کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ارمنستان برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-05-02 ساعت 16:30)may3am نوشته:  دوستان سلام
دیدم تاپیک ارمنستان خیلی خلوته گفتم یه چیزی بنویسم

هر چی گشتم نتونستم امضاء رو درست کنم

شماره کیس من 58xx بود و محل مصاحبه رو آنکارا انتخاب کرده بودم که محل مصاحبه رو تغییر دادن به ایروان که کلا همه چیز رو تغییر داد و برنامه ما رو عوض کرد .
کیس من ۳ نفر هست ، خودم و همسرم و پسرم که ۴ سالشه

تاریخ مصاحبه رو برای 11june ساعت ۲ مشخص کردن
خوشحال میشم اگر کسی تو مهاجر سرا باشه که تو اون تاریخ مصاحبه داشته باشه و اونجا ببینیم

کاراهایی که تا الان انجام دادیم :
هنوز ترجمه مدارک رو انجام ندادم چون فکر نمیکنم زمان ببره ولی تا آخر ماه انجام میدم و نامه تمکن مالی رو هم تا آخر ماه میگیرم

در مورد پزشکی و آزمایشات تمام مراحل رو انجام دادیم یعنی آنتی بادی و کارت های پاستور رو اوکی کردیم فقط در مورد بچه ۴ ساله تست آنتی بادی رو پاستور گفت که نمی تونه انجام بده و مجبور شدیم تو یک آزمایشگاه دیگه انجام بدیم و پاستور اونو تایید کنه
البته دکتر های پاستور گفتند که دکترهای ارمنستان کلا زیاد گیر نیستن و حرف شما رو قبول میکنن ولی ما مدارک رو کامل کردیم
بعد از اومدن نامه دوم یه ایمیل به دکتر کریستین زدم و افراد کیس رو معرفی و تاریخ مصاحبه رو گفتم
که دکتر در اولین تاریخ گفت که ۹ ام june اونجا باشم
ولی بعد دوباره به دکتر ایمیل زدم که چون من یه بچه ۴ ساله دارم نباید زودتر بیام ؟
این مکاتبات رو تو تاپیک پزشکی کامل نوشتم میتونین اونجا متن ها رو بخونین
که بعد دکتر دوباره برام جواب فرستاد که میتونی همون موقع یعنی ۹ ام بیای و جواب رو بعد از مصاحبه بگیری یا اینکه ۵ ام بیا و روز مصاحبه جواب هات رو با خودت ببری
و این انتخاب رو به عهده خودم گذاشت ولی گفت که باید به من اوکی روزی که میخای بیای رو بدی
بعد از این به منشی فارسی زبان دکتر کریستین زنگ زدم و ایشون هم همین توضیحات رو داد
جواب دقیق ایشون پشت تلفن به من این بود :

چون شما بچه ۴ ساله دارید دکتر پس از تزریق آمپول سل باید 72 ساعت بعد محل تزریق رو چک کنه برای همین شما باید 72 ساعت بعد از تزریق دوباره بیایید
برای همین امر شما میتونید ۵ ام هم بیایید و هم میتونید ۹ ام بیایید ولی باید جواب مدیکال رو به صندوق سفارت بندازید

در کل من به این نتیجه رسیدم که همون ۵ ام برم برای مدیکال ولی خوب زمان زیادی رو باید تو ایروان باشم
البته دوستان هم پیشنهاد دادن که همون ۹ ام برو و بعدش بمون و جواب رو تحویل سفارت بده

یکم خودم هنوز مردد هستم و در این مورد شک دارم و ممنون میشم یکم راهنماییم کنین

در حال حاضر کار دیگه ای انجام ندادم بجز اینا که گفتم ببخشید یکم زیاد شد ولی گفتم که در جریان باشید شاید یه کمکی به کسی شده باشد و یا مشابه اتفاقات برایایوایدیگه ای هم افتاده باشه و خوشحال میشم تجربیاتش رو با من درمیون بزاره .

با تشکر

RE: سفر به ارمنستان برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
آقای may3am سلام،
من هم به همراه همسر و دخترم روز 11 june ساعت ۲ مصاحبه داریم.
برای روز ۷ june پرواز ماهان را گرفتم و ۹ june هم وقت مدیکال گرفتم.
برای دریافت ویزا اگر خیلی خوش شانس باشیم باید تا چهرشنبه بعد صبر کنیم.
به نظر من هم تاریخ ۸ june برای امدن شما بهتره.
به امید ویزای یک ضرب برای شما وهم برای ماSmileSmileSmile
تشکر کنندگان: Daneshjo
سلام
من می خوام هتل Erebuni برم. کسی تجربه ای از این هتل داره؟
اینجوری که فهمیدم فاصله هتل تا سفارت 3.5km هست. قیمت تاکسی از فردوگاه تا هتل پرسیدم گفتن (12$ ~) 6000 AMD و تا سفارت 1000 AMD . مناسب گفتن؟
ممنون
F1
تشکیل پرونده: آگوست 2007 |مصاحبه: جون 2015 ،ارمنستان | ویزا: یکضرب
ورود اول به امریکا: جون 2015 | دریافت سوشال: 2 هفته بعد از ورود - گرین کارت: 6 هفته بعد از ورود
سفرنامه
تشکر کنندگان: hilda60 ، mel
(2015-05-09 ساعت 22:24)nargesi نوشته:  سلام
اینجوری که فهمیدم فاصله هتل تا سفارت ۳.5km هست. قیمت تاکسی از فردوگاه تا هتل پرسیدم گفتن (12$ ~) 6000 AMD و تا سفارت 1000 AMD . مناسب گفتن؟
ممنون

در مورد هتل چیزی نمی دونم ولی جایی بگیرید که به مرکز شهر یعنی یا گاسکاد - همون هزار پله - ویا میدون جمهوری نزدیک باشه چون جز مناطق دیدنی هست و پیاده میتونید به پارکها و مراکز خرید محلی دسترسی داشته باشید.
کرایه تاکسی از مرکز شهر به اغلب نقاط حدود 1000 درام هست. (با تاکسیمتر ممکنه کمتر باشه ولی معمولا" همون هزار میگیرن)
از فرودگاه به مرکز شهر با تاکسی 2500 درام میشه که بهتره همون اول توافق کنید تا بیشتر ازتون نگیرن.
از مرکز شهر تا سفارت هم همون حدود 1000 تا حداکثر 2000 درام میشه.
درضمن دوتا مرکز خرید خوب هست که بد نیست اونجا هم برین که عبارتند از "دالما مال Dalma Mall" , "ایروان مال Yerevan Mall"
اصلا" نگران نباشین چون وقتی تشریف ببرین اونجا می بینید که این ارقام خیلی عادیه.
تشکر کنندگان: hilda60 ، mel ، nargesi
(2015-05-09 ساعت 22:24)nargesi نوشته:  سلام
اینجوری که فهمیدم فاصله هتل تا سفارت ۳.5km هست. قیمت تاکسی از فردوگاه تا هتل پرسیدم گفتن (12$ ~) 6000 AMD و تا سفارت 1000 AMD . مناسب گفتن؟
ممنون

قيمت هتل تا فرودگاه رو زياد گفتن با ٣٠٠٠ درام هم ميبرن ولي قيمت تا سفارت همون ١٠٠٠ درام است . براي بيمارستان موراتسان هم همون ١٠٠٠ درام هست
شماره کیس : 201500005XXX-رویت قبولی :١٠ مي -ارسال فرم های اول : ١٦ جون -سابمیت مجدد بعد از آنلاک : ٢٣ آگوست-کارنت:١٢ مارچ - مشاهده نامه دوم : ٢٤ مارچ - مصاحبه : ١٨ مي بود تغيير دادن به ١١ مي-تعداد افراد کیس : 1 نفر-محل مصاحبه : آنکارا بود تغيير دادن به ايروان-ویزا : يكضرب شكر خدا
سفرنامه ایروان
تشکر کنندگان: nargesi
(2015-05-08 ساعت 15:03)behjat نوشته:  سلام دوستان عزیز من با ویزای شوهرم از ایروان برگشتم و برای همتون آرزوی موفقیت میکنم یک سفرنامه جدید هم گذاشتم شاید به درد دوستان بخوره از همراهی ها و لطف و محبت همگی ، ممنونم موفق و پیروز باشید

سلام همسفر آرزو میکنم بزرگترین موفقیت ها سر راهتون باشه
شماره كيس: ***2015AS00002
تاريخ رويت قبولي: 15سپتامبر
تعداد افراد كيس: ۲ نفر
سفارت: آنكارا تغییر به ایروان
تاريخ تكميل فرم: 10 نوامبر
دريافت نامه دوم: 24 مارچ
تاريخ مصاحبه: ۴ مي
دريافت ويزا : ۶ مي
همسرم :AP

آپديت ها: ...19 مي، همسرم، 2جون همسرم، 4 جون خودم.... به ميمنت و مباركي
همسر م 9 جون كلير شد.24 جون Issue شد، 25 جون ويزارو دريافت كرديم.

اگر ميخوام خوشبخت باشم،زندگي رو به يه هدف گره ميزنم، نه به آدما و اشياء....Shy
تشکر کنندگان: behjat
(2015-05-09 ساعت 02:28)sepideh jan نوشته:  دوستای خوبم سلام ،من و پسرم الان دو هفتست که توی هتلیم،کمرمون از هزینه ها داره خم میشه،سفارت تمام مدارکمون را درست دونست فقط از اونجایی که نمیدونم صلاح در چیه یک مدرک i-864 اورژینال که در ایمیل هم گفته بود برای پسرمون خواستن دوباره. همسرم با ایمیل فرستاد قبول نفرمودن و گفتن باید امضا اسکن نباشه و خود امضا،دوستانیکه ممکنه مثل ما ندونین به این موضوع دقت کنین تا بلای ما سرتون نیاد واینقدر از اعصاب و وقت و هزینتون هدر نره!خلاصه جانم براتون بگه که:همسر بنده خدای من این مدرکو با پست آمریکا فرستاد و کلی هم پرس و جو کرد و گفتن از دی اچ ال زودتر میرسه ولی نشون به اون نشون که الان ۸روزه نرسیده،من و پسرم تو ی هتل و همسرم از از اونور ناراحت!امروز هم که شنبه وهست و تعطیل و نمینطور یکشنبه،اگر مدرک تا دوشنبه برسه که من سجده شکر میکنم به درگاه خدا!راستی دوست عزیز این آپارتمانهای هیور که گفتین جریانش چیه،هتل گرچه بعضی امکانات مثل صبحانه و نظافت و لوازم بهداشتیو تا حدودی داره ولی خوب گرونه برای مدت طولانی!در ضمن دوستان اینجا هوا سرد شده دوباره، من و پسرم مریض شدیم شدید که البته نمیدونم ویروسها را از تهران آوردیم و یا نیتیو ایروان بون:-) به هر حال مجبور شدیم بریم دکتر البته اینم بهتون بگم که اگر بیمه مسافرتی باشین بیمارستان ازتون هزینه نمیگیره از ما که نگرفت،حتما سعی کنین خودتونو بیمه کنین ،آژانسها معمولا اینکارو میکنن و ما بیمه مسافرتی سامان هستیم!البته پول دارو زیاد شد ،مثلا شربت سینه پروسپان که تهران ۱۵هزاز تومنه اینجا نزدیک چار هزار درام،سعی کنین مخصوصا بچه دارها بعضی داروهای لازمو با خودتون بیارین البته دقت کنین داروهای ممنوعه نباشه!سرتونو درد نیارم دوستای عزیز،برامون دعا کنین و به قول آقا کیوان انرژی+++یادتون نرن،درضمن از دست جریان تغییر اسم هم کلی خندیدم،لباتون شاد و تنور دلتون گرم،امیدم به خداست!
سلام دوست عزیز خیلی ناراحت شدم انقدر اذیت شدین ،امیدوارم به زودی زو مشکلتون حل بشه

تشکر کنندگان: mel
(2015-05-09 ساعت 09:08)ALISHARIFI نوشته:  
(2015-05-08 ساعت 15:03)behjat نوشته:  سلام دوستان عزیز من با ویزای شوهرم از ایروان برگشتم و برای همتون آرزوی موفقیت میکنم یک سفرنامه جدید هم گذاشتم شاید به درد دوستان بخوره از همراهی ها و لطف و محبت همگی ، ممنونم موفق و پیروز باشید
سلامم و تبریک زیاد .موفق باشید . من و همسرم تازه شدییم 80 روز پیش شما . انتظار بد دردیه . برای ما هم دعا کنید.

سلام دوست عزیز شما و همسرتون دونفری کلیرنس شدین ؟؟

تشکر کنندگان:
(2015-05-07 ساعت 17:03)hilda60 نوشته:  
(2015-05-07 ساعت 15:12)nargesi نوشته:  سلام دوستان
من پرونده خانوادگی دارم و بهم وقت دادن.
یه مشکلی دارم وقت من دوشنبه ۹ صبحه، زنگ زدم منشی دکتر گفتن جمعه دیره برا مدیکال، ۵شنبه هم تعطیل رسمیه ۴ شنبه بیای خوبه. مشکل اینه که من الان گواهی پلیس درخواست دادم (ایران نیستم و گواهی پلیس اینجا لازمه) و این طول می کشه دستم برسه. منشی گفت یا ۴ شنبه باید بیای برا مدیکال یا جوابت 11 صبحه دوشنبه آماده میشه ۹ صبح سفارت برو بعد بیا اینو ببر بنداز تو صندوق.
می خواستم بدونم کسی اینکارو کرده که مدیکال بعد بندازه تو صندوق؟ اگر بخوان همون موقع ویزا بدن دیر بردن مدیکال چند ساعت بعد ممکنه برگ نقص پرونده بدن؟
وقت ۹ صبخ دادن می تونم دیرتر خودم برم؟ می تونم درخواشت بدم بعد از ظهر باشه مصاحبه؟
ممنون می شم راهنمایی کنید

هیچ مشکلی نداره . برای ما هم چند ساعت بعد از مصاحبه مدارک مدیکال آماده شد ..
ساعت ۹ صبح مصاحبه ما بود که بدون مدارک مدیکال رفتیم و مصاحبه انجام شد و بعد آفیسر گفت برید مدارک مدیکال رو بیارید و داخل صندوق بندازید. ما هم رفتیم و نزدیکای ساعت سه بعدازظهر همون روز مصاحبه مدارک پزشکی رو داخل صندوق سفارت انداختیم .. دو رو ز بعد هم ویزای من آماده شد
حالا باز چون شما کیس خانوادگی هستید این قضیه رو با منشی دکتر کریستین درمیون بذارید از ایشون بپرسید ایشون خیلی واضح و کامل و به صورت فارسی براتون توضیح میدن. شمارشون هم تو سایت بگردید هست..

سلام دوست عزیز شرایط ما هم مثل شماست من یکضرب گرفتم ولی همسرم کلیرنس خورد برای کلیرنس همسر شما آفیسر تاریخ تعیین کرد ؟ به ما اولش گفت بین ۳-۶ ماه ولی من که رفتم ویزامو بگیرم گفت ۱ ماه دیگه سایتو واسه همسرت چک کن.
امیدوارم به زودی همسر شما و همسر من کلیر بشن
من که بدون همسرم نمیرمSad

تشکر کنندگان: hilda60 ، behjat
(2015-05-07 ساعت 23:37)mahtaji نوشته:  سلام به همه دوستان
حالا که ترجمه ها روگرفتم برامن سوال شده کپی ترجمه ها روباید ببریم یا کپی مدارک اصلی؟
اخه به ترجمه هرمدرک، کپی مدرک پیوست شده.
یه ابهام دیگه : به ترجمه بعضی از مدارک کپی پشت و روی مدرک پیوست شده و بعضیها نه( منطور مهر تایید پشت مدرکاست)
علاوه بر اون برا ترجمه سندازدواج کپی بعضی از صفحات عقدنامه پیوست نشده.
ایا اینها قابل قبوله یا نه؟
اصلا افیسر به دیتیل همه رو چک میکنه یا نه؟

سلام
کپی لازم نیست از ترجمه ها،
ولی از پاسپورت من که ویزا گرفتم یه کپی خواستن
دو روز بعدم که ویزام آماده شد تلفن زدن بهمون گفتن با کپی پاسپورت بیایین پاسپورتتون رو بگیرین
همون صفحاتی از عقد نامه که لازم بوده ترجمه بشه رو خود دارلترجمه ترجمه میکنه ،
اون خانمی که مدارک رو میگیره به دیتیل چک نمیکنه اون آفیسر هم همینطور

تشکر کنندگان:
(2015-05-09 ساعت 13:35)Masoud.hm نوشته:  [quote='may3am' pid='602565' dateline='1430568003']
دوستان سلام
دیدم تاپیک ارمنستان خیلی خلوته گفتم یه چیزی بنویسم

هر چی گشتم نتونستم امضاء رو درست کنم

شماره کیس من 58xx بود و محل مصاحبه رو آنکارا انتخاب کرده بودم که محل مصاحبه رو تغییر دادن به ایروان که کلا همه چیز رو تغییر داد و برنامه ما رو عوض کرد .
کیس من ۳ نفر هست ، خودم و همسرم و پسرم که ۴ سالشه

تاریخ مصاحبه رو برای 11june ساعت ۲ مشخص کردن
خوشحال میشم اگر کسی تو مهاجر سرا باشه که تو اون تاریخ مصاحبه داشته باشه و اونجا ببینیم

کاراهایی که تا الان انجام دادیم :
هنوز ترجمه مدارک رو انجام ندادم چون فکر نمیکنم زمان ببره ولی تا آخر ماه انجام میدم و نامه تمکن مالی رو هم تا آخر ماه میگیرم

در مورد پزشکی و آزمایشات تمام مراحل رو انجام دادیم یعنی آنتی بادی و کارت های پاستور رو اوکی کردیم فقط در مورد بچه ۴ ساله تست آنتی بادی رو پاستور گفت که نمی تونه انجام بده و مجبور شدیم تو یک آزمایشگاه دیگه انجام بدیم و پاستور اونو تایید کنه
البته دکتر های پاستور گفتند که دکترهای ارمنستان کلا زیاد گیر نیستن و حرف شما رو قبول میکنن ولی ما مدارک رو کامل کردیم
بعد از اومدن نامه دوم یه ایمیل به دکتر کریستین زدم و افراد کیس رو معرفی و تاریخ مصاحبه رو گفتم
که دکتر در اولین تاریخ گفت که ۹ ام june اونجا باشم
ولی بعد دوباره به دکتر ایمیل زدم که چون من یه بچه ۴ ساله دارم نباید زودتر بیام ؟
این مکاتبات رو تو تاپیک پزشکی کامل نوشتم میتونین اونجا متن ها رو بخونین
که بعد دکتر دوباره برام جواب فرستاد که میتونی همون موقع یعنی ۹ ام بیای و جواب رو بعد از مصاحبه بگیری یا اینکه ۵ ام بیا و روز مصاحبه جواب هات رو با خودت ببری
و این انتخاب رو به عهده خودم گذاشت ولی گفت که باید به من اوکی روزی که میخای بیای رو بدی
بعد از این به منشی فارسی زبان دکتر کریستین زنگ زدم و ایشون هم همین توضیحات رو داد
جواب دقیق ایشون پشت تلفن به من این بود :

چون شما بچه ۴ ساله دارید دکتر پس از تزریق آمپول سل باید 72 ساعت بعد محل تزریق رو چک کنه برای همین شما باید 72 ساعت بعد از تزریق دوباره بیایید
برای همین امر شما میتونید ۵ ام هم بیایید و هم میتونید ۹ ام بیایید ولی باید جواب مدیکال رو به صندوق سفارت بندازید

در کل من به این نتیجه رسیدم که همون ۵ ام برم برای مدیکال ولی خوب زمان زیادی رو باید تو ایروان باشم
البته دوستان هم پیشنهاد دادن که همون ۹ ام برو و بعدش بمون و جواب رو تحویل سفارت بده

یکم خودم هنوز مردد هستم و در این مورد شک دارم و ممنون میشم یکم راهنماییم کنین

در حال حاضر کار دیگه ای انجام ندادم بجز اینا که گفتم ببخشید یکم زیاد شد ولی گفتم که در جریان باشید شاید یه کمکی به کسی شده باشد و یا مشابه اتفاقات برایایوایدیگه ای هم افتاده باشه و خوشحال میشم تجربیاتش رو با من درمیون بزاره .

با تشکر

RE: سفر به ارمنستان برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
آقای may3am سلام،
من هم به همراه همسر و دخترم روز 11 june ساعت ۲ مصاحبه داریم.
برای روز ۷ june پرواز ماهان را گرفتم و ۹ june هم وقت مدیکال گرفتم.
برای دریافت ویزا اگر خیلی خوش شانس باشیم باید تا چهرشنبه بعد صبر کنیم.
به نظر من هم تاریخ ۸ june برای امدن شما بهتره.
به امید ویزای یک ضرب برای شما وهم برای ماSmileSmileSm
سلام همونطور که دوستان گفتن اشکالی نداره همون ۹ام برید و حواب مدیکال رو بعدا ببرید بندازید توی صندوق ولی با توجه به اینکه همه جا براتون نا اشناست ۵ام برین استرس کمتری دارید
با امید موفقیت و ویزای یکضرب برای شما

تشکر کنندگان:
(2015-05-10 ساعت 14:33)Daneshjo نوشته:  
(2015-05-09 ساعت 02:28)sepideh jan نوشته:  دوستای خوبم سلام ،من و پسرم الان دو هفتست که توی هتلیم،کمرمون از هزینه ها داره خم میشه،سفارت تمام مدارکمون را درست دونست فقط از اونجایی که نمیدونم صلاح در چیه یک مدرک i-864 اورژینال که در ایمیل هم گفته بود برای پسرمون خواستن دوباره. همسرم با ایمیل فرستاد قبول نفرمودن و گفتن باید امضا اسکن نباشه و خود امضا،دوستانیکه ممکنه مثل ما ندونین به این موضوع دقت کنین تا بلای ما سرتون نیاد واینقدر از اعصاب و وقت و هزینتون هدر نره!خلاصه جانم براتون بگه که:همسر بنده خدای من این مدرکو با پست آمریکا فرستاد و کلی هم پرس و جو کرد و گفتن از دی اچ ال زودتر میرسه ولی نشون به اون نشون که الان ۸روزه نرسیده،من و پسرم تو ی هتل و همسرم از از اونور ناراحت!امروز هم که شنبه وهست و تعطیل و نمینطور یکشنبه،اگر مدرک تا دوشنبه برسه که من سجده شکر میکنم به درگاه خدا!راستی دوست عزیز این آپارتمانهای هیور که گفتین جریانش چیه،هتل گرچه بعضی امکانات مثل صبحانه و نظافت و لوازم بهداشتیو تا حدودی داره ولی خوب گرونه برای مدت طولانی!در ضمن دوستان اینجا هوا سرد شده دوباره، من و پسرم مریض شدیم شدید که البته نمیدونم ویروسها را از تهران آوردیم و یا نیتیو ایروان بون:-) به هر حال مجبور شدیم بریم دکتر البته اینم بهتون بگم که اگر بیمه مسافرتی باشین بیمارستان ازتون هزینه نمیگیره از ما که نگرفت،حتما سعی کنین خودتونو بیمه کنین ،آژانسها معمولا اینکارو میکنن و ما بیمه مسافرتی سامان هستیم!البته پول دارو زیاد شد ،مثلا شربت سینه پروسپان که تهران ۱۵هزاز تومنه اینجا نزدیک چار هزار درام،سعی کنین مخصوصا بچه دارها بعضی داروهای لازمو با خودتون بیارین البته دقت کنین داروهای ممنوعه نباشه!سرتونو درد نیارم دوستای عزیز،برامون دعا کنین و به قول آقا کیوان انرژی+++یادتون نرن،درضمن از دست جریان تغییر اسم هم کلی خندیدم،لباتون شاد و تنور دلتون گرم،امیدم به خداست!
سلام دوست عزیز خیلی ناراحت شدم انقدر اذیت شدین ،امیدوارم به زودی زو مشکلتون حل بشه

بجای استفاده از پست ، البته اگر در تهران ساکن هستید می تونستین برید فرودگاه و مدارک لازم رو توسط یه مسافر بفرستین و در فرودگاه ایروان تحویل می گرفتین . اینجوری خیلی سریع به دستتون می رسید با کمترین هزینه.
تشکر کنندگان:
[
[/quote]
[/quote]

سلام دوست عزیز شرایط ما هم مثل شماست من یکضرب گرفتم ولی همسرم کلیرنس خورد برای کلیرنس همسر شما آفیسر تاریخ تعیین کرد ؟ به ما اولش گفت بین ۳-۶ ماه ولی من که رفتم ویزامو بگیرم گفت ۱ ماه دیگه سایتو واسه همسرت چک کن.
امیدوارم به زودی همسر شما و همسر من کلیر بشن
من که بدون همسرم نمیرمSad
[/quote]

کلا به ما هم گفتن سه تا شش ماه سایت رو چک کنید.Sad
امیدوارم سر سه ماه همسرم کلیر بشه . همسر شما و بقیه هم همینطورSmile
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان: behjat ، fa15
سلام بچه ها یه سوال. شما هایی که رفتین ارمنستان برای مصاحبه ترجمه مدارکتون مهر وزارت خارجه داشت؟ یه نفر بهم گفت سفارت ارمنستان مهر وزارت خارجه می خواد ولی 2 تا سفارت دیگه نه! یه سوال دیگه هم داشتم ترجمه مدارکتون تاریخش جدید بود؟ مال من واسه 2 سال پیشه نمی خوام 2باره هزینه کنم
مرسی
تشکر کنندگان: mel ، hilda60 ، Daneshjo
(2015-05-10 ساعت 16:15)mohad00 نوشته:  سلام بچه ها یه سوال. شما هایی که رفتین ارمنستان برای مصاحبه ترجمه مدارکتون مهر وزارت خارجه داشت؟ یه نفر بهم گفت سفارت ارمنستان مهر وزارت خارجه می خواد ولی ۲ تا سفارت دیگه نه! یه سوال دیگه هم داشتم ترجمه مدارکتون تاریخش جدید بود؟ مال من واسه ۲ سال پیشه نمی خوام ۲باره هزینه کنم
مرسی

ترجمه هاي منم مال سالهاي گذشتس ، فردا مصاحبه دارم ، ببينم چي ميشه ميام ميگم بهتون، درضمن ترجمه هام هم فقط مهر مترجم داره ?والا ميگن هيچ كدومش مشكل نداره ولي باز تا فردا صبر كنيد من برگردم نتيجه رو اعلام كنم.
شماره کیس : 201500005XXX-رویت قبولی :١٠ مي -ارسال فرم های اول : ١٦ جون -سابمیت مجدد بعد از آنلاک : ٢٣ آگوست-کارنت:١٢ مارچ - مشاهده نامه دوم : ٢٤ مارچ - مصاحبه : ١٨ مي بود تغيير دادن به ١١ مي-تعداد افراد کیس : 1 نفر-محل مصاحبه : آنکارا بود تغيير دادن به ايروان-ویزا : يكضرب شكر خدا
سفرنامه ایروان
تشکر کنندگان: hilda60 ، mohad00 ، k1_m_1358 ، Daneshjo ، ehsan_pars ، ARSAMNEW
ان شا الله با خبرهای خوب برگردید Smile
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان: mel ، k1_m_1358 ، ARSAMNEW

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان