کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ارمنستان برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-05-10 ساعت 16:21)hilda60 نوشته:  ان شا الله با خبرهای خوب برگردید Smile

ممنون عزيزم ايشالا همسرجان هم زود كلير بشن شما از نگراني دربيايين?
شماره کیس : 201500005XXX-رویت قبولی :١٠ مي -ارسال فرم های اول : ١٦ جون -سابمیت مجدد بعد از آنلاک : ٢٣ آگوست-کارنت:١٢ مارچ - مشاهده نامه دوم : ٢٤ مارچ - مصاحبه : ١٨ مي بود تغيير دادن به ١١ مي-تعداد افراد کیس : 1 نفر-محل مصاحبه : آنکارا بود تغيير دادن به ايروان-ویزا : يكضرب شكر خدا
سفرنامه ایروان
تشکر کنندگان: hilda60 ، k1_m_1358 ، ARSAMNEW
(2015-05-10 ساعت 16:18)mel نوشته:  
(2015-05-10 ساعت 16:15)mohad00 نوشته:  سلام بچه ها یه سوال. شما هایی که رفتین ارمنستان برای مصاحبه ترجمه مدارکتون مهر وزارت خارجه داشت؟ یه نفر بهم گفت سفارت ارمنستان مهر وزارت خارجه می خواد ولی ۲ تا سفارت دیگه نه! یه سوال دیگه هم داشتم ترجمه مدارکتون تاریخش جدید بود؟ مال من واسه ۲ سال پیشه نمی خوام ۲باره هزینه کنم
مرسی

ترجمه هاي منم مال سالهاي گذشتس ، فردا مصاحبه دارم ، ببينم چي ميشه ميام ميگم بهتون، درضمن ترجمه هام هم فقط مهر مترجم داره ?والا ميگن هيچ كدومش مشكل نداره ولي باز تا فردا صبر كنيد من برگردم نتيجه رو اعلام كنم.

دوستان عزیز اصلا به شنیده ها و حرفهای دیگران گوش نکنید که بجز استرس چیز دیگری ایدتون نمیشه. مهر دارالترجمه 100% کفایت میکنه(بجز ویزاهای دانشجویی) تاریخ ترجمه تا زمانی که در اصل مدرک تغییری ایجاد نشه معتبره.
مثلا ترجمه شناسنامه بعداز اضافه شدن اسم همسر یا فرزند که باید مجددآ ترجمه بشه
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: mel ، mohad00 ، hilda60 ، k1_m_1358 ، ehsan_pars ، ed2008
(2015-05-10 ساعت 16:25)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-05-10 ساعت 16:18)mel نوشته:  
(2015-05-10 ساعت 16:15)mohad00 نوشته:  سلام بچه ها یه سوال. شما هایی که رفتین ارمنستان برای مصاحبه ترجمه مدارکتون مهر وزارت خارجه داشت؟ یه نفر بهم گفت سفارت ارمنستان مهر وزارت خارجه می خواد ولی ۲ تا سفارت دیگه نه! یه سوال دیگه هم داشتم ترجمه مدارکتون تاریخش جدید بود؟ مال من واسه ۲ سال پیشه نمی خوام ۲باره هزینه کنم
مرسی

ترجمه هاي منم مال سالهاي گذشتس ، فردا مصاحبه دارم ، ببينم چي ميشه ميام ميگم بهتون، درضمن ترجمه هام هم فقط مهر مترجم داره ?والا ميگن هيچ كدومش مشكل نداره ولي باز تا فردا صبر كنيد من برگردم نتيجه رو اعلام كنم.

دوستان عزیز اصلا به شنیده ها و حرفهای دیگران گوش نکنید که بجز استرس چیز دیگری ایدتون نمیشه. مهر دارالترجمه 100% کفایت میکنه(بجز ویزاهای دانشجویی) تاریخ ترجمه تا زمانی که در اصل مدرک تغییری ایجاد نشه معتبره.
مثلا ترجمه شناسنامه بعداز اضافه شدن اسم همسر یا فرزند که باید مجددآ ترجمه بشه

بله چشم گوش نميكنيم جناب قريشي Smile حالا چرا اينقدر عصباني ?
شماره کیس : 201500005XXX-رویت قبولی :١٠ مي -ارسال فرم های اول : ١٦ جون -سابمیت مجدد بعد از آنلاک : ٢٣ آگوست-کارنت:١٢ مارچ - مشاهده نامه دوم : ٢٤ مارچ - مصاحبه : ١٨ مي بود تغيير دادن به ١١ مي-تعداد افراد کیس : 1 نفر-محل مصاحبه : آنکارا بود تغيير دادن به ايروان-ویزا : يكضرب شكر خدا
سفرنامه ایروان
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، mohad00 ، hilda60 ، k1_m_1358 ، Daneshjo ، ehsan_pars
ارزوی یه عالمه ویزای یک ضرب واسه دوستانی که فردا مصاحبه دارن.
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان: mel ، hilda60 ، mohad00 ، fa15 ، m.ghoreishi ، farnaz s ، hamid99 ، behjat ، Daneshjo ، mahtaji
انرژی مثبت یادتون نره بچه ها،فردا مصاحبه داریم،امیدوارم همه چیز خوب پیش بره
شماره كيس: **2015AS000052
تاريخ رويت قبولي: ٢ مي
تعداد افراد كيس: 2 نفر
سفارت: انكارا تغییر به ایروان
تاريخ تكميل فرم: 6 سپتامبر
تاريخ كارنت: مارچ ٢٠١5
دريافت نامه دوم: 25 مارچ
تاريخ مصاحبه: 11می
تاریخ آپدیتها: 12 می-14می-2 جون
تشکر کنندگان: mel ، hilda60 ، hamid99 ، k1_m_1358 ، h_researcher ، behjat ، m.ghoreishi ، Daneshjo ، sepideh jan
راستی بچه ها اگر قراره تو این چند روز بیاین ایروان لباس گرم بخصوص برای شبها و چتر یادتون نره?
شماره كيس: **2015AS000052
تاريخ رويت قبولي: ٢ مي
تعداد افراد كيس: 2 نفر
سفارت: انكارا تغییر به ایروان
تاريخ تكميل فرم: 6 سپتامبر
تاريخ كارنت: مارچ ٢٠١5
دريافت نامه دوم: 25 مارچ
تاريخ مصاحبه: 11می
تاریخ آپدیتها: 12 می-14می-2 جون
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، hilda60 ، Daneshjo ، ehsan_pars ، sepideh jan ، mel
مرسی

سلام نه نمیخواد
بله تاریخش جدید بود
بعدشم دارلترجمه تاریخ انقضای ترجمه هارو ۶ ماه زده
فک کنم باید دوباره باید ترجمه کنیبن ولی بازم از بچه های دیگه پرس و جو کنید
موفق باشید
شماره كيس: ***2015AS00002
تاريخ رويت قبولي: 15سپتامبر
تعداد افراد كيس: ۲ نفر
سفارت: آنكارا تغییر به ایروان
تاريخ تكميل فرم: 10 نوامبر
دريافت نامه دوم: 24 مارچ
تاريخ مصاحبه: ۴ مي
دريافت ويزا : ۶ مي
همسرم :AP

آپديت ها: ...19 مي، همسرم، 2جون همسرم، 4 جون خودم.... به ميمنت و مباركي
همسر م 9 جون كلير شد.24 جون Issue شد، 25 جون ويزارو دريافت كرديم.

اگر ميخوام خوشبخت باشم،زندگي رو به يه هدف گره ميزنم، نه به آدما و اشياء....Shy
تشکر کنندگان: sepideh jan
(2015-05-10 ساعت 14:35)Daneshjo نوشته:  
(2015-05-09 ساعت 09:08)ALISHARIFI نوشته:  
(2015-05-08 ساعت 15:03)behjat نوشته:  سلام دوستان عزیز من با ویزای شوهرم از ایروان برگشتم و برای همتون آرزوی موفقیت میکنم یک سفرنامه جدید هم گذاشتم شاید به درد دوستان بخوره از همراهی ها و لطف و محبت همگی ، ممنونم موفق و پیروز باشید
سلامم و تبریک زیاد .موفق باشید . من و همسرم تازه شدییم 80 روز پیش شما . انتظار بد دردیه . برای ما هم دعا کنید.

سلام دوست عزیز شما و همسرتون دونفری کلیرنس شدین ؟؟
سلام متاسفانه بله دعا فراموش نشه ؟
(#) كیس نامبر : 2015AS4###
(#) تعداد افراد : 4 نفر
(#) کنسولگری : Yerevan
(#) ارسال فرم های سری اول : June
(#) کارنت: MARCH
(#) تاریخ مصاحبه : MAY 06
دريافت ويزا : ;کلرینس برگه آبی . انتظار بد دردیه
آپدیت : 08JUN..02JUN.....08MAY(شبانه .همه خانواده و خودم )....13JUL(به خاطر جواب ایمیل . فقط خودم )...14JUL(فقط خودم )24jul هم خودم و همسرم
(#) کلریر 27 july
(#)دریافت ویزا :30 july
(#): مقصد: دالاس
تشکر کنندگان: Daneshjo ، ehsan_pars ، hilda60 ، behjat ، k1_m_1358 ، sepideh jan
سلام دوستان
من ساعت 4 صبح می رسم فرودگاه ایروان، هتل هم گفته ماشین نمی فرستیم فرودگاه. می خواستم ببینم به نظرتون امن هست تاکسی فرودگاه بگیرم؟ چند ساعت داخل فرودگاه صبر کنم بعد تاکسی بگیرم؟ نمی دونم چه کار کنم و جو اونجا چه طوره.
ممنون
F1
تشکیل پرونده: آگوست 2007 |مصاحبه: جون 2015 ،ارمنستان | ویزا: یکضرب
ورود اول به امریکا: جون 2015 | دریافت سوشال: 2 هفته بعد از ورود - گرین کارت: 6 هفته بعد از ورود
سفرنامه
تشکر کنندگان: Daneshjo ، sepideh jan
توکل به خدا امیدوارم هر دو نفر به زودی کلیر میشین
چه دو نفر چه یه نفر به نفر من فرقی نداره وقتی یکی بیوفته توی دست انداز واسه تون یکی هم تبعاتی داره
ولی ناراحتی سودی نداره هر کاری مشکلات خاص خودش رو داره و اینم از مشکللت مهاجرت هست
شاد باشید

تشکر کنندگان: hilda60
(2015-05-11 ساعت 10:30)nargesi نوشته:  سلام دوستان
من ساعت ۴ صبح می رسم فرودگاه ایروان، هتل هم گفته ماشین نمی فرستیم فرودگاه. می خواستم ببینم به نظرتون امن هست تاکسی فرودگاه بگیرم؟ چند ساعت داخل فرودگاه صبر کنم بعد تاکسی بگیرم؟ نمی دونم چه کار کنم و جو اونجا چه طوره.
ممنون

از نظر امنیت که ارمنستان خیلی امن هست اصلا دلتون شور اونو نزنه ولی به نظرم فرودگاه خسته کننده میشه برید داخل شهر که متوجه گذر زمان هم نباشید
شاد باشید

تشکر کنندگان: nargesi ، ehsan_pars ، hilda60
(2015-05-11 ساعت 10:30)nargesi نوشته:  سلام دوستان
من ساعت ۴ صبح می رسم فرودگاه ایروان، هتل هم گفته ماشین نمی فرستیم فرودگاه. می خواستم ببینم به نظرتون امن هست تاکسی فرودگاه بگیرم؟ چند ساعت داخل فرودگاه صبر کنم بعد تاکسی بگیرم؟ نمی دونم چه کار کنم و جو اونجا چه طوره.
ممنون

امنه خیالتون راحت باشه
اسم هتل رو بدید به راننده خودشون می برن جای هیچ نگرانی نیست.
ایروان شهر امن و خوب و...هستش
اصلا نگرانی بخودتون راه ندید.
ایروان خوش بگذره :-)
تشکر کنندگان: nargesi ، hilda60 ، ریحانا
سلام دوستان من دیروز ۵ تا رتبه دادم به دوستان ، سایت اعلام کرد که دیگه امروز نمیتونی رتبه بدی ولی امروزم که اومدم رتبه بدم بازم همون پیغام دیروز رو داد ،!! چرا اینطوریه ؟!

تشکر کنندگان: ehsan_pars
(2015-05-11 ساعت 11:39)Daneshjo نوشته:  سلام دوستان من دیروز ۵ تا رتبه دادم به دوستان ، سایت اعلام کرد که دیگه امروز نمیتونی رتبه بدی ولی امروزم که اومدم رتبه بدم بازم همون پیغام دیروز رو داد ،!! چرا اینطوریه ؟!

منم همین سوال رو دارم؟
با تشکر از دوستان که به بنده رتبه دادن و شرمنده بابت اینکه من نتونستم جبران کنم :-(
تشکر کنندگان: sepideh jan ، Daneshjo
سلام خدمت تمامی دوستان عزیز
آقا من هم انجام وظیفه کردم و سفرنامه خودم رو نوشتم . از قبل از نگراش بد عذر خواهی میکنم . اگه سوالی راهنمایی . کمکی از دست من بر میاد در خدمتم .
(#) كیس نامبر : 2015AS4###
(#) تعداد افراد : 4 نفر
(#) کنسولگری : Yerevan
(#) ارسال فرم های سری اول : June
(#) کارنت: MARCH
(#) تاریخ مصاحبه : MAY 06
دريافت ويزا : ;کلرینس برگه آبی . انتظار بد دردیه
آپدیت : 08JUN..02JUN.....08MAY(شبانه .همه خانواده و خودم )....13JUL(به خاطر جواب ایمیل . فقط خودم )...14JUL(فقط خودم )24jul هم خودم و همسرم
(#) کلریر 27 july
(#)دریافت ویزا :30 july
(#): مقصد: دالاس
تشکر کنندگان: الناز٢ ، m.ghoreishi ، behjat ، laleht ، hilda60 ، k1_m_1358 ، sepideh jan ، mel ، faravaz ، Daneshjo ، Aamed

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان