کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ارمنستان برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-06-06 ساعت 00:50)الناز٢ نوشته:  الناز جون تبريك فراوان
ازدواج شما بعد از قبولي بود يا قبلش ؟
شرايط ما هم تقريبا مثل شما بود با اين تفاوت كه من برنده اصلي هستم و همسرم كليرنس خورد ؟

مرسي عزيزم،ازدواج ما قبل از قبولي بود،دعا ميكنم كه همسرت خيلي زود،زودتر از انتظار كلير شن
[/quote]

Shy ممنون شاد و پيروز باشيد

(2015-06-06 ساعت 18:07)ARSAMNEW نوشته:  چنتا عکس از ایروان جهت اشنا شدن بچها با فضای شهر

[عکس: 8mtky9c1k7pg5pqxxcns.jpg]
[عکس: q81x4ovud8145hw2t255.jpg]
هزارپله

[عکس: dc3wxhgo7hvf8x6z9jm6.jpg]
ترافیک ایروان
[عکس: slzqte5lw5g8izvc92zq.jpg]
تاکسی
[عکس: yurzi8ssgfir2uvaeb9o.jpg]
سمند در ایروان

[عکس: e5za5oxcpenx92o41vzy.jpg]
ایستگاه اتوبوس
واااااااااااااااااااااااااااااييي عااااليي بود من كه عاشق ارمنستان شدم به خاطر امنيت و آرامشش دلم تازه شد Smile
شماره كيس: ***2015AS00002
تاريخ رويت قبولي: 15سپتامبر
تعداد افراد كيس: ۲ نفر
سفارت: آنكارا تغییر به ایروان
تاريخ تكميل فرم: 10 نوامبر
دريافت نامه دوم: 24 مارچ
تاريخ مصاحبه: ۴ مي
دريافت ويزا : ۶ مي
همسرم :AP

آپديت ها: ...19 مي، همسرم، 2جون همسرم، 4 جون خودم.... به ميمنت و مباركي
همسر م 9 جون كلير شد.24 جون Issue شد، 25 جون ويزارو دريافت كرديم.

اگر ميخوام خوشبخت باشم،زندگي رو به يه هدف گره ميزنم، نه به آدما و اشياء....Shy
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، behjat ، hilda60 ، fa15 ، Alex 2014 ، mel
سلام دوستان اول از همه ممنونم برای راهنمایی و مشاوره یه سوال داشتم میخوام بدونم کسی هست که به تازگی وقت سفارت آمریکا تو ارمنستان گرفته باشه درسته که میگن تا جولای به کسی وقت نمیدن
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، Daneshjo ، fa15
(2015-06-07 ساعت 09:19)khatereh 4573 نوشته:  سلام دوستان اول از همه ممنونم برای راهنمایی و مشاوره یه سوال داشتم میخوام بدونم کسی هست که به تازگی وقت سفارت آمریکا تو ارمنستان گرفته باشه درسته که میگن تا جولای به کسی وقت نمیدن

سلام. دوست عزیز به دلیل اینکه کیسهای لاتاری نیاز به گرفتن وقت از سفارت ندارند پس طبیعتآ در اینجا کسی نمیتونه به شما کمک کنه. اگر سوالتون رو در انجمن های غیر مهاجرتی و یا دانشجویی مطرح کنید زودتر به جواب خواهید رسید.
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: Daneshjo ، ریحانا ، Alex 2014 ، mel
سلام دوستان
کپی پاسپورت برای سفارت می بایستی از تمام صفحات باشه یا صفحه ی اول کفایت می کنه ؟
[font=Tahoma]شماره کیس: 2015ASxx53xx > تاریخ رویت قبولی: 1may2014 >کنسولگری: ایروان >تعداد افراد منظور در کیس : 3 نفر > ارسال فرمهای [/font]سری اول: 4 جولای > کارنت شدن کیس: 24 اپریل > مصاحبه: 8 جون >دریافت ویزا: یکضرب !!! 30 جون > ورود به آمریکا: نوامبر 2015سانفرانسیسکو > دریافت گرین کارت:
تشکر کنندگان: hilda60 ، Daneshjo ، mel
لطفا دوستان اگر کسی میدونه جواب من و سریع بده چون صبح وقت سفارت دارم
[font=Tahoma]شماره کیس: 2015ASxx53xx > تاریخ رویت قبولی: 1may2014 >کنسولگری: ایروان >تعداد افراد منظور در کیس : 3 نفر > ارسال فرمهای [/font]سری اول: 4 جولای > کارنت شدن کیس: 24 اپریل > مصاحبه: 8 جون >دریافت ویزا: یکضرب !!! 30 جون > ورود به آمریکا: نوامبر 2015سانفرانسیسکو > دریافت گرین کارت:
تشکر کنندگان: Daneshjo
دوست من تا جاییکه میدونم همون صفحه اول به اضافه صفحه هاییکه ویزا خورده توش کفایت میکنه
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان: Daneshjo ، ریحانا ، fa15
هیلدا جان خیلی ازت ممنونم که جوابم رو دادی
تشکر کنندگان: hilda60 ، Daneshjo ، ریحانا
با درود به دوستان عزیزم
می خواستم بپرسم کسی این آدرس نمایندگی هواپیمایی ماهان در ایروان رو داره اینجا بذاره .برای تغییر تاریخ پرواز ممکنه لازم بشه .ممنون
ANKARA-->YEREVAN-Current Date:12 MAY-STATUS:CLEARED
MY DEAR GOD `WE ARE ONLY HOPEFULL`PLEASE HELP AND PROTECT US. PLEASE`PLEASE`PLEASE`...........PLEASE
لاتاری از آغاز تا پایان
118 مهاجرسرا
خدایا عاشقتم
درآغوشم بگیر ازخودرهایم کن --- گرفتارسکوتم من صدایم کن
[/align]
(2015-06-08 ساعت 12:38)Alex 2014 نوشته:  با درود به دوستان عزیزم
می خواستم بپرسم کسی این آدرس نمایندگی هواپیمایی ماهان در ایروان رو داره اینجا بذاره .برای تغییر تاریخ پرواز ممکنه لازم بشه .ممنون

ایروان- خیابان نعلبندیان- شماره 19 تلفن: 524401(10-00374)
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، Daneshjo
(2015-06-08 ساعت 12:56)ریحانا نوشته:  
(2015-06-08 ساعت 12:38)Alex ۲۰۱۴ نوشته:  با درود به دوستان عزیزم

ایروان- خیابان نعلبندیان- شماره 19 تلفن: 524401(۱۰-00374)

ریحانا جان سپاسگذارم .دخترکوچولو و نازنینتونو از طرف من ببوسین .باز هم ممنون
MY DEAR GOD `WE ARE ONLY HOPEFULL`PLEASE HELP AND PROTECT US. PLEASE`PLEASE`PLEASE`...........PLEASE
لاتاری از آغاز تا پایان
118 مهاجرسرا
خدایا عاشقتم
[/align]
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، ریحانا ، mel ، Daneshjo
دوستان این ادرس که ریحانا ی عزیز زحمت کشیدند رو توی امضام داشتم مربوط به نمایندگی آسمان در ایروان است /می خواستم مطمئن بشم کارای مربوط به هواپیمایی ماهان رو هم انجام میده ؟
لاتاری از آغاز تا پایان
118 مهاجرسرا
خدایا عاشقتم
[/align]
من امروز بلیطمو گرفتم وقتی کارها را از چک لیستم حذف میکنم، کلی کیف میکنم Smile فقط کاش این یکماه به سرعت نور بگذره.
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: behjat ، ARSAMNEW ، m.ghoreishi ، Alex 2014 ، Shahram914 ، mel ، Daneshjo ، Hamraaz Jng
دیروز بلیط هواپیمارو گرفتیم از آسمان خیلی گرون شد 1100 قیمتاش همیشه گرونه یا ما بد شانسیم؟
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، Daneshjo
سلام دوستان عزیز
من الان ایروان هستم... دیروز کارهای مدیکال رو در بیمارستان موراتسان پیش خانوم دکتر کریستینه انجام دادم.که همه چیز خیلی خوب انجام شد. معاینات کاملی انجام میشه.. مثل فشار خون، قد، وزن،ضربان، چشم و معاینات چشم.. ضربه به زانو و مچ دست و کلیه ها و گوش دادن یه صدای قلب و ریه ها.. که خود دکتر و دستیارشون همرو انجام میدن...اما نکته جالب و بسیار مثبت مترجم فارسی زبان دکتر کریستینه، خانوم جنیس هست.. ایشون خانوم بسیار مهربان و دلسوز و آگاهی هستند و کلیه راهنمایی ها رو به شما میکنن و هیچ نکته ای رو مبهم باقی نمیذارند. درضمن خانوم جنیس از من خواستند که نکته ای رو اینجابنویسم ظاهرا دکتر کریستینه خواسته بودند که به همه دوستان بگم که لازم نیست در ایران آزمایش mmr بدید. باید فقط واکسنشو بزنید... اصلا به آزمایش mmr نیازی نیست. حتما واکسنشو بزنید که در دو مرحله هست و همین کفایت میکنه.
در ضمن من چون در بچگی آبله مرغان گرفته بودم..آزمایش تست آنتی بادی رو در انیستیتو پاستور دادم که خوشبختانه در جواب مشخص شد بدنم ایمنیه لازم رو داره و در ارمنستان دیگه واکسنی برای من نزدند..

موفق و پیروز باشید
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، Daneshjo ، mel ، hilda60 ، Shahram914 ، k1_m_1358 ، ed2008
(2015-06-09 ساعت 12:13)ELI 2015 نوشته:  دیروز بلیط هواپیمارو گرفتیم از آسمان خیلی گرون شد 1100 قیمتاش همیشه گرونه یا ما بد شانسیم؟

اپریل 880 هزار تومان گرفتم ولی الان نسبت به دوستان دیگه خوب گرفتی. میگن حدود 1200 شده
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: Daneshjo ، hilda60 ، k1_m_1358

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان