کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ارمنستان برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
دوستان كه سفارت تشريف مي بريد ويزاي نامزدي هم ميبينيد؟يا فقط لاتاري هست؟

تشکر کنندگان: smpf
(2015-07-06 ساعت 12:51)vahid4573 نوشته:  دوستان كه سفارت تشريف مي بريد ويزاي نامزدي هم ميبينيد؟يا فقط لاتاري هست؟

من سفارت ازکسی کیسشو نپرسیدم ولیکن روز مدیکال خانمی بود که امروز عصر بابت ویزای نامزدی مصاحبه داشت
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: الناز٢ ، shahin61 ، bahar101 ، smpf
ممنونم

Wink 
سلام دوستان امروز مصاحبه شدم برگردم سرفرصت سفرنامه مینویسم فقط اینکه خیلی کوتاهه و استرس نداشته باشید ازمن درباره کارم و از همسرم که همراه بود هم درباره کار و هم سربازی پرسید هردو apخوردیم تا در این شرایط سخت کنارهم باشیم;-) ضمنا اون آقا موجوگندمی باجه ۱۱نبود و یک مردجوان در باجه کناریش بجای ساعت ۹ از ساعت ده و نیم شروع به مصاحبه کرد ازآنهایی که متوجه شدم یک خانم نقص مدارک یک خانم و آقا که خانم برنده اصلی و مثل من انتظار یکضرب داشت ap هردو خوردند ماهم که همینطور .
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: behjat ، shahin61 ، hilda60 ، hamed shayan ، h_researcher ، bahar101 ، ARSAMNEW ، smpf ، Shahram914 ، mel ، ALISHARIFI ، Alex 2014 ، hamid99 ، Aghaman
سلام ريحانا جان
ميشه علت رو بگيد چرا كلير خورديد؟
اون پسر جوون عينكيه باجه ده مصاحبه كرد باهاتون؟

شماره کیس: ***2015AS0006
نفرات : 2 نفر
سفارت: انکارا/ تغییر به ایروان
ارسال فرم سری اول : 5 جون
کارنت شدن :20 می
مصاحبه : دوم جولای
ویزا یکضرب بعد از یک هفته
مقصد : دالاس
اولین ورود : 11 نوامبر
(2015-07-06 ساعت 14:48)ریحانا نوشته:  سلام دوستان امروز مصاحبه شدم برگردم سرفرصت سفرنامه مینویسم فقط اینکه خیلی کوتاهه و استرس نداشته باشید ازمن درباره کارم و از همسرم که همراه بود هم درباره کار و هم سربازی پرسید هردو apخوردیم تا در این شرایط سخت کنارهم باشیم;-) ضمنا اون آقا موجوگندمی باجه ۱۱نبود و یک مردجوان در باجه کناریش بجای ساعت ۹ از ساعت ده و نیم شروع به مصاحبه کرد ازآنهایی که متوجه شدم یک خانم نقص مدارک یک خانم و آقا که خانم برنده اصلی و مثل من انتظار یکضرب داشت ap هردو خوردند ماهم که همینطور .

سلام عزیزم انشاالله بزودی کلیر میشید شما که تا حالا صبوری کردید این مدت باقیمانده را هم صبور باش توکل به خدا موفق باشی
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: shahin61 ، hamed shayan ، bahar101 ، smpf ، hamid99 ، Aghaman
(2015-07-06 ساعت 14:57)ahuraee نوشته:  سلام ريحانا جان

بله خودشه خوش برخوردبود ولی کاربدی کردap داد بهرحال کارم خصوصی بود ولی بهرحال علت همونه دیگه
سفرنامه من
تشکر کنندگان: shahin61 ، hamed shayan ، bahar101 ، smpf ، Aghaman
سلام دوستان لطفا لينك نقشه فرودگاه ايروان رو بذاريد
(2015-07-06 ساعت 14:48)ریحانا نوشته:  سلام دوستان امروز مصاحبه شدم برگردم سرفرصت سفرنامه مینویسم فقط اینکه خیلی کوتاهه و استرس نداشته باشید ازمن درباره کارم و از همسرم که همراه بود هم درباره کار و هم سربازی پرسید هردو apخوردیم تا در این شرایط سخت کنارهم باشیم;-) ضمنا اون آقا موجوگندمی باجه ۱۱نبود و یک مردجوان در باجه کناریش بجای ساعت ۹ از ساعت ده و نیم شروع به مصاحبه کرد ازآنهایی که متوجه شدم یک خانم نقص مدارک یک خانم و آقا که خانم برنده اصلی و مثل من انتظار یکضرب داشت ap هردو خوردند ماهم که همینطور .
سلام ریحانا جان .. اصلا اشکال نداره . تو این ماه های آخر تند تند کلیر میکنن
من و همسرم هم منتظریم البته برای همسرم
تو تاپیک کلیرینس هم دوستان کمک میکنن اگه سوالی داشتی
ان شا الله زوده زوده کلیر میشین نگران نباشSmile
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان: shahin61 ، ریحانا ، bahar101 ، smpf ، behjat ، hamid99 ، Aghaman

اون جوونه ! عاشق کلیر کردنه ! ما هم 8 ماه پیش گیر اون افتادیم.خیلی خوش برخورده ولی با پنبه سر میبره ! انشالا بزودی کلیر میشین و مثل ما به 6 ماه نمیکشه که دوباره برین مدیکال و تازه روز ویزا گرفتن هم سیستم خراب شه !پس جای شکرش باقیه .راستی چقدر امروز سفارت شلوغ بود..!! منهم بودم.پاسپورت ها را توی باکس انداختم.فرمودند ! 5-3 روز صبر کنم تا زنگ بزنند..میخاستم بگم همش !؟ ما که دفه قبل 10 روز علاف شدیم ، اینم روش !!
راهنمایی کامل در مورد چگونگی پر کردن فرم پاس سفید (Re-entry Permit/Form I-131)و قوانین مربوطه :

https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid742810
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid771485

لطفا از ورژن جدید فرم I-131 (تاریخ انقضا ۲۰۲۲) استفاده فرمایید.

قابل توجه دوستان : با توجه به رخدادهای اخیر (از قبیل کرونا و غیره..) اگرچه هزینه انگشت نگاری را میگیرند ولی عطف به انگشت نگاریهای قبل دیگر انگشت نگاری نمیکنند..
همینطور محدودیت تعداد درخواست پاس سفید برداشته شده و دفعه سوم هم دوسال  میتوان درخواست کرد و گرفت و ظاهرا  میتوان بار چهارم هم تقاضا کرد !  مهم برا آنها هزینه است که میگیرند!
تشکر کنندگان: hilda60 ، bahar101 ، smpf ، mel ، hamid99 ، Aghaman
دوستان من تا نيم ساعت ديگه پرواز دارم ميشه نقشه فرودگاه ايروان رو بذاريد
سلام دوستان
من میخوام مدارکم را ببرم واسه ترجمه
همه سفرنامه های ارمنستان را خواندم از هیچ کدام از افراد نه کارت ملی خواسته بودند و نه ریز نمرات
کسی از دوستان تجربه ای داره در این رابطه؟؟؟
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: smpf ، ehsan_pars
(2015-07-06 ساعت 16:16)ebrahim1e نوشته:  سلام دوستان
من میخوام مدارکم را ببرم واسه ترجمه
همه سفرنامه های ارمنستان را خواندم از هیچ کدام از افراد نه کارت ملی خواسته بودند و نه ریز نمرات
کسی از دوستان تجربه ای داره در این رابطه؟؟؟

ریز نمرات نه ولی کارت ترجمه کارت ملی باشه ضرر نداره..باشه بهتره.
راهنمایی کامل در مورد چگونگی پر کردن فرم پاس سفید (Re-entry Permit/Form I-131)و قوانین مربوطه :

https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid742810
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid771485

لطفا از ورژن جدید فرم I-131 (تاریخ انقضا ۲۰۲۲) استفاده فرمایید.

قابل توجه دوستان : با توجه به رخدادهای اخیر (از قبیل کرونا و غیره..) اگرچه هزینه انگشت نگاری را میگیرند ولی عطف به انگشت نگاریهای قبل دیگر انگشت نگاری نمیکنند..
همینطور محدودیت تعداد درخواست پاس سفید برداشته شده و دفعه سوم هم دوسال  میتوان درخواست کرد و گرفت و ظاهرا  میتوان بار چهارم هم تقاضا کرد !  مهم برا آنها هزینه است که میگیرند!
تشکر کنندگان: ریحانا ، bahar101 ، ebrahim1e ، smpf
(2015-07-06 ساعت 15:45)amin551 نوشته:  دوستان من تا نيم ساعت ديگه پرواز دارم ميشه نقشه فرودگاه ايروان رو بذاريد

دوست عزیز فرصت برای آپلود نیست به محض خروج باید از پله برقی پایین بروید سمت راست دستگاه برای چنج کردن یک صددلاری دم دست بگذارو همونجا چنج کن بعد به ازای هرنفر ۳۰۰۰ درام با فرم تکمیل شده ویزا بده به قسمت روبروی همون پله ها اگر دو نفرید یکیتون بره توصف ویزا تا وقتیکه دیگری چنج کنه نشد هم مهم نیست کارها سریع انجام میشه بشرط اینکه فرمتونو آماده داشته باشید بعد هم هنگام خروج تهبه سیم کارت و اینترنت از ویوا سلvivacell
سفرنامه من
تشکر کنندگان: hilda60 ، ed2008 ، bahar101 ، hamed shayan ، smpf ، amin551 ، Alex 2014 ، Hamraaz Jng
(2015-07-06 ساعت 15:28)ریحانا نوشته:  
(2015-07-06 ساعت 14:57)ahuraee نوشته:  سلام ريحانا جان

بله خودشه خوش برخوردبود ولی کاربدی کردap داد بهرحال کارم خصوصی بود ولی بهرحال علت همونه دیگه
ایشالا به زودی ویزاتونو می گیرید !
فقط امکانش هست بگید شغلتون چی که بهتون ap خورده ؟
من واقعا نگران شدم واسه خودم ، منم شاغل هستم ولی شرکت خصوصی .
می خوام ببینم به خاطر شغل یا شرکتتون ؟
شماره کیس:**76 / رویت قبولی : 3 می / تاریخ ارسال فرم:11 جولای / ادیت فرم و ارسال مجدد : 10 دسامبر / کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 1 نفر / کارنت شدن کیس: 10 جون / مصاحبه: نیمه دوم آگوست/ دریافت ویزا: یکضرب Cool / ورود به آمریکا: :- / دریافت گرین کارت: -

امید ، ایمان ، حرکت ،شهامت ، پشتکار ، صبر ________ هدف ! Rolleyes

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان