کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ارمنستان برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-06-27 ساعت 00:18)faravaz نوشته:  مدارک تحصیلی همراه رو هم از ما گرفتن

فراموش نشه عقد نامه دو نسخه ببرین

عقد نامه من یه سری ترجمه کرده بودم اصل ترجمه رو برای من گرفت و کپی ترجمه برای خانمم قبول کرد ایرادی نگرفت
برنده شده : سال 2015 سفارت مصاحبه شونده : ارمنستان تاریخ مصاحبه : may 2015 ویزای یک ضرب ورود به آمریکا : oct 22 2015 نیویورک
تشکر کنندگان: bahar101
(2015-06-26 ساعت 18:56)psms نوشته:  
(2015-06-25 ساعت 19:20)الناز٢ نوشته:  
(2015-06-25 ساعت 15:17)mohad00 نوشته:  دوستان به سوال من هم جواب بدین. برای دانشجوها گواهی اشتغال به تحصیل می خان؟؟

اگر إمضاء داشته باشين راحت تر ميشه راهنماييتون كرد،من كه همراه كيس أصلي بودم گرفتم اشتغال ولي ازم نخواست،اگر كه برنده أصلي هستين به نظرم بايد داشته باشين،شايدم يه درصد نخوان ولي با توجه به زمان مصاحبتون به ريسكش نمي ارزه
سلام الناز خانم
تبریک میگم بابت ویزاتون
ما مصاحبمون ایروانه. امکانش هست اسم آژانس هواپیمایی که بلیط تهیه کردین برامون بزارین.

مرسي،آژانس ستي توي تخطاووس،
CN:2015AS51xx
٢نفر:تعداد افراد منظور در كيس
19may:ارسالds260
March:كارنتي
24march:دريافت نامه دوم
Mayاخر:مصاحبه
يكضرب:ويزا
تشکر کنندگان: ریحانا
(2015-06-26 ساعت 21:07)Daneshjo نوشته:  
(2015-06-26 ساعت 20:57)faravaz نوشته:  صرافی ایرانیان چند قدم پایین تر از میدون جمهوری

تو این صرافی میتونین با کارتهای شتاب درام بگیرین
میدونین ساعت کارش تا کیه ؟

کدوم قسمت میدون ؟
تجربه نشون داده که چنج کردن پول تو مراکز خرید بزرگ مثل sas و ایروان سنتر خبلی راحت تره . تغریبا روبروی بیمارستان یه مقدار پایین تر از بیمارستان کنار نان وایی یه سوپر مارکت هست که چنج میشه کرد .
(#) كیس نامبر : 2015AS4###
(#) تعداد افراد : 4 نفر
(#) کنسولگری : Yerevan
(#) ارسال فرم های سری اول : June
(#) کارنت: MARCH
(#) تاریخ مصاحبه : MAY 06
دريافت ويزا : ;کلرینس برگه آبی . انتظار بد دردیه
آپدیت : 08JUN..02JUN.....08MAY(شبانه .همه خانواده و خودم )....13JUL(به خاطر جواب ایمیل . فقط خودم )...14JUL(فقط خودم )24jul هم خودم و همسرم
(#) کلریر 27 july
(#)دریافت ویزا :30 july
(#): مقصد: دالاس
تشکر کنندگان: ریحانا ، bahar101 ، ehsan_pars
سلام دوستان ،تو سایت سفارت امریکا در ایروان در قسمت ویزا اطلاعات زیر آمده است
Visas

Restoration of U.S. Consular Services

U.S. Embassy Yerevan expects to be able to restore full visa services by next week thanks to the Department of State’s Bureau of Consular Affairs’ hard work to resolve the technical issues that affected consular systems worldwide. Due to the backlog of pending visa cases caused by these technical issues, we remain unable to print visas within the usual 2-3 business days.

Non-Immigrant Visa Applicants (Tourists, Businesspeople, Students, etc.):

If you scheduled an appointment and were informed that your appointment was cancelled by the Consular Section, please call +374 60 27 0113 to reschedule your interview.

If you were interviewed, your visa was approved, and the Consular Section has your passport, you can pick up your passport and visa at the U.S. Embassy:

Monday, June 29 from 4:00 – 5:20 PM
Tuesday, June 30 from 2:00 – 3:00 PM
Wednesday, July 1 from 4:00 - 5:20 PM
Any work day afterwards from 5:00-5:20 PM. (Please note that Friday, July 3 is an Embassy holiday.)
If you were interviewed, your visa was approved, and you have your passport, the passport may be dropped off at the Embassy beginning Monday, June 29th. Your passport and visa will be available for pick-up one calendar week from the day the passport is dropped off, unless it is a holiday or weekend, in which case the passport and visa will be available for pick-up on the next working day after a calendar week has passed.

If you were interviewed, your case required additional administrative processing, and your case number has been posted on our website, you may return your passport to us beginning Monday, June 29th. Your passport and visa will be available for pick up one calendar week from the day the passport is dropped off unless it is a holiday or weekend in which case the passport and visa will be available on the next working day after a calendar week has passed.

We understand that this worldwide technical issue has inconvenienced many travellers, and we apologize for any disruption in travel plans. We are working diligently to ensure a quick return to normal visa processing times.

آیا برای ویزاهای immigrant هم شرایط بالا صادق هست یا خیر.اگر اینطور باشه باید یک هفته تا دریافت ویزا در ایروان ماند.
برداشت خود من از نوشته بالا اینه که این شرایط فقط برای
SadNon-Immigrant Visa Applicants (Tourists, Businesspeople, Students, etc)
هست.لطفا اگر اطلاعات تکمیلی دارین ارسال کنید
من خانمم فردا میخواد بره ارمنستان و دوشنبه 29 جون پسپورتها را درون صندوق بندازه ،امیدوارم که برای ویزاهای مهاجرتی شرایط بالا صدق نکنه.
تشکر کنندگان: shahin61 ، hamid99
وااای من از دوستانی که به من رتبه دادن خیلی سپاسگزارم . من چون معمولا با موبایل توی سایت میومدم متوجه نشده بودم . از همتون متشکرم و آرزو میکنم که به امید خدا مراحل مهاجرت رو به سلامتی و با موفقیت طی کنید .
[font=Tahoma]شماره کیس: 2015ASxx53xx > تاریخ رویت قبولی: 1may2014 >کنسولگری: ایروان >تعداد افراد منظور در کیس : 3 نفر > ارسال فرمهای [/font]سری اول: 4 جولای > کارنت شدن کیس: 24 اپریل > مصاحبه: 8 جون >دریافت ویزا: یکضرب !!! 30 جون > ورود به آمریکا: نوامبر 2015سانفرانسیسکو > دریافت گرین کارت:
تشکر کنندگان: bahar101 ، Hamraaz Jng ، shahin61 ، behjat ، ریحانا
(2015-06-26 ساعت 21:04)houshym نوشته:  دوستان
کسانی که سفر رفتن به ارمنستان اگه از طریق سفارت در تهران ویزا گرفتن لطفا مراحلش رو بگن
دوستان
اگه کسی از تهران ویزا گرفته لطفا راهنمایی کنه
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: ریحانا
باید برید سفارت ارمنستان , برای هر نفر 5 یورو میگیرن , 2 قطعه عکس و کپی پاسپورت فراموش نشه , فرمها رو از توی اینترنت دانلود کنید و پر کنید , مدارک رو ازتون میگیرن و میگن تقریبا 3 روز بعد برین پاسپورتتون رو با ویزا بگیرین ساعت کار اگر اشتباه نکنم تا ساعت 2 بود
[font=Tahoma]شماره کیس: 2015ASxx53xx > تاریخ رویت قبولی: 1may2014 >کنسولگری: ایروان >تعداد افراد منظور در کیس : 3 نفر > ارسال فرمهای [/font]سری اول: 4 جولای > کارنت شدن کیس: 24 اپریل > مصاحبه: 8 جون >دریافت ویزا: یکضرب !!! 30 جون > ورود به آمریکا: نوامبر 2015سانفرانسیسکو > دریافت گرین کارت:
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، ریحانا ، الناز٢
(2015-06-27 ساعت 11:43)faravaz نوشته:  باید برید سفارت ارمنستان , برای هر نفر ۵ یورو میگیرن , ۲ قطعه عکس و کپی پاسپورت فراموش نشه , فرمها رو از توی اینترنت دانلود کنید و پر کنید , مدارک رو ازتون میگیرن و میگن تقریبا ۳ روز بعد برین پاسپورتتون رو با ویزا بگیرین ساعت کار اگر اشتباه نکنم تا ساعت ۲ بود

آخه چه کاریه؟ همون فرودگاه یا مرز بگیرین دیگه . 2 دقیقه کار داره!!!
کیس نامبر: 2800 مصاحبه:2 آپریل، ایروان . تعداد:2 نفر. آپدیتها: 6،7،8،16 آپریل ، 2 جون(هردو) ، 4جون (اصلی) ، 15 جولای شبانه(نفر دوم) 24 جولای شبانه(هر دو) کلیر: 27 جولای گرفتن ویزا:31 جولای مقصد: آتلانتا
تشکر کنندگان: ed2008 ، bahar101 ، ehsan_pars ، ریحانا
(2015-06-27 ساعت 00:11)omid_andera نوشته:  
(2015-06-26 ساعت 21:26)amin551 نوشته:  دوستان مدارک تحصیلی برنده فقط نیازه یا همراه هم نیاز داره؟

دوستان مدارک تحصیلی برنده فقط نیازه یا همراه هم نیاز داره؟

معمولا اینطور بوده که مدارک شخص برنده رو میخواداما برای اطمینان و محکم کاری مدارک نفر زیر مجموعه رو هم با خودتون ببرین ( مدارک شناسنامه و عقد نامه و کارت ملی حتما حتما برای تمامی زیر مجموعه ها ضروری است ) منظور از مدارک دانشگاه و ریز نمرات سایقه کاری است
سلام دوست گرامی . کارت ملی ابدا ابدا جزو مدارک ضروری نمیباشد.اما متاسفانه اکثرا بخاطر ترسی موهوم با خود میبرند.از جمله خودم/Sad
باز مانده از لاتاری 2015Tongue

تشکر کنندگان: bahar101 ، ehsan_pars ، الناز٢
(2015-06-27 ساعت 11:24)houshym نوشته:  
(2015-06-26 ساعت 21:04)houshym نوشته:  دوستان
کسانی که سفر رفتن به ارمنستان اگه از طریق سفارت در تهران ویزا گرفتن لطفا مراحلش رو بگن
دوستان
اگه کسی از تهران ویزا گرفته لطفا راهنمایی کنه

مراحل بسیار ساده،
مدارک پاسپورت و کپی و 2 قطعه عکس 3x4 و نفری 5 یورو میبری سفارت
همونجا فرم را پر میکنی.ارائه میدی.

بعد از 3 روز کاری برای دریافت ویزا و پاس مراجعه میکنی
برای بچه ها هم ویزا رایگان صادر میشه.
تشکر کنندگان: ed2008 ، bahar101 ، ریحانا ، Hamraaz Jng
(2015-06-26 ساعت 12:02)Shahram914 نوشته:  آيا كسي مصاحبه اش روز چهارشنبه تو ايروان بوده تا حالا؟
بله دوست عزيز ما چهارشنبه مصاحبه داشتيم سفرنامه مارو بخونيد كامل توضيح دادم
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان: Shahram914 ، bahar101
دوستانی که در ایروان دچار مشگل صدور ویزا بودن این مشگل ظاهرا مرتفع شده اولویت صدور ویزا با اونهایی است مصاحبه شون انجام گرفته و صدور ویزا میبایستی تا 29 جون انجام بشود به این گروه به صورت فورس ماژور امروز هم ویزا صادر کردند ( به علت حجم بالای پرونده ها امروز استثنائا صدور ویزا و تحویل پاسپورت صورت گرفت البته تا ساعت 12و نیم به وقت ایروان ) تبریک به همه اونهایی که پس از تحمل حداقل 15 روز در ایروان صاحب ویزا شدن
برنده شده : سال 2015 سفارت مصاحبه شونده : ارمنستان تاریخ مصاحبه : may 2015 ویزای یک ضرب ورود به آمریکا : oct 22 2015 نیویورک
تشکر کنندگان: hamed shayan ، bahar101 ، fa15 ، ehsan_pars ، hamid99 ، behjat ، Masoud.hm ، ریحانا ، Hamraaz Jng
تبريك به همه دوستان .كسي تو اين چند روز تو سفارت ويزاي نامزدي ديده؟

تشکر کنندگان: bahar101 ، hamid99
(2015-06-27 ساعت 16:19)k1_m_1358 نوشته:  
(2015-06-26 ساعت 12:02)Shahram914 نوشته:  آيا كسي مصاحبه اش روز چهارشنبه تو ايروان بوده تا حالا؟

بله ما هم 4شنبه بودیم و چک خوردیم
کیس نامبر: **7 2015as
تعداد نفرات : 2 نفر
کیس اول معافیت و شغل آزاد
تاریخ مصاحبه: 4فوریه
سفارت : ارمنستان
آخرین آپدیت 19 August
مقصد : فعلا کالیفرنیا

کار خوبه که خدا درست کنه
(2015-06-28 ساعت 02:11)لیدا59 نوشته:  
(2015-06-27 ساعت 16:19)k1_m_1358 نوشته:  

بله ما هم ۴شنبه بودیم و چک خوردیم
سلام من هم چهارشنبه بودم . اگه نگران دو روز بعد یعنی پنج شنبه و جمعه برای صدور ویزا هستید. اگه انشاالله اف. بی ای چک نخوردید. از افیسر سوال کنید که تا جمعه ویزای شما حاظر میشه یا اینکه تا دوشنبه باید منتظر بمونید . من هم تو فکر این موضوع بودم چون بعضی ها میگن 2-3 روز برای ویزا زمان لازمه .
(#) كیس نامبر : 2015AS4###
(#) تعداد افراد : 4 نفر
(#) کنسولگری : Yerevan
(#) ارسال فرم های سری اول : June
(#) کارنت: MARCH
(#) تاریخ مصاحبه : MAY 06
دريافت ويزا : ;کلرینس برگه آبی . انتظار بد دردیه
آپدیت : 08JUN..02JUN.....08MAY(شبانه .همه خانواده و خودم )....13JUL(به خاطر جواب ایمیل . فقط خودم )...14JUL(فقط خودم )24jul هم خودم و همسرم
(#) کلریر 27 july
(#)دریافت ویزا :30 july
(#): مقصد: دالاس

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان