کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ارمنستان برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-05-21 ساعت 00:23)houshym نوشته:  دوستان
۱- باید یک ماه قبل از مصاحبه وقت دکتر بگیریم یا دیرتر هم میشه؟
۲- تا جایی که خواندم کل پروسه دکتر دو روز طول میکشد. ما که روز سه شنبه مصاحبه داریم باید مثلا سه شنبه هفته قبلش برویم که ۴ شنبه و ۵ شنبه کار پزشکی ما تمام شود یا طور دیگری میشود برنامه ریزی کرد؟
سلام دوست عزیز!اگر بچه دارین که باید حتما در زمان گرفتن وقت مدیکال بهشون بگین و زودتر برین و اگر هم که بزرگسال هستین فقط فکر کنم سه روز کافی باشه،به هرحال زمانیکه ایمیل میزنین تا وقت مدیکال بگیرین روز مصاحبه و شرایطتون را بگین و خودشون وقت میدن بهتون و بعد هم که بر حسب وقت مدیکال اقدام برای بلیط و محل اقامت کنین!موفق باشین!
کیسIr1:
ارسال مدارک اواخر دسامبر  2013
دریافت کانفرمیشن نامبر ژانویه2014
اعلام نقص مدرک 30جون  , 30 جولای ارسال مدارک بهins
approve  اول آگست 2014
دریافت کیس نامبر25سپتامبر،سفارت تعیین شده ایروان
مصاحبه 23 مارچ ۲۰۱۵
نقص مدرک
تحویل مدارک خواسته شده در 27 ایپریل،دوباره نقص مدرک
دریافت ویزا 15 می 2015SmileCool
 ورود به آمریکا:اول جولای ۲۰۱۵

آنرا که تویی چاره
بیچاره نخواهد شد
تشکر کنندگان: ریحانا ، Daneshjo
(2015-05-21 ساعت 23:41)sepideh jan نوشته:  
۲- تا جایی که خواندم کل پروسه دکتر دو روز طول میکشد. ما که روز سه شنبه مصاحبه داریم باید مثلا سه شنبه هفته قبلش برویم که ۴ شنبه و ۵ شنبه کار پزشکی ما تمام شود یا طور دیگری میشود برنامه ریزی کرد؟
سلام دوست عزیز!اگر بچه دارین که باید حتما در زمان گرفتن وقت مدیکال بهشون بگین و زودتر برین و اگر هم که بزرگسال هستین فقط فکر کنم سه روز کافی باشه،به هرحال زمانیکه ایمیل میزنین تا وقت مدیکال بگیرین روز مصاحبه و شرایطتون را بگین و خودشون وقت میدن بهتون و بعد هم که بر حسب وقت مدیکال اقدام برای بلیط و محل اقامت کنین!موفق باشین!
البته دوستمون آقای شریفی نکات بسیار خوبی را بهتون گفتن مخصوصا چک کردن سایت سفارت برای تعطیلات رسمی وهمونطور که میدونین شنبه و یکشنبه ها هم همیشه سفارت تعطیله و روز کاریشون از دوشنبه تا جمعه هست که البته اگر تعطیلی رسمی نباشه!بعد از مصاحبه هم که میدونین پنج روز کاری طول میکشه تا جواب بدن پس بهتره بلیط را هم قابل تغییر و سیستمی بگیرین!من خودم چون کارم به دلایلی طول کشید فکر کنم چهار دفعه تغییر بلیط دادم!!!
کیسIr1:
ارسال مدارک اواخر دسامبر  2013
دریافت کانفرمیشن نامبر ژانویه2014
اعلام نقص مدرک 30جون  , 30 جولای ارسال مدارک بهins
approve  اول آگست 2014
دریافت کیس نامبر25سپتامبر،سفارت تعیین شده ایروان
مصاحبه 23 مارچ ۲۰۱۵
نقص مدرک
تحویل مدارک خواسته شده در 27 ایپریل،دوباره نقص مدرک
دریافت ویزا 15 می 2015SmileCool
 ورود به آمریکا:اول جولای ۲۰۱۵

آنرا که تویی چاره
بیچاره نخواهد شد
تشکر کنندگان: Shahram914 ، Daneshjo
براي كيس هاي لاتاري بعد از مصاحبه ٢ روز كافيه اگه كه بخوان ويزاي يكضرب بدن،مگه اينطور نيست؟
CN:2015AS51xx
٢نفر:تعداد افراد منظور در كيس
19may:ارسالds260
March:كارنتي
24march:دريافت نامه دوم
Mayاخر:مصاحبه
يكضرب:ويزا
تشکر کنندگان: Daneshjo ، hilda60 ، ریحانا
ما كه بر اين اساس بليط تهيه كرديم،سه شنبه مصاحبه داريم و جمعه بليط برگشت
تشکر کنندگان: Daneshjo ، hilda60 ، ریحانا
(2015-05-19 ساعت 14:42)Daneshjo نوشته:  
(2015-05-18 ساعت 11:32)الناز٢ نوشته:  ايروان نبووووود؟ايرواااااااااااان؟ايروان يه نفر..........

انشاله تکی میری و تکی ویزارو میگیری و برمیگردیSmile

مرسي از انرژي هاي خوب و مثبببببببببببتSmile
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، Daneshjo
(2015-05-22 ساعت 00:09)الناز٢ نوشته:  براي كيس هاي لاتاري بعد از مصاحبه ٢ روز كافيه اگه كه بخوان ويزاي يكضرب بدن،مگه اينطور نيست؟
سلام انشا الله یک ضرب بگیرید ولی آخر مصاحبه از افیسر سوال کنید که بلیط برگشت ما ..... تاریخ هست آیا احتیاج به تمدید بلیط هست یا خیر ؟ تا با خیال راحت اون دو روز رو سپری کنید ؟
(#) كیس نامبر : 2015AS4###
(#) تعداد افراد : 4 نفر
(#) کنسولگری : Yerevan
(#) ارسال فرم های سری اول : June
(#) کارنت: MARCH
(#) تاریخ مصاحبه : MAY 06
دريافت ويزا : ;کلرینس برگه آبی . انتظار بد دردیه
آپدیت : 08JUN..02JUN.....08MAY(شبانه .همه خانواده و خودم )....13JUL(به خاطر جواب ایمیل . فقط خودم )...14JUL(فقط خودم )24jul هم خودم و همسرم
(#) کلریر 27 july
(#)دریافت ویزا :30 july
(#): مقصد: دالاس
تشکر کنندگان: الناز٢ ، Daneshjo ، hilda60
(2015-05-21 ساعت 23:52)sepideh jan نوشته:  
(2015-05-21 ساعت 23:41)sepideh jan نوشته:  
البته دوستمون آقای شریفی نکات بسیار خوبی را بهتون گفتن مخصوصا چک کردن سایت سفارت برای تعطیلات رسمی وهمونطور که میدونین شنبه و یکشنبه ها هم همیشه سفارت تعطیله و روز کاریشون از دوشنبه تا جمعه هست که البته اگر تعطیلی رسمی نباشه!بعد از مصاحبه هم که میدونین پنج روز کاری طول میکشه تا جواب بدن پس بهتره بلیط را هم قابل تغییر و سیستمی بگیرین!من خودم چون کارم به دلایلی طول کشید فکر کنم چهار دفعه تغییر بلیط دادم!!!
دوستانی که ویزا یک ضرب گرفتن
1-بعد از مصاحبه چند روز طول کشید که ویزا را گرفتید؟
2- ما با توجه به مصاحبه که روز سه شنبه است بهتر است یکشنبه برویم و جمعه برگردیم ( در صورت یک ضرب) ایا دوستان با تجربه تایید میکنند؟
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: Daneshjo ، k1_m_1358 ، hilda60
(2015-05-22 ساعت 00:14)الناز٢ نوشته:  ما كه بر اين
اساس بليط تهيه كرديم،سه شنبه مصاحبه داريم و جمعه بليط برگشت

بله همینطوره انشاله که یکضرب میگیرین و دو روز بعد از مصاحبه ویزا رو دریافت میکنینSmile
فقط تا اونجایی که من اطلاع دارم دو شنبه و چهارشنبه ویزا میدن
جمعه رو نشنیدم شاید دوستان دیگه اطلاع داشته باشن که جمعه که ویزا صادر میشه یا نه
موفق و پیروز باشین
شماره كيس: ***2015AS00002
تاريخ رويت قبولي: 15سپتامبر
تعداد افراد كيس: ۲ نفر
سفارت: آنكارا تغییر به ایروان
تاريخ تكميل فرم: 10 نوامبر
دريافت نامه دوم: 24 مارچ
تاريخ مصاحبه: ۴ مي
دريافت ويزا : ۶ مي
همسرم :AP

آپديت ها: ...19 مي، همسرم، 2جون همسرم، 4 جون خودم.... به ميمنت و مباركي
همسر م 9 جون كلير شد.24 جون Issue شد، 25 جون ويزارو دريافت كرديم.

اگر ميخوام خوشبخت باشم،زندگي رو به يه هدف گره ميزنم، نه به آدما و اشياء....Shy
تشکر کنندگان: الناز٢ ، hilda60 ، hamid99
[quote='housh
۱-بعد از مصاحبه چند روز طول کشید که ویزا را گرفتید؟
۲- ما با توجه به مصاحبه که روز سه شنبه است بهتر است یکشنبه برویم و جمعه برگردیم ( در صورت یک ضرب) ایا دوستان با تجربه تایید میکنند؟
[/quote]

دو روز بعد از مصاحبه ویزا صادر میشه
ولی همونطور که برای الناز جون گفتم من شنیدم فقط دوشنبه و چهارشنبه ویزا صادر میشه و درباره روز جمعه اطلاعی ندارم
امیدوارم جمعه هم صادر کنن و شما ویزا رو بگیرید و برگردید Smile

تشکر کنندگان: الناز٢ ، hilda60
(2015-05-23 ساعت 11:26)Daneshjo نوشته:  

بله همینطوره انشاله که یکضرب میگیرین و دو روز بعد از مصاحبه ویزا رو دریافت میکنینSmile
جمعه رو نشنیدم شاید دوستان دیگه اطلاع داشته باشن که جمعه که ویزا صادر میشه یا نه
موفق و پیروز باشین
سلام من فک نمیکنم که روز خاصی باشه واسه صدور ویزا. ما خودمون 4 شنبه مصاحبه داشتیم پنجشنبه ویزا رو گرفتیم .
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان: hilda60 ، Daneshjo ، m.ghoreishi ، ehsan_pars ، ریحانا
دوستان
تا جاییکه من دیدم هم تو سفرنامه های امسال و سال های قبل . اگر شرایط یک ضربی رو داشته باشید فوقش دوروز کاری طول میکشه تا ویزا رو بهتون بدن البته اگه مشکل خاصی پیش نیاد
ما هم سه شنبه ساعت نه صبح مصاحبه داشتیم و ساعت دوبعدازظهر همون روز مدارک مدیکال رو تحویل دادیم (چون آماده نبود)
و پنجشنبه دو بعدازظهر بهمون زنگ زدن و گفتن ویزاتون آماده هستش تشریف بیارید Smile
روزهای کاری سفارت هم دوشنبه تا جمعه هستش تا ساعت پنج بعدازظهر. و فکر نمیکنم روز مشخصی برای دادن ویزا تعیین شده باشه!
یک نکته دیگه هم برای محض اطمینان در روز مصاحبه بعد از اینکه به امید خدا ویزا رو یک ضرب گرفتید
حتما روز و ساعت برگشت خودتون رو اعلام کنید تا مطمئن بشید که هیچ مشکلی برای گرفتن ویزا و یا برای برگشتتون پیش نمیاد
با آرزوی بهترین ها برای شما و همسر خودم Smile
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، Hamraaz Jng ، Daneshjo
با سلام به همه دوستان
و تبریک به دوستان کارنت شده
ما هم تغییر سفارت خوردیم از انکارا به ایروان
حالا سوال من اینه که باید مثل انکارا 15 روز قبل مدارک را پست کنم یا باید با خودم ببرم؟
ممنون میشم از راهنمایی دوستان
شماره کیس: ***2015AS0006
نفرات : 2 نفر
سفارت: انکارا/ تغییر به ایروان
ارسال فرم سری اول : 5 جون
کارنت شدن :20 می
مصاحبه : دوم جولای
ویزا یکضرب بعد از یک هفته
مقصد : دالاس
اولین ورود : 11 نوامبر
تشکر کنندگان: hilda60 ، Hamraaz Jng
(2015-05-23 ساعت 16:43)ahuraee نوشته:  با سلام به همه دوستان
و تبریک به دوستان کارنت شده
ما هم تغییر سفارت خوردیم از انکارا به ایروان
حالا سوال من اینه که باید مثل انکارا 15 روز قبل مدارک را پست کنم یا باید با خودم ببرم؟
ممنون میشم از راهنمایی دوستان
برای ارمنستان نیاز به پست نیست با خودتان ببرید
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: Daneshjo ، hilda60 ، mel
(2015-05-23 ساعت 14:31)k1_m_1358 نوشته:  
(2015-05-23 ساعت 11:26)Daneshjo نوشته:  

موفق و پیروز باشین
سلام من فک نمیکنم که روز خاصی باشه واسه صدور ویزا. ما خودمون ۴ شنبه مصاحبه داشتیم پنجشنبه ویزا رو گرفتیم .
توی ارمنستان اون دوستی که ازش خونه گرفته بودیم به ما گفت فقط چهارشنبه و دوشنبه ویزا صادر میشه ، به استناد حرف ایشون منم گفتم اگر غیر از این باشه که شما میگی عالیه .

تشکر کنندگان: hilda60 ، mel ، ed2008
دوستان عزیز
تایم کاری سفارت از دوشنبه صبح تا جمعه عصره شما در این فاصله هر ساعتی که تشریف ببرید محدودیتی برا تحویل دادن یا تحویل گرفتن پاسپورت ندارید.
من الله توفیق
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: Daneshjo ، fa15 ، hilda60 ، k1_m_1358 ، mel ، Hamraaz Jng ، hamed shayan

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان