کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ارمنستان برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-06-28 ساعت 12:38)behjat نوشته:  
(2015-06-28 ساعت 12:27)ARSAMNEW نوشته:  
(2015-06-28 ساعت 12:20)ریحانا نوشته:  
(2015-06-28 ساعت 11:54)shahin61 نوشته:  
(2015-06-28 ساعت 11:47)bahar101 نوشته:  بعضی از جاهای فرم فقط ارمنی نوشته اینا رو چکار کنیم؟

با توجه به هزینه و زمان برای رفت و برگشت به سفارت . بهترین راه گرفتن ویزا ذر فرودگاه هست و بسی آسان و سریع..

خصوصا که نقشه فرودگاه و مراحل و ترتیب انجام کار به نحویکه به بهترین شکل مدیریت زمان صورت بگیرد را دوستان در سایت گذاشتند .Big Grin
ظاهرآ اگر مسافر زمینی باشید صرف در گرفتن ویزا از سفارت هست وگرنه در فرودگاه هر بار که من رفتم آنچنان معطلی مشاهده نشد..
اضافه کنم ساعت کارش ۹ تا 12 صبح هست یکشنبه تا پنجشنبه یک قطعه عکسم گفت کافیه .. بچها اینم در نظر بگیرن در صورت ورود زمینی یا هوایی تعداد زیادی مسافر ممکنه که تو صف باشن و معطلی داره مخصوصا زمینی . یک دفعه یه اتوبوس دوتا اتوبوس ادم میاد جلوتون اینام که سرعتشون در حد لاکپشته Big Grin.

سلام دوستان شما میتونید فرمهارو از سفارت بگیرید پر کنید همانجا لب مرز زمینی نفری ۳۰۰۰ درام بدید و ویزارو بگیرید فرمایش دوستمون کاملا صحیح است که یکدفعه سی نفر با هم برسند لب مرز شلوغ میشه ولی من چون بارم کم بود خودم از مرز رد شدم و منتظر ترخیص اتوبوس نموندم نفر اول رسیدم اونور مرز و ویزامو گرفتم خانمی که آنجا بود کمی درام اضافه میگرفت خودش پر میکرد البته فارسی هم می فهمید گوشش تیز بود !موفق باشید
راهنمایی کامل در مورد چگونگی پر کردن فرم پاس سفید (Re-entry Permit/Form I-131)و قوانین مربوطه :

https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid742810
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid771485

لطفا از ورژن جدید فرم I-131 (تاریخ انقضا ۲۰۲۲) استفاده فرمایید.

قابل توجه دوستان : با توجه به رخدادهای اخیر (از قبیل کرونا و غیره..) اگرچه هزینه انگشت نگاری را میگیرند ولی عطف به انگشت نگاریهای قبل دیگر انگشت نگاری نمیکنند..
همینطور محدودیت تعداد درخواست پاس سفید برداشته شده و دفعه سوم هم دوسال  میتوان درخواست کرد و گرفت و ظاهرا  میتوان بار چهارم هم تقاضا کرد !  مهم برا آنها هزینه است که میگیرند!
تشکر کنندگان:
آیا برای گرفتن ویزا در فرودگاه ارمنستان نیاز به عکس هست؟
تشکر کنندگان:
(2015-06-28 ساعت 11:47)bahar101 نوشته:  
(2015-06-28 ساعت 11:28)ریحانا نوشته:  
(2015-06-27 ساعت 11:43)faravaz نوشته:  باید برید سفارت ارمنستان , برای هر نفر ۵ یورو میگیرن , ۲ قطعه عکس و کپی پاسپورت فراموش نشه , فرمها رو از توی اینترنت دانلود کنید و پر کنید , مدارک رو ازتون میگیرن و میگن تقریبا ۳ روز بعد برین پاسپورتتون رو با ویزا بگیرین ساعت کار اگر اشتباه نکنم تا ساعت ۲ بود

پس عملا دوبار مراجعه کردن لازمه .من فرم ها را تکمیل و مدارک را آماده که همون فرودگاه بگیرم.

بعضی از جاهای فرم فقط ارمنی نوشته اینا رو چکار کنیم؟

با توجه به هزینه و زمان برای رفت و برگشت به سفارت . بهترین راه گرفتن ویزا ذر فرودگاه هست و بسی آسان و سریع..
توی فرودگاه چقدر معطلی داره دوستان؟
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: ed2008
(2015-06-28 ساعت 13:02)Shahram914 نوشته:  نرخ ويزاي ارمنستان در فرودگاه به درام چقدره؟ همان ٣٠٠٠ درام است ؟ و مدارك فقط دوقطعه عكس و پاسپورتو ميخواد يا فتوكپي پاسپورت يا چيز ديگري هم ميخواد؟
3000 درام و پاسپورت و فرم ویزا . حتی بعضی ها عکس هم نداشتن قبول کرد . مثلا من برای بچه ها عکس نداشتم . بچه های زی 13 سال فرم پر میکنن ولی پول 3000 درام نمیدن .کپی پاسپورت نمیخوان
(#) كیس نامبر : 2015AS4###
(#) تعداد افراد : 4 نفر
(#) کنسولگری : Yerevan
(#) ارسال فرم های سری اول : June
(#) کارنت: MARCH
(#) تاریخ مصاحبه : MAY 06
دريافت ويزا : ;کلرینس برگه آبی . انتظار بد دردیه
آپدیت : 08JUN..02JUN.....08MAY(شبانه .همه خانواده و خودم )....13JUL(به خاطر جواب ایمیل . فقط خودم )...14JUL(فقط خودم )24jul هم خودم و همسرم
(#) کلریر 27 july
(#)دریافت ویزا :30 july
(#): مقصد: دالاس
تشکر کنندگان: bahar101 ، Shahram914 ، amin551
(2015-06-28 ساعت 11:41)bahar101 نوشته:  دوستان واسه ارمنستان نیازی به تعیین دفتر پستی نیست؟
نه وقتی ویزاتون اوکی شد . میرین سفارت پاسپورت ها رو می گذارید داخل جعبه و اونوقت دو یا سه روز دیگه اعلام میکنن که پاس های شما آماده است

(2015-06-28 ساعت 11:41)bahar101 نوشته:  دوستان واسه ارمنستان نیازی به تعیین دفتر پستی نیست؟
نه وقتی ویزاتون اوکی شد . میرین سفارت پاسپورت ها رو می گذارید داخل جعبه و اونوقت دو یا سه روز دیگه اعلام میکنن که پاس های شما آماده است
(#) كیس نامبر : 2015AS4###
(#) تعداد افراد : 4 نفر
(#) کنسولگری : Yerevan
(#) ارسال فرم های سری اول : June
(#) کارنت: MARCH
(#) تاریخ مصاحبه : MAY 06
دريافت ويزا : ;کلرینس برگه آبی . انتظار بد دردیه
آپدیت : 08JUN..02JUN.....08MAY(شبانه .همه خانواده و خودم )....13JUL(به خاطر جواب ایمیل . فقط خودم )...14JUL(فقط خودم )24jul هم خودم و همسرم
(#) کلریر 27 july
(#)دریافت ویزا :30 july
(#): مقصد: دالاس
تشکر کنندگان: bahar101
براي مديكال بايد ناشتا بود؟
تشکر کنندگان:
خیر نیازی نیست ناشتا باشید
[font=Tahoma]شماره کیس: 2015ASxx53xx > تاریخ رویت قبولی: 1may2014 >کنسولگری: ایروان >تعداد افراد منظور در کیس : 3 نفر > ارسال فرمهای [/font]سری اول: 4 جولای > کارنت شدن کیس: 24 اپریل > مصاحبه: 8 جون >دریافت ویزا: یکضرب !!! 30 جون > ورود به آمریکا: نوامبر 2015سانفرانسیسکو > دریافت گرین کارت:
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، Shahram914 ، الناز٢ ، ریحانا

سلام نه برای ارمنستان دفتر پستی لازم نیست اگه ویزاتون از نوع گرین کارت یا لاتری هست حضورا باید تشریف ببرید البته ی شماره تلفن ارمنستان باید همراتون باشه که در زمان تحویل پاسپورت ارایه بدید اما برای ویزای دانشجویی ارسال پاسپورت از طریق پست از ایران امکانپذیره
برنده شده : سال 2015 سفارت مصاحبه شونده : ارمنستان تاریخ مصاحبه : may 2015 ویزای یک ضرب ورود به آمریکا : oct 22 2015 نیویورک
تشکر کنندگان: bahar101 ، ed2008 ، الناز٢
(2015-06-28 ساعت 12:20)ریحانا نوشته:  
(2015-06-28 ساعت 11:47)bahar101 نوشته:  
(2015-06-28 ساعت 11:28)ریحانا نوشته:  
(2015-06-27 ساعت 11:43)faravaz نوشته:  باید برید سفارت ارمنستان , برای هر نفر ۵ یورو میگیرن , ۲ قطعه عکس و کپی پاسپورت فراموش نشه , فرمها رو از توی اینترنت دانلود کنید و پر کنید , مدارک رو ازتون میگیرن و میگن تقریبا ۳ روز بعد برین پاسپورتتون رو با ویزا بگیرین ساعت کار اگر اشتباه نکنم تا ساعت ۲ بود

پس عملا دوبار مراجعه کردن لازمه .من فرم ها را تکمیل و مدارک را آماده که همون فرودگاه بگیرم.

بعضی از جاهای فرم فقط ارمنی نوشته اینا رو چکار کنیم؟
دوست عزیز شما فقط قسمتهای انگلیسی رو باید پر کنید. با زبان ارمنیش کاری نداشته باشید

خصوصا که نقشه فرودگاه و مراحل و ترتیب انجام کار به نحویکه به بهترین شکل مدیریت زمان صورت بگیرد را دوستان در سایت گذاشتند .Big Grin
باز مانده از لاتاری 2015Tongue

تشکر کنندگان: amin551
با سلام میشه لینک سفرنامه ارمنستان رو بگذارید من نمی تونم سفرنامه های جدید رو پیدا کنم
خدایا فقط به تو پناه میارم خودت دستمو بگیر .آمین Smile
تشکر کنندگان:
(2015-06-28 ساعت 19:52)yalda91 نوشته:  با سلام میشه لینک سفرنامه ارمنستان رو بگذارید من نمی تونم سفرنامه های جدید رو پیدا کنم

http://www.mohajersara.com/Thread-%D8%B3...9%86--7098
شماره کیس : 201500005XXX-رویت قبولی :١٠ مي -ارسال فرم های اول : ١٦ جون -سابمیت مجدد بعد از آنلاک : ٢٣ آگوست-کارنت:١٢ مارچ - مشاهده نامه دوم : ٢٤ مارچ - مصاحبه : ١٨ مي بود تغيير دادن به ١١ مي-تعداد افراد کیس : 1 نفر-محل مصاحبه : آنکارا بود تغيير دادن به ايروان-ویزا : يكضرب شكر خدا
سفرنامه ایروان
تشکر کنندگان: ed2008 ، آزاده_امین ، الناز٢ ، ریحانا
دوستان کانتکت شیت برای آنکاراست که در سایتش گذاشته ولیکن من خودم باالهام از آن فرم یک فرم برای خودم درست کردم و کل اطلاعات تماس خود در ایران، آمریکا و ارمنستان را گذاشتم شامل :
نام و نام خانوادگی- شماره کیس- آدرس ایمیل- آدرس و تلفن ثابت و همراه در ایران- آدرس و تلفن محل اقامت در ارمنستان + تلفن همراه (که وقتی ارمنستان سیم کارت گرفتم اضافه کنم)- آدرس وتلفن و نام میزبان در آمریکا یا محل اقامت تان در آمریکا
تعدادی پرینت گرفتم یکسری با شماره کیس نامبر برای ارائه به بیمارستان و سفارت و تعدادی بدون کیس نامبر و اطلاعات اضافی محظ احتیاط برای داخل چمدان ها- جیب لباس کودک.
کار ساده ای هست فقط در سایز کوچک مثلا5 Aپرینت کنید که جا گیر نشوند.
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: bahar101 ، ARSAMNEW ، shahin61
(2015-06-29 ساعت 09:16)ریحانا نوشته:  دوستان کانتکت شیت برای آنکاراست که در سایتش گذاشته ولیکن من خودم باالهام از آن فرم یک فرم برای خودم درست کردم و کل اطلاعات تماس خود در ایران، آمریکا و ارمنستان را گذاشتم شامل :
نام و نام خانوادگی- شماره کیس- آدرس ایمیل- آدرس و تلفن ثابت و همراه در ایران- آدرس و تلفن محل اقامت در ارمنستان + تلفن همراه (که وقتی ارمنستان سیم کارت گرفتم اضافه کنم)- آدرس وتلفن و نام میزبان در آمریکا یا محل اقامت تان در آمریکا
تعدادی پرینت گرفتم یکسری با شماره کیس نامبر برای ارائه به بیمارستان و سفارت و تعدادی بدون کیس نامبر و اطلاعات اضافی محظ احتیاط برای داخل چمدان ها- جیب لباس کودک.
کار ساده ای هست فقط در سایز کوچک مثلا۵ Aپرینت کنید که جا گیر نشوند.

لینک آنکار رو داری بدی ما هم درست کنیم ؟یا اینکه لینک برای خودتونو بزاری دانلود کنیم .. ممنون
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: shahin61 ، bahar101
دوستان ايميل سفارت ارمنستان چيه؟

تشکر کنندگان:
(2015-06-29 ساعت 11:12)vahid4573 نوشته:  دوستان ايميل سفارت ارمنستان چيه؟

IranIVYerevan@state.gov
راهنمایی کامل در مورد چگونگی پر کردن فرم پاس سفید (Re-entry Permit/Form I-131)و قوانین مربوطه :

https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid742810
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid771485

لطفا از ورژن جدید فرم I-131 (تاریخ انقضا ۲۰۲۲) استفاده فرمایید.

قابل توجه دوستان : با توجه به رخدادهای اخیر (از قبیل کرونا و غیره..) اگرچه هزینه انگشت نگاری را میگیرند ولی عطف به انگشت نگاریهای قبل دیگر انگشت نگاری نمیکنند..
همینطور محدودیت تعداد درخواست پاس سفید برداشته شده و دفعه سوم هم دوسال  میتوان درخواست کرد و گرفت و ظاهرا  میتوان بار چهارم هم تقاضا کرد !  مهم برا آنها هزینه است که میگیرند!
تشکر کنندگان: الناز٢

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان