کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ارمنستان برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
بچه ها خبري از سيستم هاي صدور ويزا نشده!!!؟
هنوز درستش نكردن!؟؟

عقيق
تشکر کنندگان:
ما که هنوز خبر خوشایندی نشنیدیم
[font=Tahoma]شماره کیس: 2015ASxx53xx > تاریخ رویت قبولی: 1may2014 >کنسولگری: ایروان >تعداد افراد منظور در کیس : 3 نفر > ارسال فرمهای [/font]سری اول: 4 جولای > کارنت شدن کیس: 24 اپریل > مصاحبه: 8 جون >دریافت ویزا: یکضرب !!! 30 جون > ورود به آمریکا: نوامبر 2015سانفرانسیسکو > دریافت گرین کارت:
تشکر کنندگان:
دوستان هنوز سیستم راه نیوفته؟؟؟
الان اولین سری که رفتن و ویزا نگرفتن مصاحبه کی بوده؟؟؟
تشکر کنندگان:
نمي دونم والا...جاذبه كه نتونستن درستش كنن!يعني انقدر سخته..
مردم با اين همه هزينه سفر كنن و دست خالي برگردن!!

عقيق
تشکر کنندگان: الناز٢
از تاریخ 9 جون سیستمهاشون خراب شده مصاحبه ی ما 8 جون بود و ویزا مون رو نگرفتیم
[font=Tahoma]شماره کیس: 2015ASxx53xx > تاریخ رویت قبولی: 1may2014 >کنسولگری: ایروان >تعداد افراد منظور در کیس : 3 نفر > ارسال فرمهای [/font]سری اول: 4 جولای > کارنت شدن کیس: 24 اپریل > مصاحبه: 8 جون >دریافت ویزا: یکضرب !!! 30 جون > ورود به آمریکا: نوامبر 2015سانفرانسیسکو > دریافت گرین کارت:
تشکر کنندگان: الناز٢
بهتون گفتن كي برين واسه گرفتن ويزا!!!؟

عقيق
تشکر کنندگان:
فقط گفتن قبل از آخر ماه بیاین (حدود 28 جون ) ولی هنوز سیستمشون که درست نشده
تشکر کنندگان: ریحانا
ولی من از مدیران محترم مهاجرسرا خیلی متعجبم که نه در این مورد نه اظهار نظری کردن و نه کوچکترین اطلاع رسانی !!!!؟ شاید هم تو صفحات دیگه راجع به این موضوع صحبت کردن و من خبر ندارم !!!

بالاخره ما مشاوره ها و راهنماییهای این مدیرا دلخوش بودیم .....
تشکر کنندگان:
(2015-06-22 ساعت 14:54)faravaz نوشته:  ولی من از مدیران محترم مهاجرسرا خیلی متعجبم که نه در این مورد نه اظهار نظری کردن و نه کوچکترین اطلاع رسانی !!!!؟ شاید هم تو صفحات دیگه راجع به این موضوع صحبت کردن و من خبر ندارم !!!

بالاخره ما مشاوره ها و راهنماییهای این مدیرا دلخوش بودیم .....
عزیز جان بهتره صفحات قبلی و نیز تاپیکهای دیگه رو هم مطالعه بفرمایید تا متوجه شین اینقدر که تو این زمینه صحبت شد دیگه کار به تکرار مکررات رسید اگه یه کوچولو بیشتر وقت بزارین و تاپیکهای دیگه هم سر بزنین میبینین که زهره عزیز کلیر شده و سیستم آنکارا خداروشکر راه اندازی شده.
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: Aghaman ، hamed shayan
برای دوستان کلیر شده خوشحالم , ولی میشه بفرمایین کدوم تاپیک رو می بایستی سر میزدم و مگر این مشکل برای بچه های ایروان پیش نیومده بود ؟

ضمنا آیا ارتباطی بین کلیر شدن و سیستم صدور ویزا وجود داره ؟
تشکر کنندگان:
بسیاری از دوستان که از ابتدای ماه کلیر شدن حدود 3 هفته میشه که توی ایروان بلا تکلیف منتظر هستن
تشکر کنندگان:
(2015-06-23 ساعت 09:23)faravaz نوشته:  برای دوستان کلیر شده خوشحالم , ولی میشه بفرمایین کدوم تاپیک رو می بایستی سر میزدم و مگر این مشکل برای بچه های ایروان پیش نیومده بود ؟

ضمنا آیا ارتباطی بین کلیر شدن و سیستم صدور ویزا وجود داره ؟
بله همش بهم لینک بود و متوقف شده بود
توی تاپیک کلیرنس و سفر به امارات و آنکارا هم بحث شده
در ضمن دوست عزیزمون ورچندی هم که پاسشون رو واسه پیکاپ دو سه هفته هست فرستادن امروز در ceac آپ شدن و این یعنی احتمالا ابوظبی هم داره راه میفته
اگه خونده باشین 22 پایگاه درست شده و ایشالا ارمنستان هم بزودی دوست عزیز دانشجو که اونجاس خبرش رو اعلام میکنه
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان:
من دوستم ۹ جون مصاحبش بوده یکضرب شده به نظرتون کی بهش ویزا رو میدن؟ ؟ ؟
تشکر کنندگان: لیدا59 ، الناز٢
خبر 22 جون هم گفته که تمام سرورها بنظر میرسد به حالت پایدار رسیدند تعداد زیادی از کیس ها ی درانتظار برای کلیر وجود دارد اما پیشرفت خوبی انجام شده و اکثر مصاحبه ها انجام و پرینت بعضی ویزاها بطور معمول تا پایان هفته قبل انجام شده است.
در حال حل مشکلات سیستمی هستند و پروسس اطلاعات بیومتریک بطورکامل بازیابی نشده و از نیمه شب (الان شروع شده)، حدود نیمی از حجم ویزاهای غیرمهاجرتی کل دنیا انجام شده و سخت تلاش می کنند تا در این هفته بطورکامل اصلاح شود.Big Grin
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: hilda60 ، shahin61 ، لیدا59 ، m.ghoreishi ، hamid99 ، ican2015 ، الناز٢ ، Amir.AA ، ALISHARIFI ، hamed shayan
به نظرتون یعنی ویزاها هفته پیش پرینت شده و الان اگر سیستم راه بیوفته همون لحظه بهشون مید؟؟؟
تشکر کنندگان: لیدا59

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان