کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ارمنستان برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-06-15 ساعت 20:30)mohd74 نوشته:  
(2015-06-15 ساعت 14:21)faravaz نوشته:  دوستان منتظر در ایروان لطفا اگر از سفارت برای گرفتن ویزا باهاتون تماس گرفتن , یک خبری بدین تا متوجه راه افتادن سیستم صدور ویزاشون بشیم . ممنون

ما هم هنوز منتظریم... ایمیل هم زدم امروز جواب ندادن....

ما هم از جمعه که قرار بود ویزا بدن، گیر کردیم.ایا اگر پاسپورت را بگیریم و برویم تا بعد که سیستم درست شد بیاییم، مشگلی پیش میاید؟ اخرین مهلت ما برای ویزا 22 جولای ذکر شده بوده در سایت.کسی نظری دازد، لطفا ؟
راهنمایی کامل در مورد چگونگی پر کردن فرم پاس سفید (Re-entry Permit/Form I-131)و قوانین مربوطه :

https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid742810
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid771485

لطفا از ورژن جدید فرم I-131 (تاریخ انقضا ۲۰۲۲) استفاده فرمایید.

قابل توجه دوستان : با توجه به رخدادهای اخیر (از قبیل کرونا و غیره..) اگرچه هزینه انگشت نگاری را میگیرند ولی عطف به انگشت نگاریهای قبل دیگر انگشت نگاری نمیکنند..
همینطور محدودیت تعداد درخواست پاس سفید برداشته شده و دفعه سوم هم دوسال  میتوان درخواست کرد و گرفت و ظاهرا  میتوان بار چهارم هم تقاضا کرد !  مهم برا آنها هزینه است که میگیرند!
تشکر کنندگان: Daneshjo
(2015-06-16 ساعت 12:23)shahin61 نوشته:  
(2015-06-15 ساعت 14:21)faravaz نوشته:  دوستان منتظر در ایروان لطفا اگر از سفارت برای گرفتن ویزا باهاتون تماس گرفتن , یک خبری بدین تا متوجه راه افتادن سیستم صدور ویزاشون بشیم . ممنون

ما هم از جمعه که قرار بود ویزا بدن، گیر کردیم.ایا اگر پاسپورت را بگیریم و برویم تا بعد که سیستم درست شد بیاییم، مشگلی پیش میاید؟ اخرین مهلت ما برای ویزا 22 جولای ذکر شده بوده در سایت.کسی نظری دازد، لطفا ؟
ما هم میخوایم اگه بشه پاسپورتهامون رو بگیریم بریم... الان ایمیل زدم به سفارت و پرسیدم... هر موقع جواب دادن تو همین پست خبر میدم...
تشکر کنندگان: الناز٢ ، Daneshjo
(2015-06-16 ساعت 13:49)mohd74 نوشته:  
(2015-06-16 ساعت 12:23)shahin61 نوشته:  

ما هم میخوایم اگه بشه پاسپورتهامون رو بگیریم بریم... الان ایمیل زدم به سفارت و پرسیدم... هر موقع جواب دادن تو همین پست خبر میدم...

چی شده سیستم صدور ویزا چه مشکلی داره چندروزه از مصاحبه تان گذشته ؟
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
ما دوشنبه 8 جون مصاحبه کردیم ولی سیستمهاشون خراب شده هنوز هم درست نشده و معلوم هم نیست کی درست بشه [FLUSHED FACE]
[font=Tahoma]شماره کیس: 2015ASxx53xx > تاریخ رویت قبولی: 1may2014 >کنسولگری: ایروان >تعداد افراد منظور در کیس : 3 نفر > ارسال فرمهای [/font]سری اول: 4 جولای > کارنت شدن کیس: 24 اپریل > مصاحبه: 8 جون >دریافت ویزا: یکضرب !!! 30 جون > ورود به آمریکا: نوامبر 2015سانفرانسیسکو > دریافت گرین کارت:
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، ALISHARIFI
خب خودشون جواب درستی ندادند؟ اینکه بروید و دوباره برای اخذ ویزا بیایید؟
اینجوری که خیلی بده برای کسانی که بلیطشونو نمی توانند تغییربدهند. پیکاپ هم که ظاهرا نداره . بهرحال امیدوارم زودتر درست بشه و یک دفعه ای با دست پر برگردید.
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، الناز٢ ، Daneshjo
تقریبا همه دارن بر میگردن ایران تا زمانیکه سیستم درست دوباره برگردیم برای دریافت ویزا , گویا قراره تا مدتی هم مصاحبه ها رو لغو کنن
[font=Tahoma]شماره کیس: 2015ASxx53xx > تاریخ رویت قبولی: 1may2014 >کنسولگری: ایروان >تعداد افراد منظور در کیس : 3 نفر > ارسال فرمهای [/font]سری اول: 4 جولای > کارنت شدن کیس: 24 اپریل > مصاحبه: 8 جون >دریافت ویزا: یکضرب !!! 30 جون > ورود به آمریکا: نوامبر 2015سانفرانسیسکو > دریافت گرین کارت:
تشکر کنندگان: ریحانا ، الناز٢ ، Daneshjo
(2015-06-16 ساعت 15:04)faravaz نوشته:  تقریبا همه دارن بر میگردن ایران تا زمانیکه سیستم درست دوباره برگردیم برای دریافت ویزا , گویا قراره تا مدتی هم مصاحبه ها رو لغو کنن

خودشون گفتند فعلا لغو میشه و اینکه دقیقا به ایمیلها و مراجعاتتون چه جوابی دادند؟
سفرنامه من
همسر من تقریبا هر روز رفتن سفارت , تنها جواب اینه که مشخص نیست کی سیستمهاشون درست میشه

و این اشکال فقط برای ایروان نیست و در همه جا له مشکل خوردن
با دیدن پیامتون دیگه میخکوب شدم و همش دارم اینجا را چک میکنم امیدوارم زودتر حل بشه هم شما دست پر برگردید و هم تغییری در وقت مصاحبه ها نشه خیلی ها مطمئنا برنامه ریزی کردند و هر تغییر در بلیط و جا هزینه اضافی خواهد شد. بهرحال خواهشا زود خبرها را را اینجا به اشتراک بگذارید ممنون میشم.
سفرنامه من
تشکر کنندگان: Shahram914 ، mel ، الناز٢ ، Daneshjo
مرسی ریحانا جان , ما هم بعد از دو هفته فردا دست خالی بر میگردیم تا ببینیم کی سیستمهاشون درست میشه
تشکر کنندگان: mel ، Daneshjo
اگر آنکارا و ابوظبی هم اینطور شده حداقل فوروم آنکارا دیدم صداش درنیومده!!!!
سفرنامه من
يعني چي كه سيستم مشكل داره و ويزا نميدم!
يعني مصاحبه شما اكي بوده و فقط ويزا رو توي پاس شما نزدند!
من هم ٢٨ جولاي مصاحبه دارم(ازدواجي) إمكان داره به ما هم همين رو بگن يا فقط براي لاتاري اين اتفاق افتاده!!!!!!؟؟؟؟

عقيق
امروز تمام مصاحبه شوندگان دانشجویی رو بر گردوندند و گفتن نمیتونیم بهتون ویزا بدیم بعد شما 28 جولای مصاحبه دارین به امید خدا این مشکل بزودی حل می شه
تشکر کنندگان: SomeOneX ، mel ، Daneshjo
انشالله بعد ٢سال انتظار بريم و ازين جور حرفا بشنويم واقعا ستمه!!!

عقيق
(2015-06-16 ساعت 09:39)Masoud.hm نوشته:  
(2015-06-15 ساعت 14:25)laleht نوشته:  
(2015-06-14 ساعت 23:40)Masoud.hm نوشته:  
(2015-06-13 ساعت 12:49)ELI ۲۰۱۵ نوشته:  
(2015-06-12 ساعت 08:24)Masoud.hm نوشته:  با تشکر از لطف همگی در پاسخ به سوال من
تو مصاحبه افیسر از ما خواسته یک سری عکس خانوادگی برای اثبات هویت دخترم فردای روز مصاحبه بندازیم تو صندوق سفارت بعد منتظر تماس سفارت برای دریافت ویزای خانمم و دخترم باشیم .
(خودم هم که کلیرنس خوردم )
سوال اینجاست که اگر ما فقط عکسها را بندازیم تو صندوق و برگردیم ایران
زمان اعلام کیس نامبر بنده تو کلیر شده ها خانمم و دخترم هم میتونن ویزا بگیرن یا مال اونا سوخت میشه .در ضمن به ما یک برگه ابی بیشتر ندادن.که جلوی AP و مدارک نشان دهنده ارتباط بین شما و فرزند تیک خورده.ایا در زمان اراطه عکسها باید این برگه را هم بندازیم تو صندوق یا نه .چون خودم هم سری بعد برای دریافت ویزاا به این برگه نیاز دارم.

ممنون میشم اگر هر دو مورد را راهنمایی کنید.ما ایروان هستیم و یکشنبه هم بلیط برگشت دراریم .موندیم صبر کنیم ویزای خانم ودخترم را بگیریم یا نه .
چون خانمم میگه من بدون شما نمیرم آمریکا واگر ما بگیریم ممکنه به من ندن.

سلام ببخشید اگر فضولی نیست و براتون مقدور می شه بگین چرا ازتون عکس خواستن نتونستم براتون خصصوصی پیام بزارم

سلام ،عكس دخترم زمان ثبت نام لاتاري ٢ سال كوچكتر از سن اون زمانش بود .افيسر از من خواست يك سري عكس از سنين مختلف دخترم براي سفارت ببريم.
چه ریسکی کردین ..... من تو سفرنامه های سالهای قبل خوندم بخاطر همین که عکس موقع ثبت نام جدید نبوده ریجکت شدن..... بازم دمشون گرم اذیتتون نکردم اینو به فال نیک بگیرین
در ضمن حتما ویزا رو بگیرین یک درصد زبونم لال ویزای همسر آماده نشد میشه از طریق خانوادگی اقدام کرد و با پاس سفید کنار همسر مهربان بود تا کار ایشون هم درست شه

قبول دارم ،ریسک بزرگی بود.اگر این مشکل برای خودم یا همسرم بود حتما ریجکت میشدیم .
به نظر شما با توجه به اینکه تا اخر سپتامبر حدود 110 روز باقی مونده چند درصد ممکنه من کلیر بشم ؟( به خاطر خدمت سربازی برگه آبی گرفتم )

راستش بستگی داره ارتش بودین یا سپاه چون ارتش زودتر کلیر میشه
والا در خصوص زمان کلیرنس نمیتونم دقیق بگم همسر من نیروی دریایی ارتش بودن و ۴۷ روزه کلیر شدن و بعضی از بچه ها بین ۲ تا ۳ ماه کلیر میشن
بد به دلتون راه ندین ایشالا بزودی کلیر میشین
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: Masoud.hm ، bahar101 ، الناز٢ ، Daneshjo

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان