کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ارمنستان برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
ممنونم بهجت خانوم.... ممنونم از دلگرمی هاتون
ان شا الله امیدوارم این اتفاق خوب برای همه خانوم های گروه بیوفته و هر کسی که منتظر کلیر شدنه...
امیدوارم شما هم همیشه سلامت و موفق و خندون باشید
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، m.ghoreishi ، behjat ، الناز٢ ، mel ، Daneshjo ، sepideh jan ، laleht
سلام دوستان
امیدوارم همه زودتر کلیر بشن
دو تا سوال داشتم
کسی تو ارمنستان ویزا کارت استفاده کرده می خواستم ببینم می شه از عابر بانک با ویزا کارت پول گرفت‌ یا تو صرافی یا مغازه ها
یه سوال دیگه اینکه قبل یا در حین آزمایش خون می شه آدم شکلات یا چزای دیگه بخوره
ممنون
F1
تشکیل پرونده: آگوست 2007 |مصاحبه: جون 2015 ،ارمنستان | ویزا: یکضرب
ورود اول به امریکا: جون 2015 | دریافت سوشال: 2 هفته بعد از ورود - گرین کارت: 6 هفته بعد از ورود
سفرنامه
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، mel ، Daneshjo
(2015-05-14 ساعت 20:28)nargesi نوشته:  سلام دوستان
دو تا سوال داشتم
کسی تو ارمنستان ویزا کارت استفاده کرده می خواستم ببینم می شه از عابر بانک با ویزا کارت پول گرفت‌ یا تو صرافی یا مغازه ها
ممنون

سلام
بله شما میتونید از ویزا کارت استفاده کنید. بعضی از صرافی ها بجز ویزا کارت کارتهای عضو شتاب ایران رو هم میپذیرند.
برا انجام ازمایش خون مشکلی ندارین و مانند ایران نیاز نیست جهت ازمایش ناشتا باشید
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: hilda60 ، nargesi ، الناز٢ ، k1_m_1358 ، mel ، Daneshjo ، sepideh jan
دو تا سوال داشتم
ممنون

صرافی ایرانیان توی خیابان تیگران میتز با کارت شتاب ایرانی بهتون پول میده،نگران نباشین
خوردن چیزی هم مثل شکلات ایرادی نداره،چون من از منشی دکتر پرسیدم

شماره كيس: **2015AS000052
تاريخ رويت قبولي: ٢ مي
تعداد افراد كيس: 2 نفر
سفارت: انكارا تغییر به ایروان
تاريخ تكميل فرم: 6 سپتامبر
تاريخ كارنت: مارچ ٢٠١5
دريافت نامه دوم: 25 مارچ
تاريخ مصاحبه: 11می
تاریخ آپدیتها: 12 می-14می-2 جون
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، nargesi ، k1_m_1358 ، Daneshjo ، sepideh jan
دوستای عزیزم سلام،بالاخره بعداز دفعه دوم آمدن به ایروان (دفعه اول 10 روز و دفعه دوم 21 روز ماندن د رهتل ) ، خدا به دادمون رسید ومن و پسرم هم ویزامونو گرفتیمSmileاز همتون برای همراهیهاتون ممنون!به خدا از صمیم قلب برای کسانیکه منتظرن و میدونم چه حالی دارن دعا میکنم که خدا حال خوشحال امروز منو به اونا هم بده!مخصوصا کسانیکه از همسراشون دورن چون خودم این دردو دوسال دست تنها با یک بچه که مرتب بهونه پدرشو میگرفت کشیدم!به هر حال گذشت و همه چیز میگذره،به قول حافظ:چنان نماند و چنین نیز نخواهد ماند.از همراهیهای همه از ابتدا دوستانی که اینجا نیستن مثل عمو سعید و محبت عزیز و تمام دوستان عزیزم که هستن و با کمکا و همدردیاشون من را تسکین دادن ممنونم،سعی میکنم سفرنامرو با نکاتی که به نظرم مهم بوده بنویسم تا شاید راه بقیه هموطنانمو برای مهاجرت هموارتر کنه!دوستتون دارم و یک عالمه عشق و به قول آقا کیون انرژی مثبت را براتن میفرستم!راستی دوستان دیروز ظهر که خیلی ناراحت و ناامید بودم (چون عفونت ریه پسرم و اول مریضی خودم روحیه منو اینجا خیلی ضعیف کرد و بعد هم اشکال تراشیهای دوباره سفارت)کمی خوابیدم و خواب پدر مرحوممو دیدم که منو با خودش به چه جاهای زیبایی برد و ... وقتیکه بیدار شدم و سیس را چک کردم ویزام ایشو شده بود، و صبح هم زنگ زدن بهمون! اینو بهتون گفتم تا بدونین خدای ما خیلی مهربانتر از اونیه که فکرشو میکنیم پس امیدوار واستوار باشین و از لطف بینهایتش صلاحتونو و خوشحالی دیگران را بطلبین،اطمینان داشته باشین که صداتونو میشنوه مثل منکه ناامید بودم و پدر عزیزمو فرستاد به خوابم تا به من نسکین و مژده بده ،بزرگی و عظمت و لطف بییمنتشو شکر!سرتونو درد نیارم دوستان عزیزم ،خدا نگهدارتون تا بعدSmile
کیسIr1:
ارسال مدارک اواخر دسامبر  2013
دریافت کانفرمیشن نامبر ژانویه2014
اعلام نقص مدرک 30جون  , 30 جولای ارسال مدارک بهins
approve  اول آگست 2014
دریافت کیس نامبر25سپتامبر،سفارت تعیین شده ایروان
مصاحبه 23 مارچ ۲۰۱۵
نقص مدرک
تحویل مدارک خواسته شده در 27 ایپریل،دوباره نقص مدرک
دریافت ویزا 15 می 2015SmileCool
 ورود به آمریکا:اول جولای ۲۰۱۵

آنرا که تویی چاره
بیچاره نخواهد شد
تشکر کنندگان: behjat ، fa15 ، rbrb-2015 ، hilda60 ، الناز٢ ، k1_m_1358 ، mel ، h_researcher ، Daneshjo ، m.ghoreishi ، hamid99 ، laleht ، Hamraaz Jng ، hamed shayan
(2015-05-15 ساعت 15:54)sepideh jan نوشته:  دوستای عزیزم سلام،بالاخره بعداز دفعه دوم آمدن به ایروان (دفعه اول ۱۰ روز و دفعه دوم 21 روز ماندن د رهتل ) ، خدا به دادمون رسید ومن و پسرم هم ویزامونو گرفتیمSmileاز همتون برای همراهیهاتون ممنون!به خدا از صمیم قلب برای کسانیکه منتظرن و میدونم چه حالی دارن دعا میکنم که خدا حال خوشحال امروز منو به اونا هم بده!مخصوصا کسانیکه از همسراشون دورن چون خودم این دردو دوسال دست تنها با یک بچه که مرتب بهونه پدرشو میگرفت کشیدم!به هر حال گذشت و همه چیز میگذره،به قول حافظ:چنان نماند و چنین نیز نخواهد ماند.از همراهیهای همه از ابتدا دوستانی که اینجا نیستن مثل عمو سعید و محبت عزیز و تمام دوستان عزیزم که هستن و با کمکا و همدردیاشون من را تسکین دادن ممنونم،سعی میکنم سفرنامرو با نکاتی که به نظرم مهم بوده بنویسم تا شاید راه بقیه هموطنانمو برای مهاجرت هموارتر کنه!دوستتون دارم و یک عالمه عشق و به قول آقا کیون انرژی مثبت را براتن میفرستم!راستی دوستان دیروز ظهر که خیلی ناراحت و ناامید بودم (چون عفونت ریه پسرم و اول مریضی خودم روحیه منو اینجا خیلی ضعیف کرد و بعد هم اشکال تراشیهای دوباره سفارت)کمی خوابیدم و خواب پدر مرحوممو دیدم که منو با خودش به چه جاهای زیبایی برد و ... وقتیکه بیدار شدم و سیس را چک کردم ویزام ایشو شده بود، و صبح هم زنگ زدن بهمون! اینو بهتون گفتم تا بدونین خدای ما خیلی مهربانتر از اونیه که فکرشو میکنیم پس امیدوار واستوار باشین و از لطف بینهایتش صلاحتونو و خوشحالی دیگران را بطلبین،اطمینان داشته باشین که صداتونو میشنوه مثل منکه ناامید بودم و پدر عزیزمو فرستاد به خوابم تا به من نسکین و مژده بده ،بزرگی و عظمت و لطف بییمنتشو شکر!سرتونو درد نیارم دوستان عزیزم ،خدا نگهدارتون تا بعدSmile

سلام مبارکه شاد و موفق باشید
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: mel ، Daneshjo ، sepideh jan ، Hamraaz Jng
چه خبر خوشي sepide jan:تبريك ميگم،Smileارزو ميكنم هر جا كه هستي در كنار همسر و پسر گلت سلامت و خندان باشي
اميدوارم ٢٦مي كه مصاحبه داريم اين حس خوبي كه تعريف كرديو تجربه كنيمWink
CN:2015AS51xx
٢نفر:تعداد افراد منظور در كيس
19may:ارسالds260
March:كارنتي
24march:دريافت نامه دوم
Mayاخر:مصاحبه
يكضرب:ويزا
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، mel ، Daneshjo ، sepideh jan ، m.ghoreishi ، laleht ، Hamraaz Jng
راستي از دوستان كسي هست كه ٢٦ ام يا همون حدودا مصاحبه داشته باشه؟
CN:2015AS51xx
٢نفر:تعداد افراد منظور در كيس
19may:ارسالds260
March:كارنتي
24march:دريافت نامه دوم
Mayاخر:مصاحبه
يكضرب:ويزا
تشکر کنندگان:
(2015-05-15 ساعت 15:54)sepideh jan نوشته:  دوستای عزیزم سلام،بالاخره بعداز دفعه دوم آمدن به ایروان (دفعه اول ۱۰ روز و دفعه دوم 21 روز ماندن د رهتل ) ، خدا به دادمون رسید ومن و پسرم هم ویزامونو گرفتیمSmileاز همتون برای همراهیهاتون ممنون!به خدا از صمیم قلب برای کسانیکه منتظرن و میدونم چه حالی دارن دعا میکنم که خدا حال خوشحال امروز منو به اونا هم بده!مخصوصا کسانیکه از همسراشون دورن چون خودم این دردو دوسال دست تنها با یک بچه که مرتب بهونه پدرشو میگرفت کشیدم!به هر حال گذشت و همه چیز میگذره،به قول حافظ:چنان نماند و چنین نیز نخواهد ماند.از همراهیهای همه از ابتدا دوستانی که اینجا نیستن مثل عمو سعید و محبت عزیز و تمام دوستان عزیزم که هستن و با کمکا و همدردیاشون من را تسکین دادن ممنونم،سعی میکنم سفرنامرو با نکاتی که به نظرم مهم بوده بنویسم تا شاید راه بقیه هموطنانمو برای مهاجرت هموارتر کنه!دوستتون دارم و یک عالمه عشق و به قول آقا کیون انرژی مثبت
N
كلي هوراااااااااااااااااااااااااا اول بخاطر ويزاتون نوش جونتون ايشالا كه كلي خبراي خوب ديگه توي بقيه مراحل زندگيتون به دستتون برسه
واما هورااااااااااااااااااااااااااي دوم بخاطر قهرماني تيم فوتبال سپاهان
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان: Daneshjo ، sepideh jan ، m.ghoreishi ، Hamraaz Jng
کیس نامبر : **52
نفرات کیس : با خودم 3 نفر
سفارت : آنکارا تغییر به ایروان
رویت قبولی و ارسال 260 : oct
کارنت : 12 march
مصاحبه : 11 می
دریافت ویزا : یک ضرب
تشکر کنندگان: mel ، Daneshjo ، sepideh jan ، m.ghoreishi ، Hamraaz Jng ، faravaz
دو تا سوال داشتم
ممنون

بله دوست عزيز من هم براي تسويه هتل و هم تو فري شاپ از ويزا كارد استفاده كردم ،براي ازمايشات هم نيازي به ناشتا بودن نيست Smile
شماره کیس : 201500005XXX-رویت قبولی :١٠ مي -ارسال فرم های اول : ١٦ جون -سابمیت مجدد بعد از آنلاک : ٢٣ آگوست-کارنت:١٢ مارچ - مشاهده نامه دوم : ٢٤ مارچ - مصاحبه : ١٨ مي بود تغيير دادن به ١١ مي-تعداد افراد کیس : 1 نفر-محل مصاحبه : آنکارا بود تغيير دادن به ايروان-ویزا : يكضرب شكر خدا
سفرنامه ایروان
تشکر کنندگان: Daneshjo ، sepideh jan ، m.ghoreishi ، Hamraaz Jng
(2015-05-15 ساعت 15:54)sepideh jan نوشته:  دوستای عزیزم سلام،بالاخره بعداز دفعه دوم آمدن به ایروان (دفعه اول ۱۰ روز و دفعه دوم 21 روز ماندن د رهتل ) ، خدا به دادمون رسید ومن و پسرم هم ویزامونو گرفتیمSmileاز همتون برای همراهیهاتون ممنون!به خدا از صمیم قلب برای کسانیکه منتظرن و میدونم چه حالی دارن دعا میکنم که خدا حال خوشحال امروز منو به اونا هم بده!مخصوصا کسانیکه از همسراشون دورن چون خودم این دردو دوسال دست تنها با یک بچه که مرتب بهونه پدرشو میگرفت کشیدم!به هر حال گذشت و همه چیز میگذره،به قول حافظ:چنان نماند و چنین نیز نخواهد ماند.از همراهیهای همه از ابتدا دوستانی که اینجا نیستن مثل عمو سعید و محبت عزیز و تمام دوستان عزیزم که هستن و با کمکا و همدردیاشون من را تسکین دادن ممنونم،سعی میکنم سفرنامرو با نکاتی که به نظرم مهم بوده بنویسم تا شاید راه بقیه هموطنانمو برای مهاجرت هموارتر کنه!دوستتون دارم و یک عالمه عشق و به قول آقا کیون انرژی مثبت را براتن میفرستم!راستی دوستان دیروز ظهر که خیلی ناراحت و ناامید بودم (چون عفونت ریه پسرم و اول مریضی خودم روحیه منو اینجا خیلی ضعیف کرد و بعد هم اشکال تراشیهای دوباره سفارت)کمی خوابیدم و خواب پدر مرحوممو دیدم که منو با خودش به چه جاهای زیبایی برد و ... وقتیکه بیدار شدم و سیس را چک کردم ویزام ایشو شده بود، و صبح هم زنگ زدن بهمون! اینو بهتون گفتم تا بدونین خدای ما خیلی مهربانتر از اونیه که فکرشو میکنیم پس امیدوار واستوار باشین و از لطف بینهایتش صلاحتونو و خوشحالی دیگران را بطلبین،اطمینان داشته باشین که صداتونو میشنوه مثل منکه ناامید بودم و پدر عزیزمو فرستاد به خوابم تا به من نسکین و مژده بده ،بزرگی و عظمت و لطف بییمنتشو شکر!سرتونو درد نیارم دوستان عزیزم ،خدا نگهدارتون تا بعدSmile

به به ، بسلامتي ، تبريك زياد ، خيلي خوشحال شدم سپيده جان Smile
شماره کیس : 201500005XXX-رویت قبولی :١٠ مي -ارسال فرم های اول : ١٦ جون -سابمیت مجدد بعد از آنلاک : ٢٣ آگوست-کارنت:١٢ مارچ - مشاهده نامه دوم : ٢٤ مارچ - مصاحبه : ١٨ مي بود تغيير دادن به ١١ مي-تعداد افراد کیس : 1 نفر-محل مصاحبه : آنکارا بود تغيير دادن به ايروان-ویزا : يكضرب شكر خدا
سفرنامه ایروان
تشکر کنندگان: Daneshjo ، sepideh jan ، Hamraaz Jng
هورااااااااااااااااا
شكر براي داشتن خدايي كه توي هيچ شرايطي بنده هاشو تنها نميزاره
و شكر براي براي اينكه هنوز هستن آدمهاي خالصي مثل اين دوست نازنين كه خدارو همه جا حس ميكننRolleyes
خيلي بهتون تبريك ميگم اميدوارم توي همه ي مراحل زندگي موفق باشين Shy
شماره كيس: ***2015AS00002
تاريخ رويت قبولي: 15سپتامبر
تعداد افراد كيس: ۲ نفر
سفارت: آنكارا تغییر به ایروان
تاريخ تكميل فرم: 10 نوامبر
دريافت نامه دوم: 24 مارچ
تاريخ مصاحبه: ۴ مي
دريافت ويزا : ۶ مي
همسرم :AP

آپديت ها: ...19 مي، همسرم، 2جون همسرم، 4 جون خودم.... به ميمنت و مباركي
همسر م 9 جون كلير شد.24 جون Issue شد، 25 جون ويزارو دريافت كرديم.

اگر ميخوام خوشبخت باشم،زندگي رو به يه هدف گره ميزنم، نه به آدما و اشياء....Shy
تشکر کنندگان: sepideh jan ، k1_m_1358 ، hilda60 ، ARSAMNEW ، Hamraaz Jng ، ریحانا ، hamed shayan
(2015-05-15 ساعت 22:56)الناز٢ نوشته:  چه خبر خوشي sepide jan:تبريك ميگم،Smileارزو ميكنم هر جا كه هستي در كنار همسر و پسر گلت سلامت و خندان باشي
اميدوارم ٢٦مي كه مصاحبه داريم اين حس خوبي كه تعريف كرديو تجربه كنيمWink

انشاله چرا كه نه Shy

تشکر کنندگان: sepideh jan ، k1_m_1358 ، hilda60 ، الناز٢
(2015-05-15 ساعت 23:19)nilgoon1982 نوشته:  [quote='farnaz s' pid='611568' dateline='1431594799']
[quote='mel' pid='610086' dateline='14
برای هر چه زودتر کلیر شدن ما هم دعا کنین[emoji52]

دوستان عزیز ما هم یک ضرب گرفیم
مرسی از راهنمایی همه دوستان و آرزوی کلیر زودتر برای همه

تبريك تبريك
شاد باشيد و پيروزShy

تشکر کنندگان: sepideh jan ، k1_m_1358 ، hilda60 ، Hamraaz Jng ، ALISHARIFI

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان