کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ارمنستان برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-05-15 ساعت 23:09)k1_m_1358 نوشته:  
(2015-05-15 ساعت 15:54)sepideh jan نوشته:  دوستای عزیزم سلام،بالاخره بعداز دفعه دوم آمدن به ایروان (دفعه اول ۱۰ روز و دفعه دوم 21 روز ماندن د رهتل ) ، خدا به دادمون رسید ومن و پسرم هم ویزامونو گرفتیمSmileاز همتون برای همراهیهاتون ممنون!به خدا از صمیم قلب برای کسانیکه منتظرن و میدونم چه حالی دارن دعا میکنم که خدا حال خوشحال امروز منو به اونا هم بده!مخصوصا کسانیکه از همسراشون دورن چون خودم این دردو دوسال دست تنها با یک بچه که مرتب بهونه پدرشو میگرفت کشیدم!به هر حال گذشت و همه چیز میگذره،به قول حافظ:چنان نماند و چنین نیز نخواهد ماند.از همراهیهای همه از ابتدا دوستانی که اینجا نیستن مثل عمو سعید و محبت عزیز و تمام دوستان عزیزم که هستن و با کمکا و همدردیاشون من را تسکین دادن ممنونم،سعی میکنم سفرنامرو با نکاتی که به نظرم مهم بوده بنویسم تا شاید راه بقیه هموطنانمو برای مهاجرت هموارتر کنه!دوستتون دارم و یک عالمه عشق و به قول آقا کیون انرژی مثبت
N
كلي هوراااااااااااااااااااااااااا اول بخاطر ويزاتون نوش جونتون ايشالا كه كلي خبراي خوب ديگه توي بقيه مراحل زندگيتون به دستتون برسه
واما هورااااااااااااااااااااااااااي دوم بخاطر قهرماني تيم فوتبال سپاهان
مرسی آقا کیوان خیلی این هورا بهم چسبید مخصوصا که پیروزی فوتبال سپاهان با ویزای ما همزمان شد،هممون کادومونو از پیامبرمون گرفتیم در عید مبعث:-)
کیسIr1:
ارسال مدارک اواخر دسامبر  2013
دریافت کانفرمیشن نامبر ژانویه2014
اعلام نقص مدرک 30جون  , 30 جولای ارسال مدارک بهins
approve  اول آگست 2014
دریافت کیس نامبر25سپتامبر،سفارت تعیین شده ایروان
مصاحبه 23 مارچ ۲۰۱۵
نقص مدرک
تحویل مدارک خواسته شده در 27 ایپریل،دوباره نقص مدرک
دریافت ویزا 15 می 2015SmileCool
 ورود به آمریکا:اول جولای ۲۰۱۵

آنرا که تویی چاره
بیچاره نخواهد شد
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، hilda60 ، ARSAMNEW ، Hamraaz Jng ، الناز٢
(2015-05-16 ساعت 00:07)Daneshjo نوشته:  
(2015-05-15 ساعت 15:54)sepideh jan نوشته:  دوستای عزیزم سلام،بالاخره بعداز دفعه دوم آمدن به ایروان (دفعه اول ۱۰ روز و دفعه دوم 21 روز ماندن د رهتل ) ، خدا به دادمون رسید ومن و پسرم هم ویزامونو گرفتیمSmileاز همتون برای همراهیهاتون ممنون!به خدا از صمیم قلب برای کسانیکه منتظرن و میدونم چه حالی دارن دعا میکنم که خدا حال خوشحال امروز منو به اونا هم بده!مخصوصا کسانیکه از همسراشون دورن چون خودم این دردو دوسال دست تنها با یک بچه که مرتب بهونه پدرشو میگرفت کشیدم!به هر حال گذشت و همه چیز میگذره،به قول حافظ:چنان نماند و چنین نیز نخواهد ماند.از همراهیهای همه از ابتدا دوستانی که اینجا نیستن مثل عمو سعید و محبت عزیز و تمام دوستان عزیزم که هستن و با کمکا و همدردیاشون من را تسکین دادن ممنونم،سعی میکنم سفرنامرو با نکاتی که به نظرم مهم بوده بنویسم تا شاید راه بقیه هموطنانمو برای مهاجرت هموارتر کنه!دوستتون دارم و یک عالمه عشق و به قول آقا کیون انرژی مثبت را براتن میفرستم!راستی دوستان دیروز ظهر که خیلی ناراحت و ناامید بودم (چون عفونت ریه پسرم و اول مریضی خودم روحیه منو اینجا خیلی ضعیف کرد و بعد هم اشکال تراشیهای دوباره سفارت)کمی خوابیدم و خواب پدر مرحوممو دیدم که منو با خودش به چه جاهای زیبایی برد و ... وقتیکه بیدار شدم و سیس را چک کردم ویزام ایشو شده بود، و صبح هم زنگ زدن بهمون! اینو بهتون گفتم تا بدونین خدای ما خیلی مهربانتر از اونیه که فکرشو میکنیم پس امیدوار واستوار باشین و از لطف بینهایتش صلاحتونو و خوشحالی دیگران را بطلبین،اطمینان داشته باشین که صداتونو میشنوه مثل منکه ناامید بودم و پدر عزیزمو فرستاد به خوابم تا به من نسکین و مژده بده ،بزرگی و عظمت و لطف بییمنتشو شکر!سرتونو درد نیارم دوستان عزیزم ،خدا نگهدارتون تا بعدSmile
هورااااااااااااااااا
شكر براي داشتن خدايي كه توي هيچ شرايطي بنده هاشو تنها نميزاره
و شكر براي براي اينكه هنوز هستن آدمهاي خالصي مثل اين دوست نازنين كه خدارو همه جا حس ميكننRolleyes
خيلي بهتون تبريك ميگم اميدوارم توي همه ي مراحل زندگي موفق باشين Shy
مرسی دوست عزیزم،او همه جا هست و خودش گفته که از رگ گردنتون بهتون نزدیکترم،فقط باید صداش کنی،موفقیت شما و همگی آرزوومههه:-)
کیسIr1:
ارسال مدارک اواخر دسامبر  2013
دریافت کانفرمیشن نامبر ژانویه2014
اعلام نقص مدرک 30جون  , 30 جولای ارسال مدارک بهins
approve  اول آگست 2014
دریافت کیس نامبر25سپتامبر،سفارت تعیین شده ایروان
مصاحبه 23 مارچ ۲۰۱۵
نقص مدرک
تحویل مدارک خواسته شده در 27 ایپریل،دوباره نقص مدرک
دریافت ویزا 15 می 2015SmileCool
 ورود به آمریکا:اول جولای ۲۰۱۵

آنرا که تویی چاره
بیچاره نخواهد شد
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، Daneshjo ، laleht ، hilda60 ، Hamraaz Jng
(2015-05-15 ساعت 15:54)sepideh jan نوشته:  دوستای عزیزم سلام،بالاخره بعداز دفعه دوم آمدن به ایروان (دفعه اول ۱۰ روز و دفعه دوم 21 روز ماندن د رهتل ) ، خدا به دادمون رسید ومن و پسرم هم ویزامونو گرفتیمSmileاز همتون برای همراهیهاتون ممنون!به خدا از صمیم قلب برای کسانیکه منتظرن و میدونم چه حالی دارن دعا میکنم که خدا حال خوشحال امروز منو به اونا هم بده!مخصوصا کسانیکه از همسراشون دورن چون خودم این دردو دوسال دست تنها با یک بچه که مرتب بهونه پدرشو میگرفت کشیدم!به هر حال گذشت و همه چیز میگذره،به قول حافظ:چنان نماند و چنین نیز نخواهد ماند.از همراهیهای همه از ابتدا دوستانی که اینجا نیستن مثل عمو سعید و محبت عزیز و تمام دوستان عزیزم که هستن و با کمکا و همدردیاشون من را تسکین دادن ممنونم،سعی میکنم سفرنامرو با نکاتی که به نظرم مهم بوده بنویسم تا شاید راه بقیه هموطنانمو برای مهاجرت هموارتر کنه!دوستتون دارم و یک عالمه عشق و به قول آقا کیون انرژی مثبت را براتن میفرستم!راستی دوستان دیروز ظهر که خیلی ناراحت و ناامید بودم (چون عفونت ریه پسرم و اول مریضی خودم روحیه منو اینجا خیلی ضعیف کرد و بعد هم اشکال تراشیهای دوباره سفارت)کمی خوابیدم و خواب پدر مرحوممو دیدم که منو با خودش به چه جاهای زیبایی برد و ... وقتیکه بیدار شدم و سیس را چک کردم ویزام ایشو شده بود، و صبح هم زنگ زدن بهمون! اینو بهتون گفتم تا بدونین خدای ما خیلی مهربانتر از اونیه که فکرشو میکنیم پس امیدوار واستوار باشین و از لطف بینهایتش صلاحتونو و خوشحالی دیگران را بطلبین،اطمینان داشته باشین که صداتونو میشنوه مثل منکه ناامید بودم و پدر عزیزمو فرستاد به خوابم تا به من نسکین و مژده بده ،بزرگی و عظمت و لطف بییمنتشو شکر!سرتونو درد نیارم دوستان عزیزم ،خدا نگهدارتون تا بعدSmile
سلام خیلی خوشحالم . خدا را شکر که مشکلتون حل شد و هرچه سرسعتر یچه گلتون میره پیشه پدر ش . یه شور و اشتیاق تازه به گروه دادید . من این باور رو دارم که قسمت هرچی باشه همونه. نمیشه با قسمت جنگ کرد . مخصوصا تو اینجا که هیچ چیز دست خودت نیست . پس استرس فایده نداره . یه لحظه فکر این رو میکنم که لاتاری برنده نشدم . این طوری زمان طولانی کلرینس رو سر میکنم . به قول طرف " با اینا کلرینس رو طی میکنم "
(#) كیس نامبر : 2015AS4###
(#) تعداد افراد : 4 نفر
(#) کنسولگری : Yerevan
(#) ارسال فرم های سری اول : June
(#) کارنت: MARCH
(#) تاریخ مصاحبه : MAY 06
دريافت ويزا : ;کلرینس برگه آبی . انتظار بد دردیه
آپدیت : 08JUN..02JUN.....08MAY(شبانه .همه خانواده و خودم )....13JUL(به خاطر جواب ایمیل . فقط خودم )...14JUL(فقط خودم )24jul هم خودم و همسرم
(#) کلریر 27 july
(#)دریافت ویزا :30 july
(#): مقصد: دالاس
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، laleht ، hilda60 ، Hamraaz Jng ، Daneshjo ، fa15 ، sepideh jan
(2015-05-14 ساعت 14:38)behjat نوشته:  Tongue
(2015-05-14 ساعت 13:57)farnaz s نوشته:  
(2015-05-11 ساعت 16:17)ALISHARIFI نوشته:  
(2015-05-11 ساعت 15:56)بردي نوشته:  Sadسلام دوستان.امروز سهم ما هم برگه آبي شد،كه از بركات خدمت مقدس سربازيه.

سلام همدرد هستیم انشاالله با هم میزنیم تو گوش کلرینس

(2015-05-11 ساعت 13:35)farnaz s نوشته:  دوستان متاسفانه امروز برگه آبی کلیرنس به ما دادن،حالا هی با استرس باید منتظر باشیم ببینیم بعد دو سه ماه چی میشه
سلام همدردیم به قول خانومم حالا با خیال راحت میریم ایروان گردش . خوش بگذره

ما قبل از مصاحبه ریلکس تر بودیم و ایروانو گشتیم،الان که ap خوردیم بیشتر نگرانم!!

سلام خانمهای گرامی، عزیزان نگران نباشید هنوز ۴ماه مونده باید قوی باشید مطمین باشید همتون شوهراتون کلیر میشن اولش کمی سخته ولی اگر زیاد بهش فکر نکنید این روزا زودتر میگذره ،توکل به خدا به کارهایی که باید اونور انجام بدید فکر کنید زبان بخونید انشاالله بزودی همتونو خوشحال میبینیم مخصوصا هیلدای دل نازک دانشجو، لاله قویدل و بقیه خانمهای گروه

مرسى عزيزم
ايشالا يه روزى تو ينگه دنيا همديگه رو از نزديك ملاقات كنيم بهجت جان
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: hilda60 ، behjat ، Daneshjo ، الناز٢ ، sepideh jan

هزاران هزار بار تبریککککککککککککککککککککککککککککک
مبارک باشه . ان شا الله همیشه در تمام مراحل زندگی شاد و سلامت باشید
و در کنار خانواده به خوبی و خوشی زندگی کنید.
امیدوارم به لطف و کرم خدا . این شادی و خوشحالیه گرفتن ویزا نصیب تمام کسانی که واقعا مستحق گرفتن ویزا هستن بشه.
ان شا الله هرچه سریعتر تمام دوستان و بچه های مهاجر سرایی تا آخر سپتامبر امسال ویزای ام ریکا تو پاسشون خورده باشه
.. من و همسرم هم با هم دیگه مرداد امسال به خوبی و خوشی و سلامتی بریم ام ریکاSmileRolleyes
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان: behjat ، laleht ، Hamraaz Jng ، fa15 ، Daneshjo ، sepideh jan
(2015-05-16 ساعت 17:01)laleht نوشته:  
(2015-05-11 ساعت 16:17)ALISHARIFI نوشته:  [quote='بردي' pid='609935' dateline='1431343569']
Sadسلام دوستان.امروز سهم ما هم برگه آبي شد،كه از بركات خدمت مقدس سربازيه.

(2015-05-11 ساعت 13:35)farnaz s نوشته:  دوستان متاسفانه امروز برگه آبی کلیرنس به ما دادن،حالا هی با استرس باید منتظر باشیم ببینیم بعد دو سه ماه چی میشه
[/q
ما قبل از مصاحبه ریلکس تر بودیم و ایروانو گشتیم،الان که ap خوردیم بیشتر نگرانم!!

سلام خانمهای گرامی، عزیزان نگران نباشید هنوز ۴ماه مونده باید قوی باشید مطمین باشید همتون شوهراتون کلیر میشن اولش کمی سخته ولی اگر زیاد بهش فکر نکنید این روزا زودتر میگذره ،توکل به خدا به کارهایی که باید اونور انجام بدید فکر کنید زبان بخونید انشاالله بزودی همتونو خوشحال میبینیم مخصوصا هیلدای دل نازک دانشجو، لاله قویدل و بقیه خانمهای گروه

مرسى عزيزم
ممنون لاله جان من چه اینوردنیا چه اونور دنیا در خدمت دوستان هستم
تشکر کنندگان: laleht ، hilda60 ، Daneshjo ، sepideh jan
(2015-05-16 ساعت 17:39)behjat نوشته:  
(2015-05-11 ساعت 16:17)ALISHARIFI نوشته:  [quote='بردي' pid='609935' dateline='1431343569']
Sadسلام دوستان.امروز سهم ما هم برگه آبي شد،كه از بركات خدمت مقدس سربازيه.

[/q

مرسى عزيزم
ملاقات با خانمى مثل شما واسه من افتخاره
از اينكه هيچ چيز مانع عزم راسخ شما نميشه باعث ميشه محكمتر قدم بردارم و باور كنم كه هرچيز رو كه واسش تلاش كنى قابل بدست آوردنه در هر شرايطى و در هر كجاى دنيا
خيلى خوشحالم كه به تاپيك سفر به ارمنستان هم سر ميزدم و باعث شد با شما آشنا بشم
موفق باشين دوست عزيز من
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: hilda60 ، behjat ، Daneshjo ، الناز٢ ، sepideh jan
(2015-05-16 ساعت 18:41)laleht نوشته:  
(2015-05-16 ساعت 17:39)behjat نوشته:  
(2015-05-14 ساعت 13:57)farnaz s نوشته:  سلام همدرد هستیم انشاالله با هم میزنیم تو گوش کلرینس

[/q

مرسى عزيزم
ملاقات با خانمى مثل شما واسه من افتخاره
از اينكه هيچ چيز مانع عزم راسخ شما نميشه باعث ميشه محكمتر قدم بردارم و باور كنم كه هرچيز رو كه واسش تلاش كنى قابل بدست آوردنه در هر شرايطى و در هر كجاى دنيا
خيلى خوشحالم كه به تاپيك سفر به ارمنستان هم سر ميزدم و باعث شد با شما آشنا بشم
موفق باشين دوست عزيز من
شرمنده میکنی عزیزم برای همتون آرزوی موفقیت میکنم
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: laleht ، ARSAMNEW ، Daneshjo ، sepideh jan
از بچه هاي گل كسي يا كساني هستند كه هفته ديگه ايروان باشن؟خيلي خوب ميشه كه باشه،أين جوري بيشتر احساس ارامش ميكنم،كه با هم در ارتباط باشيم
CN:2015AS51xx
٢نفر:تعداد افراد منظور در كيس
19may:ارسالds260
March:كارنتي
24march:دريافت نامه دوم
Mayاخر:مصاحبه
يكضرب:ويزا
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، Daneshjo ، sepideh jan
ايروان نبووووود؟ايرواااااااااااان؟ايروان يه نفر..........
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، m.ghoreishi ، Hamraaz Jng ، sepideh jan
(2015-05-18 ساعت 11:32)الناز٢ نوشته:  ايروان نبووووود؟ايرواااااااااااان؟ايروان يه نفر..........
اگه صبر کنی من دو هفته دیگه میرم jun 02 وقت دارم Tongue
تشکر کنندگان: Daneshjo ، Hamraaz Jng ، sepideh jan
(2015-05-19 ساعت 12:29)بهار 94 نوشته:  
(2015-05-18 ساعت 11:32)الناز٢ نوشته:  ايروان نبووووود؟ايرواااااااااااان؟ايروان يه نفر..........
اگه صبر کنی من دو هفته دیگه میرم jun 02 وقت دارم Tongue

ShyBig Grinبه سلامتي بري انشاالاه ،پس گويا از مهاجر سراييها هفته آخر مي كسي نيستSad
تشکر کنندگان: hilda60 ، Daneshjo ، Hamraaz Jng ، sepideh jan

انشاله تکی میری و تکی ویزارو میگیری و برمیگردیSmile
شماره كيس: ***2015AS00002
تاريخ رويت قبولي: 15سپتامبر
تعداد افراد كيس: ۲ نفر
سفارت: آنكارا تغییر به ایروان
تاريخ تكميل فرم: 10 نوامبر
دريافت نامه دوم: 24 مارچ
تاريخ مصاحبه: ۴ مي
دريافت ويزا : ۶ مي
همسرم :AP

آپديت ها: ...19 مي، همسرم، 2جون همسرم، 4 جون خودم.... به ميمنت و مباركي
همسر م 9 جون كلير شد.24 جون Issue شد، 25 جون ويزارو دريافت كرديم.

اگر ميخوام خوشبخت باشم،زندگي رو به يه هدف گره ميزنم، نه به آدما و اشياء....Shy
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، hilda60 ، Hamraaz Jng ، sepideh jan
(2015-05-19 ساعت 14:42)Daneshjo نوشته:  

انشاله تکی میری و تکی ویزارو میگیری و برمیگردیSmile

يعني ميشه يكضرب بگيريمRolleyesSmileبرامون دعا كنيد
تشکر کنندگان: hilda60 ، tajhizgaran ، behjat ، k1_m_1358 ، Daneshjo ، Hamraaz Jng ، sepideh jan
(2015-05-18 ساعت 09:32)الناز٢ نوشته:  از بچه هاي گل كسي يا كساني هستند كه هفته ديگه ايروان باشن؟خيلي خوب ميشه كه باشه،أين جوري بيشتر احساس ارامش ميكنم،كه با هم در ارتباط باشيم

سلام من 9 jun مصاحبه دارم ایروان
البته به تاریخ شما نمی خورم متاسفانه Sad
تشکر کنندگان: Daneshjo ، sepideh jan ، الناز٢

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان