شمارو درک میکنمSad خیلی بد!!
به همسر شما گفتن چند ماه کلیرنس خورده ، و آیا دقیقا همون چیزیکه گفتن بود یا زودتر کلیر شد ، آفیسر به من گفت به شما پیشنهاد میکنم تا قبل از ۶ ماه بری آمریکا و به همطرم گفت ۳-۶ ماه ممکنه طول بکشه !!! مدارکمون کامل بود آفیسرم گفت نقص مدرک ندارید فقط مراحل اداری باید طی بشه ، به شما همینو گفت ؟! همسرم نه کار دولتی داشت نه سربازی رفته بود معاف شده بود ...
[/quote]

سلام، نگران نباشید ویزای خودتون مبارک باشه شوهرمن هم معاف شده بود و کار دولتی هم نداشت اول که به گفتن هردو قبولید فرداش زنگ زدند گفتند شوهرتون بررسی نیاز داره شما میگیرید یا صبر میکنید که من گفتم میگیرم نگفتند کارش چند ماه طول میکشه ولی ۸۰روز طول کشید موارد با هم فرق میکنه انشاالله زود درست میشه توکل به خدا موفق باشید
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، hilda60 ، Daneshjo ، dd7472003

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان