کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ارمنستان برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-06-09 ساعت 20:06)mel نوشته:  
(2015-06-09 ساعت 18:50)Daneshjo نوشته:  از دوستان کسی هست که این هفته ارمنستان مصاحبه داشته باشه ؟ لطفا اگر کسی هست خصوصی پیغام بده

هوراااااااااااااا همسر جان كلير شدن ؟ چه اروم و بيصدا ، بابا قوي اعلام كنيد اين جريانات رو نه تو امضا فقط ????????

سلام عزيزم ديروز توي تاپيك كليرنس هل هله اي برپا كرديم جاي شما خالي بود Big GrinBig Grin
توي امضام اضافه كردم
متقابلا براتون بهترينها رو آرزو ميكنمShy
شماره كيس: ***2015AS00002
تاريخ رويت قبولي: 15سپتامبر
تعداد افراد كيس: ۲ نفر
سفارت: آنكارا تغییر به ایروان
تاريخ تكميل فرم: 10 نوامبر
دريافت نامه دوم: 24 مارچ
تاريخ مصاحبه: ۴ مي
دريافت ويزا : ۶ مي
همسرم :AP

آپديت ها: ...19 مي، همسرم، 2جون همسرم، 4 جون خودم.... به ميمنت و مباركي
همسر م 9 جون كلير شد.24 جون Issue شد، 25 جون ويزارو دريافت كرديم.

اگر ميخوام خوشبخت باشم،زندگي رو به يه هدف گره ميزنم، نه به آدما و اشياء....Shy
تشکر کنندگان: Hamraaz Jng ، mel ، k1_m_1358
سلام دوستان ما روز دوشنبه مصاحبه داشتیم که آفیسر به من و پسرم گفت که شما ویزاتون رو میگیرید و به همسرم گفت شما نیاز به بررسی بیشتر دارین اگر تا 30 سپتامبر ویزاتون آماده شد باهم میرید و به من گفت در غیر اینصورت شما و پسرتون برید و از آنطرف برای همسرتون اقدام کنید
[font=Tahoma]شماره کیس: 2015ASxx53xx > تاریخ رویت قبولی: 1may2014 >کنسولگری: ایروان >تعداد افراد منظور در کیس : 3 نفر > ارسال فرمهای [/font]سری اول: 4 جولای > کارنت شدن کیس: 24 اپریل > مصاحبه: 8 جون >دریافت ویزا: یکضرب !!! 30 جون > ورود به آمریکا: نوامبر 2015سانفرانسیسکو > دریافت گرین کارت:
تشکر کنندگان: ریحانا ، mel ، ARSAMNEW ، Daneshjo
چون ما مدیکالمون آماده نبود پاسپورتهامون رو پس داد و ظهر همون روز مدیکال رو همراه پاسپورت خودم و پسرم توی باکس سفارت انداختیم (به همراه شماره تلفن ) و قرار شد با ما تماس بگیرن تا برای دریافت پاسپورتهامون بریم سفارت . حالا هرچی سایت رو چک می کنیم برای هر سه تامون نوشته adminestrative processing بنظرتون کی با ما تماس میگیرن
[font=Tahoma]شماره کیس: 2015ASxx53xx > تاریخ رویت قبولی: 1may2014 >کنسولگری: ایروان >تعداد افراد منظور در کیس : 3 نفر > ارسال فرمهای [/font]سری اول: 4 جولای > کارنت شدن کیس: 24 اپریل > مصاحبه: 8 جون >دریافت ویزا: یکضرب !!! 30 جون > ورود به آمریکا: نوامبر 2015سانفرانسیسکو > دریافت گرین کارت:
تشکر کنندگان: mel ، الناز٢ ، Daneshjo
(2015-06-10 ساعت 10:27)faravaz نوشته:  سلام دوستان ما روز دوشنبه مصاحبه داشتیم که آفیسر به من و پسرم گفت که شما ویزاتون رو میگیرید و به همسرم گفت شما نیاز به بررسی بیشتر دارین اگر تا 30 سپتامبر ویزاتون آماده شد باهم میرید و به من گفت در غیر اینصورت شما و پسرتون برید و از آنطرف برای همسرتون اقدام کنید

شرایط همسرتون چی بود که AP خوردن؟
تشکر کنندگان: Daneshjo
(2015-06-10 ساعت 10:33)faravaz نوشته:  چون ما مدیکالمون آماده نبود پاسپورتهامون رو پس داد و ظهر همون روز مدیکال رو همراه پاسپورت خودم و پسرم توی باکس سفارت انداختیم (به همراه شماره تلفن ) و قرار شد با ما تماس بگیرن تا برای دریافت پاسپورتهامون بریم سفارت . حالا هرچی سایت رو چک می کنیم برای هر سه تامون نوشته adminestrative processing بنظرتون کی با ما تماس میگیرن

سلام حداقل دو تا سه روز طول میکشه تا بهتون زنگ بزنند یا ایمیل بفرستند زودتر نمیشه مبارکتون باشه،درضمن اگر تا جمعه بهتون خبر ندادند بعدازظهر ساعت ۲ برید سفارت بگید بلیط برگشت دارید آمدید ببینید اگر آمادست بگیرید وگرنه می افته برای دوشنبه هفته بعد
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
سلام دوستان. تاحالا برای کسی اتفاق افتاده که روز مصاحبه ش بگن فرم 260 کامل نیست تا فردا کامل کن بیا?
تشکر کنندگان: mel ، Daneshjo
بهجت جان مرسی که جواب دادین

همسرمن مهندس مکانیک شاغل در ایران خودرو و در ارتش خدمت کردند و علت کلیرنسشون فکر می کنیم بخاطر سه تا ماموریت کاری که به سایت ایران خودرو در بغداد رفته بودن باشه
تشکر کنندگان: behjat ، Daneshjo
(2015-06-10 ساعت 13:56)mohad00 نوشته:  سلام دوستان. تاحالا برای کسی اتفاق افتاده که روز مصاحبه ش بگن فرم 260 کامل نیست تا فردا کامل کن بیا?

روزي كه من مصاحبه داشتم يه خانمه فرمش چند تا اشكال داشت گفتند درستش كن يا عصري بيا يا فردا كه درست كرد و فرداش رفت ولي كليرنس خورد چون بازنشسته نيروي هوايي بود
شماره کیس : 201500005XXX-رویت قبولی :١٠ مي -ارسال فرم های اول : ١٦ جون -سابمیت مجدد بعد از آنلاک : ٢٣ آگوست-کارنت:١٢ مارچ - مشاهده نامه دوم : ٢٤ مارچ - مصاحبه : ١٨ مي بود تغيير دادن به ١١ مي-تعداد افراد کیس : 1 نفر-محل مصاحبه : آنکارا بود تغيير دادن به ايروان-ویزا : يكضرب شكر خدا
سفرنامه ایروان
(2015-06-10 ساعت 10:33)faravaz نوشته:  چون ما مدیکالمون آماده نبود پاسپورتهامون رو پس داد و ظهر همون روز مدیکال رو همراه پاسپورت خودم و پسرم توی باکس سفارت انداختیم (به همراه شماره تلفن ) و قرار شد با ما تماس بگیرن تا برای دریافت پاسپورتهامون بریم سفارت . حالا هرچی سایت رو چک می کنیم برای هر سه تامون نوشته adminestrative processing بنظرتون کی با ما تماس میگیرن

من دوشنبه مصاحبه داشتم ٤شنبه ساعت ٤ ويزام رو گرفتم ، صبح ٤شنبه زنگ زدن
شماره کیس : 201500005XXX-رویت قبولی :١٠ مي -ارسال فرم های اول : ١٦ جون -سابمیت مجدد بعد از آنلاک : ٢٣ آگوست-کارنت:١٢ مارچ - مشاهده نامه دوم : ٢٤ مارچ - مصاحبه : ١٨ مي بود تغيير دادن به ١١ مي-تعداد افراد کیس : 1 نفر-محل مصاحبه : آنکارا بود تغيير دادن به ايروان-ویزا : يكضرب شكر خدا
سفرنامه ایروان
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، m.ghoreishi ، ریحانا ، Daneshjo
(2015-06-10 ساعت 10:24)Daneshjo نوشته:  [quote='mel' pid='622714' dateline='1433864199']
[quote='Daneshjo' pid='622663' dateline='1433859606']

سلام عزيزم ديروز توي تاپيك كليرنس هل هله اي برپا كرديم جاي شما خالي بود Big GrinBig Grin
توي امضام اضافه كردم
بابا پس چقد بی خبر
کلی هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، mel ، Daneshjo
(2015-06-10 ساعت 15:34)k1_m_1358 نوشته:  
(2015-06-10 ساعت 10:24)Daneshjo نوشته:  [quote='mel' pid='622714' dateline='1433864199']
[quote='Daneshjo' pid='622663' dateline='1433859606']

توي امضام اضافه كردم
بابا پس چقد بی خبر
کلی هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااا،تبريك تبريك،خيلي خوشحال شديم،ولي چه بي صداWinkBig Grin
CN:2015AS51xx
٢نفر:تعداد افراد منظور در كيس
19may:ارسالds260
March:كارنتي
24march:دريافت نامه دوم
Mayاخر:مصاحبه
يكضرب:ويزا
تشکر کنندگان: fa15 ، p00ya2001 ، Hamraaz Jng ، Daneshjo
(2015-06-10 ساعت 14:08)faravaz نوشته:  بهجت جان مرسی که جواب دادین

همسرمن مهندس مکانیک شاغل در ایران خودرو و در ارتش خدمت کردند و علت کلیرنسشون فکر می کنیم بخاطر سه تا ماموریت کاری که به سایت ایران خودرو در بغداد رفته بودن باشه

این سه ماه ماموریت کاری را شما نوشته بودید یا اونها فهمیدند؟
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: p00ya2001
سلام به همگی
من امروز به همراه همسرم سفارت بودم و کلیرنس خورذم

برنده اصلی همسرم است،ایا برای سری بعد برای دریافت ویزا خودم تنها میتونم برم ارمنستان یا همسرم هم باید برای ویزای من بیاد
تشکر کنندگان: mel ، الناز٢ ، ehsan_pars ، p00ya2001
جناب خلیل خواه گرامی ویزای این ماموریتها توی پاسپورت ایشون بود و تصورمون اینه که بخاطر این ویزاها کلیرنس خوردن
تشکر کنندگان: الناز٢ ، p00ya2001
(2015-06-11 ساعت 21:59)faravaz نوشته:  جناب خلیل خواه گرامی ویزای این ماموریتها توی پاسپورت ایشون بود و تصورمون اینه که بخاطر این ویزاها کلیرنس خوردن

وقتی شخص یه ماموریتی میره تو پاسش اگه اون کشور ویزا داشته باشه فقط ویزای اون کشور میخوره و اینکه شخص داره میره به اون کشور ثالث برای انجام ماموریت تو ویزا یا پاس چیزی درج نمیشه یعنی فقط شخص و شرکت کارفرما و بعضا سفارت اگه تو فرم درخواست ویزا این موضوع اعلام شده باشه این رو میدونن بنابراین بعید میدونم سفارت کلیرنس رو بخاطر چند سفر خارجه ایشون درنظر گرفته باشه اگه اینطور بود من تقریبا 30 تا سفر خارجی داشتم ماموریتی و غیر ماموریتی پس منم باید کلیرنس میخوردم
سفرنامه ایروان
تشکر کنندگان: ریحانا ، الناز٢ ، p00ya2001

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان