کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ارمنستان برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-06-11 ساعت 22:15)mel نوشته:  
(2015-06-11 ساعت 21:20)Masoud.hm نوشته:  سلام به همگی
من امروز به همراه همسرم سفارت بودم و کلیرنس خورذم

برنده اصلی همسرم است،ایا برای سری بعد برای دریافت ویزا خودم تنها میتونم برم ارمنستان یا همسرم هم باید برای ویزای من بیاد

ایشالا بزودی کلیر میشید.همسرتون هم کلیرنس خوردن ؟ ایشالا هر وقت کلیر شدید از همسر جان یه وکالت بگیرید و تنها تشریف ببرید ویزا رو بگیرید.نیازی به بودن همسر نیست

سلام نیاز به وکالت نداره ایروان زن یا شوهر میتونه برای دیگری تنها بره ویزارو بگیره من هم همین کارو کردم فقط پاسپورت خودتونو نگاه میکنند،کافیه
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، الناز٢ ، p00ya2001
(2015-06-12 ساعت 00:51)behjat نوشته:  

برنده اصلی همسرم است،ایا برای سری بعد برای دریافت ویزا خودم تنها میتونم برم ارمنستان یا همسرم هم باید برای ویزای من بیاد

ایشالا بزودی کلیر میشید.همسرتون هم کلیرنس خوردن ؟ ایشالا هر وقت کلیر شدید از همسر جان یه وکالت بگیرید و تنها تشریف ببرید ویزا رو بگیرید.نیازی به بودن همسر نیست

سلام نیاز به وکالت نداره ایروان زن یا شوهر میتونه برای دیگری تنها بره ویزارو بگیره من هم همین کارو کردم فقط پاسپورت خودتونو نگاه میکنند،کافیه

در تکمیل فرمایش دوستمون behjat برای مراجعه به سفارت باید عرض کنم: یکی از اعضای کیس میتونه پاسپورت و ویزای سایر اعضا رو بدون وکالت پیکاپ کنه حتی اگر یک خانواده 5 نفره باشند
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: Masoud.hm ، behjat ، ریحانا
(2015-06-12 ساعت 01:37)m.ghoreishi نوشته:  

در تکمیل فرمایش دوستمون behjat برای مراجعه به سفارت باید عرض کنم: یکی از اعضای کیس میتونه پاسپورت و ویزای سایر اعضا رو بدون وکالت پیکاپ کنه حتی اگر یک خانواده ۵ نفره باشند

مثل اينكه نياز به وكالت نيست بهجت خانم تجربشون در اين زمينه بيشتره
شماره کیس : 201500005XXX-رویت قبولی :١٠ مي -ارسال فرم های اول : ١٦ جون -سابمیت مجدد بعد از آنلاک : ٢٣ آگوست-کارنت:١٢ مارچ - مشاهده نامه دوم : ٢٤ مارچ - مصاحبه : ١٨ مي بود تغيير دادن به ١١ مي-تعداد افراد کیس : 1 نفر-محل مصاحبه : آنکارا بود تغيير دادن به ايروان-ویزا : يكضرب شكر خدا
سفرنامه ایروان
تشکر کنندگان: Masoud.hm ، behjat ، m.ghoreishi ، ehsan_pars ، p00ya2001
(2015-06-12 ساعت 01:46)mel نوشته:  

در تکمیل فرمایش دوستمون behjat برای مراجعه به سفارت باید عرض کنم: یکی از اعضای کیس میتونه پاسپورت و ویزای سایر اعضا رو بدون وکالت پیکاپ کنه حتی اگر یک خانواده ۵ نفره باشند

با تشکر از لطف همگی در پاسخ به سوال من
تو مصاحبه افیسر از ما خواسته یک سری عکس خانوادگی برای اثبات هویت دخترم فردای روز مصاحبه بندازیم تو صندوق سفارت بعد منتظر تماس سفارت برای دریافت ویزای خانمم و دخترم باشیم .
(خودم هم که کلیرنس خوردم )
سوال اینجاست که اگر ما فقط عکسها را بندازیم تو صندوق و برگردیم ایران
زمان اعلام کیس نامبر بنده تو کلیر شده ها خانمم و دخترم هم میتونن ویزا بگیرن یا مال اونا سوخت میشه .در ضمن به ما یک برگه ابی بیشتر ندادن.که جلوی AP و مدارک نشان دهنده ارتباط بین شما و فرزند تیک خورده.ایا در زمان اراطه عکسها باید این برگه را هم بندازیم تو صندوق یا نه .چون خودم هم سری بعد برای دریافت ویزاا به این برگه نیاز دارم.

ممنون میشم اگر هر دو مورد را راهنمایی کنید.ما ایروان هستیم و یکشنبه هم بلیط برگشت دراریم .موندیم صبر کنیم ویزای خانم ودخترم را بگیریم یا نه .
چون خانمم میگه من بدون شما نمیرم امریکا واگر ما بگیریم ممکنه به من ندن.
تشکر کنندگان: behjat ، ehsan_pars ، p00ya2001
(2015-06-10 ساعت 10:33)faravaz نوشته:  چون ما مدیکالمون آماده نبود پاسپورتهامون رو پس داد و ظهر همون روز مدیکال رو همراه پاسپورت خودم و پسرم توی باکس سفارت انداختیم (به همراه شماره تلفن ) و قرار شد با ما تماس بگیرن تا برای دریافت پاسپورتهامون بریم سفارت . حالا هرچی سایت رو چک می کنیم برای هر سه تامون نوشته adminestrative processing بنظرتون کی با ما تماس میگیرن
سلام دوست عزیز ممکنه بگید که پاساتون رو تحویل گرفتید یا نه؟
تشکر کنندگان:
خیر ما هنوز بلا تکلیف منتظر هستیم
[font=Tahoma]شماره کیس: 2015ASxx53xx > تاریخ رویت قبولی: 1may2014 >کنسولگری: ایروان >تعداد افراد منظور در کیس : 3 نفر > ارسال فرمهای [/font]سری اول: 4 جولای > کارنت شدن کیس: 24 اپریل > مصاحبه: 8 جون >دریافت ویزا: یکضرب !!! 30 جون > ورود به آمریکا: نوامبر 2015سانفرانسیسکو > دریافت گرین کارت:
تشکر کنندگان: i.rainy
(2015-06-12 ساعت 08:24)Masoud.hm نوشته:  
(2015-06-11 ساعت 22:15)mel نوشته:  ایشالا بزودی کلیر میشید.همسرتون هم کلیرنس خوردن ؟ ایشالا هر وقت کلیر شدید از همسر جان یه وکالت بگیرید و تنها تشریف ببرید ویزا رو بگیرید.نیازی به بودن همسر نیست

تو مصاحبه افیسر از ما خواسته یک سری عکس خانوادگی برای اثبات هویت دخترم فردای روز مصاحبه بندازیم تو صندوق سفارت بعد منتظر تماس سفارت برای دریافت ویزای خانمم و دخترم باشیم .
زمان اعلام کیس نامبر بنده تو کلیر شده ها خانمم و دخترم هم میتونن ویزا بگیرن یا مال اونا سوخت میشه .در ضمن به ما یک برگه ابی بیشتر ندادن.که جلوی AP و مدارک نشان دهنده ارتباط بین شما و فرزند تیک خورده.ایا در زمان اراطه عکسها باید این برگه را هم بندازیم تو صندوق یا نه .چون خودم هم سری بعد برای دریافت ویزاا به این برگه نیاز دارم.

ممنون میشم اگر هر دو مورد را راهنمایی کنید.ما ایروان هستیم و یکشنبه هم بلیط برگشت دراریم .موندیم صبر کنیم ویزای خانم ودخترم را بگیریم یا نه .
چون خانمم میگه من بدون شما نمیرم آمریکا واگر ما بگیریم ممکنه به من ندن.

سلام هم میتونید برگردید دوباره که شما کلیر شدید بیایید مال همه رو بگیرید چون از تاریخ مدیکال ۶ ماه وقت دارید،اگر پاس خانمتون سفارته شاید اگر امروز ،تا ساعت ۵ برید سفارت ویزای ایشون آماده باشه بگیرید،اگرنه که یکشنبه بلیط برگشت دارید باید برگردید صبر کنید تا خودتون کلیرشید دوباره بیاید من اگر بودم میماندم ویزای خودمو میگرفتم حداقل این موقعیتو از دست نمیدادم شما هرچی صلاح میدونید.اون برگه آبی هم دفعه دیگه نیاز نیست من هم نداشتم موفق باشید
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: الناز٢ ، p00ya2001 ، Masoud.hm
(2015-06-12 ساعت 08:24)Masoud.hm نوشته:  
(2015-06-11 ساعت 22:15)mel نوشته:  ایشالا بزودی کلیر میشید.همسرتون هم کلیرنس خوردن ؟ ایشالا هر وقت کلیر شدید از همسر جان یه وکالت بگیرید و تنها تشریف ببرید ویزا رو بگیرید.نیازی به بودن همسر نیست

چون خانمم میگه من بدون شما نمیرم آمریکا واگر ما بگیریم ممکنه به من ندن.

سلام ببخشید اگر فضولی نیست و براتون مقدور می شه بگین چرا ازتون عکس خواستن نتونستم براتون خصصوصی پیام بزارم
تشکر کنندگان:
(2015-06-11 ساعت 22:10)mel نوشته:  
(2015-06-11 ساعت 21:59)faravaz نوشته:  جناب خلیل خواه گرامی ویزای این ماموریتها توی پاسپورت ایشون بود و تصورمون اینه که بخاطر این ویزاها کلیرنس خوردن

وقتی شخص یه ماموریتی میره تو پاسش اگه اون کشور ویزا داشته باشه فقط ویزای اون کشور میخوره و اینکه شخص داره میره به اون کشور ثالث برای انجام ماموریت تو ویزا یا پاس چیزی درج نمیشه یعنی فقط شخص و شرکت کارفرما و بعضا سفارت اگه تو فرم درخواست ویزا این موضوع اعلام شده باشه این رو میدونن بنابراین بعید میدونم سفارت کلیرنس رو بخاطر چند سفر خارجه ایشون درنظر گرفته باشه اگه اینطور بود من تقریبا 30 تا سفر خارجی داشتم ماموریتی و غیر ماموریتی پس منم باید کلیرنس میخوردم

باید دید ویزای ایشون توریستی بوده یا بیزینس؟ نوع ویزا مهمه.
گاهی واسه ماموریت اداری به شما ویزای غیرتوریستی میدن که کدش فرق میکنه. اما من فکر نمیکنم کلیرنس ایشون ربطی به سفرشون داشته باشه ایران خودرو از نظر سفارت یک ارگان دولتی حساب میشه درضمن این که تو این فروم مد شده میگن اگه کار خصوصی باشه و سربازی نرفته ویزای یکضرب وحی منزل نیست فقط بر اساس آمار و احتمالات هست باید دید آفیسر رو چه آیتمی حساسیت نشون میده و بخاطر اون AP میزنه
در هر صورت فکرو نباید مشغول این چیزا کرد مهم اینه که به امید خدا زودتر کلیرنس اتفاق بیفته
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: m.ghoreishi
لاله جان ممنون از آرزوی خوبتون , به امید خدا همه کلیرنسشون رو دریافت کنن [SMILING FACE WITH OPEN MOUTH]
[font=Tahoma]شماره کیس: 2015ASxx53xx > تاریخ رویت قبولی: 1may2014 >کنسولگری: ایروان >تعداد افراد منظور در کیس : 3 نفر > ارسال فرمهای [/font]سری اول: 4 جولای > کارنت شدن کیس: 24 اپریل > مصاحبه: 8 جون >دریافت ویزا: یکضرب !!! 30 جون > ورود به آمریکا: نوامبر 2015سانفرانسیسکو > دریافت گرین کارت:
تشکر کنندگان: laleht
دوستان
به نظر میرسه که ایروان بعضی از مصاحبه ها را تا یک هفته زودتر هم انداخته. دوستانی که این تجربه رو دارند لطفا یک اماری بدن. من سه روز زودتر را خبر دارم کسی بوده بیشتر از یک هفته مصاحبه اش را جلو انداخته باشن؟
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: fa15
(2015-06-13 ساعت 16:39)houshym نوشته:  دوستان
به نظر میرسه که ایروان بعضی از مصاحبه ها را تا یک هفته زودتر هم انداخته. دوستانی که این تجربه رو دارند لطفا یک اماری بدن. من سه روز زودتر را خبر دارم کسی بوده بیشتر از یک هفته مصاحبه اش را جلو انداخته باشن؟

تاريخ مصاحبه من و يك نفر از دوستانم رو با ايميل و تلفن به يك هفته جلوتر تغيير دادن
شماره کیس : 201500005XXX-رویت قبولی :١٠ مي -ارسال فرم های اول : ١٦ جون -سابمیت مجدد بعد از آنلاک : ٢٣ آگوست-کارنت:١٢ مارچ - مشاهده نامه دوم : ٢٤ مارچ - مصاحبه : ١٨ مي بود تغيير دادن به ١١ مي-تعداد افراد کیس : 1 نفر-محل مصاحبه : آنکارا بود تغيير دادن به ايروان-ویزا : يكضرب شكر خدا
سفرنامه ایروان
تشکر کنندگان: ariana80 ، laleht ، m.ghoreishi
من که از ترس افزایش قیمتهاهتل و بلیط را چارتری گرفته بودم ، برام ایمیل آمد و سه روز مصاحبه جلو انداختند دلمم هم نمیخواست ردش کنم برای همین الکی بابت تغییر تاریخ ها شارژ شدم .ولی خب برای ما که کلیر در راه داریم سه روز هم میتونه سرنوشت ساز باشه.
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: ariana80 ، laleht ، ehsan_pars
(2015-06-13 ساعت 17:49)ریحانا نوشته:  من که از ترس افزایش قیمتهاهتل و بلیط را چارتری گرفته بودم ، برام ایمیل آمد و سه روز مصاحبه جلو انداختند دلمم هم نمیخواست ردش کنم برای همین الکی بابت تغییر تاریخ ها شارژ شدم .ولی خب برای ما که کلیر در راه داریم سه روز هم میتونه سرنوشت ساز باشه.
بله حتی یک روز هم ارزش داره. ولی چرا اینقدر با قاطعیت میگید کلیر دارید؟
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان:
(2015-06-13 ساعت 18:00)houshym نوشته:  
(2015-06-13 ساعت 17:49)ریحانا نوشته:  من که از ترس افزایش قیمتهاهتل و بلیط را چارتری گرفته بودم ، برام ایمیل آمد و سه روز مصاحبه جلو انداختند دلمم هم نمیخواست ردش کنم برای همین الکی بابت تغییر تاریخ ها شارژ شدم .ولی خب برای ما که کلیر در راه داریم سه روز هم میتونه سرنوشت ساز باشه.
بله حتی یک روز هم ارزش داره. ولی چرا اینقدر با قاطعیت میگید کلیر دارید؟

سربازی همسرم
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: ehsan_pars

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان