کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ارمنستان برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
واقعا هیچ منبعی نیست که مارو مطلع کنه احتمال درست شدن سیتمشون کی هست؟
به نظر شما تا 26 جون طول میکشه؟؟
نمیشه ویزا پیک اپ کرد؟؟؟
تشکر کنندگان: ریحانا ، bahar101 ، Daneshjo
(2015-06-17 ساعت 13:49)pmozz نوشته:  واقعا هیچ منبعی نیست که مارو مطلع کنه احتمال درست شدن سیتمشون کی هست؟
نمیشه ویزا پیک اپ کرد؟؟؟

تا جایی که میدونم ارمنستان پیکاپ ویزا نداره. درمورد سئوال اولتون خودشون هم مطمئنا نمی دانند ولیکن دارند سخت روش کار می کنند بهرحال کل دنیا معطلند و قضیه را جدی دنبال می کنند که حل بشه فقط خودشون گفتند انتظار نمیره تا هفته آینده درست بشه پس روی این دو روز باقیمانده از هفته جاری نمیشه حساب کرد.
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: Daneshjo
اخه من میخوام بمونم تا جمعه دیگه به نظرتون عاقلانه هست اویا اینکه احتمال درست شدن تا اونموقع هست؟؟؟
(2015-06-17 ساعت 14:04)pmozz نوشته:  اخه من میخوام بمونم تا جمعه دیگه به نظرتون عاقلانه هست اویا اینکه احتمال درست شدن تا اونموقع هست؟؟؟

من هم مثل بقیه نمیدونم ولی احساسم اینکه هفته دیگر درست بشه این فقط یک حسه و نه بیشتروقابل اتکا هم نیست .
فقط اینکه در سایت خودشون گفتند که اولویت با ویزاهای معوقه هست پس به محض درست شدن سریعا کار شما را انجام می دهند.
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: الناز٢ ، Hamraaz Jng ، Daneshjo
ببخشيد دوستان عزيز من ٢٨جولاي مصاحبه دارم إمكان داره تا اون موقع مشكل حل نشه؟!؟
به تمامي كيس ها ويزا نميدن يا فقط كيس هاي لاتاري!!!!!!

عقيق
(2015-06-17 ساعت 16:54)عقيق نوشته:  ببخشيد دوستان عزيز من ٢٨جولاي مصاحبه دارم إمكان داره تا اون موقع مشكل حل نشه؟!؟
به تمامي كيس ها ويزا نميدن يا فقط كيس هاي لاتاري!!!!!!

عقيق

دوست عزیز شما که اینقدر نگران هستین حداقل به یکی از این رفرنسهایی که بچه ها گذاشتن یه نگاه بندازین گفتن سیستم ایشو کردن ویزا مشکل داره که شامل همه کیسها میشه البته امیدوارم تا الان دیگه برطرف شده باشه و بچه ها مشکلی براشون پیش نیاد. درسته شما الان دو سه سال منتظرین منتها مال شما دیر و زود داره اما سوخت و سوز نداره اما بچه های لاتاری فقط تا سپتامبر مهلت دارن بنابراین امیدوارم هرچه زودتر این مشکل برطرف شه و حق بچه های لاتاری پایمال نشه
شما هم نگران نباشین هنوز بالغ بر یک ماه به مصاحبه شما مونده و حتما تا اون موقع همه چیز به روال عادی بر میگرده
موفق باشین
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: ریحانا ، الناز٢ ، Masoud.hm ، Daneshjo
من تمام پيام هاي بچه ها رو خوندم و هيچ كس اطلاع آنچناني نداره،ازون جايي كه اين صفحه برندگان لاتاريه و براي كيس هاي ديگه سفرنامه ي ديگه اي وجود نداره اينجا سؤالم رو پرسيدم شايد كسي با كيس ازدواج هم رفته باشه واسه مصاحبه و خبري داشته باشه..
نگراني براي همه هست اميدوارم بچه ها خبر هاي جديد و اطلاعاتي بزارن كه به همه كمك كنه...

عقيق
(2015-06-17 ساعت 18:17)عقيق نوشته:  من تمام پيام هاي بچه ها رو خوندم و هيچ كس اطلاع آنچناني نداره،ازون جايي كه اين صفحه برندگان لاتاريه و براي كيس هاي ديگه سفرنامه ي ديگه اي وجود نداره اينجا سؤالم رو پرسيدم شايد كسي با كيس ازدواج هم رفته باشه واسه مصاحبه و خبري داشته باشه..
نگراني براي همه هست اميدوارم بچه ها خبر هاي جديد و اطلاعاتي بزارن كه به همه كمك كنه...

عقيق

شما تاپیک کلیرنس رو ببینین رفرنس خبر و متنش اونجا هست
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
(2015-06-17 ساعت 18:17)عقيق نوشته:  من تمام پيام هاي بچه ها رو خوندم و هيچ كس اطلاع آنچناني نداره،ازون جايي كه اين صفحه برندگان لاتاريه و براي كيس هاي ديگه سفرنامه ي ديگه اي وجود نداره اينجا سؤالم رو پرسيدم شايد كسي با كيس ازدواج هم رفته باشه واسه مصاحبه و خبري داشته باشه..

عقيق

دوست عزیز برای همه کتگوریها این مشکل هست و امیدوارم تاهفته بعد حل بشه به قول دوستمون نهایتا کمی دیرترمیشه ولی انجام میشه نگران نباشید
سفرنامه من
مرسي بچه ها...انشالله

عقيق
تشکر کنندگان: ریحانا ، Daneshjo
(2015-06-17 ساعت 13:49)pmozz نوشته:  واقعا هیچ منبعی نیست که مارو مطلع کنه احتمال درست شدن سیتمشون کی هست؟
نمیشه ویزا پیک اپ کرد؟؟؟

خیر دوست عزیز ارمنستان پیکاپ نداره و ما همچنان در ارمنستان به سر میبریم
شماره كيس: ***2015AS00002
تاريخ رويت قبولي: 15سپتامبر
تعداد افراد كيس: ۲ نفر
سفارت: آنكارا تغییر به ایروان
تاريخ تكميل فرم: 10 نوامبر
دريافت نامه دوم: 24 مارچ
تاريخ مصاحبه: ۴ مي
دريافت ويزا : ۶ مي
همسرم :AP

آپديت ها: ...19 مي، همسرم، 2جون همسرم، 4 جون خودم.... به ميمنت و مباركي
همسر م 9 جون كلير شد.24 جون Issue شد، 25 جون ويزارو دريافت كرديم.

اگر ميخوام خوشبخت باشم،زندگي رو به يه هدف گره ميزنم، نه به آدما و اشياء....Shy
تشکر کنندگان: Shahram914 ، الناز٢ ، fa15 ، m.ghoreishi ، ریحانا ، ed2008
نمیشه ویزا پیک اپ کرد؟؟؟

سلام امروز تو سایت وزارت خارجه آمریکا توضیح داده بود که به سرعت در حال درست کردن سیستمهاشون هستند و عذرخواهی کرده بودند انشاالله بزودی درست میشه و تاخیرشون را جبران میکنند
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، laleht ، Hamraaz Jng ، ed2008 ، الناز٢ ، Daneshjo
سلام
از مرز زمینی با قطار چطور میشه رفت ارمنستان؟
هتل ارزون نزدیک سفارت کدومه؟
میشه از آژانس ایران ویزای ارمنستان رو گرفت؟
با سپاس
تشکر کنندگان: Daneshjo ، bahar101
(2015-06-18 ساعت 02:09)n.torabi65 نوشته:  سلام
با سپاس

سلام دوست عزیز
یکی از هتل های نزدیک تر به سفارت مترو پل هستش البته 4 ستاره است و همچین ارزون هم نیست

نگران نزدیکی یا ...نباشید نهایت با 1000 یا 2000 درام تاکسی شما رو خواهد برد پس نگرانی از این بابت نداشته باشید.
ایروان شهر خوب و منظمی هستش
خوش بگذره
تشکر کنندگان: Hamraaz Jng ، ed2008 ، Daneshjo ، الناز٢ ، bahar101
(2015-06-18 ساعت 02:09)n.torabi65 نوشته:  سلام
با سپاس

سلام ،ويزاي ارمنستان را از خود سفارت ارمنستان تو تهران چهار راه وليعصر خيابان رازي خيلي راحت ميشه گرفت.ميتونيند حتي فرم ويزا رو از اينترنت بگيريد و تو مرز يا فرودگاه ايران اماده داشته باشين و همونجا ويزا بگيرين .
نزديك سفارت نياز نيست هتل بگيري ،نهايتا با ١٠٠٠ درام با تاكسي ميري سفارت .براي هتل هم از سايت hyur service ميتوني هم هتل بگيري هم هتل آپارتمان .سعي كن نزديك ميدون جمهوري يا همون هراپاراك بگيري
تشکر کنندگان: ریحانا ، Hamraaz Jng ، ed2008 ، Daneshjo ، الناز٢ ، bahar101

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان