کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ارمنستان برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-05-08 ساعت 15:03)behjat نوشته:  سلام دوستان عزیز من با ویزای شوهرم از ایروان برگشتم و برای همتون آرزوی موفقیت میکنم یک سفرنامه جدید هم گذاشتم شاید به درد دوستان بخوره از همراهی ها و لطف و محبت همگی ، ممنونم موفق و پیروز باشید

با آرزوی بهترین ها برای شما و تمام دوستان مهاجرسرایی و من و همسرم
Smile
ممنون بابت سفرنامه
موفق باشیدSmile
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، k1_m_1358 ، behjat ، Kia robani ، sepideh jan
دوستای خوبم سلام ،من و پسرم الان دو هفتست که توی هتلیم،کمرمون از هزینه ها داره خم میشه،سفارت تمام مدارکمون را درست دونست فقط از اونجایی که نمیدونم صلاح در چیه یک مدرک i-864 اورژینال که در ایمیل هم گفته بود برای پسرمون خواستن دوباره. همسرم با ایمیل فرستاد قبول نفرمودن و گفتن باید امضا اسکن نباشه و خود امضا،دوستانیکه ممکنه مثل ما ندونین به این موضوع دقت کنین تا بلای ما سرتون نیاد واینقدر از اعصاب و وقت و هزینتون هدر نره!خلاصه جانم براتون بگه که:همسر بنده خدای من این مدرکو با پست آمریکا فرستاد و کلی هم پرس و جو کرد و گفتن از دی اچ ال زودتر میرسه ولی نشون به اون نشون که الان ۸روزه نرسیده،من و پسرم تو ی هتل و همسرم از از اونور ناراحت!امروز هم که شنبه وهست و تعطیل و نمینطور یکشنبه،اگر مدرک تا دوشنبه برسه که من سجده شکر میکنم به درگاه خدا!راستی دوست عزیز این آپارتمانهای هیور که گفتین جریانش چیه،هتل گرچه بعضی امکانات مثل صبحانه و نظافت و لوازم بهداشتیو تا حدودی داره ولی خوب گرونه برای مدت طولانی!در ضمن دوستان اینجا هوا سرد شده دوباره، من و پسرم مریض شدیم شدید که البته نمیدونم ویروسها را از تهران آوردیم و یا نیتیو ایروان بون:-) به هر حال مجبور شدیم بریم دکتر البته اینم بهتون بگم که اگر بیمه مسافرتی باشین بیمارستان ازتون هزینه نمیگیره از ما که نگرفت،حتما سعی کنین خودتونو بیمه کنین ،آژانسها معمولا اینکارو میکنن و ما بیمه مسافرتی سامان هستیم!البته پول دارو زیاد شد ،مثلا شربت سینه پروسپان که تهران ۱۵هزاز تومنه اینجا نزدیک چار هزار درام،سعی کنین مخصوصا بچه دارها بعضی داروهای لازمو با خودتون بیارین البته دقت کنین داروهای ممنوعه نباشه!سرتونو درد نیارم دوستای عزیز،برامون دعا کنین و به قول آقا کیوان انرژی+++یادتون نرن،درضمن از دست جریان تغییر اسم هم کلی خندیدم،لباتون شاد و تنور دلتون گرم،امیدم به خداست!
کیسIr1:
ارسال مدارک اواخر دسامبر  2013
دریافت کانفرمیشن نامبر ژانویه2014
اعلام نقص مدرک 30جون  , 30 جولای ارسال مدارک بهins
approve  اول آگست 2014
دریافت کیس نامبر25سپتامبر،سفارت تعیین شده ایروان
مصاحبه 23 مارچ ۲۰۱۵
نقص مدرک
تحویل مدارک خواسته شده در 27 ایپریل،دوباره نقص مدرک
دریافت ویزا 15 می 2015SmileCool
 ورود به آمریکا:اول جولای ۲۰۱۵

آنرا که تویی چاره
بیچاره نخواهد شد
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، ehsan_pars ، hilda60 ، Daneshjo
هیلدا جان خیلی خوشحال شدم که همسرتون هم ویزاشو گرفت،دوستان من حالم خیلی سنگینه به خاطر سرفه و سرما خوردگی ،نرسیدم تمام پستهارو بخونم ولی به تما دوستایی که ویزاشونو مثل شوهر هیلدا جان گرفتن از صمیم قلب تبریک میگم و براشون یک هوراای پر از عشق میکشم،هورااااااا:-) :-) ایروانیها یادتون نره لباس گرم ودارو غیر ممنوعه بیارین،البته امیدوارم‌که مریض نشین ولی احتیاط شرط عقله:-)
ه
کیسIr1:
approve  اول آگست 2014
مصاحبه 23 مارچ ۲۰۱۵
نقص مدرک

آنرا که تویی چاره
بیچاره نخواهد شد
تشکر کنندگان: hilda60 ، behjat ، fa15 ، Daneshjo
(2015-05-08 ساعت 14:50)k1_m_1358 نوشته:  
(2015-05-08 ساعت 14:42)پرشاد نوشته:  سلام دوستان مصاحبه من 9jun هست کسی اونروز مصاحبه داره
لطفا راهنمایی کنید که کدوم هتل بهتره
کدوم هتل که بستگی داره چقدر بخاین هزینه کنید. به نظر من هتل هیلتون خوبه
TongueTongueBig GrinBig Grin

سلام آقا کیوان،اولا ممنونم از روحیه دادن به گروه و خندوندنمون:-) و بعد هم اگر میشه در مورد آپارتمان در ایروان به من هم پیام بدین،ممنون.
کیسIr1:
approve  اول آگست 2014
مصاحبه 23 مارچ ۲۰۱۵
نقص مدرک

آنرا که تویی چاره
بیچاره نخواهد شد
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، hilda60
(2015-05-09 ساعت 02:33)sepideh jan نوشته:  هیلدا جان خیلی خوشحال شدم که همسرتون هم ویزاشو گرفت،دوستان من حالم خیلی سنگینه به خاطر سرفه و سرما خوردگی ،نرسیدم تمام پستهارو بخونم ولی به تما دوستایی که ویزاشونو مثل شوهر هیلدا جان گرفتن از صمیم قلب تبریک میگم و براشون یک هوراای پر از عشق میکشم،هورااااااا:-) :-) ایروانیها یادتون نره لباس گرم ودارو غیر ممنوعه بیارین،البته امیدوارم‌که مریض نشین ولی احتیاط شرط عقله:-)
ه

سپيده جان فكر نكنم همسر هيلدا جان كليير شده باشن، اشتباه شده البته اشتباه شيرينى هستش و اميدوارم بزودى اين اتفاق بيافته، احتمالا منظورتون همسر بهجت خانمه كه كليير شدن
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: ehsan_pars ، hilda60 ، k1_m_1358 ، mel ، Daneshjo ، sepideh jan
(2015-05-08 ساعت 15:03)behjat نوشته:  سلام دوستان عزیز من با ویزای شوهرم از ایروان برگشتم و برای همتون آرزوی موفقیت میکنم یک سفرنامه جدید هم گذاشتم شاید به درد دوستان بخوره از همراهی ها و لطف و محبت همگی ، ممنونم موفق و پیروز باشید
سلامم و تبریک زیاد .موفق باشید . من و همسرم تازه شدییم 80 روز پیش شما . انتظار بد دردیه . برای ما هم دعا کنید.
(#) كیس نامبر : 2015AS4###
(#) تعداد افراد : 4 نفر
(#) کنسولگری : Yerevan
(#) ارسال فرم های سری اول : June
(#) کارنت: MARCH
(#) تاریخ مصاحبه : MAY 06
دريافت ويزا : ;کلرینس برگه آبی . انتظار بد دردیه
آپدیت : 08JUN..02JUN.....08MAY(شبانه .همه خانواده و خودم )....13JUL(به خاطر جواب ایمیل . فقط خودم )...14JUL(فقط خودم )24jul هم خودم و همسرم
(#) کلریر 27 july
(#)دریافت ویزا :30 july
(#): مقصد: دالاس
تشکر کنندگان: hilda60 ، k1_m_1358 ، m.ghoreishi ، behjat ، Daneshjo
[quote='sepideh jan' pid='608584' dateline='1431122280']
دوستای خوبم سلام ،من و پسرم الان دو هفتست که توی هتلیم،کمرمون از هزینه ها داره خم میشه،سفارت تمام مدارکمون را درست دونست فقط از اونجایی که نمیدونم صلاح در چیه یک مدرک i-864 اورژینال که در ایمیل هم گفته بود برای پسرمون خواستن دوباره. همسرم با ایمیل فرستاد قبول نفرمودن و گفتن باید امضا اسکن نباشه و خود امضا،دوستانیکه ممکنه مثل ما ندونین به این موضوع دقت کنین تا بلای ما سرتون نیاد واینقدر از اعصاب و وقت و هزینتون هدر نره!خلاصه جانم براتون بگه که:همسر بنده خدای من این مدرکو با پست آمریکا فرستاد و کلی هم پرس و جو کرد و گفتن از دی اچ ال زودتر میرسه ولی نشون به اون نشون که الان ۸روزه نرسیده،من و پسرم تو ی هتل و همسرم از از اونور ناراحت!امروز هم که شنبه وهست و تعطیل و نمینطور یکشنبه،اگر مدرک تا دوشنبه برسه که من سجده شکر میکنم به درگاه خدا!راستی دوست عزیز این آپارتمانهای هیور که گفتین جریانش چیه،هتل گرچه بعضی امکانات مثل صبحانه و نظافت و لوازم بهداشتیو تا حدودی داره ولی خوب گرونه برای مدت طولانی!در ضمن دوستان اینجا هوا سرد شده دوباره، من و پسرم مریض شدیم شدید که البته نمیدونم ویروسها را از تهران آوردیم و یا نیتیو ایروان بون:-) به هر حال مجبور شدیم بریم دکتر البته اینم بهتون بگم که اگر بیمه مسافرتی باشین بیمارستان ازتون هزینه نمیگیره از ما که نگرفت،حتما سعی کنین خودتونو بیمه کنین ،آژانسها معمولا اینکارو میکنن و ما بیمه مسافرتی سامان هستیم!البته پول دارو زیاد شد ،مثلا شربت سینه پروسپان که تهران ۱۵هزاز تومنه اینجا نزدیک چار هزار درام،سعی کنین مخصوصا بچه دارها بعضی داروهای لازمو با خودتون بیارین البته دقت کنین داروهای ممنوعه نباشه!سرتونو درد نیارم دوستای عزیز،برامون دعا کنین و به قول آقا کیوان انرژی+++یادتون نرن،درضمن از دست جریان تغییر اسم هم کلی خندیدم،لباتون شاد و تنور دلتون گرم،امیدم به خداست!
[/quote
سلام خیلی متاسف شد. ما هم ایروان هستیم با بچه کوچک . برای بچه ها اینجا سرده . یکشنبه راهی ایران هستیم . اگر کاری میتونم انجام بدم در خدمتم . آپارتمان من هم همون آپارتمان آقا کیوانه . خیلی راحتیم با بچه . امیدوارم هرچه سریعتر کارهاتون ok بشه
آپدیت : 08JUN..02JUN.....08MAY(شبانه .همه خانواده و خودم )....13JUL(به خاطر جواب ایمیل . فقط خودم )...14JUL(فقط خودم )24jul هم خودم و همسرم
(#) کلریر 27 july
تشکر کنندگان: hilda60 ، k1_m_1358
(2015-05-07 ساعت 15:12)nargesi نوشته:  سلام دوستان
من پرونده خانوادگی دارم و بهم وقت دادن.
یه مشکلی دارم وقت من دوشنبه ۹ صبحه، زنگ زدم منشی دکتر گفتن جمعه دیره برا مدیکال، ۵شنبه هم تعطیل رسمیه ۴ شنبه بیای خوبه. مشکل اینه که من الان گواهی پلیس درخواست دادم (ایران نیستم و گواهی پلیس اینجا لازمه) و این طول می کشه دستم برسه. منشی گفت یا ۴ شنبه باید بیای برا مدیکال یا جوابت 11 صبحه دوشنبه آماده میشه ۹ صبح سفارت برو بعد بیا اینو ببر بنداز تو صندوق.
می خواستم بدونم کسی اینکارو کرده که مدیکال بعد بندازه تو صندوق؟ اگر بخوان همون موقع ویزا بدن دیر بردن مدیکال چند ساعت بعد ممکنه برگ نقص پرونده بدن؟
وقت ۹ صبخ دادن می تونم دیرتر خودم برم؟ می تونم درخواشت بدم بعد از ظهر باشه مصاحبه؟
ممنون می شم راهنمایی کنید
سلا م نه مشکلی نداره . ما هم جواب پزشکی بعد از مصاحبه آماده شد نگران نباشید . ما هم یکشنبه بر میگردیم .
(#) کلریر 27 july
تشکر کنندگان: hilda60 ، k1_m_1358
(2015-05-07 ساعت 23:37)mahtaji نوشته:  سلام به همه دوستان
حالا که ترجمه ها روگرفتم برامن سوال شده کپی ترجمه ها روباید ببریم یا کپی مدارک اصلی؟
اخه به ترجمه هرمدرک، کپی مدرک پیوست شده.
یه ابهام دیگه : به ترجمه بعضی از مدارک کپی پشت و روی مدرک پیوست شده و بعضیها نه( منطور مهر تایید پشت مدرکاست)
علاوه بر اون برا ترجمه سندازدواج کپی بعضی از صفحات عقدنامه پیوست نشده.
ایا اینها قابل قبوله یا نه؟
اصلا افیسر به دیتیل همه رو چک میکنه یا نه؟
سلام از ما اصلا کپی ها رو نگرفت . فقط تا کید میکنم اصل مدرک (همون به زبان فارسی) حتما ببرید فراموش نکنید .
(#) کلریر 27 july
تشکر کنندگان: hilda60 ، mel ، k1_m_1358 ، mahtaji
(2015-05-07 ساعت 23:47)mehdiyk نوشته:  ی سوال:
من ۲ آپریل مصاحبه داشتم و مدرک دیپلم نبرده بودم تو برگه آبی علامت زد و گفت بیاری،
منظورش این بوده که هر موقع ویزا آماده شد دیگه درسته؟
سلام بله من هم اصل سند ازدواج رو فلراموش کردلم .چون کلرینس خوردم پرسیدم که اون زمان بیارم . گفت بله زمان بازگشت مجدد به سفارت 80 یا 90 روز دیگه بیار
(#) کلریر 27 july
تشکر کنندگان: hilda60 ، k1_m_1358 ، mel
سلامه به همه دوستان . با سری بالا و دلی خوش باید اعلام کنم که ما هم جزو باشکاه برگه های آبی شدییم یعنی کلرینس خوردییم هم من و هم همسرم . برای خانومم طبیعی بود چون کارمند دولته . ولی من معافیت از سربازی داشتم ولی بار کلرینس خوردم . شاید به خاطر مدرکم و سایقه کاری بالا باشه . ولی آفیسر گفت نگران نباشید تا ماه اوت (مرداد) جوابش مییاد . دراولین فرصت تو ایران سفر نامه ناصر خسرو رو به چاپ خواهم رساند و انجام وظیفه خواهم کرد .
(#) کلریر 27 july
تشکر کنندگان: mel ، h_researcher ، hilda60 ، k1_m_1358 ، m.ghoreishi ، behjat
[quote='ALISHARIFI' pid='608671' dateline='1431147752']
سلامه به همه دوستان . با سری بالا و دلی خوش باید اعلام کنم که ما هم جزو باشکاه برگه های آبی شدییم یعنی کلرینس خوردییم هم من و هم همسرم . برای خانومم طبیعی بود چون کارمند دولته . ولی من معافیت از سربازی داشتم ولی بار کلرینس خوردم . شاید به خاطر مدرکم و سایقه کاری بالا باشه . ولی آفیسر گفت نگران نباشید تا ماه اوت (مرداد) جوابش مییاد . دراولین فرصت تو ایران سفر نامه ناصر خسرو رو به چاپ خواهم رساند و انجام وظیفه خواهم

ايشالا كه زود زود كلير ميشيد و خستگي اين سفر از تنتون در مياد ، براي منم دعا كنيد كه استرس دارم زياد براي مصاحبه روز دوشنبه Smile
شماره کیس : 201500005XXX-رویت قبولی :١٠ مي -ارسال فرم های اول : ١٦ جون -سابمیت مجدد بعد از آنلاک : ٢٣ آگوست-کارنت:١٢ مارچ - مشاهده نامه دوم : ٢٤ مارچ - مصاحبه : ١٨ مي بود تغيير دادن به ١١ مي-تعداد افراد کیس : 1 نفر-محل مصاحبه : آنکارا بود تغيير دادن به ايروان-ویزا : يكضرب شكر خدا
سفرنامه ایروان
تشکر کنندگان: hilda60 ، k1_m_1358 ، p00ya2001 ، m.ghoreishi ، behjat ، Daneshjo ، ALISHARIFI
(2015-05-09 ساعت 02:33)sepideh jan نوشته:  هیلدا جان خیلی خوشحال شدم که همسرتون هم ویزاشو گرفت،دوستان من حالم خیلی سنگینه به خاطر سرفه و سرما خوردگی ،نرسیدم تمام پستهارو بخونم ولی به تما دوستایی که ویزاشونو مثل شوهر هیلدا جان گرفتن از صمیم قلب تبریک میگم و براشون یک هوراای پر از عشق میکشم،هورااااااا:-) :-) ایروانیها یادتون نره لباس گرم ودارو غیر ممنوعه بیارین،البته امیدوارم‌که مریض نشین ولی احتیاط شرط عقله:-)
ه

خانوم سپیده جان یه لحظه فکر کردم همسرم کلیر شده و خودم خبر ندارم Big Grin
عزیزم همسر من هنوز کلیر نشدن
همسر خانوم بهجت کلیر شدن
امیدوارم مدرک مربوطه شما هم هرچه سریعتر به دستتون برسه و خیلی زود ویزا بخوره تو پاسپورتتون..
توکلتون به خدا باشه.. مواظب خودتون و فرزند عزیزتون باشید تا زودتر خوب بشید... با آرزوی بهترین ها برای شما و همه دوستان مهاجرسرایی
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، p00ya2001 ، behjat ، laleht ، fa15
(2015-05-09 ساعت 09:32)ALISHARIFI نوشته:  سلامه به همه دوستان . با سری بالا و دلی خوش باید اعلام کنم که ما هم جزو باشکاه برگه های آبی شدییم یعنی کلرینس خوردییم هم من و هم همسرم . برای خانومم طبیعی بود چون کارمند دولته . ولی من معافیت از سربازی داشتم ولی بار کلرینس خوردم . شاید به خاطر مدرکم و سایقه کاری بالا باشه . ولی آفیسر گفت نگران نباشید تا ماه اوت (مرداد) جوابش مییاد . دراولین فرصت تو ایران سفر نامه ناصر خسرو رو به چاپ خواهم رساند و انجام وظیفه خواهم کرد .
هیچ نگران نباشید اینجا یه عالمه دوست خوب با دلهای پاک و انرژی مثبت پشت سرتون هستند که هی واستون انرژِ میفرستن. به زودی کلیر میشین و ویزا میخوره توی پاسپورتاتون.
انرژی ++++++++++++++++++++++++++++++++++++
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان: p00ya2001 ، m.ghoreishi ، hilda60 ، behjat ، Daneshjo ، ALISHARIFI
(2015-05-09 ساعت 10:01)mel نوشته:  [quote='ALISHARIFI' pid='608671' dateline='1431147752']
سلامه به همه دوستان . با سری بالا و دلی خوش باید اعلام کنم که ما هم جزو باشکاه برگه های آبی شدییم یعنی کلرینس خوردییم هم من و هم همسرم . برای خانومم طبیعی بود چون کارمند دولته . ولی من معافیت از سربازی داشتم ولی بار کلرینس خوردم . شاید به خاطر مدرکم و سایقه کاری بالا باشه . ولی آفیسر گفت نگران نباشید تا ماه اوت (مرداد) جوابش مییاد . دراولین فرصت تو ایران سفر نامه ناصر خسرو رو به چاپ خواهم رساند و انجام وظیفه خواهم

ايشالا كه زود زود كلير ميشيد و خستگي اين سفر از تنتون در مياد ، براي منم دعا كنيد كه استرس دارم زياد براي مصاحبه روز دوشنبه Smile

فروم كليرنس جايي نيست كه بگم خوش اومدين اصلا دوست ندارم هيشكي بياد توش ولي توفيق اجباريه برين اونجا و تا كلير شدنتون آمادگي سفرتون رو بالا ببرين خصوصا تقويت زبان انگليسي
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، hilda60 ، behjat ، Daneshjo ، ALISHARIFI

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان