کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ارمنستان برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
سلام به همه بچه های تاپیک ارمنستان و بقیه...
دوستانی که زمینی با اتوبوس رفتین ارمنستان از کدوم تعاونی بلیط گرفتید؟
راضی بودین؟
چقدر میشه با خودمون بار ببریم؟ خروجی چقدره؟
رفت و برگشت رو باهم باید گرفت ؟ یا فقط رفت؟ بعد برگشت رو تو ارمنستان اوکی کنیم؟
مرسی دوستان خوبببببببببببب
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان: behjat ، k1_m_1358
(2015-05-12 ساعت 15:09)hilda60 نوشته:  سلام به همه بچه های تاپیک ارمنستان و بقیه...
دوستانی که زمینی با اتوبوس رفتین ارمنستان از کدوم تعاونی بلیط گرفتید؟
راضی بودین؟
چقدر میشه با خودمون بار ببریم؟ خروجی چقدره؟
رفت و برگشت رو باهم باید گرفت ؟ یا فقط رفت؟ بعد برگشت رو تو ارمنستان اوکی کنیم؟
مرسی دوستان خوبببببببببببب
سلام
تعاونی رویال سفر و دیدار سیر میبرن،هر دوتا خوبن.
محدودیت بار آنچنانی نداره(کسی رو میشناسم که 3 تا چمدون بزرگ برده با خودش)،خروجی 25000 تومن،
هم دوطرفه میشه و هم یکطرفه که برگشت رو از اونور گرفت.
موفق باشید
2015 ایروان-مصاحبه هفته اول فوریه-آخرین آپدیت1 اکتبر 2015 !!!
تشکر کنندگان: hilda60 ، mel ، m.ghoreishi ، k1_m_1358
(2015-05-12 ساعت 14:54)Daneshjo نوشته:  
(2015-05-11 ساعت 15:53)bugbear نوشته:  سلام به همه دوستان
امروز مصاحبه من هم بود
خلاصه اش میشه یکضرب 😀
البته تا ویزا رو تو پاس نبینم دلم اروم نمیشه
تو اولین فرصت به پاس قدر دانی از همه دوستان مهاجر سرا سفرنامه رو مینویسم
پیروز و شاد باشید

در ضمن شرایطتتون رو‌هم بنویسین بچه ها بیشتر اطلاعات پیدا میکنن که به چه کسایی یه ضرب میدن و یه چه کسایی کلیرنس ، ممنون
خیلی ممنون دوست عزیز
سفرنامه رو نوشتم [emoji6]
2015AS5XXX
محل گذران عمر شیکاگو Cool
سفرنامه
تشکر کنندگان: hilda60 ، p00ya2001 ، mel ، k1_m_1358 ، Daneshjo
سلام به دوستان عزيزم
منم امروز مصاحبه داشتم و AP خوردم خوب قسمت اين بود، انشالاه هر چه زودتر همه دوستان كلير بشن ...
البته دوتا از دوستان كه همشهريه منم هستن ويزارو يه ضرب گرفتن هم خودشون و هم همسرشون كه برنده اصلى خانمشون بودن كه از همين جا بهشون تبريك ميگم.
توكلم فقط به خداستSmileSmile
کیس نامبر=***5 ارسال فرم=21 می تعداد کیس= یک نفر سفارت=از انکارا به ایروان زمان مصاحبه=ماه می ورود به امریکا= انشالاه اگه خدا بخواد در اینده ای نزدیکShy
تشکر کنندگان: hilda60 ، rbrb-2015 ، p00ya2001 ، mel ، m.ghoreishi ، k1_m_1358 ، Daneshjo
(2015-05-12 ساعت 18:11)fa15 نوشته:  سلام به دوستان عزيزم
منم امروز مصاحبه داشتم و AP خوردم خوب قسمت اين بود، انشالاه هر چه زودتر همه دوستان كلير بشن ...
البته دوتا از دوستان كه همشهريه منم هستن ويزارو يه ضرب گرفتن هم خودشون و هم همسرشون كه برنده اصلى خانمشون بودن كه از همين جا بهشون تبريك ميگم.
توكلم فقط به خداستSmileSmile

سلام..
توکلتون به خدا باشه.. این مرحله هم تموم میشه و به امیدخدا ویزاتون رو میگیرید
نگران نباشیدSmile
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، fa15 ، k1_m_1358 ، Daneshjo
هوراااااااااا هوراااااااااااا هوراااااااااااا براي همه دوستاي گلي كه ويزاي يكضرب گرفتين،SmileSmileSmileمن الآن خوندم،يكم سرم گرم تدارك رفتنBig Grinبراي ما هم دعا كنيد
براي دوستاي خوبم كه AP خوردن دعا ميكنم كه زود زود خبر خوشحال كننده كلير شدنشونو بشنويمShySmile
CN:2015AS51xx
٢نفر:تعداد افراد منظور در كيس
19may:ارسالds260
March:كارنتي
24march:دريافت نامه دوم
Mayاخر:مصاحبه
يكضرب:ويزا
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، m.ghoreishi ، mel ، hilda60 ، behjat ، ALISHARIFI ، k1_m_1358 ، Daneshjo ، Hamraaz Jng
هوراااااااا برای همه دوستان یکضربی
و آرزوووووی کلیری هر چه سریییییییعتر برای باقی هم قطاری ها
2015AS53$$ - DS260: 04 June - Current:13 April - Interview: 03 June - Ankara - CEAC updated: 28 Apr - 20 May - 30 May - 03 Jun - 08 Jun - 09 Jun - 12 Jun (01) - After 60 days: 13 Agu (01- Nightly) - 14 Agu(01) - 14 Agu (01 & 02) :Chang " /" to "or" - Clear: 18 Agu - Visa: 27 Agu - Virginia

My Nephew:2016AS1$$ - Interview: 01 Oct - Visa: 05 Oct - Virginia
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، m.ghoreishi ، mel ، hilda60 ، k1_m_1358 ، Daneshjo ، Hamraaz Jng
(2015-05-11 ساعت 21:27)mel نوشته:  سلام دوستان عزيزم منم يكضرب گرفتم شكر خدا ، امروز تو سفارت ٨ تا كيس لاتاري ايراني و ٤ كيس خانوادگي بودن كه ٥ نفر از لاتاري ها يكضرب گرفتن و ٣ تا از دوستاي خوبمون كليرنس خوردن و تقريبا حال ما هم گرفته شد و لذت كافي رو از اين يكضربي نبرديم، براي هر سه دوست خوبمون ارزوي كلير شدن سريع ميكنم كه براشون هورااااا بكشم همونطوري كه به من دلگرمي دادن و برام هورا كشيدن. از مديران گروه ، جناب قريشي ، اقا كيوان ، نيلگون عزيز ، فرناز جان، سپهر وبقيه دوستان كه تو اين تاپيك از راهنمايي ها و كمكاشون استفاده كردم بينهايت سپاسگزارم.

اول از همه یه هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
واسه ویزای یک ضربتون.
دوم اینکه اگه منظورتون از اقا کیوان منم هستم ، کار خاصی نکردم . اگر هم منظورتون من نبودم خیلی ضایع شدم Cool شما به روی خودتون نیارید
بازم تبریک و ارزوی موفقیت برای همه دوستان مخصوصا ایروانی ها
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان: mel ، hilda60 ، m.ghoreishi ، faravaz ، Daneshjo ، Hamraaz Jng ، hamid99
(2015-05-12 ساعت 21:40)k1_m_1358 نوشته:  
(2015-05-11 ساعت 21:27)mel نوشته:  سلام دوستان عزيزم منم يكضرب گرفتم شكر خدا ، امروز تو سفارت ٨ تا كيس لاتاري ايراني و ٤ كيس خانوادگي بودن كه ٥ نفر از لاتاري ها يكضرب گرفتن و ٣ تا از دوستاي خوبمون كليرنس خوردن و تقريبا حال ما هم گرفته شد و لذت كافي رو از اين يكضربي نبرديم، براي هر سه دوست خوبمون ارزوي كلير شدن سريع ميكنم كه براشون هورااااا بكشم همونطوري كه به من دلگرمي دادن و برام هورا كشيدن. از مديران گروه ، جناب قريشي ، اقا كيوان ، نيلگون عزيز ، فرناز جان، سپهر وبقيه دوستان كه تو اين تاپيك از راهنمايي ها و كمكاشون استفاده كردم بينهايت سپاسگزارم.

اول از همه یه هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
واسه ویزای یک ضربتون.
دوم اینکه اگه منظورتون از اقا کیوان منم هستم ، کار خاصی نکردم . اگر هم منظورتون من نبودم خیلی ضایع شدم Cool شما به روی خودتون نیارید
بازم تبریک و ارزوی موفقیت برای همه دوستان مخصوصا ایروانی ها

ممنون بابت تبريك . بله منظورم شما بود خيلي منو راهنمايي كرديد و تك تك سوالام رو با حوصله جواب داديد ممنونم واقعا Smile
شماره کیس : 201500005XXX-رویت قبولی :١٠ مي -ارسال فرم های اول : ١٦ جون -سابمیت مجدد بعد از آنلاک : ٢٣ آگوست-کارنت:١٢ مارچ - مشاهده نامه دوم : ٢٤ مارچ - مصاحبه : ١٨ مي بود تغيير دادن به ١١ مي-تعداد افراد کیس : 1 نفر-محل مصاحبه : آنکارا بود تغيير دادن به ايروان-ویزا : يكضرب شكر خدا
سفرنامه ایروان
تشکر کنندگان: hilda60 ، m.ghoreishi ، k1_m_1358 ، Daneshjo ، Hamraaz Jng
عجب دراور این AP خوردن
تا امروز خیلی خوب درکش نمیکردم.
ولی برای دوستایی که هنوز مصاحبه نکردن ارزو میکنم این حسی که میگم رو اصلا تجربه نکنن
شماره کیس: 2015AS 51xx
تعداد افراد کیس : 2 نفر
تاریخ مصاحبه:12 می ایروان
اپدیت ها: 13 می هر دو کیس روزانه- 15 می هر دو کیس شبانه- 18 می و 19 می کیس اصلی شبانه_7 جولای کیس اصلی روزانه_21 جولای کیس اصلی شبانه و 22 جولای کیس اصلی روزانه و اعلام شماره کیس در سایت سفارت برای کلیر شدن
مقصد: هیوستون
تشکر کنندگان: mel ، hilda60 ، k1_m_1358 ، Daneshjo
سلام دوستان
ایروان جایی می شه تور گروهی گرفت؟ با تور لیدر فارسی یا انگلیسی. شماره یا آدرس سایت از تورهای اونجا که خوب باشن دارین؟
ممنون
F1
تشکیل پرونده: آگوست 2007 |مصاحبه: جون 2015 ،ارمنستان | ویزا: یکضرب
ورود اول به امریکا: جون 2015 | دریافت سوشال: 2 هفته بعد از ورود - گرین کارت: 6 هفته بعد از ورود
سفرنامه
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، Daneshjo
(2015-05-12 ساعت 22:41)nargesi نوشته:  سلام دوستان
ایروان جایی می شه تور گروهی گرفت؟ با تور لیدر فارسی یا انگلیسی. شماره یا آدرس سایت از تورهای اونجا که خوب باشن دارین؟
ممنون
تو خیابون نعلبندیان یه دفتر تور هست که لیدر فارسی زبان هم داره
ادرس سایتش هم http://tatev.com/ هست
2015AS5XXX
محل گذران عمر شیکاگو Cool
سفرنامه
تشکر کنندگان: mel ، hilda60 ، nargesi ، k1_m_1358 ، rbrb-2015
(2015-05-12 ساعت 22:19)mahtaji نوشته:  عجب دراور این AP خوردن
تا امروز خیلی خوب درکش نمیکردم.
ولی برای دوستایی که هنوز مصاحبه نکردن ارزو میکنم این حسی که میگم رو اصلا تجربه نکنن

نگران نباشيد دوست عزيز ايشالا زود كلير ميشيد جشن ميگيريم ، از سفرتون لذت ببريد بهش فكر نكنيد اصلا تا بموقعش ؛)
شماره کیس : 201500005XXX-رویت قبولی :١٠ مي -ارسال فرم های اول : ١٦ جون -سابمیت مجدد بعد از آنلاک : ٢٣ آگوست-کارنت:١٢ مارچ - مشاهده نامه دوم : ٢٤ مارچ - مصاحبه : ١٨ مي بود تغيير دادن به ١١ مي-تعداد افراد کیس : 1 نفر-محل مصاحبه : آنکارا بود تغيير دادن به ايروان-ویزا : يكضرب شكر خدا
سفرنامه ایروان
تشکر کنندگان: hilda60 ، m.ghoreishi ، rbrb-2015 ، mahtaji ، k1_m_1358 ، Daneshjo ، i.rainy
دوستان عزيز كسي ميدونه چرا ارمنستان وقت مصاحبه نميده تا كي بستست و بايد كنيولگري رو عوض كنيم يا منتظر بمونيم ميشه كمك كنيد لطفا؟

تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، Daneshjo ، ehsan_pars
كاش يكي جواب منم بده [emoji31]

تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، k1_m_1358

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان