کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ارمنستان برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
دوستان ويزاي نامزدي ديدن تو اين چند روز ؟

تشکر کنندگان:
(2015-06-27 ساعت 11:43)faravaz نوشته:  باید برید سفارت ارمنستان , برای هر نفر ۵ یورو میگیرن , ۲ قطعه عکس و کپی پاسپورت فراموش نشه , فرمها رو از توی اینترنت دانلود کنید و پر کنید , مدارک رو ازتون میگیرن و میگن تقریبا ۳ روز بعد برین پاسپورتتون رو با ویزا بگیرین ساعت کار اگر اشتباه نکنم تا ساعت ۲ بود

پس عملا دوبار مراجعه کردن لازمه .من فرم ها را تکمیل و مدارک را آماده که همون فرودگاه بگیرم.
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: bahar101 ، ariana80 ، hamed shayan
دوستان واسه ارمنستان نیازی به تعیین دفتر پستی نیست؟
یا راهی خواهم یافت یا راهی خواهم ساخت.
کیس نامبر***7& سفارت آنکارا (تغییر به ایروان) & تعداد اعضای کیس 4 نفر & تاریخ کارنت : 10june& دریافت نامه دوم: 2july & مصاحبه : 4 آگوست & نتیجه مصاحبه: کلیرنس & آپدیتها: 3 آگوست( ایمیل و باز شدن فرم ) ، 4 آگوست(مصاحبه)، 5 آگوست همه افراد کیس، 6 و 12 و 14و 17 آگوست نفر اصلی و 18 آگوست کل افراد کیس و کلیر شدنShy تحویل پاسپورت به سفارت و آپدیت 21 آگوست، 25 آگوست آپدیت و ایشود (خدانصیبتون کنه)، دریافت ویزا 26 آگوست
تشکر کنندگان: shahin61
(2015-06-28 ساعت 11:28)ریحانا نوشته:  
(2015-06-27 ساعت 11:43)faravaz نوشته:  باید برید سفارت ارمنستان , برای هر نفر ۵ یورو میگیرن , ۲ قطعه عکس و کپی پاسپورت فراموش نشه , فرمها رو از توی اینترنت دانلود کنید و پر کنید , مدارک رو ازتون میگیرن و میگن تقریبا ۳ روز بعد برین پاسپورتتون رو با ویزا بگیرین ساعت کار اگر اشتباه نکنم تا ساعت ۲ بود

پس عملا دوبار مراجعه کردن لازمه .من فرم ها را تکمیل و مدارک را آماده که همون فرودگاه بگیرم.

بعضی از جاهای فرم فقط ارمنی نوشته اینا رو چکار کنیم؟
کیس نامبر***7& سفارت آنکارا (تغییر به ایروان) & تعداد اعضای کیس 4 نفر & تاریخ کارنت : 10june& دریافت نامه دوم: 2july & مصاحبه : 4 آگوست & نتیجه مصاحبه: کلیرنس & آپدیتها: 3 آگوست( ایمیل و باز شدن فرم ) ، 4 آگوست(مصاحبه)، 5 آگوست همه افراد کیس، 6 و 12 و 14و 17 آگوست نفر اصلی و 18 آگوست کل افراد کیس و کلیر شدنShy تحویل پاسپورت به سفارت و آپدیت 21 آگوست، 25 آگوست آپدیت و ایشود (خدانصیبتون کنه)، دریافت ویزا 26 آگوست
تشکر کنندگان: shahin61 ، الناز٢
(2015-06-28 ساعت 11:41)bahar101 نوشته:  دوستان واسه ارمنستان نیازی به تعیین دفتر پستی نیست؟

خیر نیازی نیست.وقتی ویزا صادر شد به شما زنگ میزنند که بروید سفارت و با ارائه کپی پاس . اصل پاس را با ویزا و پاکت در بسته تحویل بگیرید.
راهنمایی کامل در مورد چگونگی پر کردن فرم پاس سفید (Re-entry Permit/Form I-131)و قوانین مربوطه :

https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid742810
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid771485

لطفا از ورژن جدید فرم I-131 (تاریخ انقضا ۲۰۲۲) استفاده فرمایید.

قابل توجه دوستان : با توجه به رخدادهای اخیر (از قبیل کرونا و غیره..) اگرچه هزینه انگشت نگاری را میگیرند ولی عطف به انگشت نگاریهای قبل دیگر انگشت نگاری نمیکنند..
همینطور محدودیت تعداد درخواست پاس سفید برداشته شده و دفعه سوم هم دوسال  میتوان درخواست کرد و گرفت و ظاهرا  میتوان بار چهارم هم تقاضا کرد !  مهم برا آنها هزینه است که میگیرند!
تشکر کنندگان: bahar101
(2015-06-28 ساعت 11:47)bahar101 نوشته:  

با توجه به هزینه و زمان برای رفت و برگشت به سفارت . بهترین راه گرفتن ویزا ذر فرودگاه هست و بسی آسان و سریع..
راهنمایی کامل در مورد چگونگی پر کردن فرم پاس سفید (Re-entry Permit/Form I-131)و قوانین مربوطه :

https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid742810
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid771485

لطفا از ورژن جدید فرم I-131 (تاریخ انقضا ۲۰۲۲) استفاده فرمایید.

قابل توجه دوستان : با توجه به رخدادهای اخیر (از قبیل کرونا و غیره..) اگرچه هزینه انگشت نگاری را میگیرند ولی عطف به انگشت نگاریهای قبل دیگر انگشت نگاری نمیکنند..
همینطور محدودیت تعداد درخواست پاس سفید برداشته شده و دفعه سوم هم دوسال  میتوان درخواست کرد و گرفت و ظاهرا  میتوان بار چهارم هم تقاضا کرد !  مهم برا آنها هزینه است که میگیرند!
تشکر کنندگان: ریحانا ، ARSAMNEW ، bahar101 ، ariana80
[/quote]
فرم شامل سئوالات به زبان انگلیسی و درادامه ارمنی همونا هست و مطلب جدیدی نیست.
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: shahin61 ، bahar101 ، الناز٢
بهارجان

در بالای سمت چپ هر ارسال، رنگ سبزرتبه، زودتراز بقیه چیزهایش ،نظر آدمو جلب میکنه ولیکن درمورد شما 10142 تشکر خیلی چشمگیره و این عادت تشکرکردن شما ستودنیه.
سفرنامه من
تشکر کنندگان: shahin61 ، bahar101 ، m.ghoreishi

من امروز رفتم سفارت ارمنستان مدارکو دادم گفت چهارشنبه بیا ویزاتو بگیر . حوصله بلا تکلیفی دم مرز رو ندارم یک بار قبلا رفتم خیلی کندن ...البته امروز تعداد زیادی درخواست کننده جلوی در سفارت بود .
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: ریحانا ، shahin61
مباركه نامزدي نديدن؟

تشکر کنندگان:
(2015-06-28 ساعت 11:54)shahin61 نوشته:  

با توجه به هزینه و زمان برای رفت و برگشت به سفارت . بهترین راه گرفتن ویزا ذر فرودگاه هست و بسی آسان و سریع..

خصوصا که نقشه فرودگاه و مراحل و ترتیب انجام کار به نحویکه به بهترین شکل مدیریت زمان صورت بگیرد را دوستان در سایت گذاشتند .Big Grin
سفرنامه من
تشکر کنندگان: shahin61 ، ARSAMNEW
(2015-06-28 ساعت 12:20)ریحانا نوشته:  

خصوصا که نقشه فرودگاه و مراحل و ترتیب انجام کار به نحویکه به بهترین شکل مدیریت زمان صورت بگیرد را دوستان در سایت گذاشتند .Big Grin

اضافه کنم ساعت کارش 9 تا 12 صبح هست یکشنبه تا پنجشنبه یک قطعه عکسم گفت کافیه .. بچها اینم در نظر بگیرن در صورت ورود زمینی یا هوایی تعداد زیادی مسافر ممکنه که تو صف باشن و معطلی داره مخصوصا زمینی . یک دفعه یه اتوبوس دوتا اتوبوس ادم میاد جلوتون اینام که سرعتشون در حد لاکپشته Big Grin.
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: shahin61 ، ریحانا
(2015-06-28 ساعت 12:27)ARSAMNEW نوشته:  
(2015-06-28 ساعت 12:20)ریحانا نوشته:  
(2015-06-28 ساعت 11:28)ریحانا نوشته:  پس عملا دوبار مراجعه کردن لازمه .من فرم ها را تکمیل و مدارک را آماده که همون فرودگاه بگیرم.

اضافه کنم ساعت کارش ۹ تا 12 صبح هست یکشنبه تا پنجشنبه یک قطعه عکسم گفت کافیه .. بچها اینم در نظر بگیرن در صورت ورود زمینی یا هوایی تعداد زیادی مسافر ممکنه که تو صف باشن و معطلی داره مخصوصا زمینی . یک دفعه یه اتوبوس دوتا اتوبوس ادم میاد جلوتون اینام که سرعتشون در حد لاکپشته Big Grin.

سلام دوستان شما میتونید فرمهارو از سفارت بگیرید پر کنید همانجا لب مرز زمینی نفری ۳۰۰۰ درام بدید و ویزارو بگیرید فرمایش دوستمون کاملا صحیح است که یکدفعه سی نفر با هم برسند لب مرز شلوغ میشه ولی من چون بارم کم بود خودم از مرز رد شدم و منتظر ترخیص اتوبوس نموندم نفر اول رسیدم اونور مرز و ویزامو گرفتم خانمی که آنجا بود کمی درام اضافه میگرفت خودش پر میکرد البته فارسی هم می فهمید گوشش تیز بود !موفق باشید
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، shahin61 ، bahar101 ، اصلان ، ed2008
نرخ ويزاي ارمنستان در فرودگاه به درام چقدره؟ همان ٣٠٠٠ درام است ؟ و مدارك فقط دوقطعه عكس و پاسپورتو ميخواد يا فتوكپي پاسپورت يا چيز ديگري هم ميخواد؟
تشکر کنندگان: shahin61 ، ed2008
(2015-06-28 ساعت 12:13)ریحانا نوشته:  بهارجان

در بالای سمت چپ هر ارسال، رنگ سبزرتبه، زودتراز بقیه چیزهایش ،نظر آدمو جلب میکنه ولیکن درمورد شما 10142 تشکر خیلی چشمگیره و این عادت تشکرکردن شما ستودنیه.
ممنون عزیزم این تنها کاریه که واسه دوستان مجازی ام از دستم بر می آید .

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان